نیمی از خودروهای حمل و نقل عمومی فرسوده هستند / ارائه تسهیلات با سود یارانه‌ای به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در راستای افزایش ارتقای حمل و نقل عمومی نسبت به نوسازی ناوگان و توسعه شبکه زیرساختی اقدام کنیم، گفت: در حال حاضر از 450 هزار دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی 250 هزار دستگاه فرسوده هستند.]]>مطالب مرتبط

طرح اسقاط خودروهای فرسوده با پرداخت تسهیلات نوسازی

ناوگان فرسوده سواری تا مدل 85 به ازای خرید خودرو جدید 200میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت دریافت می کنند.

100 هزار تاکسی فرسوده در کشور داریم

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه در قالب طرح نوسازی ناوگان عمومی 48 هزار اتوبوس شهری و برون‌شهری، 220 هزار کامیون و کامیونت نوسازی می‌شود، گفت: 100 هزار تاکسی فرسوده در کشور وجود دارد.

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار است

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌های کشور گفت : یکی از برنامه‌های جدی که در دستور کار قرار گرفته ، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی است .

دولت نوسازی ناوگان تاکسیرانی را پیگیری کند

قزوین-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با تاکید بر خروج خودروهای فرسوده مانند تاکسی ها از سوی دولت، گفت: با پرداخت تسهیلات لازم نوسازی می توان در خارج کردن این نوع خودروها به سرعت عمل کرد.

نوسازی ناوگان فرسوده مینی‌بوس‌ با آورده ۲۰ درصدی متقاضی

مشاور ارشد رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در طرح نوسازی ناوگان مینی‌بوس‌ فرسوده ۸۰ درصد از کل هزینه خرید مینی‌بوس‌های نو از طریق تسهیلات با بهره ۴ درصد و ۲۰ درصد کل مبلغ به‌عنوان آورده متقاضی تأمین می‌شود.

اعطای وام ۵۰ میلیونی نوسازی مسکن به توسعه گران بافت های فرسوده

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تخصیص ۲۵۰۰ میلیارد تومان از بودجه امسال به عنوان یارانه تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی مسکن به توسعه گران بافت های فرسوده خبر داد.

آخرین اقدامات دولت برای نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای

در حال حاضر قرارداد نوسازی ۱۸ هزار دستگاه کامیون با شرکت نفت از محل صرفه‌جویی مصرف سوخت به امضاء رسیده است که در سال جاری اجرا می‌شود؛ این قرارداد در نهایت برای ۶۵ هزار دستگاه کامیون خواهد بود. هفته گذشته نیز دومین مرحله نوسازی ناوگان فرسوده سنگین آغاز ش

اتوبوس هایی که نفس بجنورد را بند می آورند

ناوگان اتوبوس رانی شهر بجنورد عمری بیش از 15 سال دارند و بیش از نیمی از آن ها فرسوده هستند و آلودگی های فراوانی را ایجاد می کنند.

وعده خودروسازها برای آغاز مجدد نوسازی تاکسی‌ها از خرداد

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان این‌که سازمان برنامه و بودجه مبلغ 180 میلیارد تومان اعتبار به‌منظور نوسازی ناوگان تاکسیرانی تخصیص داده است، گفت: با وصول بدهی‌های معوق شرکت‌های خودروساز، آن‌ها نیز قول داده‌اند طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده

فراخوان دولت به 250 هزار بیکار با طرح نوسازی بافت‌های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام برنامه سالانه نوسازی 100 هزار مسکن در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری، گفت: سالانه 250 هزار فرصت شغلی در طرح نوسازی بافت‌های فرسوده ایجاد می‌شود.

لزوم مشارکت همه ارگان‌ها برای تقویت ناوگان آب‌رسانی در چابهار

چابهار-نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت ارگان‌ها و شرکت‌ها برای تقویت و نوسازی ناوگان عمدتاً فرسوده و قدیمی آبرسانی سیار شهرستان چابهار ضروری است.

قم| توزیع لاستیک و قطعات یدکی ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای با ارز دولتی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم از توزیع لاستیک و قطعات یدکی ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای با ارز دولتی خبر داد.

آمریکایی ها به دنبال فریب افکار عمومی هستند

مشهد- رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: برخی کشورهای استعمار گر از جمله آمریکا به دنبال فریب افکار عمومی هستند.

اعتصاب‌های سراسری در فرانسه، ارائه خدمات عمومی را فلج کرد +عکس

منابع خبری روز چهارشنبه گزارش داده‌اند اعتصاب‌های سراسری در فرانسه ارائه خدمات عمومی در این کشور را فلج کرده است.

پویایی و بالندگی روابط عمومی به رشد فرهنگ عمومی جامعه سرعت می دهد

رودسر-همایش روابط عمومی ها در رودسر در حالی برگزار شد که مسئولان با اعلام اینکه رشد و ارتقای فرهنگ عمومی جامعه در گرو پویایی روابط عمومی ها است این بخش را قلب تپنده سازمان ها دانستند.

چرا به روابط عمومی تکیه کنیم؟

عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی گفت: صنعت روابط عمومی در ایران در دهه اخیر جایگاه خاصی پیدا کرده و به یکی از موضوعات مهم کشور تبدیل شده است. همچنین کارگزاران روابط عمومی، آن را طریقه مناسب و مطمئنی برای جلب رضایت مخاطب و مشتری یافته اند.

روابط عمومی ها در ایران آسیب های زیربنایی دارند

تهران – ایرنا – مدرس علوم ارتباطات و رسانه معتقد است روابط عمومی ها در ایران با آسیب های زیربنایی روبرو هستند که از آن جمله می توان به تعریف غیر کارشناسی ساختار این نهاد و ترکیبش در دیگر واحدهای سازمانی و انتصاب افراد بدون تخصص به عنوان مدیر روابط عمومی ا

عملکرد قرآنی 15 نهاد دولتی ارائه می شود

تهران- ایرنا- مدیر کمیته نهادهای عمومی و دولتی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ارائه عملکرد قرآنی حداقل 15 نهاد و سازمان دولتی و عمومی در این نمایشگاه خبر داد.

روابط عمومی ها و خبرنگاران، انتظارات و چالش ها

شاهرود- ایرنا- روابط عمومی ها با همکاری خبرنگاران می توانند تصویر درستی از عملکرد دستگاه های اجرایی و خواسته های مردم ارائه دهند.

روابط عمومی‌ها بزرگ‌ترین کارشناسان سیاسی و اجتماعی در نهاد خود هستند

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران گفت: روابط عمومی‌ها بزرگ‌ترین کارشناسان سیاسی و اجتماعی در نهاد خود هستند.