کشف محموله کلان مواد منفجره در مرزهای شرقی کشور

وزارت اطلاعات از کشف محموله کلان مواد منفجره که قرار بود با پوشش مواد مخدر از مرزهای شرقی به کشور وارد شود، خبر داد.مطالب مرتبط

جزئیات عملیات کشف محموله عظیم مواد منفجره در سراوان

فرمانده مرزبانی ناجا خبر اختصاصی روز گذشته فارس درباره‌ کشف مقادیر قابل توجهی تله‌ انفجاری، سلاح و مهمات در مرز سراوان را تشریح کرد.

۸ میلیون تن ماده منفجره بقایای جنگ با داعش در موصل

سازمان بین المللی معلولین اعلام کرد که حدود هشت میلیون تن از باقی‌مانده‌های مواد منفجره همچنان در شهر موصل قرار دارد.

کشف انواع مواد مخدر در مرزهای شرقی خراسان رضوی

فرمانده هنگ مرزی تایباد از کشف بیش از 58 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزبانان این فرماندهی خبر داد.

بزرگترین محموله حشیش در شاهرود کشف شد/ دستگیری ۱۰۰۰ معتاد

شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه سال گذشته حدود یک هزار معتاد در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر شدند، گفت: بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدر کشور از نوع حشیش در شاهرود کشف و ضبط شد.

کشف محموله سنگین مواد مخدر در جاده سرخس

مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: محموله ۱۲۹ کیلوگرمی حشیش از یک خودرو در جاده سرخس کشف شد.

کشف محموله قرص قاچاق در گمرک

ماموران گمرک ایران به کمک سگ های مواد یاب موفق به کشف یک محموله قرص قاچاق از یک دستگاه کامیون شدند.­

توسعه کلان‌شهرهای ایران در پیچ‌وخم قوانین دست و پاگیر+تصاویر

بر اساس آنچه که مسئولان مالی کلان‌شهرهای ایران مکرراً بدان تصریح کرده‌اند توسعه کلان‌شهرها در پیچ‌وخم قوانین دست و پاگیر مجلس و آئین نامه‌های دولت گیر کرده و مانع رشد شهرداری‌ها و در نتیجه شهرهای بزرگ کشور شده است.

بدهی 640 میلیارد تومانی شهرداری‌ها به کتابخانه‌های کشور/ شهرداران کلان بزرگترین بدهکاران

معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: مطالبات انباشته شده از سال 83 تا 92 نهادکتابخانه های عمومی کشور از شهرداری ها بالغ بر 640 میلیارد تومان است که بخش عمده آن به شهرداری‌های کلان اختصاص دارد.

مهربانی با محموله های قاچاق عربی و ترک

بغداد – ایرنا – کشف محموله های بزرگ قاچاق مواد مخدر که از مبدا کشورهای عربی همسایه بویژه اردن، امارات و نیز ترکیه به مقصد عراق ارسال می شود، همواره با نوعی سکوت خبری و چشم پوشی از سوی رسانه ها و مقامات عراقی روبرو می شود امری که مورد اعتراض فعالان شبکه مج

کشف بیش از 5 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای شرقی خراسان رضوی

فرمانده هنگ مرزی تایباد از کشف 5650 لیتر سوخت قاچاق به ارزش 118 میلیون و 650 هزار ریال طی 72 ساعت گذشته توسط مرزبانان این فرماندهی در مرزهای شرق خراسان رضوی خبر داد.

تاکید پروشنکو بر لزوم استقرار نیروهای حافظ صلح در مرز اوکراین-روسیه

رئیس جمهوری اوکرین معتقد است تنها راه برای بهبود اوضاع در مناطق شرقی این کشور، موافقت روسیه با استقرار نیروهای حافظ صلح در مرزهای دو کشور است.

ارسال نخستین محموله صادراتی به گرجستان

برای نخستین بار 9 هزار تن مواد معدنی از بندرامیرآباد به کشور گرجستان به صورت حمل ترکیبی صادر شد.

مهاجرت به کلان شهرها و رابطه آن با ازدواج سفید

یک روانشناس با اشاره به آمار بالای طلاق، تنها ماندن افراد مطلقه و هجوم افراد جویای کار در کلان شهرها گفت: این موارد شرایط را برای هم خانه شدن و هم باشی زیاد کرده و یکی از علل گسترش این پدیده بویژه در کلان شهرها وجود این سه عامل است.

کشف 57 کیلوگرم تریاک با طعم دلستر و کنسرو در کرمانشاه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف دو محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی‌های دلستر و کنسرو جاسازی شده بودند، خبرداد.

افت بی‌سابقه ورودی آب به سدهای تامین کننده آب شرب کلان شهرها

افت بی‌سابقه بارندگی‌های سال آبی جاری موجب شده است تا ورودی آب به سد‌های تامین کننده آب شرب کلان شهر‌ها و به تبع آن میزان ذخایر این سازه‌ها امسال به شکل چشم گیری کاهش یابد و ۳۳۴ شهر کشور با جمعیتی بالغ بر ۳۴ میلیون نفر را در معرض تنش آبی قرار دهد.

توافق مجلس و دولت برسر مسائل کلان کشور

گناوه- ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و مشکلات کلان و وضعیت اقتصادی کشور منجر به تشکیل نشست های مشترک بین مجلس شورای اسلامی و دولت شد که نتایج توافق های مناسبی صورت گرفت.

توافق های خوب مجلس و دولت برسر مسائل کلان کشور

گناوه- ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و مشکلات کلان و وضعیت اقتصادی کشور منجر به تشکیل نشست های مشترک بین مجلس شورای اسلامی و دولت شد که نتایج و توافق های خوبی صورت گرفت.

57 کیلوگرم تریاک با طعم دلستر و کنسرو کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 2 محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی های دلستر و کنسرو جاسازی شده بود، خبر داد.

صادرات 450 قلم کالا از مرزهای استان

مدیرکل گمرک استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال بیش از 450 قلم انواع کالا از مرزهای استان به 26 کشور صادر شده است.

کشف 57 کیلوگرم ‌تریاک در قوطی‌های کنسرو و دلستر!

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف دو محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی‌های دلستر و کنسرو جاسازی شده بود، خبر داد.