حمایت از سیاست های دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز

 رئیس قوه قضاییه : ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.مطالب مرتبط

دو پیشنهاد قیمتی و مالیاتی برای مدیریت بازار خودرو

شبکه کانون های تفکر ایران با تاکید بر عدم موفقیت سیاست فعلی تنظیم بازار خودرو، دو پیشنهاد «عرضه خودرو با قیمت 10 درصد کمتر از قیمت بازار آزاد و کاهش گام به گام قیمت» و «اخذ مالیات از تفاوت قیمت رسمی کارخانه و بازار آزاد» را برای تنظیم این بازار مطرح کرد.

لزوم کوتاه کردن دست دلالان از بازار گوشت/نظارت دو هفته‌ای برای ساماندهی بازار گوشت استان تهران

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر اینکه باید گوشت به دست مصرف کننده برسد، افزود: نیاز است دست دلالان از بازار گوشت کوتاه شود و برای تحقق این مهم ظرف دو هفته آینده باید نظارت دقیقی برای ساماندهی این بازار اعمال شود.

سیاست وزارت ارشاد حمایت از آموزش در کسب و کارهای فرهنگی است

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از آموزش در کسب و کارهای فرهنگی را از سیاست های این وزارتخانه برشمرد و بر ضرورت اولویت بندی موانع موجود در این راه تاکید کرد.

دولت گرانی در حوزه فراورده‌های ساختمانی را جدی بگیرد

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی بازار فرآورده‌های ساختمانی از پارامترهای تنظیم قیمت در بازار مسکن است و دولت باید گرانی در این حوزه را جدی بگیرد.

هیئات مذهبی برای اربعین ساماندهی می‌شوند/ همبستگی رویکردی مهم

سمنان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان ضمن تبیین دستورالعمل مدیریت و ساماندهی زائران اربعین سال ۹۷، گفت: یکی از راهبردهای اربعین امسال ساماندهی هیئات مذهبی استان است.

مهم ترین سیاست وزارت بهداشت حمایت از داروهای ژنریک است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو، گفت: وزارت بهداشت، از تولید دارو در داخل کشور حمایت کامل و صد درصدی دارد.

شریعتمداری: دولت در بازار ارز دخالت ندارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام اینکه دولت با سرکوب قیمت‌ها مخالف است اما بازار کالاهای آزاد، رها نشده است، در پاسخ به اتهام دخالت دولت در بازار ارز گفت: هیچ دولتی از اهرم منابع ارزی برای تامین بودجه استفاده نمی‌کند و این حرف درستی نیست، چراکه در سامانه

توضیح شریعتمداری درباره دخالت دولت در بازار ارز

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام اینکه دولت با سرکوب قیمت‌ها مخالف است اما بازار کالاهای آزاد، رها نشده است، در پاسخ به اتهام دخالت دولت در بازار ارز گفت: هیچ دولتی از اهرم منابع ارزی برای تامین بودجه استفاده نمی‌کند و این حرف درستی نیست، چراکه در سامانه

رمزگشایی محسن هاشمی از نقشه‌های «دولت سایه»

رئیس شورای شهر تهران، «دولت سایه» را به مراتب بدتر از موازی‌کاری با دولت دانست. او با اشاره به تجربیات دولت سازندگی، تشریح کرد که تخریب‌های دولت سایه، نه سیاست خارجی می‌شناسد، نه سیاست داخلی.

مجلس از برنامه های اقتصادی دولت حمایت می کند

بوشهر-ایرنا- نماینده مردم همدان و رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به تشکیل شورای هماهنگ سازی اقتصادی با مدیریت رئوسای سه قوه ، مجلس از برنامه های اقتصادی دولت حمایت می کند.

تامین آب و برق سال ۹۸ در گروی حمایت دولت

مشاور وزیر نیرو در امور آب و برق گفت: برای گذر از پیک سال ۱۳۹۸ تدابیر متعددی در نظر گرفته شده، اما برای گذر از این شرایط نیازمند حمایت‌های گوناگونی از دولت، سازمان برنامه و بودجه و مجلس شورای اسلامی هستیم.

مجلس از برنامه های اقتصادی دولت حمایت می کند

بوشهر-ایرنا- رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تشکیل شورای هماهنگ سازی اقتصادی با مدیریت روسای سه قوه، مجلس از برنامه های اقتصادی دولت حمایت می کند.

دولت از تولید محصولات دانش بنیان منجر به اشتغال حمایت می کند

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: سیاست دولت حمایت از محصولات دانش بنیان منجر به ایجاد اشتغال و تولید ارزش افزوده در جامعه است.

نسخه بازار آزاد ارز در ایران جواب نمی‌دهد

یک فعال اقتصادی با بیان این که نسخه بازار آزاد ارز در ایران جواب نمی دهد گفت: دولت باید پیش از آنکه اقتصاد گرفتار عواقب جهش ناگهانی نرخ ارز شود، راهکارهای مناسبی را برای حمایت از طبقه ضعیف و متوسط اتخاد کند.

کاهش قیمت مرغ با اجرای سیاست های تنظیم بازار

مدیر امور دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: اجرای سیاست های تنظیم بازار عامل اصلی کاهش قیمت مرغ در بازار است .

عارف: بر موضع خود در حمایت از دولت پافشاری می کنیم

تهران- ایرنا- رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تکذیب انتشار خبری مبنی بر عذرخواهی از مردم برای جانبداری از دولت تاکید کرد که همچنان بر موضع اولیه خود در جهت حمایت از دولت باقی می مانیم.

عزم دولت برای حمایت از تولید و حذف دلالان از بازار پتروشیمی

تهران- ایرنا- فروش محصولات پتروشیمی به نرخ دلار رسمی، باعث ایجاد رانت برای دلالان و گرانی و کمبود مواد اولیه برای تولید کنندگان شده بود، اما با تصمیم دولت برای آزاد شدن سقف معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالا، علاوه بر افزایش شفافیت معاملات، دلالان نیز

جزئیات برنامه های دولت برای مدیریت مصرف برق

تهران- ایرنا- وزیر نیرو 11 برنامه دولت برای مدیریت مصرف برق و کاهش سه هزار مگاواتی آن برای گذر از تابستان 98 را تشریح کرد که از آن جمله می توان به تغییر ساعت کار دستگاه های دولتی و تغییر تعرفه پرمصرف ها اشاره کرد.

شرایط مدیریت روستاهای اردستان ساماندهی می شود

کاشان- ایرنا- فرماندار شهرستان اردستان گفت: مدیریت روستاها رها شده که باید سامان یابد زیرا بیشتر نارضایتی مردم در این شهرستان به شرایط مدیریت روستایی برمی گردد که بخش های گوناگون در آن نقش دارند.

لق کردن وزرا و وزارتخانه‌ها به صلاح نیست / همچنان بر موضع حمایت از دولت هستیم

رئیس فراکسیون امید مجلس، با تکذیب انتشار خبری مبنی بر عذرخواهی از مردم برای انتخاب این دولت تاکید کرد که همچنان بر موضع اولیه خود در جهت حمایت از دولت هستند.