تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

10میلیارد تجهیزات آموزشی برای مدارس عشایری خریداری شد

گچساران- ایرنا- رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای عشایر این استان خریداری شده که در مدارس و مراکز آموزشی در حال توزیع است.

ارسال تجهیزات آموزشی به مدارس عشایری استان

محموله تجهیزات آموزشی با عنوان کاروان عاشقان حسینی به مدارس عشایری کهگیلویه وبویراحمد ارسال شد.

44 طرح آموزشی آماده تحویل به آموزش و پرورش استان یزد است

یزد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد از تحویل 44 طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی همزمان با بازگشایی مدارس به آموزش و پرورش استان خبر داد.

ارسال تجهیزات آموزشی برای مدارس عشایری استان+فیلم

محموله تجهیزات آموزشی با عنوان کاروان عاشقان حسینی برای مدارس عشایری کهگیلویه وبویراحمد ارسال شد.

میزگرد آموزش وپرورش ونوسازی مدارس در ایرنا هرمزگان

بندرعباس – ایرنا- در آستانه بازگشایی مدارس مدیران کل آموزش وپرورش و نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس هرمزگان وضعیت آموزشی و تجهیزات مدارس استان با حضور در میزگرد خبری در خبرزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مورد برررسی قرار دادند.

جدیدترین برنامه های تحول در مدارس و نظام آموزشی تشریح شد

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حرکت جدید آموزش و پرورش مستلزم ایجاد و ترویج یک گفتمان در سطح استان‌ها و جامعه است، جدیدترین برنامه های تحول آفرین در مدارس و نظام آموزشی کشور را برای استانداران تشریح کرد.

حذف کامل مدارس کانکسی ازسیستم آموزشی شهرستان

مدارس کانکسی ازسیستم آموزشی فریدن به طور کامل حذف شد.

وضعیت مدارس و جمعیت کلاس‌های درس استان تهران در آستانه مهر/افتتاح 775 کلاس جدید

مدیرکل نوسازی مدارس تهران با تشریح وضعیت فضاهای آموزشی و مدارس تازه تاسیس استان تهران در آستانه سال تحصیلی جدید گفت: 6 منطقه در شهر تهران بیشترین نیاز به ساخت مدارس جدید را دارند.

نحوه پذیرش دکتری و ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای پذیرش دانشجو در دوره دکتری و کارشناسی ارشد از طریق شیوه‌نامه را در پردیس بین‌المللی کیش اعلام کرد.

بازبودن همه مدارس استان در اول مهرماه

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد گفت : فعالیت همه مدارس و مراکز آموزشی استان ازروز یک شنبه اول مهر ماه آغاز می شود.

مدارس استان بوشهر با 1837 نفر کمبود نیروی آموزشی مواجه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید 230 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی راهی کلاس‌های درس می‌شوند گفت: مدارس استان بوشهر با 1837 نفر کمبود نیروی آموزشی مواجه است که از طریق طرح‌های مختلف جبران می‌شود.

میزگرد آموزش وپرورش ونوسازی مدارس در ایرنا هرمزگان

ایرنا - بندرعباس - عصر یکشنبه و در آستانه بازگشایی مدارس و با حضور مدیران کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، وضعیت آموزشی و تجهیزات مدارس این استان در میزگردی در مرکز ایرنای بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.*15*

پردیس دانشگاه هرمزگان در اختیار جامعه المصطفی قرار می گیرد

قشم - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: پردیس دانشگاه هرمزگان در قشم تا اتمام ساختمان جامعه المصطفی در این شهرستان تا سال 1400 برای انجام امور آموزشی در اختیار این مرکز قرار می‌گیرد.

بازسازی وتجهیز 44 واحد آموزشی

اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان 44 واحد آموزشی را برای استفاده آموزش وپرورش بهسازی وتجهیز کرده است.

مجتمع آموزشی «سرآمدان علم» جایگزین «معین» منطقه 2 تهران شد

تهران-ایرنا-رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به تغییر نام مجتمع آموزشی «معین» در منطقه 2 در پی مشکلات ایجاد شده، گفت: این مجتمع آموزشی با مجوز شورای نظارت بر مدارس غیردولتی به نام «سرآمدان علم» فعالیت خواهد کرد.

تحصیل 220 هزار دانش آموز آذربایجان غربی در مدارس تخریبی!

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: درحال حاضر ۸۵ درصد فضای آموزشی استان غیر استاندارد است که جهت ارتقا این وضعیت و رسیدن به متوسط کشوری باید 3600 میلیارد تومان بودجه اختصاص یابد.

120 فضای آموزشی در چهارمحال و بختیاری نیازمند تخریب هستند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری گفت: 120 باب فضای آموزشی در استان شامل 710 باب کلاس درس نیازمند تخریب و بازسازی و 600 باب فضای آموزشی شامل سه هزار و 600 باب کلاس درس نیازمند مقاوم‌سازی است.

تامین تجهیزات آموزشی در البرز نیاز فوری است

کرج - ایرنا- استاندار البرز با اشاره به نزدیکی سال تحصیلی جدید گفت: تامین امکانات و تجهیزات آموزشی به ویژه در مدارس خیرساز از نیازهای فوری استان است.

میانگین فضای آموزشی در کشور ۵.۲ مترمربع است

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: میانگین فضای آموزشی در کشور ۵.۲ مترمربع است.

سودجویان علم و دانش را قربانی پول کرده اند

اردبیل - ایرنا- امام جمعه جعفرآباد مغان گفت: وضعیت آموزشی کشور به گونه ای شده که سودجویان و منفعت طلبان آن را به بازاری پرسود تبدیل کرده اند و دست های پشت پرده و مافیای آموزشی، علم و دانش را قربانی پول و ثروت کرده اند.