تیم دیپلماسی کشور مانع از تعلیق کشتی شود

خادم به نمایندگی از خانواده کشتی با ارسال نامه به اعضای محترم شورای امنیت ملی درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع تعلیق کشتی ایران شوند.مطالب مرتبط

فیفا چگونه فوتبال یک کشور را تعلیق می‌کند؟

پروسه تعلیق فوتبال یک کشور بر اساس اصل «اقناع» فدراسیون جهانی فوتبال رقم می‌خورد؛ موضوعی که در فوتبال ایران با توجه به "عدم دخالت نهاد سوم" امکان تحقق آن صفر است.

تعلیق مسئول سبک به علت زد و خورد

فدراسیون ورزش‌های رزمی با توجه به حاشیه‌های مسابقات قهرمانی کشور سبک زوران، مسئول این سبک را تعلیق کرد.

کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان ـ بابل|نیروی انتظامی مانع ‌ورود بنی‌تمیم به سالن شد

حضور بنی تمیم، سرپرست فدراسیون کشتی بود که برای نشستن در قسمت وی آی پی سالن با سخت‌گیری ماموران مواجه شد.

معاون وزیر دفاع: دیپلماسی و عزت هر کشوری وابسته به قدرت و توان دفاعی است

معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیپلماسی و عزت هر کشوری را وابسته به قدرت و توان دفاعی آن کشور خواند و گفت: دیپلماسی و گزینه‌های روی میز بسیاری از کشورها نظامی است، و ما نیز باید با تقویت توان دفاعی سعی در عزت بخشیدن به کشور خود باشیم.

دختران کشتی‌گیر به روی تشک خواهند رفت

رقابت های کشتی کلاسیک بانوان، قهرمانی کشور بهمن ماه در خانه کشتی برگزار خواهد شد.

اعلام آمادگی آمریکا برای میزبانی جام باشگاه‌های کشتی جهان

رابط رسمی فدراسیون‌های کشتی ایران و آمریکا گفت: تعاملات مناسب بین فدراسیون‌های کشتی دو کشور به عنوان دو قطب اصلی کشتی دنیا همچون گذشته به شکل مناسبی ادامه می یابد.

چرایی تعلیق قراردادهای تسلیحاتی فنلاند با عربستان و امارات

وزیر خارجه فنلاند به چرایی تعلیق قراردادهای تسلیحاتی میان این کشور با سعودی ها و اماراتی ها پرداخت.

خراسان جنوبی| بازارچه میل 73 از طریق دیپلماسی با کشور افغانستان راه اندازی می شود

استاندار خراسان جنوبی گفت: از طریق دیپلماسی با کشور افغانستان به صورت رسمی بازارچه میل 73 در شهرستان مرزی درمیان گشایش می یابد.

6 کشتی گیر همدانی سهمیه انتخابی را کسب کردند

همدان- ایرنا- دبیر هیات کشتی همدان گفت: 6 کشتی گیر این استان موفق به کسب سهمیه حضور در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد کشور شدند.

سیاست خارجی کشور از «دیپلماسی التماسی» فاصله بگیرد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در سیاست خارجی باید از دیپلماسی التماسی فاصله بگیریم تا اوضاع خارجی در ریل انقلاب حرکت کند.]]>

سیاست خارجی کشور از «دیپلماسی التماسی» فاصله بگیرد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در سیاست خارجی باید از دیپلماسی التماسی فاصله بگیریم تا اوضاع خارجی در ریل انقلاب حرکت کند.

تعلیق دو کارت بازرگانی

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران از تعلیق دو کارت بازرگانی به علت عدم ایفای تعهد ارزی در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی خبر داد.

سناتورهای آمریکایی خواستار تعلیق فوری همکاری‌های اتمی آمریکا با عربستان شدند

دو سناتور آمریکایی طی نامه‌ای به وزیر انرژی آمریکا خواستار تعلیق فوری و نامحدود هرگونه توافق همکاری و مذاکره با عربستان درباره مسائل هسته‌ای میان دو کشور شدند.

هیچ کشتی‌گیری در میهمانی روس‌ها به 2 برد نرسید/ 2 هزار دلار و دیگر هیچ!

تیم منتخب کشتی مازندران در شرایطی با 7 کشتی‌گیر در جام جایزه بزرگ آلانز شرکت کرد که تنها جابر صادق‌زاده توانست از کشتی‌گرفتن با روس‌ها تجربه کسب کند.

برگزاری مسابقات کشتی نونهالان به همت اکبر فلاح

روز گذشته جشنواره مسابقات کشتی آزاد نونهالان در باشگاه کارگران برگزار شد. در این مسابقات که با طرح و ایده اکبر فلاح راه‌اندازی شده کشتی‌گیران نونهال از تهران و چند استان به همراه کشتی گیران از چهار کشور به مصاف هم رفتند تا یک رقابت بین‌المللی مهم در جنوب

نیجریه فعالیت یونیسف را در این کشور به حال تعلیق در آورد

درخواست دوباره اعضای مجمع کشتی برای برگزاری انتخابات

برخی از روسای هیات های کشتی استان های کشور و اعضای مجمع عمومی همچنان پیگیر برگزاری هر چه سریعتر انتخابات فدراسیون کشتی هستند.

گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس تعلیق شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاهی با ۴۰ میلیون هوادار است و اگر خودم را آتش بزنم نمی‌گذارم این تیم تعلیق شود.

گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس تعلیق شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاهی با ۴۰ میلیون هوادار است و اگر خودم را آتش بزنم نمی‌گذارم این تیم تعلیق شود.

تعلیق ۶ عضو فدراسیون فوتبال افغانستان به دلیل رسوایی جنسی

در پس رسوایی ایجاد شده مبنی بر آزار جنسی دختران تیم زنان افغانستان، شش عضو این فدراسیون و وظایف‌شان به حالت تعلیق درآمد.