تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

پای حرف مردم؛ شلوغی کلاس‌های درس و نگرانی از جریان آموزش در مدارس دولتی

همزمان با فصل ثبت‌نام مدارس، یافتن یک مدرسه دولتی که در شاخص‌های آموزشی و تربیتی شرایط قابل قبولی دارد مهمترین دغدغه خانواده‌هاست، به اذعان برخی از آنها شلوغی بیش از حد کلاس‌های درس مدارس دولتی منجر به افت شاخص‌های آموزشی و تربیتی شده است.

اصلاح نظام آموزشی در مدارس ضروری است

اصفهان - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت اصلاح نظام آموزشی در مدارس تاکید کرد و گفت: زوائد تحمیلی موجب ازبین رفتن لذت فراگیری و وارد آمدن فشار عصبی به دانش آموزان می شود .

تلاش برای جمع‌آوری مدارس کپری، خشتی و گلی تا پایان امسال

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: با تحویل ۷۰۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش، حدود یک میلیون متر مربع به فضای آموزشی مدارس کشور افزوده خواهد شد.

مدارس قدیمی بلااستفاده به اقامتگاه های بوم گردی تبدیل می شوند

کرمان - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کرمان گفت: مدارس قدیمی واقع در روستاها و شهرهای کوچک با همکاری دهیاران و شهرداران به اقامتگاه های بوم گردی و خانه های مسافر تبدیل می شوند.

مدارس قدیمی کرمان به اقامتگاه های بوم گردی تبدیل می شود

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: مدارس قدیمی و بدون استفاده واقع در روستاها و شهرهای کوچک این استان با همکاری دهیاران و شهرداران به اقامتگاه های بوم گردی و خانه های مسافر تبدیل می شود.

آخوندی: پولی برای ساخت زیرساخت‌ مسکن مهر نداریم

وزیر راه و شهرسازی هم‌راستا با سخنان جنجالی مشاورش درباره مسکن مهر و چوپان‌ها با اعلام این‌که مسکن مهر پردیس ظرفیت تبدیل به یک بحران برای تهران را دارد، گفت:‌تکمیل زیرساخت یک واحد مسکونی در پردیس 32 میلیون تومان پول می‌خواهد.

امکانات آموزشی در مدارس شهرستان لردگان افزایش یابد

شهرکرد- نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات آموزشی در مدارس شهرستان لردگان افزایش یابد.

مسیر راه سلامتی در پردیس ادامه می‌یابد/ ایجاد فرصت‌های شغلی در بام پردیس

اولین همایش راهپیمایی خانوادگی جهت نهادینه کردن ورزش در میان خانواده ها از سوی شهرداری و شورای شهر در بام پردیس برگزار شد.]]>

نظام واحد آموزشی بین المللی برای مدارس خارج از کشور تدوین می‌شود

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از تلاش این مرکز برای تدوین نظام واحد آموزشی بین‌المللی برای مدارس خارج از کشور خبر داد.

کمک به مدارس اختیاری است

بیرجند - ایرنا - فرماندار بیرجند گفت: با توجه به نیازمندی های آموزش و پرورش در بخش سرانه آموزشی مدارس، اولیای دانش آموزان به صورت اختیاری می توانند مشارکت کنند و اجباری در کار نیست.

فعالیت ۱۹ پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در پردیس

پردیس- مدیر آموزش و پرورش پردیس با تاکید بر تاثیر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بر کاهش آسیب های اجتماعی گفت: ۱۹ پایگاه برای غنی سازی اوقات فراغت در پردیس فعال هستند.

قوانین دست وپاگیر برای راه اندازی مدارس غیردولتی کاهش یابد

تهران- استاندار تهران نقش مدارس غیردولتی در افزایش فضاهای آموزشی در این استان را مهم برشمرد و خواستار کاهش قوانین دست و پاگیر برای راه اندازی این مدارس در استان تهران شد.

تبدیل مدارس قدیمی بدون استفاده به اقامتگاه‌های بوم‌گردی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: مدارس قدیمی واقع در روستاها و شهرهای کوچک با همکاری دهیاران و شهرداران اقامتگاه‌ بوم‌گردی و خانه‌های مسافر می‌شوند.

دلالان مسکن مهر پردیس دستگیر شدند

پردیس- دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری دلالان مسکن مهر این شهرستان خبر داد.

تدوین نظام واحد آموزشی بین المللی برای مدارس خارج از کشور

رئیس مرکز امور بین الملل ومدارس خارج از کشور، از تلاش این مرکز برای تدوین نظام واحد آموزشی بین المللی برای مدارس خارج از کشور خبر داد.

الجزیره گزارش داد: حذف دروس اسلامی در مدارس عربستان

یک رسانه عربی گزارش داد در پی گسترش نفوذ تفکر لیبرالیسم در دستگاه حاکمه سعودی به ویژه با ولیعهدی محمد بن سلمان، دولت عربستان برنامه های آموزشی تحت عنوان " آگاهی اسلامی"(آن هم بر اساس آموزه‌های فرقه وهابیت) را از مدارس حذف کرد.

ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس بیشتر مورد توجه باشد

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی با تاکید بر ارتقای کیفیت آموزش در مدارس گفت: این امر باید امسال بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

روش بکارگیری نیروهای انسانی در مدارس نیازمند بازنگری است

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: نیازمند بازنگری در روش‌های بکارگیری نیروی انسانی در مدارس هستیم تا با ساماندهی مناسب در استان‌های مختلف کیفیت آموزشی و تربیتی دچار آسیب نشود.

یک گام تا خداحافظی مدارس همدان با بخاری نفتی

همدان- ایرنا- امروز با حمایت بی چون و چرای دولت، ورود خیران در عرصه مدرسه سازی و خیز بلند بنیاد برکت در آبادانی فضاهای آموزشی، بزودی بخاری های نفتی از مدارس استان همدان رخت برمی بندد و دیگر شاهد حوادث ناگوار برای دانش آموزان نخواهیم بود.

کارگاه آموزشی تحلیل رفتار متقابل در مذاکره با رویکرد Game برگزار می شود

پارک فناوری پردیس معاونت علمی کارگاه آموزشی تحلیل رفتار متقابل در مذاکره با رویکرد Game با هدف آشنایی با مبانی برگزاری یک مذاکره موفق را برگزار می کند.