کشف محموله کلان مواد منفجره در مرزهای شرقی کشور

وزارت اطلاعات از کشف محموله کلان مواد منفجره که قرار بود با پوشش مواد مخدر از مرزهای شرقی به کشور وارد شود، خبر داد.مطالب مرتبط

خروج کالاهای اساسی از مرزهای آذربایجان شرقی تحت کنترل است

تبریز- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای جلوگیری از خروج کالاهای اساسی از مرزهای همجوار با کشورهای همسایه در استان اهتمام جمعی وجود دارد.

پژوهشگاه مواد و انرژی راکتور حذف نیترات از آب آشامیدنی ساخت

تهران - ایرنا - اعضای هیات علمی گروه محیط زیست پژوهشگاه مواد و انرژی با توجه به معضل غلظت بالای نیترات در چاه های آب کشور و سرطان زایی این آلاینده، در قالب یک پروژه کلان و هزینه کرد بیش از یک میلیارد ریال اقدام به طراحی و ساخت راکتور حذف نیترات کردند.

کشف یک محموله مواد مخدر و روانگردان در رشت

بیش از 5 كیلو گرم هروئین و شیشه امروز در پلیس راه رشت – قزوین کشف شد.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی حتی خارج از مرزهای کشور هستیم

فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در غرب کشور با اشاره به آمادگی کامل نیروهای مسلح گفت: آماده ایم هر تهدیدی را حتی خارج از مرزهای سرزمینمان پاسخ دهیم.

تداوم توقف کامیون‌های تاجیکستان پشت مرزهای ترکمنستان

با گذشت نزدیک به دو ماه همچنان کامیون های تاجیکستان که قصد عبور از ترکمنستان به سمت کشور خود را دارند در مرزهای این کشور متوقف شده و «عشق‌آباد» از دادن مجوز ورود به این وسائل نقلیه خودداری می‌کند.

علما و روحانیون سنگربانان و مرزبانان مرزهای اعتقادی مردم هستند

وزیر اطلاعات تصریح کرد که پاسداری از مرزهای اعتقادی مردم نسبت به حراست از مرزهای فیزیکی اهمیت بیشتری دارد.]]>

افزایش قاچاق دام به کشور های همسایه از مرزهای جنوبی

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: با ادامه دار شدن قاچاق دام زنده به کشورهای همسایه از مرزهای جنوبی کشور قیمت این محصول افزایش یافته است.

فروش مواد مخدر از چالش های اصلی فضای مجازی است

تبریز - ایرنا - جانشین رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی با هشدار نسبت به تبلیغ مواد مخدر در فضای مجازی، گفت: فروش مواد مخدر در فضای مجازی از جمله مشکلات اصلی این حوزه است.

کشف محموله سنگین مواد مخدر در سمنان/ دو متهم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف بیش از ۱۰۰۰ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک با استان کرمان خبر داد و گفت: در این عملیات دو نفر دستگیر شدند.]]>

توقیف محموله قاچاق مواد اولیه پتروشیمی در بیله‌سوار

فرماندار بیله‌سوار از کشف و توقیف پنج کامیون مواد اولیه پلی‌اتیلن در گمرک بیله‌سوار خبر داد.

200 کیلوگرم هروئین در آذربایجان شرقی کشف شد

جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال 200 کیلوگرم مواد مخدر هروئین که به مقصد اوکراین بارگیری شده بود، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد.

صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمامی مرزهای کشور ممنوع است

وزیر کشور، گفت: صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمامی مرزهای کشور ممنوع است، استانداران، گمرک و دستگاه های مسئول با همکاری یکدیگر موظف هستند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.

تاجیکستان مرزهایش را در برابر تروریست ها تقویت می کند

تهران-ایرنا- مقامات تاجیکستان می گویند برای مقابله با ورود شبه نظامیان و تروریستها از بیرون مرزهای به داخل و جلوگیری از حملات گروههای افراطی به دنبال تقویت امنیت هرچه بیشتر مرزهای این کشور هستند.

روند پیشرفت طرح‌های کلان ملی با حضور رییس‌جمهور بررسی می‌شود

دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه از روند اجرای طرح‌های کلان ملی راضی نیستم، گفت: قرار است در جلسه شورای عالی عتف که با حضور رییس‌جمهور برگزار می‌شود، طرح‌های کلان و تغییرات ساختارهای اجرایی مطرح شود.

محموله 6 میلیارد ریال کالای احتکار شده کشف شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک محموله احتکار شده خبر داد و گفت ارزش این محموله 6 میلیارد ریال برآورد شده است

صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمامی مرزهای کشور ممنوع است/ تشکیل کمیته‌ای ویژه برای مقابله با قاچاق و کنترل فرآورده‌های سوختی

رئیس شورای امنیت کشور با بیان اینکه صادرات از مبادی رسمی برقرار است، گفت: صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمامی مرزهای کشور ممنوع است، استانداران، گمرک و دستگاه های مسئول با همکاری یکدیگر موظف هستند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.]]>

اگر مردم بدهکاران کلان بانکی را می‌شناسند، گزارش دهند

مدیرکل پیشگیری‌های مردمی و مشارکت‌های مدنی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، گفت: اگر مردم بابت دادن وام‌ها و سودهای کلان گلایه‌مند هستند یا بدهکاران کلان بانکی را می‌شناسند و مدرک و سندی هم دارند به ما حتما گزارش دهند.

تأکید وزیر اطلاعات بر حراست از مرزهای اعتقادی مردم

وزیر اطلاعات تصریح کرد که پاسداری از مرزهای اعتقادی مردم نسبت به حراست از مرزهای فیزیکی اهمیت بیشتری دارد.

20هزار تن مواد آرایشی مازاد بر نیاز در کشور تولید می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: سالانه 20 هزار تن مواد آرایشی مازاد بر نیاز در کشور تولید می شود و ضرورتی برای واردات این مواد وجود ندارد.

کشف جمع آوری کالای قاچاق دراصفهان

محموله انواع مواد غذایی قاچاق از انباری در اصفهان کشف و جمع آوری شد.