کشف محموله مواد منفجره

سربازان گمنام امام زمان (عج) محموله بزرگ مواد منفجره را که قرار بود با پوشش مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی به کشور وارد شود، کشف و ضبط کردندمطالب مرتبط

جزئیات عملیات کشف محموله عظیم مواد منفجره در سراوان

فرمانده مرزبانی ناجا خبر اختصاصی روز گذشته فارس درباره‌ کشف مقادیر قابل توجهی تله‌ انفجاری، سلاح و مهمات در مرز سراوان را تشریح کرد.

۸ میلیون تن ماده منفجره بقایای جنگ با داعش در موصل

سازمان بین المللی معلولین اعلام کرد که حدود هشت میلیون تن از باقی‌مانده‌های مواد منفجره همچنان در شهر موصل قرار دارد.

کشف محموله سنگین مواد مخدر در جاده سرخس

مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: محموله ۱۲۹ کیلوگرمی حشیش از یک خودرو در جاده سرخس کشف شد.

کشف محموله قرص قاچاق در گمرک

ماموران گمرک ایران به کمک سگ های مواد یاب موفق به کشف یک محموله قرص قاچاق از یک دستگاه کامیون شدند.­

مهربانی با محموله های قاچاق عربی و ترک

بغداد – ایرنا – کشف محموله های بزرگ قاچاق مواد مخدر که از مبدا کشورهای عربی همسایه بویژه اردن، امارات و نیز ترکیه به مقصد عراق ارسال می شود، همواره با نوعی سکوت خبری و چشم پوشی از سوی رسانه ها و مقامات عراقی روبرو می شود امری که مورد اعتراض فعالان شبکه مج

بزرگترین محموله حشیش در شاهرود کشف شد/ دستگیری ۱۰۰۰ معتاد

شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه سال گذشته حدود یک هزار معتاد در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر شدند، گفت: بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدر کشور از نوع حشیش در شاهرود کشف و ضبط شد.

کشف 57 کیلوگرم تریاک با طعم دلستر و کنسرو در کرمانشاه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف دو محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی‌های دلستر و کنسرو جاسازی شده بودند، خبرداد.

57 کیلوگرم تریاک با طعم دلستر و کنسرو کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 2 محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی های دلستر و کنسرو جاسازی شده بود، خبر داد.

کشف 57 کیلوگرم ‌تریاک در قوطی‌های کنسرو و دلستر!

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف دو محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی‌های دلستر و کنسرو جاسازی شده بود، خبر داد.

ارسال نخستین محموله صادراتی به گرجستان

برای نخستین بار 9 هزار تن مواد معدنی از بندرامیرآباد به کشور گرجستان به صورت حمل ترکیبی صادر شد.

توقیف محموله لوازم خانگی قاچاق

محموله کالای خارجی قاچاق در ایست و بازرسی شهید رییسیان سمیرم کشف و جمع آوری شد.

کشف ۳ محموله قاچاق طیور در شهرستان بهار

بهار - جانشین انتظامی شهرستان بهار از کشف ۳ محموله قاچاق طیور و یک محموله احشام غیربهداشتی و قاچاق طی ۷۲ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

کشف محموله انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی در چند ماه کار اطلاعاتی محموله‌های انفجاری در مرز سراوان کشف و ضبط شد.

کشف محموله انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی در چند ماه کار اطلاعاتی محموله های انفجاری در مرز سراوان کشف و ضبط شد.

محموله قاچاق 10 میلیاردی در کرمان کشف شد

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان با بیان اینکه محموله‌ای به ارزش 10 میلیارد تومان به تازگی در کرمان کشف شده است گفت: فرد خاطی در این زمینه در خارج از کشور زندگی می‌کرد که با رصدهای اطلاعاتی در داخل استان دستگیر و بازداشت شد.

صادرات اولین محموله مرغ گرم از مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: برای اولین بار محموله مرغ گرم از استان به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شد.

کشف محموله انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی، طی چند ماه کار اطلاعاتی در دو مرحله محموله‌های انفجاری در منطقه صفرمرزی سراوان کشف شد.

صادرات اولین محموله مرغ گرم از مازندران

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران گفت:برای اولین بار محموله مرغ گرم از استان مازندران به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شد.]]>

کشف ۲ تن مواد و دستگیری ۴۳ نفر قاچاقچی مواد مخدر در عملیات پلیس تهران+ عکس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت صبح امروز از کشف 2 تن و 192 کیلوگرم انواع مواد مخدر از 15 فروردین تاکنون در سطح شهر تهران و محورهای منتهی به آن خبر داد.

تنوع مواد مخدر از 20 نوع به 700 نوع رسیده است/۲۰هزار عملیات کشف مواد انجام داده‌ایم

وزیر کشور با بیان اینکه تنوع مواد مخدر از 20 نوع به 700 نوع رسیده است، گفت: برای انواع مسائل از زیبایی و لاغری و تمرکز تا انواع موضوعات مواد هست.