دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت همه‌جانبه می‌کند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

دولت سریع‌تر اقلام اساسی را قیمت‌‌گذاری کند؛ دستگاه قضایی اجازه ندهد حق مردم ضایع شود

امام‌جمعه اراک گفت: دولت باید در قیمت‌گذاری اقلام تسریع کند و دستگاه‌های قضایی و تعزیرات نیز نظارت داشته باشند و اجازه ندهند حقوق مردم ضایع شود.

دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد

رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: دستگاه قضایی استان برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی قائل نیست و بی‌تردید لازمه حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید، مبارزه بی‌امان با مفاسد اقتصادی است.

تاکید بر صیانت از ارزش های نظام و مقابله اطلاعاتی با دشمنان

تهران - ایرنا - اعضای شورای هماهنگی اطلاعات آخرین اطلاعات، تحلیل ها و برآوردهای اطلاعاتی - امنیتی را بررسی و بر صیانت از ارزش های نظام و مقابله اطلاعاتی با شیطنت های معاندین و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.

هدف دولت صیانت از واحدهای تولیدی در حال کار است

اصفهان- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : هدف دولت دوازدهم صیانت و حفاظت از واحدهای تولیدی در حال کار است که تلاش می کنیم شرایطی فراهم شود که باعث تداوم و اشتغال پایدار شود.

هدف دولت صیانت از واحدهای تولیدی در حال کار است

اصفهان - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف دولت دوازدهم صیانت و حفاظت از واحدهای تولیدی در حال کار است و تلاش می کنیم شرایطی فراهم شود که باعث تداوم و اشتغال پایدار شود.

هدف دولت صیانت از واحدهای تولیدی است

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف دولت صیانت و حفاظت از واحدهای تولیدی در حال کار است.]]>

فتحی: همه جانبه از شفر حمایت می‌کنیم / از پیشکسوتان تقاضا دارم تمرکز بازیکنان را برهم نریزند

سرپرست باشگاه استقلال تهران در آستانه دیدار مقابل السد قطر حمایت همه جانبه باشگاه از سرمربی باتجربه آلمانی را اعلام کرد.]]>

احیای کشف رود حاصل تعامل همه دستگاههاست

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: احیای کشف رود در سایه تعامل و همراهی همه دستگاه های اجرایی و حمایت دستگاه قضایی محقق شد.

لزوم کمک اتاق بازرگانی به قوه قضائیه/ حمایت قضایی از تجار

معاون اجتماعی قوه قضاییه، بااشاره به حمایت از تک تک تجار وپیگیری مسائل آنان گفت:در تلاشیم تا از رئیس قوه قضاییه اجازه خاص بگیریم تاگرتاجرباحسن نیتی گرفتاری قضایی پیدا کرد،از او حمایت کنیم.

چین از برجام به عنوان یک توافق مهم چند جانبه حمایت می کند

تهران - ایرنا - پانگ سن سفیر چین در تهران با بیان این که برجام یک توافق مهم چند جانبه بین المللی است، گفت: همه طرف ها موظف به اجرای آن هستند و ما نیز از آن حمایت می کنیم.

دولت از طلاب تجمع فیضیه شکایت نکرد

معاون حقوقی رئیس‌جمهور درباره پیگیری حقوقی ماجرای مدرسه فیضیه قم گفت: جرم مشهود و آن هم تهدید به قتل است که جنبه عمومی دارد. دستگاه قضایی تکلیف دارد رسیدگی کند که البته مقامات قضایی نیز مشهود بودن جرم را تأیید و اعلام کردند ورود می‌کنند.

ضمن حمایت قاطع از دستگاه قضایی می خواهیم با بر هم زنندگان ثبات اقتصادی برخورد کند

اجتماع دانشجویان انقلابی خوزستان پیش از ظهر امروز مقابل اداره دادگستری خوزستان در اهواز برگزار شد.

دولت از تولید محصولات دانش بنیان منجر به اشتغال حمایت می کند

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: سیاست دولت حمایت از محصولات دانش بنیان منجر به ایجاد اشتغال و تولید ارزش افزوده در جامعه است.

حمایت همه جانبه وزارت ارتباطات از پیام‌‌رسان‌های داخلی ادامه دارد

تهران- ایرنا- رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حمایت همه جانبه وزارت ارتباطات از پیام‌‌رسان‌های داخلی بر اساس مصوبات مرکز ملی فضای مجازی صورت گرفته است و اگر جمع‌بندی آن مرکز در هر مورد دیگری نیز ابلاغ شود مطابق با

مردم در صیانت از عرصه های ملی حساس شده اند

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: مردم در صیانت از عرصه های ملی حساس شده اند و مشارکت و حساسیت مردم در صیانت از این عرصه ها مطلوب است.

مطالبه وجه چک، ششمین عنوان خواسته پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی

مدیرکل پیشگیری‌ وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: دعاوی مربوط به مطالبه وجه چک، ششمین عنوان خواسته پرونده‌­های ورودی به دستگاه قضایی را به خود اختصاص داده ­است.

دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد.

دعاوی مطالبه وجه چک، ششمین عنوان خواسته پرونده های ورودی به دستگاه قضایی

مدیرکل پیشگیری‌ وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: دعاوی مربوط به مطالبه وجه چک، ششمین عنوان خواسته پرونده­ های ورودی به دستگاه قضایی را به خود اختصاص داده ­است.

فتح اله زاده: استقلال توانایی صعود به فینال آسیا را داشت / دولت کمک نکند، فوتبال نابود می‌شود

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران ابراز امیدواری کرد با حمایت دولت بالا رفتن ارزش دلار روی روند مذاکرات برای بازیکنان خارجی و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دردسرساز نشود.]]>

دولت از موسسات فعال در حوزه آسیب های اجتماعی حمایت کند

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از نبود متولی مشخص برای صدور مجوز فعالیت موسسات مردم نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی گفت: این موسسات کمک حال دستگاه های اجرایی هستند و بنابراین دولت باید با حمایت از موسسات فعال شرایط را برای فعالیت های اجت