احتمال تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلاب در برخی استان‌ها

سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران، تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلاب در برخی استان‌های کشور هشدار داد.]]>مطالب مرتبط

احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد

 بجنورد- مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی گفت: با توجه به رگباری بودن بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها طی امروز دوشنبه و فردا وجود دارد.

هشدار احتمال وقوع رواناب، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها

با توجه به احتمال وقوع رواناب، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها، درباره اقامت و پارک خودرو در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها هشدار داده شد.

امکان آبگرفتگی معابر استان های گیلان و مازندران

تهران-ایرنا- مدیرکل پایش سازمان هواشناسی گفت:به علت ادامه بارندگی ها در استان های ساحلی خزر و امکان آبگرفتگی معابر، مسافران از رفتن به کنار رودخانه ها و مسیل رودها جدا خودداری کنند.

ادامه بارش باران و آبگرفتگی معابر در گیلان

تداوم بارش باران موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها در برخی شهرهای گیلان شده است.

رگبارهای تابستانه باران در راه است

ورود امواج ناپایدار به استان آذربایجان غربی از عصر امروز موجب وقوع رگبار باران و رعد و برق می شود و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی هم دور از انتظار نیست.

آبگرفتگی معابر شهرهای گیلان/بارش تا فردا ادامه دارد

رشت- بارش شدید باران که از اواخر روز پنجشنبه در گیلان آغاز و سبب آبگرفتگی معابر و خیابان های بسیاری از شهرها و خسارت به شالیزارها شده تا فردا ادامه دارد.

بارش باران شدید در گیلان و مازندران/ احتمال طغیان رودخانه‌ها

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران شدید در استان‌های گیلان و مازندران طی امروز و فردا، نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌ها هشدار داد.

بارش باران در مهدیشهر سیلاب به راه انداخت

رگبار و رعد وبرق در نواحی شمالی استان به‌ ویژه شهرستان مهدیشهر سبب جاری شدن سیلاب و رواناب در معابر این شهر شد.

هشدار آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیل‌ها در خراسان شمالی

کارشناسان هواشناسی استان خراسان شمالی نسبت به احتمال وقوع روان آب و سیلابی شدن مسیل ها در این استان هشدار دادند و از مسافران خواستند از اقامت و توقف خودرو در حاشیه رودخانه‌ها خوداری کنند. ]]>

هشدار آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در خراسان شمالی

با توجه به احتمال وقوع رواناب و سیلابی شدن مسیل ها، مسافران از اقامت و پارک خودرو در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

پیش بینی 3 روز بارانی برای برخی مناطق کشور/ هشدار طغیان رودخانه‌ها در شمال

سازمان هواشناسی با پیش بینی سه روز بارانی برخی مناطق کشور نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌ها و مسیل‌ها در استان‌های شمالی هشدار داد.

بارندگی و سیل در شمال کشور/کنار رودخانه‌ها چادر نزنید

سازمان هواشناسی اعلام کرده طی فردا و پس‌فردا در استان‌های شمالی کشور شاهد بارندگی خواهیم بود و شدت بارش در برخی نقاط این استان‌ها منجر به آب‌گرفتگی معابر و سیلاب خواهد شد.

بارندگی و آبگرفتگی معابر

کاهش 8 درجه‌ای دمای هوا در گلستان؛ احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان گفت: در روزهای آینده شاهد کاهش 6 تا 8 درجه‌ای دمای هوا، وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق خواهیم بود.

هشدار آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در خراسان شمالی

هواشناسی خراسان شمالی درخصوص رعد و برق و کاهش دید در استان هشدار داد .

بارش باران در گیلان و گردوخاک در زابل/هشدار آب‌گرفتگی معابر

امروز و فردا به سبب شدت بارش‌ها درگیلان آب گرفتگی معابر عمومی و در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و برخی نقاط اردبیل، طغیان رودخانه ها و مسیل‌ها پیش بینی می شود.

وقوع سیلاب به عنوان تهدیدی جدی برای استان تهران مطرح است

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: وقوع سیلاب به عنوان تهدیدی جدی برای شهر تهران و برخی شهرستان های استان تهران مطرح­ است.

هشدار مدیرکل منابع طبیعی استان تهران نسبت به خطرات وقوع سیلاب

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با بیان اینکه وقوع سیلاب تهدیدی جدی برای شهرستان‌های استان تهران است گفت: برای مقابله با تهدید طرح جامع کاهش خطرات سیلاب حوزه‌های آبخیز شهری اعتباری بالغ بر 450 میلیارد تومان نیاز است.

ادامه ناپایداری های هوا تا اوایل هفته آینده

باران تابستانی تا دو روز آینده مهمان مازندرانی‌ها است و هواشناسی مازندران از احتمال جاری شدن روان آب‌ها در معابر درون شهری استان خبر داد.

هشدار هواشناسی سمنان؛ رگبار و سیلاب در راه سمنان است

مدیرکل هواشناسی استان سمنان نسبت به بارش‌های رگباری و وقوع سیلاب در این استان هشدار داد.