مدارس سما به پردیس های آموزشی تبدیل می شود

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر تبدیل مدارس سما به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی تاکید کرد و از مدیران این مدارس خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

تبدیل مدارس سما به پردیس های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی شوند.

مدارس سما به پردیس های آموزشی تبدیل می شود

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر تبدیل مدارس سما به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی تاکید کرد و از مدیران این مدارس خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

مدارس "سما" باید به پردیس‌های آموزشی تبدیل شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.]]>

شناسایی ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/ تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و برای عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

شناسایی ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

هدف طرح «جابر بن حیان» در پردیس ارتقاء علمی دانش آموزان است

پردیس- رییس آموزش و پرورش پردیس از اجرای طرح «جابر بن حیان» به منظور ارتقا علمی دانش آموزان در سطح مدارس پردیس خبر داد.

زنجان|تکمیل نظام آموزشی جدید هنرستان‌ها را باکمبود شدید فضای آموزشی

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود فضای آموزشی در هنرستان‌ها و کمبود نیرو در مدارس به‌ویژه دوره ابتدایی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با افزایش شمار بازنشستگان حدود 20 هزار کلاس در سال آینده معلم نداشته باشند.

شهرکرد| روش‌های آموزشی در مدارس سنتی و غیرقابل انعطاف است

دبیر علمی همایش کشوری آموزش ادبیات فارسی گفت: روش‌های آموزشی در مدارس موروثی و مربوط به 3 دهه گذشته است که در این همایش فرصت‌ها و تهدیدها در حوزه آموزش بررسی می‌شود.

تهران| تحصیل 30 هزار دانش‌آموز در پردیس؛ مدارس دولتی نیاز جدی شهرستان است

امام جمعه پردیس با اشاره به اینکه 30 هزار دانش آموز در شهرستان داریم گفت: کلاس‌های درس در بومهن در دو شیفت پرتراکم برگزار می‌شود و به دلیل نبود توان مالی مردم نیاز به مدارس دولتی داریم.

تقاضا برای ورود به پردیس های دانشگاهی کاهش یافت

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی از کاهش تقاضا برای ورود به پردیس های دانشگاهی خبر داد و گفت: پردیس این دانشگاه از سال تحصیلی جدید فقط دانشجوی دکتری پذیرش می کند.

سیاست وزارت آموزش و پرورش حمایت از مدارس غیردولتی است

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: به منظور تامین بخشی از نیازهای آموزشی کشور، سیاست وزارت آموزش و پرورش حمایت از مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی است.

28 طرح آموزشی در استان مرکزی به بهره برداری رسید

اراک - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: 28 طرح آموزشی در این استان پارسال به بهره برداری رسید و به فضاهای آموزشی این منطقه پیوست.

اجرای مسکن مهر پردیس بدون مطالعه بود/نیاز مبرم پردیس به بیمارستان

پردیس- فرماندار پردیس اجرای طرح مسکن مهر در این شهرستان را بدون مطالعه و تامین زیرساخت دانست و گفت: پردیس نیاز مُبرم به اورژانس و بیمارستان دارد.

جمعیت بالای دانش‌آموزی در «پرند» و «پردیس»/ ساماندهی ۳۳ هزار کلاس درس در استان تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: شهرستان‌های پرند و پردیس با توجه به پروژه‌های مسکن مهر از افزایش بالای جمعیتی برخوردار هستند که باید در زمینه تأمین نیروی انسانی و فضای آموزشی مورد توجه قرار گیرند.

مدارس شهر بومهن 2 شیفته و پر تراکم است

تهران- ایرنا - امام جمعه شهرستان پردیس درحاشیه سفر سید حسن قاضی زاده هاشمی ، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و محمد حسین مقیمی استاندار تهران به این شهرستان گفت: در شهر بومهن مدارس 2 شیفته و پرتراکم است و درهرکلاس 48 دانش آموز حضور دارند.

23 درصد از فضاهای آموزشی دماوند خیرساز است

تهران - ایرنا - رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند گفت: تعداد مدارس خیر ساز شهرستان 22 مورد بوده و با توجه به حضور فعال خیرین در منطقه، 23 درصد از فضای آموزشی توسط آنان احداث شده است.

40 درصد مدارس قم توسط خیران احداث شده است

قم - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قم گفت: از سال 78 تا پایان سال 96، 40 درصد فضاهای آموزشی در استان قم توسط خیران مدرسه ساز احداث شده است.

۵۰۰ مدرسه با عمر بیش از ۵۰ سال در تهران

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه تهران از لحاظ نیاز به فضاهای آموزشی و وجود مدارس فرسوده در رده‌های بالایی قرار گرفته و وضعیت خوبی ندارد، گفت: اکنون قریب به ۵۰۰ مدرسه با عمر بیشتر از ۵۰ سال در تهران داریم که در برابر زلزله و طوفان‌ها