تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

تبدیل مدارس سما به پردیس های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی شوند.

مدارس سما به پردیس های آموزشی تبدیل می شود

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر تبدیل مدارس سما به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی تاکید کرد و از مدیران این مدارس خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

مدارس "سما" باید به پردیس‌های آموزشی تبدیل شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.]]>

شناسایی ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/ تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و برای عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

شناسایی ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

هدف طرح «جابر بن حیان» در پردیس ارتقاء علمی دانش آموزان است

پردیس- رییس آموزش و پرورش پردیس از اجرای طرح «جابر بن حیان» به منظور ارتقا علمی دانش آموزان در سطح مدارس پردیس خبر داد.

زنجان|تکمیل نظام آموزشی جدید هنرستان‌ها را باکمبود شدید فضای آموزشی

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود فضای آموزشی در هنرستان‌ها و کمبود نیرو در مدارس به‌ویژه دوره ابتدایی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با افزایش شمار بازنشستگان حدود 20 هزار کلاس در سال آینده معلم نداشته باشند.

تقاضا برای ورود به پردیس های دانشگاهی کاهش یافت

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی از کاهش تقاضا برای ورود به پردیس های دانشگاهی خبر داد و گفت: پردیس این دانشگاه از سال تحصیلی جدید فقط دانشجوی دکتری پذیرش می کند.

برگزاری کلاس‌های آموزشی بهداشتی در مدارس دهدشت

به مناسبت هفته سلامت کلاس‌های آموزشی بهداشتی در مدارس دهدشت برپا شد.

حمایت از کالای ایرانی به راهبرد آموزش در مدارس تبدیل شود

کرج - ایرنا- استاندار البرز گفت: حمایت از کالای ایرانی و گسترش امید باید به یک راهبرد در مدارس این استان در سال 97 تبدیل شود تا جامعه رشد اقتصادی پیدا کند و کیفیت زندگی به سبک ایرانی - اسلامی ارتقاء یابد.

تبدیل مدارس متروکه روستاها به "دهسرا" در انتظار تأیید بطحائی

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد دادیم که مدارس متروکه در روستاها را در اختیار دهیاری‌ها قرار دهند تا این مکان‌های بدون استفاده به "دهسرا یا خانه روستا" تبدیل شوند.

ریزگرد مراکز آموزشی سه شهر خوزستان را تعطیل کرد

اهواز-ایرنا - بروز پدیده جوی انتشار ریزگردها و آلودگی هوای ناشی از آن مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی آبادان ،خرمشهر و شادگان در نوبت صبح امروز دوشنبه را تعطیل کرد.

شیراز| مدارس طبیعت در مناطق 11 گانه شیراز توسعه یابد

عضو شورای شهر شیراز خواستار توسعه مدارس طبیعت در شیراز شد و گفت: جای خالی مدارس طبیعت در نظام آموزشی احساس می‌شود و باید بیش از پیش توسعه یابد.

تشکیل ستاد ساماندهی جوانان با حضور جوانان پردیس

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس در سالن جلسات فرمانداری پردیس به ریاست صادق بنیادی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری پردیس برگزار شد.]]>

برگزاری جشنواره کشوری تجربیات برتر آموزشی تربیتی در زاهدان

اولین جشنواره یکروزه کشوری تجربیات برتر آموزشی تربیتی اساتید و معلمان اموزش و علوم اجتماعی در محل پردیس شهید مطهری دانشگاه فرهنگیان زاهدان برگزار شد.

23 درصد از فضاهای آموزشی دماوند خیرساز است

تهران - ایرنا - رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند گفت: تعداد مدارس خیر ساز شهرستان 22 مورد بوده و با توجه به حضور فعال خیرین در منطقه، 23 درصد از فضای آموزشی توسط آنان احداث شده است.

نوبت عصر مدارس 9 شهرستان خوزستان تعطیل شد

اهواز-ایرنا - ناپایداری هوا و افزایش غلظت گردو خاک در آسمان بیشتر نقاط خوزستان موجب شد مدارس و مراکز آموزشی نوبت عصر 9 شهرستان تعطیل اعلام شود.

ورزش کبدی در مدارس کردستان آموزش داده می شود

سنندج - ایرنا - رئیس هیات کبدی کردستان گفت: ورزش کبدی ریشه در بازی های بومی و محلی دارد بر این اساس قصد داریم با برگزاری دوره آموزشی در مدارس به توسعه این رشته در استان کمک کنیم.