احتمال تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلاب در برخی استان‌ها

سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران، تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلاب در برخی استان‌های کشور هشدار داد.]]>مطالب مرتبط

پیش‌بینی آبگرفتگی معابر و سیلاب گلستان

معاون پیش‌بینی و توسعه هواشناسی گلستان از احتمال آبگرفتگی برخی معابر عمومی و جاری شدن سیلاب در مناطق مستعد استان در روز یکشنبه خبر داد.

تشدید بارش‌ در برخی استان‌ها از امشب/ هشدار ‌آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن‌ رودخانه‌ها

فردا در برخی مناطق آذربایجان غربی‌، آذربایجان شرقی‌، ‌جنوب اردبیل، استان مرکزی‌، شمال همدان‌، جنوب قزوین‌، نیمه غربی قم و اصفهان، رگبار، رعدوبرق، تگرگ‌، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها، پیش‌بینی می‌شود.

امروز هم باران می‌بارد/احتمال تگرگ و آبگرفتگی

سازمان هواشناسی از احتمال رگبار، رعد و برق، بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در مناطق مختلف کشور طی امروز و فردا خبر داده است.

سه‌شنبه باران می‌آید/ احتمال سیلاب و آبگرفتگی

سازمان هواشناسی اعلام کرد روز سه‌شنبه و چهارشنبه در برخی از مناطق کشور شاهد رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها خواهیم بود.

بارش شدید تگرگ در ارومیه/احتمال وقوع سیلاب

ارومیه – بارش شدید تگرگ دقایقی پیش در ارومیه موجب سفیدپوش شدن بخش هایی از شهرستان ارومیه و آبگرفتگی معابر شد.

بارش تگرگ و رگبار باران موجب آبگرفتگی معابر در ارومیه شد

ارومیه- ایرنا- بارش رگبار باران و تگرگ که عصر امروز /یکشنبه/ در ارومیه و برخی شهرهای شمالی آذربایجان غربی رخ داد، موجب جاری شدن سیل در برخی روستاها و مناطق، آبگرفتگی معابر عمومی و کندی تردد در نقاط پرازدحام شد.

بارش تگرگ و رگبار باران موجب آبگرفتگی معابر در ارومیه شد

ارومیه - بارش رگبار باران و تگرگ که عصر یکشنبه در ارومیه موجب جاری شدن سیل در برخی روستاها و مناطق، آبگرفتگی معابر عمومی و کندی تردد در معابر شهری شد.

احتمال وقوع سیلاب و بارش تگرگ/ امشب شمال غرب کشور بارانی می‌شود

سازمان هواشناسی اعلام کرده امشب و فردا رگبار و رعد و برق در برخی مناطق کشور رخ می‌دهد و احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی نیز وجود دارد.

بارندگی در تهران/ خطر سیلاب در برخی نقاط کشور

سازمان هواشناسی اعلام کرده عصر امروز وقوع رگبارورعدوبرق و تند باد های شدید لحظه ای و احتمال تگرگ و سیلاب موقت و ناگهانی در مسیلها در برخی مناطق کشور پیش بینی می شود.

بارش باران و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در برخی نقاط

باتوجه به تشدید بارش های رگباری توام با رعد و برق در برخی نقاط استان تا فردا، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیلها دور از انتظار نیست.

احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد

زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به از سرگیری بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها طی روز سه‌شنبه وجود خواهد داشت.

هشدار سیلابی‌شدن رودخانه‌ها و وزش بادهای مخرب در برخی مناطق/ وزش باد‌ شدید در تهران

فردا‌ وقوع رگبار و رعدوبرق و تگرگ، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در آذربایجان غربی آذربایجان شرقی، همدان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، ارتفاعات کرمان و استان مرکزی پیش‌بینی می‌شود.

هشدار سازمان مدیریت بحران درباره وزش بادشدید موقت، آبگرفتگی معابر و جریان سیلاب

سازمان مدیریت بحران کشور درباره شدت فعالیت سامانه بارشی، رگبار و رعد وبرق و وزش بادشدید موقت، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها هشدار داد.

آبگرفتگی معابر در برخی نقاط لرستان پیش بینی می شود

خرم آباد - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت: طی امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه با توجه به ماهیت رگباری بارش ها در برخی نقاط استان، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.

هشدار هواشناسی در خصوص وزش شدید باد و آبگرفتگی

بر اساس اخطاریه سازمان هواشناسی در دو روز آینده تشدید بارش، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید لحظه ای احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در برخی مناطق مختلف کشور پیش بینی می شود.

آغاز بارش‌ها از امروز در زنجان/هشدار نسبت به آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب

کارشناس هواشناسی استان زنجان نسبت به آغاز دوباره بارش‌های رگباری و آبگرفتگی و سیلاب در استان زنجان هشدار داد .]]>

تگرگ و آبگرفتگی معابر در زنجان

گلستان خُنک و سیلابی می شود

گرگان – ایرنا – مدیرکل هواشناسی گلستان اعلام کرد: آخرین الگوهای پیش یابی بیانگر نفوذ جریان های خُنک و مرطوب شمالی ازعصرشنبه به استان بوده که باعث بارش های رگباری، آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق می شود.

سازمان هواشناسی درباره احتمال جاری شدن سیلاب اخطار داد

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به رشد ابرهای جوششی، وقوع رگبار و رعد و برق و تندبادهای شدید لحظه‌ای و احتمال تگرگ و سیلاب موقت و ناگهانی در مسیل‌ها طی امروز و فردا ( اول ودوم خرداد ماه) بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب هشدار داد.

سازمان هواشناسی درباره احتمال جاری شدن سیلاب اخطار داد

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به رشد ابرهای جوششی، وقوع رگبار و رعد و برق و تندبادهای شدید لحظه‌ای و احتمال تگرگ و سیلاب موقت و ناگهانی در مسیل‌ها طی امروز و فردا ( اول ودوم خرداد ماه) بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب هشدار داد.]]>