260 مقاله به دبیرخانه همایش جریان شناسی فرهنگی رسید

قم – ایرنا – رئیس همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل گفت: چکیده 260 مقاله از کشورهای مختلف به دبیرخانه این همایش رسیده که 200 مقاله پذیرفته شده است.مطالب مرتبط

159 مقاله به دبیرخانه همایش سبک زندگی و سلامت در یزد ارسال شد

یزد - ایرنا - دبیر دومین همایش ملی سبک زندگی و سلامت در یزد گفت: 159 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که تاکنون تعدادی از مقاله‌ها توسط هیات داوران بررسی و در همایش ارائه می‌شود.

ارسال 50 مقاله به همایش قومس شناسی

بیش از 50 مقاله به همایش قومس شناسی در سمنان ارسال شد.

150 مقاله به همایش ملی توسعه پایدار خلیج فارس ارسال شد

بوشهر- ایرنا- دبیر اجرایی همایش ملی توسعه پایدار خلیج فارس (اکوسیستم های حساس) گفت: 150 مقاله در 15 محور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

ارسال ۳۰۰ مقاله به همایش ملی توسعه پایدار در کرمانشاه

کرمانشاه_دبیرعلمی همایش توسعه پایدار استان کرمانشاه از ارسال ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد.

دنیا نیازمند اندیشه های امام رضاست/ دریافت ۲۱۷ مقاله از ۱۳ کشور

محمود واعظی در نشست خبری همایش «دین و عقلانیت در ادیان» گفت: حدود ۲۱۷ مقاله از قشرهای مختلف دریافت شده است و ما تاکنون از همه ادیان حتی از سیک های هند و یا بودایی ها نیز مقاله داشته ایم.

برای رسیدن به وحدت ملی باید ملیت‌مان را به رخ بکشیم

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر زندگی و سیره عملی اسطوره‌های ملی‌مان در قالب همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایش‌نامه‌ها، کنگره‌ها، کنسرت‌ها و بازارچه‌های فرهنگی در جامعه جریان‌سازی شود، قطعا و حتما بنیه فرهنگی کشورمان تقویت می‌شود و تقویت بنیه‌های فرهنگی‌مان

اعلام فراخوان همایش «روان شناسی مدرسه»

پنجمین همایش ملی روان‌شناسی مدرسه بهمن ماه ۹۷ برگزار می شود.

1200 مقاله به کنفراس هسته‌ای ایران ارسال شد

بوشهر- ایرنا- رئیس مرکز تحقیقات انرژی‌های نو دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: یکهزار و 200 مقاله به دبیرخانه بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران ارسال شد.

1200 مقاله به کنفراس هسته‌ای ایران ارسال شد

بوشهر- ایرنا- رئیس مرکز تحقیقات انرژی‌های نو دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: یکهزار و 200 مقاله به دبیرخانه بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران ارسال شد.

همایش ایران شناسی در روسیه

چهارمین همایش ایران شناسی با حضور ایران شناسان برجسته روس، اندیشمندان و استادان زبان فارسی روسیه و کشور‌های حوزه روس زبان در مسکو برگزار شد.

دور سرعت در تهیه نقشه باستان‌شناسی کشور چه‌قدر است؟

رییس پژوهشکده باستان‌شناسی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، مهمترین برنامه‌ی پژوهشکده باستان شناسی را تهیه و تدوین راهبردهایی برای بهینه‌سازی پایگاه اطلاعات داده‌های باستان شناسی در واحد نقشه باستان‌شناسی کشور اعلام کرد.

برگزاری اجلاس هسته‌ای ایران در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر؛ بیش از 1200 مقاله به دبیرخانه ارسال شده است

رئیس مرکز تحقیقات انرژی‌های نو دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به برگزاری اجلاس هسته‌ای ایران در این دانشگاه گفت: تاکنون یک‌هزار و 200 مقاله به دبیرخانه بیست و پنجمین اجلاس هسته‌ای ایران به دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ارسال شده است.

فرصت شناسی و آسیب شناسی وظیفه عالمان حوزه و دانشگاه است

مشهد- ایرنا- عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز مسئولیت بر دوش عالمان حوزه و دانشگاه است و مردم انتظار دارند آنها در جامعه فرصت شناسی و آسیب شناسی کنند.

فرصت شناسی و آسیب شناسی وظیفه عالمان حوزه و دانشگاه است

مشهد - ایرنا - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز مسئولیت بر دوش عالمان حوزه و دانشگاه است و مردم انتظار دارند آنها در جامعه فرصت شناسی و آسیب شناسی کنند.

حمایت پژوهشگاه میراث فرهنگی از پایان نامه های دکتری مرتبط

تهران- ایرنا- پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از پایان نامه های مقطع دکتری در حوزه های مردم شناسی ، باستان شناسی ، زبان شناسی ، گردشگری و... حمایت می کند.

فراخوان مقاله برای همایش بین‌المللی «ایران در گذار»

مردم انتظار فرصت‌شناسی و آسیب‌شناسی از عالمان حوزوی و دانشگاهی دارند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به‌اینکه کار اصلی بر دوش عالمان حوزوی و دانشگاهی بوده و مردم انتظار فرصت‌شناسی و آسیب‌شناسی از آن‌ها دارند، گفت: هر فردی که مسؤولیت می‌گیرد باید ریل‌گذاری کرده و اساسی برای کارها و فعالیت‌ها قرار بدهد تا دیگران هم این

باید در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریتی بپردازیم

تهران- رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: باید در چهلمین سال تداوم انقلاب اسلامی به آسیب شناسی سبک مدیریت های اجرایی پرداخته و درصدد اصلاح اشتباهات برآییم.

300 مقاله دانشگاه آزاد سردشت در مجله های جهانی منتشر شده است

مهاباد- ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی سردشت گفت: 300 مقاله علمی اساتید این دانشگاه تاکنون در مجله ها و همایش های معتبر جهانی منتشر شده است که نشان می دهد این دانشگاه در مقایسه با سایر مراکز از رشد کیفی و کمی خوبی برخوردار است.

چاپ دوم «کار فرهنگی باید جریان‌ساز باشد» منتشر شد

چاپ دوم «کار فرهنگی باید جریان‌ساز باشد» اثر محمدباقر نادم از سوی نشر شهید کاظمی روانه بازار کتاب شد.