دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت همه‌جانبه می‌کند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت همه‌جانبه می‌کند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد

حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت برای صیانت از ارزش پول ملی/ آمریکا و متحدانش، تمام موازین بین الملل را به سخره گرفتند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد

دستگاه قضا از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت می‌کند/ حمله آمریکا و متحدانش به سوریه موجب بصیرت افزایی مردم منطقه شد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت حمایت کامل خواهد داشت.

برخی در داخل کار دشمن را در تخریب دستگاه قضایی انجام می‌دهند/ چه مقدار انسان باید چشمش را بر واقعیت‌ها ببندد که این همه تلاش در مبارزه با مفاسد اقتصادی را نبیند

آیت‌الله آملی لاریجانی ضمن بررسی مسائل و مباحث مهم قضایی به ارائه پیشنهادها و راهکارهای اساسی برای انجام هرچه بهتر وظایف دستگاه قضایی پرداخت و افق‌های تازه‌ای را در زمینه صیانت از آزادی‌های مشروع و حفظ حقوق عامه پیش روی حاضران گشود.

آملی لاریجانی: قوه‌قضاییه از ایجاد ثبات در بازار ارز حمایت می‌کند

رئیس قوه‌قضاییه گفت که این نهاد از هر اقدامی در جهت صیانت از ارزش پول ملی و ایجاد ثبات در بازار ارز که لازمه کار اقتصادی است حمایت همه جانبه می‌کند.

چقدر باید چشم را بر واقعیت‌ها بست و تلاش‌ها در مبارزه با مفاسد اقتصادی را ندید

رییس قوه قضاییه ضمن بررسی مسائل و مباحث مهم قضایی به ارائه پیشنهادها و راهکارهای اساسی برای انجام هرچه بهتر وظایف دستگاه قضایی پرداخت و افق‌های تازه‌ای را در زمینه صیانت از آزادی‌های مشروع و حفظ حقوق عامه پیش روی حاضران گشود.

دستگاه قضایی از سیاست های ارزی اخیر دولت حمایت می کند

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.

ساری| دستگاه قضایی مازندران از تولید داخلی صادرات‌محور حمایت می‌کند

رئیس کل دادگستری مازندران با تاکید بر استفاده عامه مردم از کالای ایرانی گفت: دستگاه قضایی مازندران از تولید داخلی صادرات‌محور حمایت می‌کند.

خطیب نماز جمعه اهواز بر لزوم صیانت از ارز ملی تاکید کرد

اهواز-ایرنا- خطیب نماز جمعه اهواز بر لزوم صیانت از ارز ملی تاکید کرد و گفت: باید ارزش پول ملی را حفظ کرده و نگذاریم ارزش آن در مقایسه با پول سایر کشورها پایین بیاید که در این عرصه تمامی مسئولان موظف به کار و اقدام هستند.

دولت از فضای مجازی صیانت می کند

اردبیل - ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت مصمم به صیانت از گردش آزاد اطلاعات ، فضای مجازی و زمینه های شغلی ایجاد شده در آن می باشد.

آذری جهرمی : دولت از فضای مجازی صیانت می کند

اردبیل - ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت مصمم به صیانت از گردش آزاد اطلاعات ، فضای مجازی و زمینه های شغلی ایجاد شده در آن می باشد.

نظارت در دستگاه قضایی بیشتر می شود

ساری – ایرنا - رئیس قوه قضائیه گفت: نظارت بر فعالیت دستگاه قضایی گسترش می یابد و باید حساسیت در انجام وظایف درست را در این مجموعه بیشتر بکنیم .

مازندران| ساماندهی رودخانه‌های بابل توسط دستگاه قضایی پیگیری می‌شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی استان با پدیده رودخانه‌خواری در استان گفت: ساماندهی رودخانه‌های بابل توسط دستگاه قضایی پیگیری می‌شود.

دستگاه قضایی مخالف تعرض به منطقه «بهرام گور» است

شیراز- رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: نظر صریح دستگاه قضایی مخالفت با تعرض به منطقه بکر محیط زیستی بهرام گور است.

ورود دستگاه قضایی به موضوع حق آبه ها

دستگاه قضایی ازطریق سازوکار قانونی به موضوع حق آبه های زاینده رود، انتقال آب و موضوع خشکسالی ورود کرده است .

وجود پرونده‌های عظیمی از دانه‌درشت‌ها در دستگاه قضا /دشمنان به‌دنبال دور کردن قوه قضائیه از وظیفه اصلی‌اش هستند

رئیس قوه قضائیه با اعلام اینکه برخی‌ها در داخل کشور فشار به قوه قضاییه وارد می‌کنند، گفت: دروغ بزرگ است که عنوان شود که دستگاه قضایی سراغ اصحاب قدرت و ثروت نرفته، این در حالی است که پرونده‌های عظیمی در دستگاه قضایی مربوط به فساد از افراد دانه درشت وجود د

مأمورین نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری‌ها باید حمایت شوند

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: مأمورین نیروی انتظامی باید در برخورد با ناهنجاری‌ها مورد حمایت قرار گیرند و اگر اینگونه نباشد، ما در امر به معروف و نهی از منکرها حمایت‌های جدی‌ای را نخواهیم داشت و درنهایت این رویه سبب خواهد شد تا شاهد تعرض بیشتر به ارزش‌های ا

پارسال 500 هزار پرونده وارد دستگاه قضایی گیلان شد

آستارا - ایرنا - رئیس کل دادگستری گیلان گفت: پارسال 500 هزار فقره پرونده به دستگاه قضایی استان وارد و اغلب آنها در بخش های محاکم، دادسرا و اجرای احکام رسیدگی شد.

جلسه مشترک کمیسیون‌های امنیت ملی، صنایع و قضایی مجلس درباره قاچاق پوشاک

نشست مشترک کمیسیون های امنیت ملی، صنایع و قضایی مجلس برای بررسی قاچاق کالا به ویژه پوشاک و راه های حمایت از کالای ایرانی با حضور کلیه دستگاه‌های مربوطه برگزار شد.

ایران و عمان هیات های قضایی مبادله می کنند

دوحه – ایرنا – جمهوری اسلامی ایران و سلطان نشین عمان برای تبادل هیات های حقوقی و قضایی با هدف توسعه روابط دو جانبه توافق کردند.