بارش برف بهاری در کرج

بارش‌های پراکنده برف و باران اهالی بسیاری از استان‌های کشور را در روزهای پایانی فروردین‌ماه غافلگیر کرد. مردم کرج شامگاه یک‌شنبه ۲۶ و دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ را با بارش برف و کاهش ناگهانی دما گذراندند.مطالب مرتبط

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/بارش‌ها 80 میلیمتری شد+جدول

از مجموع 80 میلیمتر بارش ثبت شده در 75 روز ابتدایی سال آبی جاری، 30.7 میلیمتر بارش در 15 روز نخست آذرماه به ثبت رسیده و این مقدار بارندگی، نهمین ماه سال را به یکی از پربارش‌ترین ماه‌های سال 97 تبدیل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/رشد 212درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته+جدول

ثبت 86میلی‌متر بارش در 79روز ابتدایی سال آبی جاری نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (27.5 میلی‌متر) 212.7درصد افزایش را در میزان بارش‌های کشور نشان می‌دهد.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ادامه پربارشی آذرماه+جدول

از مجموع 86.1 میلیمتر بارش ثبت شده از ابتدای سال آبی جاری تا 20 آذرماه، 36.8 میلیمتر بارش در 20 روز نخست نهمین ماه سال به ثبت رسیده که این میزان بارش، آذرماه امسال را به یکی از پربارش‌ترین ماه‌های سال 97 تبدیل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ادامه پربارانی آذر+جدول

از مجموع 84.6 میلیمتر بارش ثبت شده در 76 روز ابتدایی سال آبی جاری، 35.3 میلیمتر بارش در 16 روز ابتدایی آذرماه به ثبت رسیده که این میزان بارش، آذرماه 97 را به یک ماه پربارش تبدیل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ پیوستن آذر به جمع ماه‌های پربارش سال+جدول

از مجموع 77.8 میلیمتر بارش ثبت شده در 72 روز ابتدایی پاییز امسال، 28.5 میلیمتر بارش در 12 روز ابتدایی آذرماه به ثبت رسیده؛ این میزان بارش، نهمین ماه سال را به جمع ماه‌های پربارش سال جاری اضافه کرده است.

شهرداری با سلیقه بهار را مهمان شهر در زمستان می کند+گزارش

شهرداری بندرگز در آستانه فصل زمستان با گل آرایی شهر به دنبال بهاری کردن چهره شهر است.

افزایش ۲۲۰ درصدی بارش‌ها/ زمستان پر بارش نخواهد بود

وزیر نیرو گفت: میانگین بارش تا ۱۶ آذر در کل کشور ۸۵ میلی متر بوده که در مقایسه با سال گذشته ۲۲۰ درصد افزایش یافته است.

امشب بارش شهابی جوزایی به اوج می رسد/ رصد پرشهابترین بارش سال

کارشناس نجوم با بیان اینکه امشب بارش شهابی جوزایی قابل رصد می شود، گفت: این بارش از پرشهابترین بارشهایی است که در سال رخ می دهد.

کلانشهر کرج همچنان هوای ناسالم تنفس می کند

کرج-ایرنا- ساکنان کلانشهر کرج که روزهای بهاری و تابستان 97 با هوای سالم تا پاک استشمام کردند، تغییرات جوی و وارونگی هوا، تنفس را از حدود 10 روز پیش تاکنون برای آنان سخت کرده است.

کلانشهر کرج همچنان هوای ناسالم تنفس می کند

کرج-ایرنا- ساکنان کلانشهر کرج که روزهای بهاری و تابستان 97 با هوای سالم تا پاک سپری کردند، تغییرات جوی و وارونگی هوا، تنفس را از حدود 10 روز پیش تاکنون برای آنان سخت کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌ها/کجای ایران با بیشترین رشد بارش مواجه است؟+جدول

بیشترین میزان رشد بارش‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل را در حوضه‌های آبریز "مرزی شرق" و "فلات مرکزی" و همچنین بیشترین میزان رشد بارش‌ها نسبت به مدت مشابه به صورت متوسط در درازمدت را در حوضه‌های آبریز "خلیج‌فارس و دریای عمان" و "قره قوم" شاهد هستیم.

افزایش ۶۲ درصدی بارش‌ باران در قم/ حق آبه دریاچه نمک پیگیری شود

قم - مدیرکل هواشناسی استان قم از جایگاه خوب بارش‌های روزهای اخیر در قم خبر داد و گفت: متوسط بارش‌ها در قم ۶۲،۵ درصد افزایش یافته در حالی که متوسط کشوری ۷۲،۵ درصد است.

۳۲ میلی‌متر باران در لرستان بارید/ ثبت بیشترین بارش‌ها در پلدختر

خرم‌آباد- مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از بارش ۳۲ میلی‌متر باران در این استان خبر داد و گفت: بارش‌ها به صورت متناوب تا شنبه ادامه دارد.

متوسط بارش استان یزد، یک سوم کشور است

یزد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به افت نیم متری سطح آب های زیرزمینی گفت: میزان متوسط بارش در استان، یک سوم بارش متوسط کشوری است و این درحالی است که 130 درصد از آب های تجدید شونده استان برداشت می شود.

مشاهده آخرین بارش شهابی پاییزی در شامگاه فردا

بارش شهابی "جوزایی" آخرین و پربارش‌ترین شهاب باران فصل پاییز است که از فردا به اوج بارش خود می‌رسد.

بارش شدید در چهار استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش باران در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان گفت: امروز (۱۷ آذرماه) در استان‌های کرمانشاه، کردستان، گلستان و خراسان شمالی بارش، شدید است.

افزایش آلاینده‌ها‌ در هوای پایتخت/بارش برف در برخی مناطق

فردا در غرب آذربایجان غربی و روز پنج‌شنبه در برخی نقاط آذربایجان‌های شرقی و غربی، غرب کردستان و شمال زنجان بارش باران و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود و در نقاط کوهستانی و سردسیر شاهد بارش برف خواهیم بود.

بارش‌های امسال رشد ۹ درصدی داشته است

زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: در میانگین ۳۰ ساله، ۷۳ میلی‌متر در استان زنجان بارش به ثبت رسیده و بارش‌های امسال رشد ۹ درصدی نسبت به بازه زمانی بلندمدت نشان می‌دهد.

بارش باران و برف زنجان را فرا می گیرد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بارش باران و در برخی از مناطق و بارش برف زنجان را فرا می گیرد.

شهروندان در زمان بارش با پلیس و شهرداری همکاری کنند

تهران-ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه ایستگاه‌های برف‌روبی در تمامی مناطق پایتخت آمادگی لازم برای فصل بارش را دارند گفت: هنگام بحران و بارش برف و باران مردم با شهرداری و پلیس همکاری لازم را داشته باشند.