260 مقاله به دبیرخانه همایش جریان شناسی فرهنگی رسید

قم – ایرنا – رئیس همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل گفت: چکیده 260 مقاله از کشورهای مختلف به دبیرخانه این همایش رسیده که 200 مقاله پذیرفته شده است.مطالب مرتبط

فراخوان مقاله همایش علمی ـ پژوهشی «اخلاق رسانه» اعلام شد

رویکرد اصلی همایش علمی «اخلاق رسانه» در بخش ها و موضوعات پیشنهادی مبانی معرفت شناسی، هستی شناسی، انسان شناسی، دین شناسی، ارزش شناسی و روش شناسی اخلاق اسلامی است.

170 چکیده مقاله به دبیرخانه همایش سواد رسانه‌ای ارسال شد

دبیر علمی دومین همایش بین‌المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی از تمدید مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات به دبیرخانه دائمی دومین همایش بین‌المللی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی تا 16 مهرماه خبر داد.

بررسی ۱۶۷ مقاله درباره پسته

دبیر برگزاری دومین همایش ملی پسته گفت: طبق اعلام کمیته علمی همایش پس از بررسی و داوری مقالات ارسال شده، ۱۶۷ مقاله پذیرفته شده که از امروز عصر در دانشکده کشاورزی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در قالب ۲۶ سخنرانی و پوستر طبق برنامه قبلی ارایه می‌شود.

همایش "قومس‌شناسی" در سمنان برگزار می‌شود

مدیرکل ارشاد استان سمنان از برنامه‌ریزی برای اجرای همایش "قومس‌شناسی" در این شهر خبر داد.

فراخوان ارسال مقاله برای همایش مدیریت رسانه منتشر شد

فراخوان بخش ارسال مقاله به پنجمین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه منتشر شد.

۱۶ مهرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی

دبیر علمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی از تمدید مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات به دبیرخانه دائمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی تا ۱۶ مهرماه خبر داد.

موزه باستان شناسی در شیروان ایجاد می شود

بجنورد- ایرنا- معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از پایان فصل دوم کاوش در ارگ نادری شیروان خبر داد و گفت: سایت موزه باستان شناسی ایجاد و محیط پیرامونی این اثر تاریخی هم ساماندهی می شود.

ارسال ۳۵۰ مقاله به کنگره ملی ارتقای سلامت کودکان

ساری - دبیر علمی کنگره ملی ارتقای سلامت کودکان از ارسال ۳۵۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره در ساری خبر داد.

پایان کار دانشگاه تابستانه «اسطوره شناسی و سینمای ایران»

دانشگاه تابستانه «اسطوره شناسی و سینمای ایران» به عنوان برنامه مشترک موزه سینما و حلقه نشانه‌شناسی تهران، پس از چهار روز به پایان رسید.

همایش فرهنگی شوراهای اسلامی کلانشهرها درتبریز

اولین همایش مشترک روسای کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی شوراهای اسلامی کلانشهرهای کشور و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها امروز در تبریز آغاز شد.

مطالعات باستان شناسی به احیای بهتر دولتخانه صفوی کمک می کند

قزوین - ایرنا - رییس پژوهشکده ابنیه و بافت های فرهنگی تاریخی پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: مطالعات باستان شناسی به احیای هرچه بهتر مجموعه ارزشمند دولتخانه صفوی قزوین کمک می کند.

آب‌های کارستی به سمت کشور‌های همسایه در جریان است

مجری طرح آب‌های کارستی سازمان زمین شناسی گفت: منابع آب‌های کارستی در مناطق مرزی شناسایی شده که به سمت کشور‌های همسایه در جریان است.

پنس: برای هر تحقیق و بررسی درباره مقاله نیویورک تایمز آماده‌ام

مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکاگفته است اگر از او خواسته شود که آزمایشی با دروغ‌سنج بدهد تا مشخص شود او نویسنده مقاله مناقشه برانگیز « مقام ارشد دولت ترامپ » در روزنامه نیویورک تایمز نبوده، فورا این درخواست را قبول می‌کند تا ثابت شود او این مقاله را ننوش

بوکان صاحب موزه مردم شناسی می‌شود

مهاباد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوکان گفت: عملیات احداث موزه مردم شناسی این شهرستان مهر ماه سال جاری آغاز می شود.

نقش سردبیر روزنامه صدای اصلاحات در حاشیه‌سازی برای همایش دختران انقلاب

کسایی‌زاده که اخیراً توهین روزنامه ایشان (صدای اصلاحات) به مقام شامخ حضرت رقیه منتشر شد در زمان پیش از برگزاری همایش دختران انقلاب تمام سعی خود را به کار گرفت تا با هماهنگ کردن رسانه‌های جریان اصلاحات این همایش را زمین بزند.

آغار به کار سایت تخصصی دبیرخانه فرهنگی و هنری سرلشکر شهید ابراهیم خانی

سایت تخصصی دبیرخانه فرهنگی و هنری سرلشکر شهید ابراهیم خانی بارگذاری و راه اندازی شد.

دلایل امنیتی و محرمانه بودن اطلاعات باستان‌شناسی در ایران/حتی نمی‌توانیم DNA باستانی را در داخل کشور استخراج کنیم/بیشتر کشفیات اتفاقی است

عضو هیات باستان‌شناسی پروژه مشترک دانشگاه‌های رازی کرمانشاه و کپنهاگ دانمارک با اعلام خبر تغییر تاریخ باستان‌شناسی تپه آسیاب و گنج دره، می‌گوید: یکی از رویه‌های اشتباهی که در حوزه باستان‌شناسی از زمان ریاست حمیدرضا بقایی در پیش گرفته شد، این بود که به باس

نخستین دوره اسلام‌شناسی در زیمبابوه برگزار می‌شود

نخستین دوره کارشناسی ارشد اسلام‌شناسی در دانشگاه زیمبابوه به همت رایزنی فرهنگی ایران برگزار می‌شود.

همایش بین‌المللی تحولات حقوق کیفری کشورهای اسلامی برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی «تحولات حقوق کیفری کشورهای اسلامی در پرتو تعامل شرع و حقوق» ۱۴ و ۱۵ اسفند به همت موسسه تحقیقات علوم جزایی و جرم‌شناسی دانشگاه تهران برگزار می شود.

بخش دوم موزه مردم شناسی شهر برزک کاشان گشایش یافت

کاشان- ایرنا- بخش دوم موزه مردم شناسی شهر برزک از توابع کاشان شبانگاه روز سه شنبه در آئینی با حضور معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان، جمعی از مسئولان و علاقه مندان به بهره بردار رسید.