حمایت از سیاست های دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز

 رئیس قوه قضاییه : ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.مطالب مرتبط

حمایت از سیاست های دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز

 رئیس قوه قضاییه : ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.

دستگاه قضایی از سیاست های ارزی اخیر دولت حمایت می کند

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.

حمایت از سیاست‌های ساماندهی بازار ارز

رئیس قوه قضاییه: قوه قضاییه نسبت به سیاست‌های اخیر دولت برای ساماندهی بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.

دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت همه‌جانبه می‌کند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد

حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت برای صیانت از ارزش پول ملی/ آمریکا و متحدانش، تمام موازین بین الملل را به سخره گرفتند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد

بخشنامه های پی در پی برنامه جامعی برای ساماندهی بازار ارز نیست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم ارائه برنامه جامع از جانب دولت در ساماندهی بازار ارز، گفت: صدور بخشنامه های پی در پی برنامه جامعی برای ساماندهی بازار ارز محسوب نمی شود.

اقدامات دولت در ساماندهی‌بازار ارز موردتأیید است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقدامات دولت در ساماندهی بازار ارز به مفهوم کلان مورد تأیید است اما باید در حوزه تصمیمات اجرایی بازنگری صورت گیرد.

موفقیت سیاست های ارزی دولت، نیازمند حمایت کل حاکمیت است

تهران- ایرنا- رییس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: اگر همه قوا و حاکمیت از سیاست های ارزی دولت حمایت کنند، قوه مجریه می تواند در اجرای این سیاست ها موفق باشد و نتایجی مثبت برای اقتصاد کشور به ارمغان بیاورد.

جزییات مصوبه هیئت دولت درباره ساماندهی بازار ارز + سند

بر اساس مصوبه هیئت دولت در خصوص ساماندهی بازار ارز، واردات بدون ثبت سفارش از مناطق آزاد و سایر مبادی غیر رسمی ممنوع شده، ارز مورد نیاز واردات تنها از طریق سیستم بانکی و صرافیهای مجاز تامین خواهد شد.

تصمیم دولت در کنترل بازار ارز هرچند با تأخیر ولی بجا و صحیح است

جامعه روحانیت مبارز در خصوص خریدکالای ایرانی،حرکت ماندگار ملت ایران، انسجام ملی،حمایت از تصمیم دولت در مدیریت بازار ارز و کاهش مصرف آب بیانیه ای صادر کرد.

دستگاه قضا از دولت در صیانت از ارزش پول ملی حمایت می‌کند/ حمله آمریکا و متحدانش به سوریه موجب بصیرت افزایی مردم منطقه شد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت حمایت کامل خواهد داشت.

سامانه «نیما» برای ساماندهی بازار ارز از امروز افتتاح می‌شود

سخنگوی دولت از راه‌اندازی سامانه «نیما» که برای ساماندهی بازار ارز است خبر داد و گفت: این سامانه، امروز با حضور معاون اوّل رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

فردا؛ دومین نشست کمیته ساماندهی بازار ارز مجلس با نمایندگان دولت

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری دومین نشست مشترک کمیته ساماندهی بازار ارز مجلس با نمایندگان دولت خبر داد.

دولت بر دخالت در بازار ارز اصرار نورزد/ رجوع به قانون، بهترین سیاست ممکن

نایب رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: از نظر اقتصادی سیاست درستی نیست که دولت تعیین کننده قیمت ارز باشد.

گذشته، حال و آینده بازار ارز

یک هفته کاری دیگر پس از اعلام سیاست های جدید ارزی دولت آغاز شد. پس از یک هفته پرماجرا. هفته ای که با افزایش لحظه ای قیمت دلار آغاز شد، با اعلام سیاست های دولت مبنی بر تک نرخی شدن ارز ادامه یافت و با رکود کامل بازار ارز پایان یافت.

تاکید بر ساماندهی بازار ارز

امام جمعه اهواز گفت: مردم و مسئولان در حفظ ارزش پول ملی و ساماندهی بازار ارز تلاش کنند.

داورزنی: هیچ فدراسیونی حق خرید ارز از بازارهای غیر رسمی را ندارد

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد همراه با سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی دولت پیرامون ساماندهی بازار ارز، هیچ‌‌کدام از فدراسیون‌ها حق خرید ارز مورد نیازشان از بازارهای غیر رسمی را ندارند.

سیاست ارزی کشور از 100 نقطه مدیریت می‌شود/ دلار 4200 تومانی بازار را به تعادل نمی‌رساند

یک پژوهشگر ریسک بازار معتقد است که نرخ 4200 تومان پایین تعیین شده و قادر به حذف انتظارات تورمی نیست و نمی تواند بازار را به تعادل بازگرداند.

کرباسیان: سیاست جدید ارزی دولت رانت را از بین می برد

تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سیاست جدید ارزی دولت نه تنها نوسان و سفته بازی را در بازار از بین برد، بلکه منجر به حذف رانت و نظام دو نرخی ارز در کشور می شود.

خرید ارز بازارهای غیررسمی توسط فدراسیون ها ممنوع است

تهران- ایرنا- «محمدرضا داورزنی » معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد، همراه با سیاست ها و برنامه های ابلاغی دولت پیرامون ساماندهی بازار ارز، هیچ یک از فدراسیون های ورزشی حق خرید ارز مورد نیازشان از بازارهای غیر رسمی را ندارند.