بارش برف بهاری - جاده لواسانات

با ورود سامانه بارشی در آخرین روزه‌های فروردین ماه به کشور، بارش برف ارتفاعات تهران و لواسانات را سفید پوش کرد.مطالب مرتبط

"باران" جاده‌های مازندران و گلستان را لغزنده کرد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران در اغلب محورهای گلستان و مازندران و لغزنده شدن سطح جاده‌های این دو استان به دنبال بارش باران خبر داد.

جاده گردنه بیژن تا بهار 98 مسدود است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: جاده برف گیر گردنه بیژن در شهرستان دنا از توابع این استان به سبب بارش شدید برف تا بهار 98 مسدود است.

بررسی وضعیت جاده دهلران از زبان رئیس اداره راهداری منطقه +تصاویر

بارش های سنگین باران طی روزهای گذشته برای چندمین بار موجب انسداد کمربندی شهر دهلران شده است که رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در گفت‌وگو بافارس به تشریح وضعیت این جاده پرداخت.

بارش باران و برف در جاده‌های 4 استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران و برف در محورهای چهار استان کشور خبر داد.

2 راه روستایی در ایذه بازگشایی شد

اهواز - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دهدز گفت: 2 جاده روستایی که بر اثر بارش برف در نقاط مختلف این بخش، مسدود شده بود با تلاش ماموران این اداره بازگشایی شد‌.

مه غلیظ برخی از جاده های زنجان را فرا گرفته است

زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش باران، مه غلیظ برخی جاده ها و گردنه های کوهستانی استان زنجان را فرا گرفته است.

گردنه های مسدود شده الیگودرز بازگشایی شد

خرم آباد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الیگودرز گفت: تمامی جاده های اصلی ، گردنه ها و راه های روستایی مسدود شده ناشی از بارش برف در شهرستان بازگشایی شد.

بارش باران و کاهش آلودگی هوای پایتخت از فردا/‌برف موجب اختلال ترافیکی می‌شود

از اواخر وقت امروز تا اوایل وقت جمعه در مسیرهای کوهستانی دامنه‌های زاگرس واقع در شمال غرب، غرب تا جنوب غرب کشور و ارتفاعات و دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز، بارش برف و اختلال در ترافیک جاده‌ای به سبب لغزندگی و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

باران جاده های همدان را لغزنده کرد

همدان- ایرنا- جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بارش باران پائیزی تمامی جاده های اصلی و فرعی این استان را لغزنده کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/بارش‌ها 80 میلیمتری شد+جدول

از مجموع 80 میلیمتر بارش ثبت شده در 75 روز ابتدایی سال آبی جاری، 30.7 میلیمتر بارش در 15 روز نخست آذرماه به ثبت رسیده و این مقدار بارندگی، نهمین ماه سال را به یکی از پربارش‌ترین ماه‌های سال 97 تبدیل کرده است.

راه ارتباطی 15 روستای شهرستان پاوه بازگشایی شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پاوه گفت: با تلاش پرسنل راهداری جاده 15 روستای این شهرستان با جمعیتی حدود 6 هزار نفر که بر اثر بارش سنگین برف با مرکز این شهرستان قطع شده بود، بازگشایی شد.

تردد در محورهای استان کرمانشاه فقط با زنجیر چرخ/ ترافیک‌روان در جاده‌های استان

رئیس پلیس راه کرمانشاه اعلام کرد به دلیل بارش برف و لغزندگی محورهای کوهستانی، تردد در جاده‌های استان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.]]>

تردد در جاده های استان اصفهان روان است

اصفهان - ایرنا- جانشین پلیس راه استان اصفهان گفت : تردد در جاده ها و راه های استان اصفهان در روز جمعه روان است و مشکل خاصی در این روز پس از بارش های شب گذشته وجود ندارد.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/رشد 212درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته+جدول

ثبت 86میلی‌متر بارش در 79روز ابتدایی سال آبی جاری نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (27.5 میلی‌متر) 212.7درصد افزایش را در میزان بارش‌های کشور نشان می‌دهد.

جاده های استان ایلام لغزنده هستند

ایلام - رئیس پلیس راه ایلام گفت: با توجه به بارش باران جاده های استان ایلام لغزنده هستند.

بهره‌برداری از پارک های ملی باید در زمینه گردشگری پایدار باشد

پاسگاه محیط بانی کمردشت با حضور مدیرکل و جمعی از مسئولان حفاظت محیط زیست استان تهران، رئیس حوزه قضایی لواسانات و مسئولین محلی در پارک ملی لار افتتاح و به بهره برداری رسید.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ادامه پربارانی آذر+جدول

از مجموع 84.6 میلیمتر بارش ثبت شده در 76 روز ابتدایی سال آبی جاری، 35.3 میلیمتر بارش در 16 روز ابتدایی آذرماه به ثبت رسیده که این میزان بارش، آذرماه 97 را به یک ماه پربارش تبدیل کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ پیوستن آذر به جمع ماه‌های پربارش سال+جدول

از مجموع 77.8 میلیمتر بارش ثبت شده در 72 روز ابتدایی پاییز امسال، 28.5 میلیمتر بارش در 12 روز ابتدایی آذرماه به ثبت رسیده؛ این میزان بارش، نهمین ماه سال را به جمع ماه‌های پربارش سال جاری اضافه کرده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ رشد 2 برابری بارش‌ها نسبت به آمار 50 ساله+جدول

با ثبت 76.2 میلیمتر بارش در 69 روز ابتدایی سال آبی جاری، نسبت به مدت مشابه به طور متوسط در درازمدت (آمار 50 ساله) رشدی بیش از دو برابر (114 درصدی) را در میزان بارش‌های کشور شاهد هستیم.

بارش برف در گردنه های استان قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: بارش برف در گردنه های استان آغاز شده است.