شناسایی ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

شناسایی ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/ تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و برای عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

شناسایی ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

مدارس سما به پردیس های آموزشی تبدیل می شود

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر تبدیل مدارس سما به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی تاکید کرد و از مدیران این مدارس خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

مدارس "سما" باید به پردیس‌های آموزشی تبدیل شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.]]>

تبدیل مدارس سما به پردیس های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی شوند.

هدف طرح «جابر بن حیان» در پردیس ارتقاء علمی دانش آموزان است

پردیس- رییس آموزش و پرورش پردیس از اجرای طرح «جابر بن حیان» به منظور ارتقا علمی دانش آموزان در سطح مدارس پردیس خبر داد.

کارآفرینی دانش آموزان یک ضرورت است/ آموزش و پرورش عملگرا باشد

نویسنده کتاب «دانش آموز کارآفرین» معتقد است آموزش و پرورش باید مدارس را مجاب کند تا با اصلاح نگرش ها و باورهای دانش آموزان، موضوع مهارت اندوزی را نه یک انتخاب، بلکه به یک ضرورت تبدیل کند.

خلاقیت معلم بوشهری برای پرورش استعداد دانش آموزان

معلم خلاق بوشهری زنگ انشاء را برای دانش آموزان به زنگ پرورش خلاقیت ها تبدیل کرده است.

تحصیل بیش از 11 درصد دانش‌آموزان در مدارس و مراکز غیردولتی/ پوشش دانش‌آموزی مدارس غیردولتی به 15 درصد می‌رسد

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از 11 درصد دانش‌آموزان کشور در مدارس و مراکز غیردولتی تحصیل می‌کنند، گفت: تا پایان سال 1400، مکلف هستیم سهم پوشش دانش‌آموزی در مدارس غیردولتی را به 15 درصد برسانیم.

لزوم تداوم مدارس سمپاد برای دانش‌آموزان نخبه

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ازمخالفت بیشتر اعضای شورا باحذف مدارس سمپاد خبر داد وگفت:باید درکنار این مدارس،کلاس اخلاق برای دانش آموزان نخبه برگزار شودتادچار روحیات و افکار نامناسب نشوند.

گرگان ، میزبان دانش آموزان هنرمند مدارس گلستان + فیلم

هزار و سیصد دانش آموز گلستانی امروز رقابت خود را در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استان آغاز کردند.

دوران برزخی دانش‌آموزان متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان

تهران- ایرنا- دانش‌آموزان پایه ششم این روزها در کشاکش برگزاری یا حذف آزمون ورودی دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان روزهای سختی را می گذرانند و انتشار اخبار ضد و نقیض در این زمینه خانواده ها را سردرگم کرده است.

آذربایجان‌شرقی| تحصیل 21 درصدی دانش‌آموزان میانه‌ای در مدارس غیردولتی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه گفت: بیش از 21 درصد دانش آموزان میانه ای در مدارس غیر دولتی و مراکز پیش دبستانی منطقه مشغول به تحصیل هستند.

آموزش اخلاق به دانش آموزان، ضروری است

یزد - ایرنا - رئیس سازمان دانش آموزی استان یزد بر آموزش اخلاقیات به دانش آموزان در کنار علم آموزی در مدارس تاکید کرد .

پوشش 98 درصدی دانش آموزان ابتدایی عدالت آموزشی نیست

قزوین-ایرنا-معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پوشش 98 درصدی دانش آموزان در مقطع ابتدایی، گفت: این آمار در ظاهر خوشایند به معنای واقعی عدالت آموزشی نیست بلکه با ایجاد فرصت های برابر آموزشی است که این مهم تحقق می یابد.

پوشش 98 درصدی دانش آموزان ابتدایی عدالت آموزشی نیست

قزوین-ایرنا-معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پوشش 98 درصدی دانش آموزان در مقطع ابتدایی، گفت: این آمار در ظاهر خوشایند به معنای واقعی عدالت آموزشی نیست بلکه با ایجاد فرصت های برابر آموزشی است که این مهم تحقق می یابد.

اثربخشی دو چندان انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در مدارس

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان به عنوان بزرگترین شبکه دانش آموزی از لحاظ اثر بخشی و یکی از مهمترین شبکه دانش آموزی در نظام تعلیم و تربیت است که نقش مهمی را در این بین ایفا می‌کند.

دانش‌آموزان از «رابطه جنسی»در کنار خیابان‌ها پرهیز کنند

وزیر سابق وزیر حمل و نقل نروژ که اکنون در سمت مدیر اداره راه است در تازه‌ترین بیانیه خود از دانش‌آموزان تقاضا کرده است، از انجام رفتارهای خلاف «عرف» جامعه و دور از شأن یک دانش‌آموز در جشن پایان سال مدارس خودداری کنند.