تیم دیپلماسی کشور مانع از تعلیق کشتی شود

خادم به نمایندگی از خانواده کشتی با ارسال نامه به اعضای محترم شورای امنیت ملی درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع تعلیق کشتی ایران شوند.مطالب مرتبط

ناداوری مانع قهرمانی تیم کشتی بهشهر در لیگ شد

بهشهر- رئیس هیئت کشتی بهشهر گفت: ناداوری علیه تیم کشتی پتروشیمی بهشهر مانع دستیابی به قهرمانی این تیم در لیگ دسته اول کشتی کشور شد.

گردشگری نقطه عطف دیپلماسی عمومی

مدیرکل دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه گردشگری را نقطه عطف دیپلماسی عمومی دانست و گفت: در دیپلماسی عمومی دولت‌ها پای خود را عقب کشیده و مردم بدون واسطه با هم مواجه می‌شوند و با هم گفت‌وگو می‌کنند.

نباید در سایه قهرمانی جهان خوابید/ مشکل تعلیق کشتی باید حل شود

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد معتقد است نباید در سایه قهرمانی جهان خوابید و باید همچنان برای آینده کشتی‌گیران نوجوان برنامه‌ریزی کرد.

دولت ایتالیا مانع ورود کشتی ایتالیایی حامل پناهجویان شد

رم - ایرنا - دولت ایتالیا برای نخستین بار از ورود یک کشتی این کشور حامل پناهجویان جلوگیری کرد.

مشتاقی: سیل خروشان کشتی در کشور جریان دارد

عضو شورای فنی کشتی‌ فرنگی معتقد است با توجه به سیل خروشان کشتی در کشور مشکلی از بابت پشتوانه‌ها نداریم.

بهترین مسیر دیپلماسی از نگاه وزیر علوم

وزیر علوم در صفحه مجازی خود بهترین مسیر دیپلماسی عمومی را دیپلماسی از طریق نخبگان، دانشمندان و افراد تحصیلکرده عنوان کرد.

قاسمی قهرمانی کشتی گیران ایران در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه قهرمانی کشتی گیران جوان ایران در رقابت‌های آسیایی را به مردم پرافتخار ایران و مسئولان و مربیان تیم ملی جوانان تبریک و شاد باش گفت.

قاسمی قهرمانی کشتی گیران ایران در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه قهرمانی کشتی گیران جوان ایران در رقابت‌های آسیایی را به مردم پرافتخار ایران و مسئولان و مربیان تیم ملی جوانان تبریک و شاد باش گفت.

توقف کشتی «آزادی۲» توسط نیروی دریایی رژیم صهیونیستی

«هیات جنبش ملی برای شکست محاصره غزه» اعلام کرد که نیروی دریایی رژیم صهیونیستی، مانع عبور کشتی «آزادی۲» به قبرس شده و تعدادی از سرنشینان آن را بازداشت کرده است.

دیدار کشتی گیر نوجوان سیستانی با خادم و کشتی گیران تیم ملی

رضا سالاری کشتی گیر مصدوم سیستان و بلوچستانی عصر دیروز با حضور در خانه کشتی با ملی پوشان کشتی آزاد دیدار کرد.

سلطانی‌فر: قهرمانی تیمهای کشتی نوجوانان اتفاق بزرگی است/ همیشه نگاه ویژه ای به کشتی داشته‌ایم

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که ایران مهد کشتی است و یکی از کشورهایی است که قلب کشتی در آن می تپد، افزود: همیشه نگاه ویژه ای به کشتی داشته و داریم و امیدوارم این قهرمانی ها با حمایت های همه جانبه مسئولین و دست اندرکاران ورزش کشور ادامه پیدا کند.

مقتدی الصدر خواستار تعلیق‌ همه گفت‌وگوهای سیاسی در عراق شد

رهبر جریان الصدر عراق و رئیس ائتلاف «سائرون» این کشور از ائتلاف‌های پیروز انتخابات عراق خواست تا اطلاع ثانوی همه گفت‌وگوهای خود برای تشکیل فراکسیون بزرگ را تعلیق کرده و به فکر تحقق مطالبات مردمی باشند.

مسابقات کشتی آلیش قهرمانی کشور

گرگان - ایرنا - رقابت های کشتی آلیش قهرمانی کشور، روز پنجشنبه با قهرمانی تیم گلستان الف و کسب عناوین دوم و سوم توسط تیم های مازندران و گلستان ب در گرگان با حضور کشتی گیر از 17 استان کشور در 6 وزن برگزار شد.

دکتر سلطانی فر: همیشه نگاه ویژه ای به کشتی داشته و داریم / قلب کشتی در ایران می تپد

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که ایران مهد کشتی است و یکی از کشورهایی است که قلب کشتی در آن می تپد، افزود: همیشه نگاه ویژه ای به کشتی داشته و داریم و امیدوارم این قهرمانی ها با حمایت های همه جانبه مسئولین و دست اندرکاران ورزش کشور ادامه پیدا کند.]]>

امیدوارم از مسئولان کشتی حمایت شود/ هنوز دغدغه‌های زیادی داریم

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: پس از دو سال تلاش و با حمایت فدراسیون کشتی توانستیم برای اولین بار در خارج از کشور قهرمان جهان شویم.

یک کشتی چینی از رزمایش آمریکا در ساحل هاوایی جاسوسی می‌کند

سخنگوی نیروهای آمریکا در اقیانوس آرام از کشتی نظارتی چینی که در خارج از مرزهای آبی آمریکا مشغول به فعالیت است، خواست تا به نحوی عمل کند که مانع ادامه رزمایش نیروهای دریایی در اقیانوس آرام نشود.]]>

‌چگونه ایران می‌تواند کشتی ساز شود؟

‌کشور ایران تجربه‌های متعددی در زمینه ساخت کشتی‌های اقیانوس‌پیما دارد، مانند ساخت نفت‌کش و کشتی فرآورده بر در کارخانه صدرا و یا ساخت دو فروند کشتی کانتینر بر در کارخانه ایزوایکو که این‌ها بزرگ‌ترین مصنوعات متحرکی هستند که در تاریخ ایران ساخته‌شده و مایه م

کشتی گیران نونهال گیلانی خوش درخشیدند

رشت - ایرنا - در جریان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور در لرستان کشتی گیران گیلانی به دو مدال نقره دست یافتند.

آلیش کار خراسان جنوبی در جمع 10 کشتی گیر برتر کشور

مریم نجاتی کشتی گیر استان، توانست در اولین حضور خود در مسابقات کشوری آلیش در جمع 10 کشتی گیر برتر وزن 70 کیلوگرم قرار گیرد.

بانوی آلیش کار خراسان جنوبی در جمع 10 کشتی گیر برتر کشور

مریم نجاتی کشتی گیر استان، توانست در اولین حضور خود در مسابقات کشوری آلیش در جمع 10 کشتی گیر برتر وزن 70 کیلوگرم قرار گیرد.