260 مقاله به دبیرخانه همایش جریان شناسی فرهنگی رسید

قم – ایرنا – رئیس همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل گفت: چکیده 260 مقاله از کشورهای مختلف به دبیرخانه این همایش رسیده که 200 مقاله پذیرفته شده است.مطالب مرتبط

260 مقاله به دبیرخانه همایش جریان شناسی فرهنگی رسید

قم – ایرنا – رئیس همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل گفت: چکیده 260 مقاله از کشورهای مختلف به دبیرخانه این همایش رسیده که 200 مقاله پذیرفته شده است.

قم| ارسال 160 مقاله به دبیرخانه همایش جریان‌شناسی فرهنگی در عرصه بین‌الملل

دبیر همایش جریان‌شناسی فرهنگی در عرصه بین‌الملل گفت: تاکنون 260 چکیده مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که از این بین 200 چکیده پذیرفته شد و از این تعداد 160 مقاله به دست ما رسیده است.

همایش جریان‌شناسی فرهنگی در عرصه بین‌الملل در قم برگزار می‌شود

رئیس مؤسسه زبان و فرهنگ‌شناسی گفت: همایش جریان‌شناسی فرهنگی در عرصه بین‌الملل در روز تاریخ اول اردیبهشت‌ماه از ساعت هشت صبح در مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) آغاز می‌شود.

‌همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل در قم برگزار می‌شود

رییس موسسه زبان و فرهنگ شناسی جامعه المصطفی از برگزاری همایش بین المللی جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین‌الملل خبر داد.

100 مقاله به دبیرخانه همایش ملی زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب ارسال شد

دبیر علمی همایش «زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب کشور» از ارسال 100 مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد و گفت: در مرحله اول 70 مقاله پذیرش شد و در نهایت با نظر داوران 40 مقاله به مرحله ارائه راه یافت.

126 مقاله به دبیرخانه همایش ملی زغالسنگ ایران ارسال شد

بیرجند - ایرنا - دبیر اجرایی چهارمین همایش ملی زغالسنگ ایران در طبس گفت: از 126 مقاله ارسالی به دبیرخانه این همایش، 84 مورد به عنوان برتر انتخاب شد و مابقی به صورت شفاهی و پوستر ارائه می شود.

همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل برگزار می‌شود

قم - رئیس همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل گفت: این همایش اول اردیبهشت‌ماه با سخنرانی آیت الله اعرافی در موسسه آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

ارائه ۳۶ مقاله در همایش ملی جامعه شناسی مرز در دانشگاه کردستان

سنندج - دبیر علمی همایش ملی جامعه شناسی مرز از ارائه ۳۶ مقاله در قالب سخنرانی و پوستری طی دو روز برگزاری این همایش در دانشگاه کردستان خبرداد.

80 مقاله به همایش آموزش دینی در قم ارسال شد

قم - ایرنا - رئیس همایش کشوری «دانش موضوعی تربیتی آموزش دینی و قرآن ابتدایی» از برگزاری این همایش در قم خبر داد و گفت: 80 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

ارسال 130 مقاله از کشورهای مختلف به دبیرخانه همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی

دبیر همایش یازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی از ارسال 130 مقاله از کشورهای مختلف به دبیرخانه این همایش خبر داد.

ارسال۱۰۰مقاله به همایش ملی زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب ایران

سنندج- دبیر علمی همایش ملی زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب ایران از ارسال ۱۰۰ چکیده مقاله به دبیرخانه این همایش خبرداد و گفت: از این تعداد در مرحله نخست ۷۰ چکیده مقاله توسط داوران تایید شد.

70 مقاله و شعر به همایش مختومقلی فراغی رسید

گنبدکاووس - ایرنا - دبیر علمی دومین همایش علمی مختومقلی فراغی شاعر شهیر ایرانی و ترکمن از وصول 32 مقاله و 38 قطعه شعر به این همایش از سراسر ایران و چند کشور خارجی از جمله سوئد، ترکمنستان، افغانستان و پاکستان خبر داد.

70 مقاله و شعر به همایش مختومقلی فراغی رسید

گنبدکاووس - ایرنا - دبیر علمی دومین همایش علمی مختومقلی فراغی شاعر شهیر ایرانی و ترکمن از وصول 32 مقاله و 38 قطعه شعر به این همایش از سراسر ایران و چند کشور خارجی از جمله سوئد، ترکمنستان، افغانستان و پاکستان خبر داد.

ارسال ۶۰ چکیده مقاله انگلیسی به همایش دین، فرهنگ و فناوری

دبیرعلمی نخستین همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری از ارسال ۶۰ چکیده مقاله انگلیسی به دبیرخانه این همایش خبر داد.

ارائه 120 مقاله در دهمین کنگره ژئوپلتیک مناطق مرزی ایران

دبیر اجرایی دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران گفت: 230 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال و از این تعداد 120 مقاله پذیرفته شد.

همایش ملی «حکیم طهران» برگزار شد/ 50 مقاله به همایش ارسال شده است

پیش از ظهر امروز همایش ملی بزرگداشت آقاعلی مدرس زنوزی با پیام قرائت سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای برگزارکننده این همایش در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی آغاز به کار کرد.

ارائه ۱۶۰ مقاله در همایش دین، فرهنگ و فناوری

دبیر اجرایی نخستین همایش «دین، فرهنگ و فناوری» از ارائه ۱۶۰ مقاله در این همایش خبر داد.

180 مقاله در دومین همایش بین المللی گرد و غبار ارائه می شود

ایلام - ایرنا - دبیر علمی دومین همایش بین المللی گرد و غبار دانشگاه ایلام گفت: 180 مقاله علمی داخلی و خارجی در سه پنل فارسی، عربی و انگلیسی در مدت 2 روز در این همایش ارائه می شود.

مقاله پسر 16 ساله روزنامه را توقیف کرد/ «دختر لُر» نخستین فیلم ناطق ایرانی

ذوق و علاقه «سپنتا» به شعر و تاریخ ادبیات ایران باستان به جایی رسید که حاصل مطالعاتش مقاله‌ای بود که در روزنامه منتشر شد و گویا به سبب همین مقاله، دفتر روزنامه به تعطیلی کشیده شد.

ارسال 120 مقاله به دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی

دبیر کنفرانس بین‌المللی وب‌پژوهی درباره تعداد مقالات دریافت شده در چهارمین کنفرانس بین‌المللی وب پژوهی گفت: امسال مجموعا 120 مقاله دریافت شده که از این تعداد، 37 مقاله را به شکل شفاهی پذیرش کرده‌ایم.