شناسایی ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان سما/تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.مطالب مرتبط

حباب ساعات آموزشی در مدارس ایران

تهران- ایرنا- هر چند زیاد بودن ساعات آموزشی نقطه مشترک گلایه دانش‌آموزان و گاه اولیای مدرسه است اما این ظاهر ماجراست و دانش‌آموزان آنقدر هم که گفته می‌شود در کلاس درس حاضر نمی‌شوند.

طرح شناسایی دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل تامین اعتبار می‌شود

یزد ـ استاندار یزد ضمن تمجید از اجرای طرح شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل گفت: اگر این برنامه در قالب یک برنامه پژوهشی تدوین شود، امکان تامین اعتبار آن نیز وجود دارد.

آموزش ایمنی چهارشنبه آخرسال به دانش آموزان +فیلم

جمعی از دانش آموزان تفتی با شرکت در دوره های آموزشی با مخاطرات ترقه بازی در چهارشنبه آخر سال آشنا شدند.

با انواع مدارس شبانه‌روزی در جهان آشنا شویم

مدارس شبانه روزی به دلیل عرضه خدمات آموزشی و تربیتی ویژه و متنوع و داشتن دانش آموزان دارای تقاضای خاص که عموما با مدرسه بعد مسافت دارند، مورد اقبال قرار گرفته‌اند و در تمام کشورهای برخوردار یا کم برخوردار وجود دارند.

اعتکاف علمی دانش آموزان کنارکی

دانش آموزان کنکوری کنارکی تعطیلات نوروز را به فرصتی برای اعتکاف علمی تبدیل کردند.

ریشه مشکلات دانش‌آموزان در درس "املا" + روش‌های اصلاحی

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به مشکلات دانش‌آموزان در درس "املا" با ارائه پیشنهاداتی به معلمان تأکید کرد: بـه دانـش‌آمـوزان کُنـدنویس توجـه بیشـتر شود و در تمام روش‌ها وجه آموزشی مهمتر از وجه آزمونی است.

درخشش پسران کیش در مرحله اول المپیاد علمی دانش آموزی کشور

دانش آموزان کیش موفق به ثبت هفت قبولی در سه رشته المپیاد کشوری در کارنامه این مجموعه آموزشی شدند.

دانش آموزان گلستان یک روز زودتر به استقبال بهار می روند

گرگان - ایرنا - همه مدارس گلستان فردا سه شنبه در دو نوبت صبح و عصر به درخواست ستاد مدیریت بحران استان تعطیل است و دانش آموزان استان یک روز زودتر از دیگر استان های کشور به استقبال بهار طبیعت می روند.

شناسایی تولیدات مدرن نخستین اقدام برای رونق تولید است

یک اقتصاددان با بیان این که تولید در داخل با چالش های متعددی رو به روست گفت: طبق قاعده نخستین اقدام برای رونق تولید در کشور شناسایی تولیدات مدرن، دانش بنیان، صنایع خلاق و غیره است.

دانش آموزان ماکو 50 میلیون ریال به محصلان نیازمند کمک کردند

ارومیه - ایرنا - مدیر اداره آموزش و پرورش ماکو گفت: دانش آموزان مدرسه امیرکبیر امسال نیز طبق رسم چند سال پیش، به جای خرید مواد محترقه 50 میلیون ریال با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند در آستانه عید نوروز اهدا کردند.

تحصیل دانش آموزان سبزواریهای آزادشهر در فضایی تازه + گزارش

در روستای سبزواری های آزادشهر دریچه علم و دانش به همت بانویی نیکوکار در فضایی جدید به روی دانش آموزان گشوده شد.

حضور دانش آموزان و جوانان زنجانی دراعتکاف رشد دارد/حضور۲۷۰۰معتکف

زنجان-معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان استقبال دانش آموزان از مراسم معنوی اعتکاف در استان زنجان را بسیار خوب اعلام کرد و گفت:حضور دانش آموزان در مراسم اعتکاف امسال ۳۵ درصد رشد دارد.

کمک خیران شهر بهمن به دانش آموزان

در آستانه سال جدید جمعی از خیرین شهر بهمن به یاری خانواده‌ها و دانش آموزان بی بضاعت شتافتند

توانمندسازی دانش آموزان اولویت پیشگیری اعتیاد در سال 98 است

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نخستین اقدام پیشگیرانه در سال 98، تقویت و توسعه برنامه های توانمندسازی در سطح مدارس است؛ زیرا 45 میلیون نفر از جمعیت کشور به نوعی با مدارس در ارتباط هستند.

انعقاد تفاهمنامه‌ وزارت آموزش و پرورش با سازمان مدارس استثنایی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر پارا المپیادهای مدرسه‌ای در مدارس استثنایی برگزار می‌شود که قرار شده در راستای گسترش فعالیت‌ها با سازمان مدارس استثنایی کشور تفاهمنامه‌ای در حوزه تربیت‌بدنی دانش آموزان با نیازهای ویژه داشته با

تظاهرات دانشجویان و دانش آموزان در حمایت از محیط زیست

دانشجویان و دانش آموزان در صدها شهر جهان روز جمعه در تلاش برای حساس کردن مقامات سیاسی به موضوع مقابله با تغییرات اقلیمی تظاهرات کردند.

ایده‌شو؛ جشنواره‌ای برای ترویج فرهنگ ایده‌پردازی و کارآفرینی

جشنواره ایده‌شو با موضوع ایده‌پروری و آمایش ایده‌هایی با موضوع کسب‌ و کارهای نوین و استارتاپی در دانشگاه شهید برگزار می‌شود.

شانه‌ و بازوهای دانش‌آموزان ضعیف است

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان ما به گونه‌ای هستند که کمربند شانه‌ای، عضلات شانه‌ و بازوهایشان ضعیف شده و باید تقویت شوند.]]>

دانش‌آموزان به مسابقات بین‎المللی غیر رسمی اعزام نشوند

تهران- ایرنا- مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان به خانواده‌ها توصیه کرد به جز المپیادها و مسابقات رسمی این مرکز، از ثبت‎نام و اعزام دانش‌آموزان به دیگر مسابقات بین‎المللی پرهیز کنند.

خراسان جنوبی نیازمند فضاهای آموزشی مناسب برای معلولان است

رئیس آموزش و پرورش استثنائی خراسان جنوبی گفت: مهم‌ترین درخواست ما از خیران مدرسه‌ساز، ساخت فضاهای آموزشی بیشتر برای دانش‌آموزان استتثنایی و معلول به ویژه ساخت مدرسه اوتیسم در خراسان جنوبی است.