شناسایی ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

مدارس قم مهیای حضور دانش آموزان در فصل شکفتن است

قم - ایرنا - با آغاز سال تحصیلی هزاران دانش آموز قمی به شوق آموختن روانه مدارس می شوند و مسئولان آموزش و پرورش قم نیز با برگزاری جلسه ها و اتخاذ تدابیر لازم، فضاهای آموزشی را آماده حضور علاقه مندان به علم و دانش نموده اند.

پرورش دانش آموزان فدای آموزش شده است

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در آستانه بازگشایی مدارس گفت: رویکردها در سال های گذشته به سمتی بوده که 'پرورش' دانش آموزان فدای برنامه های آموزشی آنها شده است.

فضاهای آموزشی عجب شیر جوابگوی نیازهای دانش آموزان نیست

مراغه - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش عجب شیر با اشاره به افزوده شدن سالانه 200 دانش آموز به تعداد دانش آموزان این شهرستان گفت: فضاهای آموزشی جوابگوی نیازها نبوده و برای جبران هر سال باید دو باب مدرسه به جمع مدارش شهرستان اضافه شود.

کلاس‌بندی دانش‌آموزان و توزیع کتب درسی در مدارس+فیلم و تصویر

این روزها و در آستانه سال تحصیلی جدید، مدارس در حال کلاس‌بندی دانش‌آموزان هستند.

توزیع بسته های آموزشی در بین دانش آموزان کم برخوردار

امروز با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم سپاه پیرانشهر در بین دانش آموزان روستاهای نوار مرزی بسته های آموزشی فرهنگی توزیع کرد.

حجت‌الاسلام قرائتی در کرمان: دو سوم کتب درسی ما کارایی لازم را ندارد؛ دانش‌آموزان ما نیازمند مهارت‌آموزی هستند

حجت‌الاسلام محسن قرائتی با بیان اینکه دو سوم از دروسی که در مدارس آموزش داده می‌شود کارایی لازم را در زندگی و آینده دانش‌آموزان ندارد گفت: مدارس ما باید مهارت را به دانش‌آموزان آموزش دهند.

اهدا ۲۵۰ بسته‌ی آموزشی بین دانش آموزان نیازمند در گچساران

در سال تحصیلی جدید ۲۵۰ بسته وسایل آموزشی و نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند اهداء می‌شود.

کلاس اولی‌ها فردا به مدرسه می‌روند + توصیه‌های آموزش‌ و پرورش به مدارس

دانش‌آموزان کلاس اولی، شنبه 31 شهریور با رفتن به مدرسه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند و سایر دانش‌آموزان هم اول مهر عازم مدارس می‌شوند.

اقلیم دانش آموزی در گذر از مشکلات روان شناختی

تهران- ایرنا- فضای آموزشی جذاب، مهارت محور و خلاقیت پرور، بی تردید نقش مهمی در پیشبرد اهداف آموزشی دارد، اما کارشناسان چنین فضایی را برای کاهش استرس و اضطراب جامعه دانش آموزان هم موثر می دانند؛ گفته می شود حدود 10درصد دانش آموزان کشور مشکلات روان شناختی د

ضرورت آموزش موضوعات شهری به دانش آموزان/ صدور سند کاهش مخاطرات مدارس 

شهردار منطقه۲۲ با اعلام آمادگی مدیریت شهری منطقه جهت بازگشایی مدارس از لزوم ارایه آموزش‌های مربوط به موضوعات شهری به دانش آموزان تاکید کرد.

عزم شورای شهر برای برگشت وضعیت سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی به روال سابق

عضو کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران گفت: شورای شهر به دنبال این است که در سال تحصیلی جدید سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی رایگان شود و شهرداری هزینه‌های آن را بپردازد.

نیاز جدی ۱۰ درصد دانش‌آموزان به خدمات روانشناختی /شایع‌ترین اختلالات روانی دانش‌آموزان

هرچند طرح «همیار مشاور» به منظور ارتقای سلامت روان، کنترل و پیشگیری از رفتارهای پر خطردانش‌آموزان با تکیه بر سند تحول بنیادین در مدارس اجرا شده، معاون سازمان نظام روان‌شناسی کشور از نیاز جدی ۱۰ درصد جمعیت دانش آموزان به خدمات روانشناختی خبر داد و گفت: درح

۲۰ درصد دانش‌آموزان اضافه وزن دارند/ توزیع فلوراید در ۸۵ درصد مدارس

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: پیمایش‌های ملی نشان می‌دهد ۲۰ درصد دانش‌آموزان اضافه وزن دارند و فعالیت‌ها بیشتر در مدارس به صورت سکون و یکجانشینی است.

جابجایی دانش آموزان با وانت بار در مدارس روستایی ممنوع است

بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستایی و توابع ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.

ارسال کتب درسی دانش‌آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور گفت: کتب درسی دانش‌آموزان مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، به 43 کشور ارسال شده است.

یک سوم دانش آموزان پایتخت از سرویس مدرسه استفاده می کنند

تهران ـ ایرنا ـ فرماندار تهران در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس با بیان اینکه یک میلیون و 100 هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در مدارس پایتخت آغاز می کنند گفت: یک سوم این دانش آموزان از سرویس مدرسه استفاده می کنند.

یک سوم دانش آموزان پایتخت از سرویس مدرسه استفاده می کنند

تهران ـ ایرنا ـ فرماندار تهران در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس با بیان اینکه یک میلیون و 100 هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در مدارس پایتخت آغاز می کنند گفت: یک سوم این دانش آموزان از سرویس مدرسه استفاده می کنند.

ورود بیش از 60 هزار دانش آموزان ایرانشهری به سال تحصیلی جدید

فضاهای آموزشی ایرانشهر در انتظار بیش از 60 هزار دانش آموزان است.

دانش آموزان مدرسه ای عشایری در خاش 80 کیلو عسل برداشت کردند

‌معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش عشایر سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموزان خلاق عشایری سیستان و بلوچستان اولین محصول عسل دسترنج خود را برداشت کردند.

مجموعه خبری ۲۰ چهارشنبه ۲۸شهریور

عزاداری مرد استان درتاسوعای حسینی، ارائه نیازمندی‌های دانش آموزان در نمایشگاه پاییزه مدارس، کمک بنیاد خورشید کبری به دانش آموزان بی بضاعت استان عناوین اصلی خبر ۲۰ است.