دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت همه‌جانبه می‌کند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

حمایت دستگاه قضا از فعالان بخش تولید و صنعت

دستگاه قضایی با تمام توان به حمایت‌های حقوقی و قانونی از تولیدکنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و صنعتگران ادامه می‌دهد.

دستگاه قضا از فعالان بخش تولید و صنعت حمایت می کند

دستگاه قضایی با تمام توان به حمایت های حقوقی و قانونی از تولید کنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و صنعتگران ادامه می دهد.

دستگاه قضا از فعالان بخش تولید و صنعت حمایت می کند

مشهد - ایرنا - معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی با تمام توان به حمایت های حقوقی و قانونی از تولید کنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و صنعتگران ادامه می دهد.

ملاقات عمران خان با رئیس دادگاه عالی پاکستان؛ تلاش برای کاهش تنش‌ها

به دنبال افزایش تنش میان دولت و دستگاه قضایی پاکستان، نخست وزیر این کشور ضمن ملاقات با رئیس دستگاه قضایی تلاش کرد تنش‌ها را کم کند.

سازمان قضایی نیروی مسلح صیانت از این نیرو را بر عهده دارد

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : نیروی مسلح حصار است و سازمان قضایی نیروهای مسلح کار صیانت و حفاظت از این نیرو را بر عهده دارد .

دانشجوی انقلابی باید در خط مقدم صیانت از ارزش های نظام باشد

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دانشجوی ولایی و انقلابی در خط مقدم صیانت از ارزش های نظام و انقلاب است، گفت: پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید در دانشگاه علوم انتظامی امین تربیت شود.

جدیت دستگاه قضا در صیانت از حقوق مردم

صیانت از حقوق مردم به صورت ویژه مورد توجه دادگستری کل استان قرار دارد.

دستگاه قضائی اردبیل از فعالیت‌های مشروع اقتصادی حمایت می‌کند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دستگاه قضائی اردبیل از فعالیت‌های مشروع اقتصادی حمایت همه‌جانبه‌ای می‌کند.

تعدادی از مدیران متخلف دستگاه‌ها تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند

شیراز- معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس گفت شد: تعدادی از مدیران دستگاه‌ها که به این وظیفه قانونی خود عمل نکرده‌اند، تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

ضرورت تسلط کارکنان دستگاه قضایی به مهارت‌های ارتباطی

معاون منابع انسانی قوه قضاییه گفت: فلسفه وجودی دستگاه قضایی عدالت است و طبیعی است که کارگزار عدالت باید گرایش به اخلاق و عدالت داشته باشد.

مسائل واگذاری واحدهای صنعتی با تدبیردستگاه قضایی رفع شده است

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی استان وجود دارد، گفت: بسیاری از مسائل و مشکلات صنفی، کارگری و مشکلات مربوط به واگذاری واحدهای صنعتی با تدبیر، همراهی و تعامل دستگاه‌های قضایی و نظارتی ر

دستگاه قضایی ترکیه حکم بازداشت 2 مقام سعودی را صادر کرد

تهران-ایرنا- دستگاه قضایی ترکیه روز چهارشنبه حکم بازداشت احمد عسیری معاون سابق دستگاه اطلاعات عربستان و سعود القحطانی مشاور سابق ولیعهد سعودی را در ارتباط با پرونده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی صادر کرد.

انتقاد آیت‌الله مکارم از طولانی شدن رسیدگی به پرونده‌های قضایی

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دستگاه قضا با آبروی نظام گره خورده است، گفت: مردم از طولانی شدن رسیدگی به پرونده‌ها در دستگاه قضایی گلایه دارند.

تاکید معاون حقوقی قوه قضاییه بر حمایت از فعالان اقتصادی

معاون حقوقی قوه قضاییه بر حمایت همه‌جانبه دستگاه قضا از سرمایه‌گذاران واقعی تاکید کرد.

عزم ملی برای صیانت از منابع آبی و خاکی ضرروی است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: عزم ملی برای صیانت از منابع آبی و خاکی ضرورت امروز کشور است و دولت در این راستا نهایت تلاش خود را می کند.

ضرورت تسلط کارکنان دستگاه قضایی به مهارت‌های ارتباطی

معاون منابع انسانی قوه قضاییه گفت: دستگاه قضایی دستگاهی است که دائما با مردم ارتباط دارد و محل مراجعه مردم است، پس لازم است افراد و کارکنان آن به مهارت ارتباطی مسلط باشند.

ضرورت تسلط کارکنان دستگاه قضایی به مهارت‌های ارتباطی

معاون منابع انسانی قوه قضاییه تاکید کرد: دستگاه قضایی دستگاهی است که دائما با مردم ارتباط دارد و محل مراجعه مردم است، پس لازم است افراد و کارکنان آن به مهارت ارتباطی مسلط باشند.]]>

سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاری است

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاری بوده و دستگاه های اجرایی موظفند زمینه حضور و فعالیت این بخش را فراهم کنند.

درگیری با چند کپرنشین، وزیر دولت عمران خان را مجبور به استعفا کرد

سرانجام پس از افزایش فشارهای دستگاه قضایی پاکستان، وزیر علوم و فناوری دولت عمران خان مجبور به استعفا شد.

حمایت از مراکز اورژانس اجتماعی در سراسر کشور

ایلام - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بر حمایت همه جانبه دولت از مراکز اورژانس اجتماعی در سراسر کشور خبر داد.