هیچ کس درصدد حذف صرافی ها از اقتصاد ایران نیست

رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون صرافان ایران با تاکید بر نقش مهم صرافی ها در اقتصاد کشور گفت: قصد حذف و تعطیلی صرافی ها را نداریم.مطالب مرتبط

امارات: صرافی های مجازات شده ارتباطی با ایران ندارند

بانک مرکزی امارات اعلام کرد، تصمیم این کشور برای مجازات 7 صرافی ارتباطی با کشف و توقف فعالیت شبکه غیرقانونی انتقال پول به ایران ندارد.

اقتصاد مقاومتی اقتصاد ریاستی نیست/ مدینه بار فرهنگی دارد

شیراز _ رئیس ستاد زکات کشور گفت: اقتصاد مقاومتی اقتصاد ریاستی نیست بلکه باید درست مصرف کرد و بهره وری را افزایش داد.

دشمن اقتصاد کشور را هدف گرفته است

شهرکرد- ایرنا- قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: دشمن در برهه کنونی با هدف گیری اقتصاد کشور درصدد نفوذ و تحقق اهداف شوم خود است.

دشمن اقتصاد کشور را هدف گرفته است

شهرکرد- ایرنا- قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: دشمن در برهه کنونی با هدف گیری اقتصاد کشور درصدد نفوذ و تحقق اهداف شوم خود است.

دشمن درصدد نا امید کردن مردم ایران است

دشمن با ایجاد مشکلات اقتصادی درصدد مایوس کردن مردم ایران است ولی ایران پیروز میدان است.

برخورد دولت ترکمنستان با صرافی‌های غیرمجاز کلید خورد

دولت ترکمنستان برنامه مبارزه با فعالیت صرافی‌های غیرقانونی در بازارهای کشور از جمله در بازار «چندیلیل» شهر «عشق آباد» را آغاز کرد.

اقتصاد دست دولت نیست!

عضو مجمع نیروهای خط امام تأکید دارد که اقتصاد دست دولت نیست و فقط ۳۰ درصد از کشور در اختیار دولت است.

خرید ارز صادراتی توسط واردکنندگان در صرافی‌ها آزاد شد

سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه ای از مهیا شدن امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی از طریق صرافی های دارای مجوز از بانک مرکزی در سامانه جامع تجارت از امروز خبر داد.

اقتصاد نظام اسلامی سرمایه داری نیست بلکه انسان محور است

سنندج - ایرنا - استاد حوزه و دانشگاه قم گفت: بسیاری بر این باورند دین مبین اسلام برای مسایل اقتصادی و سیاسی برنامه و طرحی ندارد در حالیکه اقتصاد نظام اسلامی انسان محور است و اقتصاد سرمایه داری نیست.

وقتی سر در حساب مردم نمی‌کنید همین می‌شود!

روزی ۱۰۰۰ میلیارد تومان به نقدینگی ۱۵۳۰ هزار میلیارد تومانی ایران اضافه می‌شود که به اعتقاد یک عضو اتاق بازرگانی ایران، نه تنها مبلغ بالایی به نسبت اقتصاد کشورمان نیست بلکه بخشی از آن عدد و رقم روی کاغذ بوده و واقعی نیست. به گفته وی از طرف دیگر وقتی دولت

امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی در صرافی ها

سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه ای از مهیا شدن امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی از طریق صرافی های دارای مجوز از بانک مرکزی در سامانه جامع تجارت خبر داد.

امکان خرید ارز از صرافی‌ها در سامانه جامع تجارت فراهم شد

امکان خرید ارز به نرخ توافقی از صرافی‌های دارای مجوز از بانک مرکزی در سامانه جامع تجارت از امروز (چهارشنبه، مورخ 1397/4/20) مهیا شده است.

افزایش نرخ سود بانکی به صلاح اقتصاد کشور نیست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش نرخ سود بانکی در شرایط حاضر به هیچ وجه به صرفه و صلاح اقتصاد کشور نیست.

فیلم/ امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی از سوی صرافی‌ها

سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه‌ای از امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی از سوی صرافی‌ها خبر داد.

امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی در صرافی‌ها مهیا شد

سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه ای از مهیا شدن امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی از طریق صرافی های دارای مجوز از بانک مرکزی در سامانه جامع تجارت از امروز (چهارشنبه ۲۰ تیرماه) خبر داد.]]>

آغاز خرید توافقی ارز از صرافی‌ها/۴مرحله خرید در سامانه جامع تجارت

امکان خرید ارز به نرخ توافقی از صرافی‌های دارای مجوز از بانک مرکزی در سامانه جامع تجارت از روز چهارشنبه، مهیا شد.

بازگشاییِ رازهایِ سر به مُهر اقتصاد ایران

دومین جلد از کتاب محرمانه های اقتصاد ایران این بار به روایت یکی از مردان تاثیرگذار اما کم پیدای مدیریت عالی کشور یعنی محمد جواد ایروانی، وزیر اسبق اقتصاد و عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد.

امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی در صرافی ها مهیا شد

سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه ای از مهیا شدن امکان خرید و فروش ارز به نرخ توافقی از طریق صرافی های دارای مجوز از بانک مرکزی در سامانه جامع تجارت از امروز خبر داد.

خرید سکه اخلال در نظام اقتصادی نیست

یک وکیل دادگستری با اشاره به فردی موسوم به «سلطان سکه» گفت: چنین چیزی اخلال در نظام اقتصادی نیست زیرا اخلال در نظام اقتصادی این است که کسی با رانت یا با شرایطی که برای خودش به وجود می‌آورد و یا با سوءنیت درصدد بر هم ریختن شرایط اقتصادی باشد.

برخورد ترکمنستان با صرافی‌های غیرمجاز/ افزایش امنیت فرودگاه‌های ازبکستان

برخورد دولت ترکمنستان با صرافی‌های غیرمجاز، افتتاح نمایندگی‌های جدید مرزبانی تاجیکستان و افغانستان و اتخاذ تدابیر ویژه جهت افزایش امنیت فرودگاه‌های ازبکستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می‌باشد.