نیمی از خودروهای حمل و نقل عمومی فرسوده هستند / ارائه تسهیلات با سود یارانه‌ای به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در راستای افزایش ارتقای حمل و نقل عمومی نسبت به نوسازی ناوگان و توسعه شبکه زیرساختی اقدام کنیم، گفت: در حال حاضر از 450 هزار دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی 250 هزار دستگاه فرسوده هستند.]]>مطالب مرتبط

10 هزار دستگاه خودرو عمومی در آذربایجان غربی نوسازی می شود

ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: 10 هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی در استان در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نوسازی می شود.

یک پنجم ناوگان اتوبوسرانی شیراز نوسازی می شود

شیراز-ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز گفت: با ورود 185 دستگاه اتوبوس جدید به چرخه حمل و نقل عمومی شیراز، یک پنجم از ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر نوسازی می شود.

خودروهای آتش‌نشانی در گرگان باید نوسازی شود

فرسودگی خودروهای آتش‌نشانی و لزوم نوسازی این ناوگان و همچنین تشکیل پلیس ساختمان برای حفظ اراضی شهر گرگان، مهم‌ترین موضوعاتی بود که در نود و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان مطرح شد.

نگرانی از امنیت یک سوم مدارس/با این اعتبارات 10 سال دیگر مدارس فرسوده حذف می‌شوند

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر اینکه یک سوم مدارس کشور همچنان فرسوده و ناایمن هستند، گفت: افزایش هزینه‌ها روند تخریب و نوسازی مدارس فرسوده را دچار مشکل کرده است.

برکناری‌ام شایعه بود/ به زودی ۸ هزار خودروی سنگین وارد ناوگان حمل و نقل می‌شود

مدیرعامل سایپا در مورد نوسازی ناوگان فرسوده تجاری گفت: با اقدامات انجام شده پیش‌بینی می‌شود به زودی ۸ هزار دستگاه خودروی سنگین ولوو وارد ناوگان حمل و نقل شود.

رسولی: خودروهای اسقاطی رهاشده به پارکینگ‌های عمومی منتقل شوند

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران خواستار جمع آوری و انتقال خودروهای اسقاطی رها شده به پارکینگ‌های عمومی شد.

15 درصد جمعیت تهران در بافت های فرسوده ساکن هستند

تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اهمیت نوسازی بافت های فرسوده شهری گفت: در سه هزار و 268 هکتار از بافت های فرسوده در 196 محله شهر تهران، 15 درصد جمعیت پایتخت ساکن هستند.

حذف و کاهش یارانه برای خرید خودروهای پاک غوغا به پا کرد

دولت بریتانیا با حذف کامل یارانه برای خریداری خودروهای پاک برقی و پلاگین هیبریدی با واکنش منفی و اعتراض خیل عظیمی از مردم این کشور مواجه شده است.

20 درصد ناوگان اتوبوسرانی شیراز نوسازی شد

شیراز- ایرنا- 185 دستگاه اتوبوس جدید پنجشنبه در آیینی به ناوگان حمل و نقل درون شهری شیراز پیوست، آیینی که در آن اعلام شد، با این اقدام 20 درصد ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر نوسازی شد.

نوسازی 240 هزار دستگاه خودرو فرسوده در کشور

معاون وزیر صنعت معدن وتجارت :دولت امسال بدنبال نوسازی ۲۴۰ هزار دستگاه  خدروی فرسوده درکشور است.

آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی کرمانشاه برای تردد زوار اربعین

کرمانشاه_مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی کرمانشاه برای تردد زوار اربعین خبر داد.

نیمی از یارانه بنزین به ۳ دهک پردرآمد جامعه اختصاص می‎یابد

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت گفت: نیمی از یارانه بنزین به دهک‎های پردرآمد جامعه اختصاص می‌یابد.

محله‌های فرسوده با رویکرد گردشگری نوسازی شوند

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری خرم‌آباد از پیگیری طرح پیگیری طرح نوسازی و ساماندهی محله های فرسوده با رویکرد گردشگری خبر داد.

گلستان| نیمی از واحدهای مسکونی روستایی در گنبدکاووس نیازمند مقاوم‌سازی است

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: حدود نیمی از واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان نیازمند مقاوم‌سازی است که برای این کار می‌توانند از تسهیلات طرح نوسازی و بازسازی خانه‌های روستایی برخوردار شوند.

45 هکتار از گلخانه های فرسوده استان تهران نوسازی شد

تهران- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت که از ابتدای امسال 45 هکتار از گلخانه های فرسوده این استان بازسازی و نوسازی شده است.

جمع آوری خودروهای اسقاطی رها شده از سطح شهر

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران خواستار جمع آوری و انتقال خودروهای اسقاطی رهاشده به پارکینگ های عمومی از سطح شهر شد و از شهروندان خواست در این زمینه مشارکت موثر داشته باشند.

مخابرات در کدام نقاط کشور وای‌فای عمومی می‌دهد + جداول آدرس

با توجه به اعلام شرکت مخابرات ایران مبنی بر ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم در 200 مرکز عمومی، لیست اسامی این نقاط مشخص شد.

ناوگان پیر اتوبوسرانی ساوه در انتطار پوست اندازی

ساوه -ایرنا - 75 درصد از جمعیت ساکن در کلانشهر ها برای سفرهای درون شهری از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده می کنند اما در شهری مانند ساوه این رقم حدود 30 درصد از مجموع جمعیت 225 هزار نفری آن است.

تمام منابع برای طرح نوسازی بافت های فرسوده بکار گرفته شود

بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: تمام منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده به خصوص در محله چاهستانی های بندرعباس بکار گرفته شود.

ویژگی آمبولانس های جدید/قرارداد با شرکت بنز

معاون وزیر بهداشت گفت: یکی از اقدامات مهم در طرح تحول سلامت، نوسازی و بازسازی ناوگان زمینی، هوایی و دریایی اورژانس بوده و عمر ناوگان اورژانس، کاهش یافته است.