کشف محموله کلان مواد منفجره در مرزهای شرقی کشور

زاهدان - سربازان گمنام امام زمان (عج) محموله کلان مواد منفجره را که قرار بود با پوشش مواد مخدر از مرزهای شرقی به کشور وارد شود، کشف و ضبط کردند.مطالب مرتبط

جزییاتی از احتمالات چگونگی ورود مواد منفجره در حادثه چابهار

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت که به احتمال زیاد مواد منفجره حادثه تروریستی چابهار از راه دریا وارد کشور شده است.

باید مرزهای دانش در حوزه مواد و انرژی را پیدا کنیم

رییس پژوهشگاه مواد و انرژی با بیان این‌که در حال حاضر از پژوهشگاه انتظار می‌رود که بطور تخصصی، مشکلات کشور را در حوزه مواد و انرژی حل کند و تمام نیروها و امکانات خود را بسیج کرده و برای انجام پروژه‌های کلان که در جهت حل مشکلات کشور باشد، تلاش کند، گفت: با

کشف محموله ۱.۵ تنی مواد مخدر از یک باند قاچاق

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۱۶ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته اخیر در کشور خبر داد.

دستگیری قاتل شهید «جرجندی» در حال خروج از مرزهای شرقی

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قاتل شهید جرجندی که 26 آبان در رودبار کرمان به شهادت رسید در حال خروج از مرزهای شرقی کشور در حوالی شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

150 هزار نفر در آذربایجان شرقی تجربه یک بار مصرف مواد مخدر دارند

تبریز - ایرنا - دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: براساس شیوع شناسی انجام شده حدود 150 هزار نفر در این استان سابقه یک بار مصرف مواد مخدر را دارند.

کشف محموله مواد اولیه ساخت پتروشیمی

محموله مواد اولیه ساخت پتروشیمی در ایستگاه بازرسی شهرضا کشف شد.

1.5 تن مواد مخدر در استان فارس کشف شد

فرمانده انتظامی فارس از کشف محموله 1.5 تنی مواد مخدر در فارس طی  72 ساعت گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 56 باند مواد مخدر در فارس متلاشی و 35 تن مواد مخدر کشف شده است.

کشف محموله 850 کیلوگرمی مواد مخدر در تهران

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در جنوب تهران، گفت: در بازرسی از یک خودرو بیش از 850 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

75 درصد مصرف کنندگان مواد مخدر زیر 40 سال هستند

تبریز- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان رتبه 28 کشور در شیوع اعتیاد را دارد، گفت: سن اعتیاد پایین آمده و 75درصد مصرف مواد مخدر توسط افراد زیر 40 سال است.

کشف محموله ۸۵۰ کیلویی موادمخدر در تانکر حمل قیر

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر با بیش از ۸۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در جنوب تهران خبر داد.

کرمانشاه| هدف دشمن ناامن سازی مرزهای کشور است

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی از تلاش دشمن برای نشان دادن ناامنی در مرزهای کشور خبرداد و گفت: به لطف خدا با تلاش نیروی انتظامی امنیت در مرزهای کشور و به‌ویژه در استان کرمانشاه برقرار است.

توضیحی برای یک مصوبه مجمع/آخرین خبر از حادثه چابهار/تعبیر جهانگیری از وضعیت دانشگاه‌ها و...

نامه نمایندگان غرب و جنوب غربی کشور به سران قوا درباره موضوع آب، جزییاتی از احتمالات چگونگی ورود مواد منفجره در حادثه چابهار، هشدار «مطهری» درباره بدعت مجمع تشخیص مصلحت نظام، توضیح انصاری درباره لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و ارتباطش با FATF، حضور

فضای مجازی در حال محو مرزهای بین نسلی و ایجاد مرزهای جدید است

کرمان - ایرنا- مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: مرزهای بین ما و کودکانمان به دلیل گسترش فضای مجازی در حال محو شدن است اما در عین حال مرزهای جدیدی نیز در حال شکل گیری است.

حیدری‌نژاد: رشته بیلیارد در بحث کلان کشور بیشتر معرفی شده است/ از نظر تعداد شرکت‌کنندگان شاهد پیشرفت فوق العاده‌ای بودیم

قهرمان دوره گذشته جشنواره بزرگ رشته‌های بیلیاردی گفت: در این چند سال رشته بیلیارد به واسطه مقام‌هایی که داشته در بحث کلان کشور بیشتر معرفی شده است.

شتاب توسعه علمی کشور نیازمند ثبات مدیریت کلان آموزش عالی است

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با بیان اینکه شتاب توسعه علمی کشور نیازمند ثبات مدیریت کلان آموزش عالی است، گفت: باید به وزیر علوم برای برداشتن گام‌های مؤثر در حوزه آموزش عالی فرصت داد چرا که تغییر مدیریت کلان آموزش عالی باعث کندی توسعه علمی

کشف محموله هروئین در دشت ارژن

خودروی حامل مواد مخدر در دشت ارژن توقیف شد.

مشهد شرایط مناسبی در مقایسه با سایر کلان شهرها دارد

مشهد-رئیس شوای اسلامی شهر مشهد گفت: پایتخت معنوی کشور در شرایط فعلی شرایط مطلوبی در مقایسه با سایر کلان شهرهای کشور دارد. 

مرز ایران و جمهوری آذربایجان از مرزهای امن و نمونه کشور است

باکو - ایرنا - فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: مرزهای ایران و جمهوری آذربایجان مرز صلح و دوستی و از مرزهای نمونه و امن کشورمان است .

درگیری پلیس بوشهر با سوداگران/ محموله بزرگ مواد مخدر توقیف شد

بوشهر - فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به درگیری پلیس بوشهر با سوداگران مرگ گفت: با توقیف یک باند، ۱۵۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

آذربایجان شرقی 70 هزار نفر خوددرمان معتاد دارد

تبریز-ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون در این استان تعداد 70 هزار نفر خوددرمان معتاد وجود دارد که به صورت خود معرفی و با مراجعه به مراکز ترک اعتیاد، دوران درمان خود را طی می کنند.