از یک وجب از خاک خود چشم‌پوشی نمی‌کنیم

از یک وجب از خاک فلسطین چشم‌پوشی نمی‌کنیم چرا که این سرزمین تنها یک جغرافیای خاص برای سکونت نیست بلکه معانی مذهبی، قومی و تاریخی نیاکان ما در آنجا وجود دارد از این جهت مساله یک موضوع ملی است نه یک مساله شخصی. ]]>مطالب مرتبط

قدرت دفاعی کشور قابل چشم پوشی نیست/پاسخ به تهدیدات قاطع خواهد بود

ری- رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که قدرت دفاعی کشور قابل چشم پوشی نیست، گفت: اگر تهدید شویم، پاسخ به تهدیدات قاطع خواهد بود.

هشدار قطر درباره چشم پوشی از جنایات رژیم صهیونیستی

شهری که از سربازگیری معاف است/چرا صاحب‌منصبان تهران اهل ده قهی هستند

بهشتی با اشاره به اینکه بعد از مهاجرت، سه نسل طول می‌کشد تا اهل جایی شد،مثلاً کسب و کار یکی از ویژگیهای مردم آذربایجان است و هر جای ایران رونق کسب و کار است حتما آذری هم هست،به چهار خصلت اخلاقی؛ تعارف، رندی، پرده پوشی و مهمان نوازی ایرانی‌ها پرداخت.

آمار و ارقام الدحیل اتفاقی نبود/تلاش می‌کنیم کار پرسپولیس را در بازی رفت تمام کنیم

مدیر روابط عمومی باشگاه الدحیل قطر پس از رقیب شدن با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: تلاش خود را می کنیم تا در بازی رفت کار پرسپولیس را تمام کنیم.

باید تلاش کنیم که احزاب را تقویت کنیم/ احزاب باید نهادینه شوند

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: هر چه به سمت تحزب حرکت کنیم، به سمت توسعه پایدار بیشتر حرکت خواهیم کرد. باید تلاش کنیم که احزاب را تقویت کنیم. احزاب باید نهادینه شوند و نظام حزبی جا بیفتد.

اگر به مسئله نیازمندان رسیدگی کنیم از گردنه همه مشکلات عبور می‌کنیم

رئیس کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه در نظام اسلامی اگر به مسئله فقرا و نیازمندان درست رسیدگی کنیم از گردنه همه مشکلات عبور می‌کنیم، گفت: چیزی که مردم را رنج می‌دهد تبعیض است و نظام باید آن را حل کند

تاکید آرژانتین و انگلیس بر گسترش روابط با چشم‌پوشی از اختلاف بر سر فالکلند

وزرای خارجه انگلیس و آرژانتین که امیدوارند روابط تنش آلود میان دو کشور را بدون اشاره به مساله مناقشه برانگیز جزایر فالکلند، بهبود بخشند، تاکید کردند که ظرفیت‌های بسیاری برای ارتقای روابط دو طرف وجود دارد.

رویکردها و گونه‌های معناشناسی قرآن کریم/ دستاوردهای ریشه شناسی

عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی گفت: اگر می‌خواهیم مشتقات و ریشه‌های یک واژه را استخراج کنیم، ابتدا باید تمام کاربردهای ریشه را احصاء کنیم و سپس روابط مفهومی واژه‌ها را استخراج کنیم.

شگفتی‌های قرآن را در سبک زندگی وارد کنیم

تهران- ایرنا- استاد فلسفه و مثنوی پژوه گفت: ما باید تلاش کنیم اسرار و شگفتی‌های قرآن را بر اساس فهم و برداشت خودمان درک کرده و آن را در سیره و سبک زندگی‌مان وارد کنیم.

کیهانی: صمیمی خودش نخواست که قهرمان بماند/ به حساب هیچ ورزشکاری پول نمی‌ریزیم بلکه برای آنها هزینه می‌کنیم

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: ما برای ورزشکاران هزینه درست می‌کنیم، نه اینکه به حساب آنها پول واریز کنیم.

ارگان حزب اعتماد ملی: خواستار برخورد قاطع وزارت کشور هستیم

تهران - ایرنا - ارگان رسمی حزب اعتماد ملی در واکنش به حواشی به وجود آمده در جریان گردهمایی روز جمعه، با صدور بیانیه ای نوشت : از وزارت محترم کشور می خواهیم در برخورد با زیاده خواهان، انحصارگرایان حزبی و قانون گریزان [...] بدون اغماض و چشم پوشی، قاطعانه بر

مسائل موشکی و راهبردی ایران قابل مذاکره نیست

همدان- ایرنا- امام جمعه نهاوند گفت: مسائل موشکی و راهبردی جمهوری اسلامی ایران مانند دفاع از مظلومان قابل مذاکره نیست و نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.

ترامپ با خروج احمقانه از برجام اپوزیسیون را سرافکنده کرد/ اسرائیل همانند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

امام جمعه قم با اشاره به حرکت‌ احمقانه ترامپ در خصوص خروج از برجام گفت: حتی اپوزیسیون داخل و خارج از برخی تعریف و تمجید‌های غرب مابانه شرمنده شده و در برابر ملت سرافکنده هستند و نمی‌دانند که چگونه این اقدام خود را پرده پوشی کنند.

نباید در جاکارتا 2 دسته باشیم

عضو تیم ملی هندبال گفت: تمرینات را با فشار زیاد دنبال می کنیم تا به هماهنگی و آرایش تیمی لازم دست پیدا کنیم.

زمینه ارسال پرونده تخلفات شهرداری تهران به محاکم قضایی فراهم شده است

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران تاکید کرد: از کوچک ترین تخلف در شهرداری چشم پوشی نخواهیم کرد و زمینه ای فراهم شده است تا پرونده‌های تخلفات، از این پس در محاکم قضایی رسیدگی شوند.]]>

پرونده تخلفات شهرداری تهران به محاکم قضایی ارسال می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه از کوچکترین تخلفات در شهرداری چشم پوشی نخواهد شد گفت: زمینه ارسال و رسیدگی به پرونده تخلفات شهرداری تهران در محاکم قضایی فراهم شده است.

سیاست ما تثبیت نرخ ارز نیست/ نظام مدیریت ارزی را اجرا می‌کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سیاست ما سرکوب نرخ ارز و تثبیت آن نیست بلکه سعی می‌کنیم نظام مدیریت شده ارز را اجرا کنیم.

کی‌روش: منفی‌گرا نیستم/ سعی می‌کنیم بهترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت دیگر معقول نیست که عکس جریان رودخانه شنا کنیم.

آبِ پاکی!

کافی است صدای تیر و ترکش را بشنویم و دست و پا و سرهای خونین تکه پاره شده را ببینیم. اگر مستقیم شلیک نمی کنیم لااقل پشت جبهه را نگه داریم. فقط کافی است باور کنیم که در جنگیم.

اروپایی‌ها می‌گویند که ما برجام را انتخاب می‌کنیم/ نسل جوان، خدا باور است؛ او را باور کنیم

رئیس جمهور گفت: آمریکایی‌ها به اروپایی‌ها فشار می‌آورند که یا ما را انتخاب کنید یا ایران را. اما اروپایی‌ها می‌گویند که ما برجام را انتخاب می‌کنیم.