نشست فوق‌‌العاده اتحادیه عرب برای بررسی وقایع مرگ‌بار نوار غزه

اتحادیه عرب، فردا نشست فوق‌العاده‌ای را برای بررسی جنایات اسرائیل علیه ملت فلسطین، و نیز مقابله با تصمیم آمریکا برای یهودی‌سازی قدس، برگزار می‌کند.]]>مطالب مرتبط

اتحادیه عرب خواستار تحقیق بین المللی درباره کشتار غزه شد

تهران-ایرنا- وزیران امور خارجه اتحادیه عرب در بیانیه پایانی نشست خود درباره تحولات اخیر فلسطین، از شورای امنیت سازمان ملل خواستار تحقیق بین المللی برای بررسی جنایت های اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه شد.

کوکاکولا در نشست فوق‌العاده سران سازمان همکاری اسلامی سوژه رسانه‌های ترکیه شد

در افتتاحیه نشست فوق‌العاده سران سازمان همکاری اسلامی برای بررسی جنایات اخیر اسرائیل در فلسطین که به میزبانی ترکیه در سالن کنگره استانبول آغاز شد، پذیرایی با نوشابه کوکاکولای حامی رژیم صهیونیستی جنجال‌برانگیز شد.

وقایع کنگره حزب اعتماد ملی مقوله ای درون سازمانی است

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزارت کشور گفت: وقایع مجمع فوق العاده حزب اعتماد ملی، مسأله ای است درون سازمانی و به خود اعضاء این حزب مرتبط است.

اتحادیه اروپا سیاست درباره ایران را بررسی می کند

تهران – ایرنا – منابع خبری گزارش دادند که وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا در نشست روز دوشنبه در بروکسل، سیاست این نهاد را در باره ایران و برجام بررسی خواهند کرد.

شنبه؛ نشست ویژه کمیسیون امنیت ملی برای بررسی لایحه مبارزه با تروریسم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم برگزار می شود.

نتیجه بررسی لایحه FATF فردا به هیات رئیسه مجلس می رود

تهران-ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیسیون در نشست فوق العاده امروز پس از بحث درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (FATF ) اعلام کردند در نشست فردا، بررسی لایحه ادامه می یابد و نتیجه به هیات رئی

روحانی برای شرکت در نشست حمایت از فلسطین وارد استانبول شد

استانبول- ایرنا- حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی به منظور حمایت از فلسطین و بررسی تحولات در سرزمین های اشغالی وارد شهر استانبول ترکیه شد.

ظریف برای شرکت در نشست حمایت از فلسطین وارد استانبول شد

استانبول- ایرنا- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی به منظور حمایت از فلسطین و بررسی تحولات در سرزمین های اشغالی وارد شهر استانبول ترکیه شد.

نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی در استانبول

­سران و نمایندگان بیش از پنجاه و هفت کشور از جمله حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی که امروز در استانبول برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

نشست وین؛ آزمون استقلال اروپا

تهران-ایرنا- تحلیلگران و رسانه های غربی اعتقاد دارند نشست کمیسیون برجام که با هدف بررسی توافق هسته ای در وین بدون حضور ایالات متحده برگزار شد آزمونی برای سنجش توانایی اتحادیه اروپا در اتخاذ تصمیمی دیپلماتیک و تجاری مستقل از واشنگتن بود.

اتحادیه اروپا خواستار تحقیقاتی مستقل درباره وقایع غزه

درخواست اتحادیه عرب برای تحقیقات بین‌المللی درباره غزه/ابوالغیط: لازم شود به مجمع عمومی می‌رویم

وزرای خارجه عرب در نشست فوق العاده خود در قاهره خواهان تشکیل کمیته تحقیقات بین المللی درباره کشتار وحشیانه فلسطینی‌ها در مرز غزه و اسرائیل شدند.

سکوت عربستان وامارات در باره نشست سران سازمان همکاری اسلامی

تهران - ایرنا - سران عربستان و امارات تاکنون در باره شرکت در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی برای بررسی تحولات اخیر در سرزمین های اشغالی فلسطین و اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و انتقال سفارت آمریکا به قدس، سکوت کرده اند.

آغاز نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی در استانبول

نشست فوق‌العاده کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی درباره فلسطین (امروز جمعه) در استانبول برگزار شد.

برجام در نشست وزیران اتحادیه اروپا

تهران- ایرنا- اتحادیه اروپا که پس از خروج آمریکا از برجام نقش کلیدی حفظ برجام را بر عهده دارد برای تضمین های لازم به ایران و تامین منافع تهران به اجماع و هم رایی 28 عضو نیازمند است که نشست امروز وزیران خارجه اتحادیه با همین هدف می گیرد .

پارلمان عراق فردا درباره انتخابات نشست فوق‌العاده‌ برگزار می‌کند

اداره پارلمان عراق اعلام کرد که قرار است فردا (پنجشنبه) نشست فوق‌العاده‌ای را برگزار کند.

نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی در استانبول

نشست فوق‌العاده کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی درباره فلسطین (امروز جمعه) در استانبول برگزار شد.

نشست فوق‌العاده شورای حقوق بشر؛ تشکیل کمیته‌ حقیقت‌یاب درباره جنایات رژیم صهیونیستی

شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تشکیل کمیته بین المللی برای تحقیقات مستقل درباره جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه را تصویب کرد.

قطعنامه ضد اسرائیلی پاکستان روی میز شورای امنیت

پاکستان پیش‌نویس قطعنامه محکومیت استفاده کورکورانه رژیم صهیونیسیتی از زورعلیه غیرنظامیان فلسطین را برای بررسی در نشست فوق‌العاده شورای امنیت ارائه کرد.

درخواست معترضان عراقی‌ برای شمارش دستی آرا/پارلمان امروز نشست فوق‌العاده برگزار می‌کند

ده‌ها تن از مردم بغداد با هدف درخواست شمارش دستی آرای انتخابات پارلمانی عراق و لغو آرای خارجی دست به تظاهرات زدند. همزمان منابع عراقی از نشست فوق العاده امروز پارلمان عراق درباره انتخابات خبر دادند.