تیم دیپلماسی کشور مانع از تعلیق کشتی شود

خادم به نمایندگی از خانواده کشتی با ارسال نامه به اعضای محترم شورای امنیت ملی درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع تعلیق کشتی ایران شوند.مطالب مرتبط

ظریف: دیپلماسی مانع جنگ در ادلب می‌شود

وزیر خارجه ایران در حساب کاربری خود در توییتر نوشت دیپلماسی موفق می‌شود که از جنگ در شهر «ادلب» سوریه جلوگیری شود.

ابراهیم جوادی: این همه توریست ارز از کشور خارج می‌کنند، اما فقط مانع اعزام کشتی شدند/ تحمل فدراسیون هم اندازه‌ای دارد

عضو شورای پیشکسوتان فدراسیون کشتی گفت: اگر قرار به عدم خروج ارز از کشور است، این همه توریست هر روز راهی خارج از کشور می‌شوند اما فقط جلوی اعزام کشتی‌گیران را گرفتند.

سینما، بازوی پرتوان دستگاه دیپلماسی کشور

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه در پیامی به مناسبت روز ملی سینما، سینمای ایران را نجیب، متعهد، پاک و برآمده از ارزش های والای انسانی - الهی دانست و تصریح کرد: هنر و به تبع آن سینما، بازوی پرتوان دستگاه دیپلماسی کشور و ابزاری مهم در دیپلماسی عموم

عضویت نخست وزیر تونس در حزب حاکم این کشور تعلیق شد

حزب "ندای تونس"، حزب حاکم در این کشور در میان اختلافات با حافظ قاید السبسی، رهبر حزب مذکور و پسر رئیس‌جمهوری تونس عضویت نخست وزیر این کشور در این حزب را به حالت تعلیق درآورد.

لالوویچ قول داد مانع بروز مشکلات حاشیه‎ای برای کشتی ایران شود

به گفته رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس اتحادیه جهانی کشتی قول داده از بروز هرگونه مشکل که باعث ایجاد حاشیه برای کشتی ایران می‎شود، جلوگیری خواهد کرد.

ظریف: دیپلماسی اثر دارد

محمد جواد ظریف در توییتی به نقش دیپلماسی در تبدیل جنگ در ادلب به تعهد قوی در مقابله با افراطگرایی تروریستی اشاره کرد و نوشت: دیپلماسی اثر دارد.

فوتبال جهان| سری B ایتالیا تعلیق شد

فوتبال جهان - کمیته ملی المپیک ایتالیا دستور تعلیق رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال این کشور را صادر کرد.

ظریف: دیپلماسی اثر دارد

تهران- ایرنا - وزیر امور خارجه ایران با تاکید بر نقش دیپلماسی در تبدیل جنگ در ادلب به تعهد قوی در مقابله با افراط گرایی تروریستی نوشت: دیپلماسی فعال مسئولانه در چند هفته گذشته ـ سفر من به آنکارا و دمشق و سپس اجلاس سران ایران، روسیه و ترکیه در تهران و نشست

دیپلماسی اثر دارد

وزیر امور خارجه در فضای مجازی درباره اثر دیپلماسی نوشت.

پیمان دوجانبه با همسایگان بسته شود/از دیپلماسی اقتصادی عقب ماندیم

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با بیان اینکه همه انرژی دولت برای برجام و مذاکره و روابط با ۱+۵ گذاشته شد، گفت: به همین دلیل از دیپلماسی اقتصادی با دیگر کشورها عقب ماندیم.

آمریکا مانع پرواز هواپیمای روسی برفراز این کشور شد

مسکو - ایرنا - آمریکا مانع پرواز هواپیمای جدید نظارت هوایی توپولف-214 او.ان روسیه بر فراز این کشور در چارچوب پیمان آسمان باز شد.

نقش آفرینی دانشگاه ها در عرصه دیپلماسی

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: در عرصه دیپلماسی و سایر عرصه ها دانشگاه نقش آفرینی خوبی داشته و یکی از کانون های دفاع کشور بوده است.

حکم محرومیت واترپلوئیست‌ها تعلیق شد

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو از تعلیق حکم محرومیت قطعی واترپلوئیست‌های ملی پوش در مسابقات سوپرلیگ خبر داد.

سفر نیویورک؛ فرصت خوبی برای دیپلماسی ایران

وزیر خارجه: سفر به نیویورک، فرصت خوب دیپلماسی کشور در بالاترین سطح یعنی ریاست جمهوری برای طرح دیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران است.

نگاه دستگاه دیپلماسی باید سریعا از غرب به شرق تغییر کند/ توانایی دنیای شرق برای خنثی کردن تحریم‌ها

مسئول بین الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: این اتحادیه در جهت رهنمودهای رهبری خواستار تغییر سریع و صریح نگاه سیاست خارجی دستگاه دیپلماسی کشور از غرب به شرق است و این خواسته را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کند.

سفر نیویورک؛ فرصت خوبی برای دیپلماسی ایران

وزیر امور خارجه گفت: ­سفر نیویورک فرصت بسیار خوبی برای دیپلماسی کشور در بالاترین سطح ریاست جمهوری است که دیدگاه های جمهوری اسلامی ایران را مطرح کنند.

کشتی‎گیران المپیکی ایران حریفان خود را شناختند

رقابت‌های کشتی المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین در ۵ وزن کشتی آزاد و ۵ وزن کشتی فرنگی و با حضور ۶ مدعی در هر وزن برگزار می‌شود.

هیات کشتی خوزستان رتبه سوم برترین هیات کشور را کسب کرد

اهواز - ایرنا - دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: هیات کشتی خوزستان در ارزیابی عملکرد فدراسیون در سال 96، به عنوان سومین هیات نمونه در سطح کشور شناخته شد.

کشتی در حرف ورزش اول و در عمل ورزش آخر است!

قهرمانی سنگین وزن کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا معتقد است کشتی فقط در حرف ورزش اول کشور است، اما در عمل ورزش آخر است!

دیپلماسی موفق در خصوص سوریه

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در پیامی توئیتری دیپلماسی چند هفته اخیر درباره سوریه را موفق توصیف کرد.