رسالت روابط عمومی حفظ اعتماد دو طرفه مسئولان و دولت است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی کفت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی می باشد و در این راستا بزرگترین رسالت تشکیلات روابط عمومی نیز حفظ اعتماد دو طرفه بین مسئولان و مردم است.مطالب مرتبط

اعتماد عمومی به مسئولان کشور خدشه دار شده است

قزوین- رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد عمومی به مسئولان کشور خدشه دار شده و رسانه ها برای بازسازی آن و ایجاد امید در جامعه باید تلاش کنند.

اعتماد مردم، بزرگترین سرمایه دولت است

قزوین - ایرنا - فرماندار شهرستان البرز ارزشمندترین دارایی هر کشور را سرمایه های اجتماعی، اعتقاد و اعتماد مردم به نظام، دولت و مسئولان دانست و گفت: همه ما مکلف و موظف به صیانت از آرای عمومی جامعه خود هستیم.

تدبیر مسئولان موجب افزایش اعتماد عمومی خواهد شد

اردبیل - ایرنا - امام جمعه موقت خلخال گفت: اتخاذ هرگونه تدبیر و اندیشه از سوی دولتمردان و مسئولان در خصوص حل مشکلات جامعه موجب افزایش اعتماد عمومی خواهد شد.

تحلیل آماری کمکهای مردمی در زلزله کرمانشاه درباره اعتماد عمومی به دولت چه می‌گوید

مدیرکل خیرین سلامت به جزئیات تحلیل آماری کمک‌های مردمی در زلزله کرمانشاه درباره اعتماد عمومی به دولت پرداخت.

لزوم حرکت نخبگان، دانشگاهیان و دانشگاه‌ها برای ایفای نقش واقعی/ باید اعتماد و امید مردم را ترمیم کنیم

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت ایجاد ساز و کار‌های لازم برای ارتباط وثیق و نظام‌مند میان دولت با نخبگان و مردم گفت: رسالت امروز همه مسئولان اجرایی، دانشگاهیان و نخبگان و مردم همراهی و همکاری برای عبور موفق کشور از شرایط خطیر کنونی است.

رسانه ها و مسئولان ارتباط دو سویه برقرار کنند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: اگر قرار است رسانه ها در خدمت مسئولان باشند باید نیازهای مردم را منعکس و از طرفی نیز خدمات دولت و نظام را شفاف سازی کنند تا ارتباط متقابل و دوسویه برقرار شود.

برخی سوء مدیریت ها، اعتماد عمومی را خدشه دار کرده است

یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: برخی سوء مدیریت‌هاٰ، اعتماد عمومی که بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی کشور است را دچار خدشه کرده که همه کارگزاران نظام باید برای بازسازی این اعتماد تلاش کنند.

هفته دولت، فرصت تقویت اعتماد و امید در جامعه باشد

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) می تواند فرصتی برای تقویت اعتماد و امید در جامعه باشد، از این رو مسئولان باید بیش از پیش در بین مردم حضور یافته و ارتباط خود را با اقشار مختلف مردم بیشتر کنند.

رسالت مسئولان و اصحاب رسانه ایجاد امید در جامعه است

فرماندار شهرستان پلدختر در جلسه تجلیل از خبرنگاران گفت: یکی از رسالت های مسئولان و اصحاب رسانه ایجاد امید در جامعه است.]]>

حفظ اعتماد عمومی با استفاده از ابزارهای فرهنگی

حفظ اعتماد عمومی با رویکرد، ابزارهای فرهنگی و تلاش برای حذف آسیب های اجتماعی امکان پذیر است.

برنامه‌های روابط‌عمومی دستگاههای اجرایی همدان امیدآفرین باشد

همدان-مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: مدیران روابط عمومی ادارات باید در ۴۰ سالگی انقلاب به دور از بزرگنمایی و بدون کم و کاستی خدمات دستگاه های اجرایی را بیان کرده و امیدآفرین باشند.

سرمایه‌ای به نام «اعتماد» برای سرزندگی یک جامعه

یک جامعه‌شناس درباره اثرات کاهش اعتماد جامعه در افکار عمومی معتقد است: تا زمانی که وجود و افزایش اعتماد، به پویایی و تسهیل امور جامعه برای ورود افراد در کُنش‌های مختلف، بویژه فعالیت‌های جمعی کمک می‌کند، نبود اعتماد نیز بی‌تفاوتی و انفعال را ایجاد می‌کند.

خلاقیت ضرورت فراموش شده روابط عمومی های گلستان است

گرگان – ایرنا – مدیرکل روابط عمومی و دبیر شورای اطلاع رسانی گلستان گفت: ارائه طرح های نوآورانه و مبتنی بر خلاقیت ضرورت فراموش شده روابط عمومی های استان برای برقراری ارتباط با مخاطبان و مردم است.

اطلاع رسانی شفاف مهمترین وظیفه روابط عمومی ها

استاندار مرکزی در نشست شورای روابط عمومی های استان مرکزی : روابط عمومی ها به عنوان تریبون نهادهای دولتی اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار قرار دهند.

زمان برگزاری پانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران اعلام شد

پانزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران همزمان با سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در ۳۰ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

خبرنگاران و رسالت پیشگیری از شایعه

بیرجند - ایرنا - گسترش روزافزون فضای رسانه ای و مجازی، هدایت افکار عمومی را با چالش جدی مواجه کرده و رسالت خبرنگاران در اطلاع رسانی صحیح و پیشگیری از بروز شایعه در جامعه سنگین تر شده است.

ضعف روابط عمومی ادارات رانت اطلاعاتی ایجاد می کند

سنندج - ایرنا - فرماندار کامیاران با اشارە بە اینکە ضعف در روابط عمومی ادارات موجب ایجاد رانت اطلاعاتی می شود، گفت: ادارات شهرستان باید بخش روابط عمومی خود را تقویت کنند.

لزوم توجه به رسانه‌ها برای تصمیم‌سازی درست/از فضای مجازی برای اهداف روابط عمومی‌ها استفاده شود

مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست روابط عمومی‌های مناطق 2، 5 و 6 دانشگاه‌های کشور بر لزوم توجه به رسانه‌ها برای تصمیم‌سازی درست تاکید کرد و افزود: باید از فرصت‌های به وجود آمده در فضای مجازی نیز به نفع پیشبرد اهداف روابط عمومی استفاد

اعتماد عمومی در جامعه شهری استان

روزنامه پیام استان سمنان روز دوشنبه در سرمقاله شماره چهار هزار و 826 خود مطلبی با عنوان ' اعتماد عمومی در جامعه شهری استان ' به قلم روح الله ساعدی منتشر کرد.

گیلان| فساد برخی مدیران سبب از بین رفتن اعتماد عمومی می‌شود

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه فساد برخی مدیران موجب شکستن اعتماد عمومی در جامعه می‌شود گفت: قوه‌ قضاییه باید به‌صورت جدی با مفسدان اقتصادی برخورد کند.