هدف حمله آمریکا به سوریه حفظ آبرو و روحیه تروریست ها بود

کرج- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حمله اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را عملیاتی نمایشی دانست و گفت: این حمله با هدف حفظ روحیه تروریست ها صورت گرفت.مطالب مرتبط

تروریست ها به مواضع ارتش سوریه در استان لاذقیه حمله کردند

دمشق- ایرنا- گروه تروریستی تحریرالشام(جبهه النصره ) و تروریست های همپیمان آنها به مواضع ارتش سوریه در شمال استان لاذقیه حمله کردند.

تلاش تروریست ها برای حمله به فوعه و کفریا در سوریه

دمشق- ایرنا- گروه تروریستی تحریرالشام (جبهه النصره) و تروریست های همپیمان برای حمله به شهرهای محاصره شده و شیعه نشین فوعه و کفریا در استان ادلب آماده می شوند.

حمله تروریست‌ها به مواضع ارتش سوریه در لاذقیه

تروریست‌های حاضر در شمال لاذقیه شب گذشته یکی از شدیدترین و گسترده‌ترین حملات خود را طی سال‌های گذشته علیه مواضع ارتش سوریه ترتیب دادند.

حمله خمپاره‌ای تروریست‌های تکفیری به حومه «قنیطره» سوریه

تروریست های تکفیری در سوریه شهر «البعث» واقع در حومه قنیطره را هدف حملات خمپاره ای قرار دادند.

ادلب مقصد بعدی عملیات ارتش سوریه

دمشق - ایرنا - پیروزی های ارتش سوریه از ابتدای سال جاری در نقاط مختلف این کشور به ویژه در مناطق جنوبی و شرقی استان 'ریف دمشق' و درعا، سبب شده تا نیروهای مسلح با روحیه و شتاب بیشتری عملیات خود را علیه تروریست ها ادامه دهند.

دعوت معارضان سوریه از آمریکا برای حمله به «درعا»

طبق گزارش یک رسانه آمریکایی، معارضان سوری برای جلوگیری از ادامه پیروزی‌های ارتش سوریه در «درعا» و مناطق جنوبی، لیستی به واشنگتن داده و خواستار حمله به مواضع ارتش سوریه شدند.

تروریست های چینی در سوریه به جان هم افتادند

دمشق- ایرنا- گروه تروریستی 'حزب اسلامی ترکستان' که شامل تروریست های اتباع شمال چین است براثر اختلاف های شدید در سوریه دچار فروپاشی شده است.

تروریست های تحریرالشام: به شمال سوریه حمله می کنیم

دمشق- ایرنا- گروه تروریستی تحریرالشام (جبهه النصره سابق) امروز (یکشنبه) در بیانیه ای از آغاز حملات خود به مواضع ارتش سوریه در شمال استان حماه در 48 ساعت آینده خبر داد.

عملیات انتقال تروریست ها به شمال سوریه به تاخیر افتاد

دمشق - ایرنا - نهاد به اصطلاح 'دیدبان حقوق بشر' سوریه اعلام کرد که انتقال تروریست ها از استان درعا در جنوب این کشور به شمال سوریه به تاخیر افتاده است.

اکنون چه مناطقی از سوریه تحت اشغال تروریست‌ها قرار دارد؟

تروریست‌ها و معارضان مسلح بیش از دو سال است که شکست‌های پیاپی را از حلب گرفته تا غوطه شرقی و در حال حاضر درعا تجربه می‌کنند؛ به طوری که حضور آنها در اراضی سوریه اکنون به پایین‌‌ترین حد خود رسیده است.

بندهای توافق دولت سوریه و تروریست‌ها در «بصری‌الشام»

بندهای توافق حاصل شده میان دولت سوریه و تروریست‌ها در شهرک «بصری‌الشام» منتشر شد که یکی از آنها تحویل سلاح‌های سنگین و نیمه سنگین تروریست‌هاست.

تحویل ۱۱ تانک تروریست‌های مستقر در جنوب سوریه به ارتش

مرکز آشتی روسیه در سوریه اعلام کرد که تروریست‌های مستقر در جنوب سوریه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱ تانک را تحویل نیروهای ارتش این کشور داده‌اند.

حملات بی‌امان ارتش سوریه به حومه قنیطره و نزدیک شدن ارتش به جولان اشغالی

نیروهای سوریه صبح امروز (یکشنبه) اولین حمله هوایی را علیه مواضع تروریست‌ها در استان قنیطره در هم‌جواری شهر تازه آزاد شده درعا در جنوب سوریه داشتند، به طوریکه بر اولین شهرک در حومه این استان استراتژیک نزدیک جولان اشغالی تسلط یافتند.

حمله تروریست‌ها به کاخ ریاست‌جمهوری سومالی

سه تروریست با یونیفرم نظامیان سومالی به کاخ ریاست‌جمهوری این کشور حمله کردند.]]>

حمله مجدد تل آویو به «تی‌فور»/نتانیاهو از نبرد جنوب سوریه می‌ترسد

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

سوریه از ائتلاف آمریکا به سازمان ملل و شورای امنیت شکایت کرد

وزارت خارجه سوریه به دنبال کشته شدن بیش از 50 شهروند این کشور در حمله هوایی ائتلاف آمریکا به دیرالزور، به شورای امنیت و سازمان ملل متحد نامه اعتراضی نوشت.

افشای طرح آمریکایی -غربی برای انتقال کلاه سفیدها از سوریه

آمریکا به همراه تعدادی از کشورهای اروپایی و غربی طرح محرمانه‌ای را برای انتقال تروریست‌های موسوم به کلاه سفید از سوریه دنبال می‌کند.

چرایی حمله مجدد تل آویو به فرودگاه نظامی«تی‌فور»

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

تروریست ها در شهر درعا تسلیم شدند

دمشق - ایرنا - تروریست های محاصره شده در محله های شهر درعا در جنوب سوریه به توافق با دولت این کشور تن دادند.

واکاوی اهداف تل آویو از حمله مجدد به فرودگاه نظامی«تی‌فور»

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.