رسالت روابط عمومی حفظ اعتماد دو طرفه مسئولان و دولت است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی کفت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی می باشد و در این راستا بزرگترین رسالت تشکیلات روابط عمومی نیز حفظ اعتماد دو طرفه بین مسئولان و مردم است.مطالب مرتبط

اعتماد دو طرفه مردم و مسئولان بزرگترین عامل امیدآفرین است

رشت - ایرنا - رئیس شورای مشارکت های مردمی و زنان مجمع خیرین سلامت استان گیلان گفت: اعتماد دو طرفه مردم و مسئولان بزرگترین عامل امید آفرین است.

اعتماد عمومی با تقویت اطلاع رسانی از دستآوردها افزایش یابد

رشت - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و تشریفات استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های گیلان خواستار افزایش سطح اعتماد مردم به مسئولان با تقویت اطلاع‌رسانی از دستاوردها شد.

نبض فعالیت های دولت در ایلام قوی تر از سایر نقاط می زند

ایلام - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام با اشاره به عزم مسئولان استان برای اجرایی کردن برنامه دولت گفت: مردم حق دارند از کم و کیف امورات مسئولان و نمایندگان خود باخبر باشند، از طرفی مسئولان نیز نباید خود را بی نیاز از نظارت، پاسخگویی و گزارش ده

تبیین نقش آیات قرآن در رسالت خبرنگاران

تهران - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی کشور،نقش آیات قرآن در رسالت خبرنگاران را تشریح و از ابعاد گوناگون تبیین کرد.

ادغام روابط عمومی‌ها، مانع بزرگ تفاهم با مخاطبان است

یک کارشناس روابط‌عمومی به ادغام روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش با حوزه وزارتی واکنش نشان داد و گفت: ادغام روابط عمومی ها، مانع بزرگ تفاهم با مخاطبان است.

پارلمان یونان چهارشنبه به دولت رأی اعتماد می‌دهد

پارلمان یونان در حالی روز چهارشنبه قرار است به دولت این کشور رأی اعتماد بدهد که روز سه‌شنبه جلسه رایزنی درباره این مسأله برگزار می‌شود.

رای عدم اعتماد در انتظار ترزا می

رهبر اپوزیسیون انگلیس پیشنهاد رای عدم اعتماد به دولت نخست وزیر این کشور را مطرح کرده که امروز (چهارشنبه) به رای گذاشته می‌شود.

دولت الکترونیک امور اداری را به‌ نظام اعتماد تبدیل می‌کند

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از دولت الکترونیک به‌ عنوان یک بسته چند وجهی مفید یادکرد و گفت: همچنین دولت الکترونیک نظام اداری را به نظام اعتماد ساز تبدیل می‌کند.

رای اعتماد پارلمان یونان به دولت چهارشنبه برگزار می‌شود

یک مقام پارلمان یونان از برگزاری رای اعتماد به دولت این کشور در روز چهارشنبه خبر داده است.

وظایف دستگاه دیپلماسی دربرابر دولت گرجستان

دولت به ویژه وزارت امور خارجه، باید در انشاء توافق‌نامه‌های فی ما بین، جلوی هر گونه سوء استفاده، برداشت یک طرفه و تخلف طرف گرجی را پیش بینی و برای آن راه کار مناسب تدبیر کند.

افزایش اعتماد عمومی اصل خدشه ناپذیر در جمعیت هلال احمر است

رئیس جمعیت هلال احمر، با تاکید بر اینکه افزایش اعتماد عمومی باید سرلوحه سایر اقدامات قرار گیرد، گفت: این مهم، اصلی خدشه ناپذیر در جهت افزایش اعتبار و آبروی جمعیت هلال احمر است.

رژیم صهیونیستی مسئول روابط عمومی شهر قدس را بازداشت کرد

نیروهای اسرائیلی مسئول روابط عمومی و رسانه‌ای در اداره اوقاف اسلامی شهر قدس را بازداشت کردند.

گردهمایی روابط عمومی اداره های جغتای

کارشناسان روابط عمومی اداره ها، مدیران کانال های فضای مجازی، دهیاران و رابطان خبری شهرستان جغتای در دوره آموزشی خبر نویسی شرکت کردند.

مخالفان ترزا مِی خواهان رأی عدم اعتماد به دولت انگلیس شدند

در پی رد توافق پیشنهادی از سوی کابینه انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا، مخالفان ترزا مِی نخست‌وزیر انگلیس در پارلمان این کشور خواهان برگزاری رأی عدم اعتماد به دولت وی شدند.

روابط عمومی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد جوابیه‌ای صادر کرد

روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مطلب روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد جوابیه‌ای صادر کرد.

اعتماد مردم بالاترین سرمایه نیروی انتظامی است

کیش - ایرنا - فرمانده ناجا با بیان تلاشهای این نیرو در حفظ نظم امنیت و آرامش گفت: اعتماد عمومی بزرگترین و بالاترین سرمایه برای نیروی انتظامی است.

اعتماد مردم بالاترین سرمایه نیروی انتظامی است

کیش - ایرنا - فرمانده ناجا با بیان تلاشهای این نیرو در حفظ نظم امنیت و آرامش گفت: اعتماد عمومی بزرگترین و بالاترین سرمایه برای نیروی انتظامی است.

اعتماد مردم بالاترین سرمایه نیروی انتظامی است

کیش - ایرنا - فرمانده ناجا با بیان تلاشهای این نیرو در حفظ نظم امنیت و آرامش گفت: اعتماد عمومی بزرگترین و بالاترین سرمایه برای نیروی انتظامی است.

توضیحات روابط عمومی ارتش در خصوص هواپیمای ۷۰۷ حادثه دیده

روابط عمومی ارتش اعلام کرد: یک فروند هواپیمای ۷۰۷ حامل گوشت در فرودگاه فتح استان البرز دچار حادثه شد.

روابط عمومی در پستوی اندیشه مدیران اجرایی - امید بهمنی*

سنندج - ایرنا - روابط عمومی یکی از بخش های مهم سازمان ها و ادارات برای ارتباط بهتر و بیشتر با دنیای خارج از دستگاه بویژه با مردم و رسانه هاست و نباید در پس اندیشه های مدیران اجرایی محو شود.