احتمال تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلاب در برخی استان‌ها

سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران، تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلاب در برخی استان‌های کشور هشدار داد.]]>مطالب مرتبط

احتمال آبگرفتگی معابر استان تهران وجود دارد

تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای با پیش بینی بارش باران طی 2 روز آینده در این استان اعلام کرد: طی این مدت با توجه به شدت بارش در برخی مناطق شهری احتمال آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.

احتمال آبگرفتگی معابر در فارس

هواشناسی استان فارس درخصوص ورود سامانه جدید بارشی و آبگرفتگی معابر هشدار داد.

بارش باران در البرز سیلاب به راه انداخت

کرج- ایرنا - بارش باران و تگرگ که از ساعاتی پیش در آسمان استان البرز شروع به باریدن کرد، سیلاب در معابر اصلی و فرعی این استان راه انداخته است.

اخطار هواشناسی از بارش برف و آبگرفتگی معابر عمومی مازندران

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران با انتشار اخطاریه ای در روز سه شنبه، برای روزهای پایانی هفته در استان بارش برف، باران شدید و آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال مسدود شدن محورهای کوهستانی پیش بینی کرد.

احتمال ریزش تگرگ و پدیده گرد و خاک خوزستان 

مدیر کل هواشناسی خوزستان از احتمال ریزش تگرگ در برخی ساعات در نیمه شرقی و شمال شرقی و پدیده گرد و خاک در غرب و جنوب استان خبر داد.

مشکل آبگرفتگی های معابر شهر قزوین در حال رفع است

قزوین - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: مشکل آبگرفتگی در برخی معابر و خیابان های شهر بدنبال بارش شدید باران توسط تیم های عملیاتی آتش نشانی و پسماند در حال رفع است.

هشدار آبگرفتگی معابر استان های جنوبی/ برف و کولاک در 12 استان

سازمان هواشناسی کشور نسبت به آبگرفتگی معابر استان های جنوبی هشدار داد.

هشدار کاهش دما تا ۱۵ درجه در کشور/ برف و تگرگ در پایتخت

با تشدید فعالیت سامانه بارشی از امشب، فردا در اغلب استان‌ها بارش باران و برف خواهیم داشت، همچنین آسمان تهران فردا مه‌آلود، در برخی ساعات بارش برف و باران و وزش باد و اوایل شب وزش باد شدید با احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

هواشناسی بروجرد نسبت به آبگرفتگی معابرهشدار داد

بروجرد - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با ورود سیستم جدید بارشی ازعصر امروز یکشنبه احتمال آبگرفتگی معابر و خیابان ها این شهرستان وجود دارد.

اختلال در تردد جاده ای و آبگرفتگی معابر عمومی در لرستان

خرم آباد - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی، با ورود موج بارشی به استان، علاوه بر آبگرفتگی معابر عمومی، اختلال تردد در جاده های کوهستانی استان پیش بینی می شود.

هشدار هواشناسی درباره فعالیت سامانه بارشی سمنان

مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره آبگرفتگی معابر ، جاری شدن سیلاب و اختلال تردد در جاده های کوهستانی این استان هشدار داد.

اختلال در تردد و قطع ارتباط برخی محورهای استان

بارندگی شدید در محور دیشموک به قلعه رئیسی موجب آبگرفتگی و جاری شدن سیلاب در این محور شد.

ستاد مدیریت بحران خوزستان نسبت به آبگرفتگی معابر اخطار داد

اهواز - ایرنا - اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در اخطاریه ای نسبت به آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه ها به دنبال ورود 2 سامانه بارشی از روز یکشنبه هفته جاری همراه با کولاک برف و باران در این استان هشدار داد.

بارش تگرگ در تهران/ افزایش ترافیک در تمامی معابر

با توجه به بارش شدیدی باران و تگرگ افزایش ترافیک در تمامی معابر گزارش شده است.

آبگرفتگی معابر در شوشتر باعث گرفتار شدن 32 خودرو شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر گفت: 32 خودرو در پی بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر در شوشتر گرفتار شدند.

اخطاریه هواشناسی مازندران

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران با انتشار اخطاریه ای، برای روزهای پایانی هفته در استان بارش برف، باران شدید و آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال بسته شدن محورهای کوهستانی پیش بینی کرد.

مسدود شدن جاده خرم آباد؛ پلدختر و آبگرفتگی معابر

بارش باران باعث نشست زمین و آبگرفتگی ورودی های پلدختر هم شده است.

برف و باران همراه با افت دما در خراسان رضوی پیش بینی شد

مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای از وقوع بارشهای برف و باران با احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها همراه با افت دمای هوا و وزش باد شدید در این استان خبر داد.

تعطیلی مدارس اندیکا و ایذه

به علت شدت بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، امروز مدارس شهرستان اندیکا در دونوبت صبح و عصر و شهرستان ایذه در نوبت صبح تعطیل شدند.

احتمال وقوع آبگرفتگی در بوشهر

مدیرکل بحران استانداری بوشهر نسبت به کاهش شدید دما در روز چهارشنبه و پنجشنبه در این استان و احتمال وقوع آبگرفتکی هشدار داد.