نیمی از خودروهای حمل و نقل عمومی فرسوده هستند / ارائه تسهیلات با سود یارانه‌ای به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در راستای افزایش ارتقای حمل و نقل عمومی نسبت به نوسازی ناوگان و توسعه شبکه زیرساختی اقدام کنیم، گفت: در حال حاضر از 450 هزار دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی 250 هزار دستگاه فرسوده هستند.]]>مطالب مرتبط

تاکسی ها، پیش به سوی فرسودگی

تهران- ایرنا- 360 هزار تاکسی در شهرهای کوچک و بزرگ پرسه می زنند، ناوگان بزرگی که به علت گرانی مداوم خودرو از مسیر نوسازی جدا شده است و هر روز پیر و پیرتر می شود، نیمی از این خودروهای زرد و سبز حالا فرسوده هستند و با ادامه توقف نوسازی تا سال 1400، دو سوم آ

نصب رایگان مخزن جذب بخارات بنزین بر روی خودروهای عمومی ملارد

یک شرکت تولید لوازم خودرو در اقدامی ارزنده برای کاهش آلودگی هوا، مخزن جذب بخارات بنزین را بصورت رایگان بر روی خودروهای ناوگان عمومی شهرستان ملارد نصب می کند.

90 درصد آلودگی برخی کلانشهرها از ناوگان حمل و نقل فرسوده است

کرج - ایرنا - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: حدود 90 درصد آلودگی برخی از کلانشهرها و ذرات معلق در هوا ناشی از فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی، سنگین و نیمه سنگین فرسوده است.

نیمی از خودروهای سرویس دانش‌آموزان تحت نظارت نیستند

رئیس اداره توسعه انجمن‌های اولیا و مربیان وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه نیمی از خودروهای مورد استفاده به عنوان سرویس دانش‌آموزان در شهر تهران آزادبر هستند و نظارتی بر آنها نیست‌، گفت:‌ سرویس‌های مجاز به سیستم پایش الکترونیک سفر مجهز می‌شوند.

لزوم نوسازی خودروهای سنگین بالای عمر ۴۰ سال

فرماندار تهران ضمن اشاره به اینکه ۵۰۰۰ کامیون زباله‌کش شب‌ها در تهران تردد دارند که عمرشان بیش از ۴۰ سال است، گفت: نوسازی این ناوگان هزینه بسیاری دارد که از توان ما و سازمان شهرداری خارج است و باید فکری برای آن اندیشیده شود.

تحول در کالبد ناوگان حمل‌ونقل آنلاین شهری استارت خورد

در حالیکه پیش از این خبر احتمال گذار و زمینه‌چینی ارائه خدمات یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل آنلاین داده شده بود، اکنون تغییر رویه آن محرز شده و در بازار رقابتی این حوزه اقدام به نوسازی ناوگان خودرویی خود کرده است.

بازسازی اتوبوس های فرسوده شهری در ایران خودرودیزل کلید خورد

تهران- ایرنا- مدیرعامل ایران خودرو دیزل از آغاز بازسازی و نوسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل شهری شهرداری کلانشهرهای کشور در این شرکت خبر داد.

سهم حمل و نقل ناوگان عمومی به شهرداری همدان پرداخت نشده است

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه خرید 17 دستگاه اتوبوس جدید را شهرداری در دستور کار دارد ، گفت: باید 82 درصد سهم حمل و نقل ناوگان عمومی را دولت بپردازد اما تاکنون ریالی در این حوزه به شهرداری همدان پرداخت نشده است .

تا تحقق نوسازی ناوگان اتوبوسرانی، باید برای بازسازی اتوبوس‌ها اقدام کنیم

محسن پورسیدآقایی گفت: تا زمان محقق شدن فرایند نوسازی ناوگان اتوبوسرانی باید برای بازسازی بخشی از ناوگان و ادامه فعالیت اتوبوس‌های بازسازی‌شده برنامه‌ریزی کنیم.]]>

10 سال از خرید آخرین اتوبوس می‌گذرد

شهردار کرج گفت: صددرصد ناوگان اتوبوسرانی و 38 درصد ناوگان تاکسیرانی کرج فرسوده است.

پیگیری نوسازی بافت‌های فرسوده محلات کن، حصارک و باغ فیض

نوسازی بافت‌های فرسوده محلات کن، حصارک و باغ فیض با اقدامات ستاد بازآفرینی پایدار منطقه 5 به طور جدی در حال پی‌گیری است.

رشد 12برابری صندلی های ناوگان هوایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شمار صندلی های ناوگان هوایی با رشد حدود 12 برابری از چهار هزار و 170 صندلی در سال 57 هم اکنون به 48 هزار افزایش یافته و تعداد ناوگان نیز از 25 فروند به 311 فروند رسیده است.

بیش از 50درصد تاکسی های خرم آباد فرسوده هستند

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد در خصوص سن ناوگان تاکسی خرم آباد گفت: از 2 هزار و 300 دستگاه تاکسی درون شهری، یکهزار و 250 دستگاه قبل از سال 86 ساخته شده اند که بر اساس قانون فرسوده محسوب می شوند.

کاهش ۶۵ درصدی اسقاط خودروهای فرسوده

رئیس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از کاهش کاهش ۶۵ درصدی اسقاط خودروهای فرسوده در سال جاری خبر داد.

۱۰۰ اتوبوس با استاندارد یورو ۶ به ناوگان کرج اضافه می‌شود

کرج - شهردار کرج گفت: یکصد دستگاه اتوبوس با استاندار یورو شش به ناوگان عمومی کرج اضافه خواهد شد.

ساماندهی بافت فرسوده ارومیه در انتظار راه اندازی دفاتر خدمات نوسازی محلات

417 هکتار بافت فرسوده ارومیه نیازمند ساماندهی، بازآفرینی و احیای مناطق تاریخی بوده و لازمه شتاب گرفتن این کار تسریع در راه اندازی دفاتر خدمات نوسازی محله است.

تاکنون مسئولان هیچ گزارش رسمی به افکار عمومی درباره بوی نامطبوع تهران ارائه نکرده‌اند

عضو شورای شهر تهران گفت: بیش از 10 روز از انتشار غیر منتظره بوی نامطبوع در پایتخت و تشکیل کمیته پیگیری می‌گذرد اما متاسفانه تاکنون هیچ گزارش رسمی به منظور روشن‌سازی افکار عمومی از متولیان رسیدگی به این موضوع ارائه نشده است.

پاسخ نوسازی مدارس کرمانشاه به یک نماینده مجلس/ مدارس جدید در دهه فجر افتتاح می‌شود

روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه نسبت به صحبت‌های اخیر «شهاب نادری» علیه این سازمان واکنش نشان داد.

۸۲۰۰ میلیارد تومان برای خطوط، ناوگان و ایستگاه‌های راه‌آهن

براساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ سه طرح بهسازی، نوسازی و نگهداری خطوط راه‌آهن، بهسازی ناوگان راه‌آهن و نیز بهسازی و نوسازی ایستگاه‌های راه‌آهن به ترتیب با اعتباراتی معادل ۳۲۰۰ میلیارد تومان، ۴۳۰۰ میلیارد تومان و ۷۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال ۱۴۰۰ خاتمه می‌یاب

روابط عمومی ها معتمد و یاور مدیران دستگاه ها هستند

تهران-ایرنا-مشاور استاندار و سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از روابط عمومی به عنوان معتمد و یاور مدیران دستگاه ها یاد کرد.