نیمی از خودروهای حمل و نقل عمومی فرسوده هستند / ارائه تسهیلات با سود یارانه‌ای به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در راستای افزایش ارتقای حمل و نقل عمومی نسبت به نوسازی ناوگان و توسعه شبکه زیرساختی اقدام کنیم، گفت: در حال حاضر از 450 هزار دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی 250 هزار دستگاه فرسوده هستند.]]>مطالب مرتبط

قم| دولت ‌اعتباری برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ‌تخصیص نداد

معاون حمل و نقل ترافیکی شهرداری قم از هوشمند سازی 150 ایستگاه اتوبوس و پارکینگ های سطح شهر خبر داد و گفت: دولت هیچگونه اعتباری برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در شهرها تخصیص نداده است.

پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای نوسازی بافت فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی نوسازی بافت‌ فرسوده با نرخ 9 درصد از شهریور آغاز می‌شود، گفت: این تسهیلات از 2500 میلیارد نقدینگی دولت و 2500 میلیارد تومان آورده بانک‌ها اجرا خواهد شد.

25 درصد ناوگان اتوبوسرانی گرگان نوسازی شد

رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرداری گرگان گفت: ناوگان اتوبوسرانی شهر گرگان فرسوده بوده و با خرید 20 دستگاه اتوبوس جدید، 25 درصد این ناوگان نوسازی شده است.

تسهیلات جدید در راه بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات ارزان برای نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.

حرکت لاک پشتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده

با وجود اینکه به نظر می رسید نوسازی تاکسی‌های فرسوده بعد از چندماه توقف دوباره در مسیر خود قرار گیرد اما مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور معتقد است روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده بسیار کند بوده و به دلایلی که شرکت خودروساز هنوز اعلام نکرده، پیش فاکت

تنها ۳۰۷ تاکسی از ابتدای سال تاکنون نوسازی شده‌اند/توقف ارائه خودرو از سوی خودروسازها

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران با بیان اینکه ۸۱ هزار خودرو در سامانه نوسازی ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: تعداد خودروهای نوسازی شده در نیمه مرداد ماه امسال تنها ۳۰۷ خودرو است و به دلیل توقف ارائه خودرو از سوی خودروسازها نوسازی تاکسی‌ها طبق برنامه پیش نرفته است

500 دستگاه برلیانس به ناوگان تاکسیرانی قزوین افزوده می شود

قزوین - ایرنا - سرپرست سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: 500 دستگاه خودرو برلیانس مدل H230 جهت پایان بخشیدن به حضور تاکسی های فرسوده پیکان به ناوگان حمل و نقل عمومی قزوین افزوده خواهد شد.

تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان برای بازسازی بافت‌های فرسوده ارائه می‌شود

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با توجه به اهمیت مقاوم‌سازی مساکن تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان برای بازسازی بافت‌های فرسوده ارائه می‌شود.

پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی ساخت در بافت های فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی­برای نوسازی بافت‌های فرسوده با سود 9 درصد در شهریورماه خبر داد.

نوسازی حمل و نقل عمومی اولویت شهرداری گرگان است

گرگان- شهردار گرگان گفت: نوسازی حمل و نقل عمومی اولویت شهرداری گرگان بوده و خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری در همین راستا صورت گرفته است.

نیمی از ۶ هزار اتوبوس شهری تهران فرسوده است/ سهم امسال تهران از اتوبوس شهری حدود ۲ هزار خودرو

مدیرکل محیط زیست استان تهران برای جلوگیری از آلودگی هوا گفت: در حال حاضر بیش از ۳ هزار اتوبوس شهری تهران فرسوده هستند که برای رفع آلودگی هوا علاوه بر اینها باید از تردد خودروهای سرویس اداره‌جات و ارگان‌های نظامی بدون معاینه فنی نیز جلوگیری کرد.

شتاب حداکثری در نوسازی بافت فرسوده

امیر محسنی از نوسازی بافت فرسوده در منطقه ۱۷ تهران و کاهش بافت فرسوده شهری در این منطقه خبر داد.]]>

عملیات نوسازی 1200 مدرسه استان تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- عملیات نوسازی مدارس فرسوده با دستور استاندار تهران کلید خورد و قرار است در پنج سال آینده یک هزار و 200 مدرسه فرسوده این استان نوسازی شود.

سوخت یورو 4 مورد نیاز اتوبوسرانی در ارومیه عرضه نمی‌شود

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: سوخت یورو4 مورد نیاز ناوگان در جایگاه ها وجود ندارد که امیدواریم با تامین سوخت یورو 4 مورد نیاز ناوگان اتوبوس های حمل و نقل عمومی ارومیه شاهد عملکرد بهتر ناوگان و کاهش آلاینده های محیطی ناشی از ناوگان

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

آغاز پرداخت وام ۵۰ میلیونی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریور

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از آغاز پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی نوسازی بافت فرسوده با سود ۹ درصد از شهریورماه امسال خبر داد.

وزارت صنعت برای نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده در تهران همکاری کند

استاندار تهران : وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای نوسازی ۱۰ هزارتاکسی فرسوده در صف نوسازی از طریق شرکت های خودروسازی همکاری کند.

لزوم همکاری وزارت صنعت برای نوسازی 10 هزار تاکسی فرسوده

استاندار تهران با بیان اینکه تاکسی ویژه حمل و نقل عمومی است، گفت: با وجود شرایط حال کشور وزارت صنعت معدن و تجارت و شرکت‌های خودرویی باید خودرو به این بخش تخصیص دهند.

29 درصد ناوگان حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی فرسوده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: این استان 43 هزار و 216 دستگاه خودرو در ناوگان حمل و نقل باری و مسافری جاده ای دارد که 29 درصد آنها بالای 25 ساله و فرسوده اند.

مذاکره با شهرداری درباره طرح ترافیک و خودروهای فرسوده

رییس پلیس پایتخت گفت: با توجه به اینکه در ۶ ماه دوم برخورد با خودروهای آلاینده از جمله خودروهای فاقد معاینه فنی تشدید می‌شود ما از شرکت اتوبوسرانی خواستیم به موقع این مشکلات را رفع کند.