همدانی ها در حمایت از مردم فلسطین تجمع کردند

همدان- ایرنا- جمعی از مردم انقلابی شهر همدان برای حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین روز چهارشنبه در آستان امامزاده عبدالله تجمع کردند.مطالب مرتبط

حمایت مردم پایتخت از فلسطین

مردم روزه دار در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان، کشتار بی رحمانه مردم فلسطین را در هفتادمین سالگرد اشغال فلسطین به شدت محکوم کردند.

تجمع ضدصهیونیستی مقابل سفارت امریکا در رم

ایتالیایی ها در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در اعتراض به ادامه جنایت های رژیم صهیونیستی و امریکا تظاهرات کردند.

کرمانشاه| نمازگزاران در دفاع از ملت مظلوم فلسطین تجمع کردند + تصاویر

نمازگزاران کرمانشاهی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین در مقابل مسجد جامع تجمع کردند.

عرب ها حمایت از فلسطین را از یمنی ها بیاموزند

الجزیره-ایرنا- تارنمای «السودان الیوم » در گزارشی در خصوص حمایت مردم صنعا پایتخت یمن از فلسطین نوشت، یمنی ها با وجود مشکلات فراوانی که متجاوزان برای آن ها به وجود آورده اند، برای اعلام حمایت از فلسطین، راهپیمایی بزرگی در صنعا برگزار کردند و عرب ها باید از

راهپیمایی بزرگ حمایت از فلسطین در استانبول/سفیر انگلیس: اشتباه آمریکا در قدس را تکرار نمی‌کنیم

به دنبال کشتار ده‌ها فلسطینی به دست سربازان رژیم صهیونیستی مردم ترکیه در اعتراض به جنایات اسرائیل و حمایت از ملت فلسطین با حضور رئیس جمهوری ترکیه ونخست وزیر فلسطین در استانبول، تظاهرات کردند.

مردم اهواز جنایات ضدبشری صهیونیست ها را محکوم کردند

اهواز - ایرنا - مردم روزه دار اهواز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه ، با برپایی راهپیمایی خودجوش ، ضمن اعلام همبستگی و حمایت از مبارزات مردم مظلوم و مقاوم فلسطین ، جنایات وحشیانه و ضدبشری صهیونیست های غاصب در فلسطین را به شدت محکوم کردند.

شورای امنیت احتمالا فردا قطعنامه کویت را بررسی می‌کند/عباس: جهان از فلسطین حمایت کند

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر لزوم حمایت بین المللی از مردم فلسطین در تحقق حقوق مشروعشان، تأکید کرد.

مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

هزاران نفر در حمایت از مردم فلسطین در استانبول تظاهرات کردند

نصرالله و بری بر حمایت کامل از ملت فلسطین تاکید کردند

بیروت-ایرنا-«سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله و «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان بر ضرورت حمایت کامل و با همه ابزارها از ملت فلسطین در مبارزه علیه رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد/مقاومت تنها راه شکستن شاخ آمریکا است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد. 

مردم آزاده جهان برای حمایت از فلسطین به پا خواسته اند

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، سکوت دولت های عربی منطقه و اروپا را بیانگر دروغگویی آنان در قبال حقوق بشر دانست و گفت: امروز همه مردم آزاده جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پا خواسته اند.

اعلام حمایت نمازگزاران زنجانی از مردم فلسطین

مردم استان زنجان در اعتراض به کشتار وحشیانه مردم فلسطین درجریان راهپیمایی بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس در حاشیه اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

اعلام حمایت نمازگزاران زنجانی از مردم فلسطین

مردم استان زنجان در اعتراض به کشتار وحشیانه مردم فلسطین درجریان راهپیمایی بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس در حاشیه اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

ادامه اعتراضات جهانی علیه جنایت رژیم صهیونیستی

مردم بسیاری از کشورهای جهان در حمایت از ملت فلسطین راهپیمایی برگزار کردند و شهادت دهها معترض فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

حماس: تلاش اسرائیل برای نابودی هویت فلسطین با شکست روبرو شده است

جنبش حماس از تظاهرات مردم حیفا در حمایت از مساله فلسطین حمایت و اعلام کرد،‌ عملیات رژیم صهیونیستی مبنی بر نابودی هویت فلسطین با شکست روبرو شده است.

آمریکا «شریکِ جرم» اسرائیل در جنایت علیه مردم فلسطین است/ حمایت؛ برای تغییر هویّت قدس

دیدگاه‌ها و مواضع رهبر انقلاب پیرامون حمایت و هم‌دستی دولت مستکبر آمریکا با رژیم صهیونیستی به بهانه تحولات اخیر فلسطین مرور شده است.

مقاومت تنها عنصر تضمین کننده حقوق مردم فلسطین است

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دیدار با نماینده جنبش حماس گفت: مقاومت فلسطین اجازه بقای سفارت آمریکا در بیت المقدس را نخواهد داد.

تجمع صدها نفر از تایلندی‌ها در سالروز سرکوب خونین ارتش

مردم تایلند با تجمع در شهر بانگوک سرکوب معترضان در سال 2014 توسط ارتش را محکوم کردند.

برگزاری روز "همبستگی با فلسطین" در پاکستان/ انتقاد سفیر پاکستان از سکوت شورای امنیت

پاکستانی‌ها امروز جمعه اقدام به برپایی تجمع‌های انبوهی به منظور گرامیداشت "روز همبستگی با فلسطین" در سراسر کشور کرده تا همبستگی و همدردی خود را با فلسطینی‌های سرکوب و شهید شده در تجمع‌های اطلاعاتی اخیرشان در نزدیکی مرز نوار غزه ابراز کنند.