دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت همه‌جانبه می‌کند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

آیا دستگاه قضایی ایران می‌تواند آمریکا و طراحان تحریم‌ را محاکمه کند؟

حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان هفته گذشته در سخنانی با بیان اینکه دستگاه قضایی کشور سران آمریکا و طراحان تحریم را به خاطر جنایت علیه بشریت، در داخل و خارج تحت پیگرد قرار دهد، گفت: ما باید ابتدا در دستگاه قضایی خودمان این شکایت را مطرح کنیم که آمریکا با تحر

هیات ووشو اصفهان نیازمند حمایت همه جانبه است

اصفهان- ایرنا- دبیر هیات ووشو استان اصفهان، کمبود اعتبارات، نداشتن سالن اختصاصی، نبود حمایت ها و نداشتن حامی مالی را از مشکلات فراروی این رشته برشمرد و گفت : این هیات ورزشی نیازمند حمایت همه جانبه است.

انتصاب آیت‌الله رئیسی نوید دوره روشنی را در دستگاه قضایی می‌دهد/ 15 مطالبه دانشجویان از رئیس دستگاه قضا

جعفری‌دولت‌آبادی: مردم باید به دادستان‌ها دسترسی داشته باشند/قرارهای بازداشت به موارد ضروری محدود شود

دادستان تهران گفت: مردم باید به دادستان، معاونان و قضات دادسرا دسترسی بیشتری داشته باشند و یکی از وجوه تحول در مردمی شدن دستگاه قضایی، این است که مردم حضور اجتماعی دادستان و سایر مقامات قضایی را به نحو ملموس احساس کنند.

رونق تولید با حمایت همه جانبه از کالای ایرانی محقق می شود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به نام گذاری امسال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: رونق تولید با حمایت همه جانبه از کالای ایرانی محقق می شود.

پیگیری باغ‌کُشی‌ شورای شهر تهران در مراجع قضایی/6000 هکتار اراضی کشور نابود شد

مشاور وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه باغ‌‌کشی‌های پایتخت در مراجع قضایی پیگیری می‌شود، گفت: اگر در مراجع قضایی به صورت خوبی حضور داشته باشیم می‌توانیم نقش موثری را در دستگاه‌ها برای ایفای حقوق مردم و حقوق جامعه داشته باشیم.

برخورد قاطع دستگاه قضایی با فساد و تعرض به حقوق بیت المال

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی در مقابل فساد، تعرض به حقوق بیت المال ذره ای سستی به خود راه نخواهد داد و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

تعامل مناسب با دستگاه قضایی

معاون استاندار تهران : کلیه دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد نسبت به شناسایی ساخت و ساز‌های غیرمجاز احتمالی و اعلام آن‌ها به دبیرخانه ستاد اقدام کنند

قدردانی از برخورد قضایی با واحدهای صنعتی مزاحم درقشم

بندرعباس- ایرنا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان از ورود به موقع دستگاه قضایی در قضیه مجوزهای ساخت و ساز واحدهای صنعتی مزاحم در داخل شورای قشم قدردانی کرد.

نماینده دماوند: بی‌ارزش شدن پول ملی طی چهل سال گذشته گریبانگیر کشور شد

نماینده مردم دماوند در مجلس گفت: کسانی که دلشان برای ایران می‌تپد باید توجه کنند که کاهش ارزش پول ملی در این یکی دو سال اخیر اتفاق نیفتاده بلکه بی‌ارزش شدن پول ملی طی چهل سال گذشته گریبانگیر کشور شد و نیازمند برنامه‌ای ساختارمند و تقویت جنبه نظارتی دستگاه

تجدیدپذیرها تنها با حمایت دولت جان می‌گیرند

مدیرعامل سابق سازمان انرژی‌های نو ایران گفت: انرژی‌های تجدیدپذیر به جد نیازمند حمایت دولت است، چرا که تنها با نگاه حمایتی دولت و مجلس شورای اسلامی می‌توان این انرژی را توسعه داد. البته مدتی است که رویکرد مثبتی نسبت به انرژی‌های نو در کشور به وجود آمده است

معاون وزیر رفاه جهت بسیج امکانات برای کمک به سیل‌زدگان عازم گلستان می‌رود

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این‌که محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌منظور حمایت همه‌جانبه از هموطنان در سیل اخیر، دستور بسیج همه امکانات سازمان‌ها و دستگاه‌های تابعه وزارتخانه را صادر کر

دستگاه قضایی پس از بحران سیل مدیران سهل انگار را تحت پیگرد قرار می‌دهد

برخورد جدی‌ با دانه درشت‌ها، انتظار جامعه از دستگاه قضایی است

تولید ۹۷۴ دستگاه لوکوموتیو و واگن قطار در سال ۹۸

بنا بر تفاهم‌نامه‌ای سه جانبه ۹۷۴ دستگاه لوکوموتیو و واگن قطار در سال ۱۳۹۸ با اعتباری معادل ۱۹۴۰ میلیارد تومان تولید می‌شود.

حمایت دولت از سیل زدگان

جهانگیری: پس از خروج آب از منازل مردم فرصت بازسازی فراهم می‌شود و دولت از طریق وام‌های قرض الحسنه و کمک‌های بلاعوض مردم را در بازسازی خانه‌های خود، حمایت خواهد کرد.

دستگاه قضایی، سران آمریکا و طراحان تحریم را تحت پیگرد قرار دهد

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی راه تحول دستگاه قضایی است

دولت مصمم به حل مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است

گناوه- ایرنا- رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور گفت: دولت به فکر حل مسایل و مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است و دراین ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

دولت مصمم به حل مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است

گناوه- ایرنا- رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور گفت: دولت به فکر حل مسایل و مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است و دراین ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.