تیم دیپلماسی کشور مانع از تعلیق کشتی شود

خادم به نمایندگی از خانواده کشتی با ارسال نامه به اعضای محترم شورای امنیت ملی درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع تعلیق کشتی ایران شوند.مطالب مرتبط

با دیپلماسی مانع از تعلیق کشتی شوید/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم با ارسال نامه به اعضای شورای امنیت ملی از آنها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

تیم دیپلماسی کشور مانع از تعلیق کشتی شود

خادم به نمایندگی از خانواده کشتی با ارسال نامه به اعضای محترم شورای امنیت ملی درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع تعلیق کشتی ایران شوند.

تیم دیپلماسی کشور با حمایت از قهرمانان ملی مانع از تعلیق کشتی ایران شود/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آنها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

نامه خادم به شورای عالی امنیت ملی: مانع تعلیق کشتی شوید

رسول خادم به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آن‌ها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

نگذارید کشتی تعلیق شوید

تهران - ایرنا - «رسول خادم» رییس فدراسیون کشتی با ارسال نامه ای به اعضای شورای امنیت ملی از آن ها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی - صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی گیران، تعلیق کشتی و ورزش ایران شوند.

مشتاقی: پنجمی آسیا برای کشتی فرنگی ما بد است/ مسئولان جلوی تعلیق کشتی را بگیرند

عضو شورای فنی کشتی فرنگی با بیان اینکه برای کشتی فرنگی ما بد است که پنجم آسیا شود، گفت: اگر کادر فنی و مدیر تیم ملی با شورای فنی مشورت می‌کردند و یکی دو تغییر داشتیم به راحتی قهرمان آسیا می‌شدیم.

اون: آزمایش های موشکی و هسته ای را تعلیق می کنیم

تهران – ایرنا - کیم جونگ اون رهبر کره شمالی اعلام کرد که این کشور آزمایش های هسته ای و موشکی را تعلیق و یک مرکز آزمایش هسته ای را در شمال این کشور تعطیل خواهد کرد.

توکیو از تعلیق برنامه‌های موشکی کره‌شمالی استقبال می‌کند

نخست‌وزیر ژاپن اعلام کرد که از تصمیم کره‌شمالی مبنی بر تعلیق تمام آزمایش‌های موشکی این کشور استقبال می‌کند و آن را قدمی رو به جلو می‌داند. ]]>

با دیپلماسی از حق ورزشکاران ما دفاع کنید

رئیس فدارسیون کشتی با انتشار نامه‌ای درخواست‌های گذشته خودش را دوباره تکرار کرد.]]>

اعضای کمیسیون داوران کشتی کشور مشخص شدند

انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور صبح امروز یکشنبه در محل سالن کنفرانس خانه کشتی تهران با حضور ناظران برگزار شد.

انستیتو کشتی آموزش مربیان کشتی بانوان را پیگیری می کند

تهران- ایرنا- پیگیری موضوع آموزش مربیان کشتی بانوان با استفاده از نفرات متخصص در سومین جلسه کمیسیون ورزشکاران کشتی کشور برعهده انستیتو کشتی گذاشته شد.

2 کشتی گیر همدانی به انتخابی تیم ملی راه یافتند

همدان- ایرنا- سخنگوی هیات کشتی همدان گفت: 2 کشتی گیر این استان مجوز حضور در مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد کشور اعزامی به رقابت های بین المللی را کسب کردند.

برجام بدون آمریکا!

غفلت دستگاه دیپلماسی کشور از مقاصد شوم دولت آمریکا و ساده‌لوحی آنها از درک فلسفه دشمنی دولت آمریکا با ملت ایران، ما را به کام معاهده‌ای برد که به اعتراف مقامات اقتصادی و نیز دیپلماسی کشورمان دستاوردی جز هیچ نداشت.

شش کشور آمریکای لاتین عضویت در "اوناسور" را تعلیق کردند

نیمی از کشورهای عضو بلوک آمریکای لاتین اوناسور که برای مقابله با سلطه آمریکا تاسیس شده است، اعلام کردند که عضویت در آن را به حالت تعلیق در می‌آورند.

جشنواره جهانی فیلم فجر و سهم ایران از دیپلماسی فرهنگی

تهران- ایرنا- گستردگی کاربرد دیپلماسی فرهنگی توسط کشورهای توسعه یافته با هدف القای باورها و سیاست های مورد نظرخود به جهانیان ، این پرسش را در ذهن متبادر می کند که سهم دیگر کشورها از جمله ایران از دیپلماسی فرهنگی در زمینه صدور باورها و حوزه اندیشه چقدر است

دیپلماسی خارجی نیاز به بازاندیشی دارد

نماینده مردم میاندوآب در مجلس ما در سیاست خارجی و عرصه دیپلماسی مشکلات اساسی داریم، گفت: دیپلماسی خارجی نیاز به بازاندیشی دارد.

اعضای کمیسیون داوران کشتی مشخص شدند

انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور صبح امروز در سالن کنفرانس خانه کشتی عبداله موحد تهران با حضور ناظران مربوطه برگزار شد.

اعضای کمیسیون داوران کشتی مشخص شدند

انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور صبح امروز (یکشنبه دوم اردیبهشت ماه) در محل سالن کنفرانس خانه کشتی عبدالله موحد تهران با حضور ناظران مربوطه برگزار شد.

کارگاه داوری کشتی بانوان کشور در کرمانشاه برگزار می شود

کرمانشاه - ایرنا - دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه، از برگزاری اولین کارگاه پیش نیاز داوری کشتی کلاسیک بانوان کشور به میزبانی کرمانشاه خبر داد.

برگزاری کارگاه داوری کشتی بانوان کشور در کرمانشاه

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه اعلام کرد: کارگاه داوری کشتی بانوان کشور اردیبهشت جاری در مجموعه ورزشی بانوان کوثر کرمانشاه برگزار می‌شود.