بارش برف بهاری در کرج - ۱

بارش برف بهاری صبح امروز دوشنبه شهر کرج را سفید پوش کرد.مطالب مرتبط

لذت بهار زیبا و دلنشین را در زمستان چابهار تجربه کنید

چابهار- ایرنا- چابهار، شهری با چهار فصل بهاری در سال؛ در هنگامه ای که هموطنان مان فصل سرد را با برف و کولاک و سرما سپری می کنند با داشتن هوایی بهاری آماده استقبال ازگردشگران است تا چند روزی را با شنا در دریا و قدم زدن در ساحل زیبا سفری به یادماندنی را برا

لذت بهار زیبا و دلنشین را در زمستان چابهار تجربه کنید

چابهار- ایرنا- چابهار، شهری با چهار فصل بهاری در سال؛ در هنگامه ای که هموطنان مان فصل سرد را با برف و کولاک و سرما سپری می کنند با داشتن هوایی بهاری آماده استقبال ازگردشگران است تا چند روزی را با شنا در دریا و قدم زدن در ساحل زیبا سفری به یادماندنی را برا

کوچ بهاری زار و زمین

ایلام - ایرنا -با وجود حکمفرمای پاییز برگ ریز و در استانه و انتظار کوله بار سرما و زمهریر زمستان ، بارش های متوالی سال آبی جاری شور طراوتی در کوه و دشت مناطق معتدل و گرمسیری ایلام برانگیخته که گویی سال و ماه به بهار کوچ کرده است.

آرامگاه آیت الله شیخ بهاری

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/بارش‌ها 80 میلیمتری شد+جدول

از مجموع 80 میلیمتر بارش ثبت شده در 75 روز ابتدایی سال آبی جاری، 30.7 میلیمتر بارش در 15 روز نخست آذرماه به ثبت رسیده و این مقدار بارندگی، نهمین ماه سال را به یکی از پربارش‌ترین ماه‌های سال 97 تبدیل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/سرعت رشد بارش‌ها کُند شد+جدول

در حالی که پیش‌بینی‌ها حاکی از در پیش بودن زمستانی کم‌بارش است، با افت سرعت رشد بارش‌ها می‌توان نتیجه گرفت که آثار کم‌بارشی زمستان از هم‌اکنون قابل مشاهده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/رشد 212درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته+جدول

ثبت 86میلی‌متر بارش در 79روز ابتدایی سال آبی جاری نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (27.5 میلی‌متر) 212.7درصد افزایش را در میزان بارش‌های کشور نشان می‌دهد.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ رشد 30 تا 456 درصدی بارش‌ها+جدول

در جمع 6 حوضه اصلی آبریز کشور، آمار بارش‌ها (در 81 روز ابتدایی سال آبی جاری) در تمامی حوضه‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد همراه است به‌گونه‌ای که شاهد رشد 30 تا 456 درصدی بارش‌ها هستیم.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ادامه پربارشی آذرماه+جدول

از مجموع 86.1 میلیمتر بارش ثبت شده از ابتدای سال آبی جاری تا 20 آذرماه، 36.8 میلیمتر بارش در 20 روز نخست نهمین ماه سال به ثبت رسیده که این میزان بارش، آذرماه امسال را به یکی از پربارش‌ترین ماه‌های سال 97 تبدیل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ادامه پربارانی آذر+جدول

از مجموع 84.6 میلیمتر بارش ثبت شده در 76 روز ابتدایی سال آبی جاری، 35.3 میلیمتر بارش در 16 روز ابتدایی آذرماه به ثبت رسیده که این میزان بارش، آذرماه 97 را به یک ماه پربارش تبدیل کرده است.

افزایش ۲۲۰ درصدی بارش‌ها/ زمستان پر بارش نخواهد بود

وزیر نیرو گفت: میانگین بارش تا ۱۶ آذر در کل کشور ۸۵ میلی متر بوده که در مقایسه با سال گذشته ۲۲۰ درصد افزایش یافته است.

شهرداری با سلیقه بهار را مهمان شهر در زمستان می کند+گزارش

شهرداری بندرگز در آستانه فصل زمستان با گل آرایی شهر به دنبال بهاری کردن چهره شهر است.

امشب بارش شهابی جوزایی به اوج می رسد/ رصد پرشهابترین بارش سال

کارشناس نجوم با بیان اینکه امشب بارش شهابی جوزایی قابل رصد می شود، گفت: این بارش از پرشهابترین بارشهایی است که در سال رخ می دهد.

هوای کردستان تا عصر امروز برفی است/آغاز موج دوم بارش‌ها از روز پنجشنبه

مدیرکل هواشناسی کردستان با یادآوری بارش خوب برف و باران از ظهر روز دوشنبه در استان، گفت: این بارش‌ها تا عصر امروز استمرار خواهد داشت.

افزایش ۶۲ درصدی بارش‌ باران در قم/ حق آبه دریاچه نمک پیگیری شود

قم - مدیرکل هواشناسی استان قم از جایگاه خوب بارش‌های روزهای اخیر در قم خبر داد و گفت: متوسط بارش‌ها در قم ۶۲،۵ درصد افزایش یافته در حالی که متوسط کشوری ۷۲،۵ درصد است.

مشاهده آخرین بارش شهابی پاییزی در شامگاه فردا

بارش شهابی "جوزایی" آخرین و پربارش‌ترین شهاب باران فصل پاییز است که از فردا به اوج بارش خود می‌رسد.

بارش ها در کردستان ادامه دارد/تردد در گردنه ها با زنجیر چرخ

سنندج – بارش برف که از ظهر دوشنبه در استان کردستان آغاز شده بود، تا بعد از ظهر سه شنبه نیز ادامه دارد و پس از آن موج دوم بارش ها از راه می رسد.

بارش شدید در چهار استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش باران در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان گفت: امروز (۱۷ آذرماه) در استان‌های کرمانشاه، کردستان، گلستان و خراسان شمالی بارش، شدید است.

کردستان در انتظار بارش سنگین برف

سنندج - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پایش نقشه های هواشناسی نشان می دهد که هفته جاری آسمان این استان شاهد بارش های متناوبی است بطوریکه روزهای دوشنبه تا سه شنبه بارش سنگین برف پیش بینی می شود.

افزایش آلاینده‌ها‌ در هوای پایتخت/بارش برف در برخی مناطق

فردا در غرب آذربایجان غربی و روز پنج‌شنبه در برخی نقاط آذربایجان‌های شرقی و غربی، غرب کردستان و شمال زنجان بارش باران و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود و در نقاط کوهستانی و سردسیر شاهد بارش برف خواهیم بود.