تبدیل مدارس سما به پردیس های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی شوند.مطالب مرتبط

اما و اگرهای طرح خرید خدمات آموزشی در مدارس

معاون اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: استفاده از نیروی انسانی در طرح خرید خدمات آموزشی اگر بر مبنای استانداردها باشد و به خوبی اجرا شود، متضمن کیفیت خواهد بود.

حباب ساعات آموزشی در مدارس ایران

تهران- ایرنا- هر چند زیاد بودن ساعات آموزشی نقطه مشترک گلایه دانش‌آموزان و گاه اولیای مدرسه است اما این ظاهر ماجراست و دانش‌آموزان آنقدر هم که گفته می‌شود در کلاس درس حاضر نمی‌شوند.

برنامه آموزشی ایمنی مدارس تهیه شد

مدارس فرسوده قرچک، سیستم آموزش و پرورش این شهرستان را تهدید می‌کند

سرپرست فرمانداری این شهرستان گفت: ارتقای کیفیت آموزشی و ساختار اداری آموزش و پرورش و هم‌چنین افزایش فضاهای آموزشی نیاز منطقه قرچک است.

با انواع مدارس شبانه‌روزی در جهان آشنا شویم

مدارس شبانه روزی به دلیل عرضه خدمات آموزشی و تربیتی ویژه و متنوع و داشتن دانش آموزان دارای تقاضای خاص که عموما با مدرسه بعد مسافت دارند، مورد اقبال قرار گرفته‌اند و در تمام کشورهای برخوردار یا کم برخوردار وجود دارند.

افزون بر 23 هزار مسافر در مدارس گیلان اسکان داده شدند

رشت - ایرنا- از ابتدای اسکان مسافران فرهنگی کشور در مدارس گیلان تا 12 شامگاه اول فروردین، 23 هزار و 564 نفر در واحدهای آموزشی و مراکز رفاهی استان پذیرش و اسکان داده شدند.

اخذ شهریه دروس جبرانی؛ اجبار یا استقلال؟

موضوع "دریافت شهریه بابت دروس جبرانی" در سال ۹۷ به یکی از محوری‌ترین اعتراضات آموزشی دانشجویان دانشگاه‌های مختلف به ویژه دانشگاه‌های برتر تبدیل شد. در جریان این اعتراضات دانشجویان دریافت شهریه از دروس جبرانی را غیرقانونی و خلاف تحصیل رایگان و عدالت آموزشی

۵۶ پروژه مشارکتی آموزشی در ایلام ساخته می شود

ایلام - مدیرکل نوسازی مدارس ایلام گفت: ۵۶ پروژه مشارکتی آموزشی در ایلام ساخته می شود.

دانشکده‌ها و برنامه‌های آموزشی پزشکی امسال اعتباربخشی می‌شوند

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اعتباربخشی تمامی دانشگاه‌ها و بیمارستان‌های آموزشی در سال گذشته از اعتباربخشی دانشکده‌ها و برنامه‌های آموزشی علوم پزشکی در سال ۹۸ خبر داد.

مدارس غیرانتفاعی و چالش‌های آن ...

مدارس غیرانتفاعی به عنوان یکی ازبازو‌های کمکی درکنار مدارس دولتی، به کمک آموزش وپرورش آمد.

بیش از 100 تن برنج و شکر در پردیس توزیع شده است

تهران-ایرنا- مسئول کمیته تنظیم بازار اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس گفت: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی و برنامه ریزی انجام شده تاکنون 45 تن برنج و 60 تن شکر در سه فروشگاه سطح شهرستان و سه غرفه در نمایشگاه بهاره در دو نوبت صبح و عصر توزیع شده است.

نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی گامی برای انتقال تجربه بود

رئیس مدارس غردولتی هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی را شفاف سازی برای مردم،رقابت مؤثر و انتقال تجربه میان مدارس غیردولتی عنوان کرد آن را بسیار موثر دانست.

آزاد راه پردیس- تهران به آبعلی می‌رسد

تهران-ایرنا- مدیر عامل شرکت آزاد راه پردیس- تهران گفت: این آزاد راه از انتهای فاز 4 و محدوده روستای گلدره به سمت آبعلی و پلور با اعتبار 256 میلیارد تومان به همراه تملک اراضی در کوتاه ترین مسیر احداث خواهد شد.

سامانه ملی فعالیت‌های نوآورانه آموزشی راه اندازی شد

سامانه ملی فعالیت‌های نوآورانه آموزشی به منظور تحقق ارزیابی عملکرد دانش پژوهی آموزشی در آئین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی راه اندازی شد.

بازرسی سالانه آتش‌نشانی از مدارس تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به دومرتبه بازدید از مدارس در هرسال به لحاظ فیزیکی و ایمنی گفت: در سال‌های اخیر تعاملات ما با آموزش و پرورش بهتر شده است؛ برخی مسائل ایمنی در دروس گنجانده شده و از حضور همکاران ما در مدارس استقبال می‌شود.

اسکان 623 هزارمهمان نوروزی در مدارس فارس/ صدور دستورالعمل آماده‌باش به مدارس

مدارس مأمن آسیب‌دیدگان سیل هستند/ مدارس سیل‌‌زده مرمت می‌شوند

پروین: عیدتان را به عزا تبدیل نکنید

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: از مردم می خواهم با دوری از رفتار های پرخطر در چهارشنبه سوری، عید خود را تبدیل به عزا نکنند.

خیران نقش راهبردی در نوسازی فضای آموزشی دامغان دارند

سمنان- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شهرستان دامغان گفت: استفاده از ظرفیت خیران در نوسازی و تامین فضای آموزشی، موجب ارتقاء سطح آموزشی و رفع مشکلات در این شهرستان است.

نرخ عوارض آزاد راه پردیس در سال جدید افزایش نخواهد داشت

تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران- پردیس گفت: با توجه به نارضایتی مردم نسبت به افزایش نرخ عوارض آزاد راه، در سال 98 افزایش قیمت نخواهیم داشت.