هدف حمله آمریکا به سوریه حفظ آبرو و روحیه تروریست ها بود

کرج- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حمله اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را عملیاتی نمایشی دانست و گفت: این حمله با هدف حفظ روحیه تروریست ها صورت گرفت.مطالب مرتبط

هدف حمله آمریکا به سوریه حفظ آبرو و روحیه تروریست ها بود

کرج- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حمله اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را عملیاتی نمایشی دانست و گفت: این حمله با هدف حفظ روحیه تروریست ها صورت گرفت.

هدف حمله آمریکا به سوریه حفظ آبرو و روحیه تروریست ها بود

کرج- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حمله اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را عملیاتی نمایشی دانست و گفت: این حمله با هدف حفظ روحیه تروریست ها صورت گرفت.

ترامپ برای حفظ آبرو به سوریه حمله کرد

بیروت-ایرنا-«ادمون صعب» روزنامه نگار لبنانی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد که حمله اخیر به سوریه توازن قوا در این کشور را تغییر نداد و «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تنها با هدف حفظ آبرو دست به این حمله محدود زد.

روحیه دادن به تروریست‌ها؛ علت حمله به سوریه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس : حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه، بخشی از اهداف بزرگتری است که آنان در منطقه دنبال می کنند.

حمله آمریکا به سوریه برای روحیه‌بخشی به تروریست‌ها بود

عضو کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس گفت: موشک‌پرانی آمریکا به سوریه یک نمایش مضحک از قدرت‌نمایی و ترقه بازی بچه‌گانه بود.

روحانی: حمله به سوریه تجاوزکارانه بود/ پوتین: این اقدامات مانع مبارزه با تروریسم نمی‌شود

رئیس‌جمهور گفت: حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه اقدامی تجاوزکارانه و برای روحیه دادن به تروریست‌های شکست خورده بود.

آمریکا و متحدانش نمی‌خواهند سوریه به ثبات برسد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان این که حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه اقدامی تجاوزکارانه و برای روحیه دادن به تروریست‌های شکست خورده بود، گفت: آمریکا و برخی کشورهای غربی نمی‌خواهند که اوضاع سوریه به ثبات دائمی برسد.

آمریکا با حمله به سوریه در صف تروریست ها قرار گرفت

بغداد- ایرنا - یکی از اعضای برجسته جریان حکمت ملی عراق به رهبری 'سید عمار حکیم' تاکید کرد که آمریکا با حمله موشکی به سوریه، خود را در صف تروریست ها قرار داده است.

حمله به سوریه نشان‌دهنده شکست آمریکایی‌هاست/ پیروزی سوریه بر تروریست‌ها سبب خشم آمریکا شد

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، نشانه پیروزی دولت سوریه بر تروریست‌هاست که سبب خشم آمریکایی‌ها شده است.

تروریست ها به دنبال حمله شیمیایی جدیدی در سوریه

یک مقام سابق آمریکایی هشدار داد از آنجایی که حملات اخیر آمریکا به سوریه موثر نبود، تروریست‌ها به دنبال طراحی یک حمله شیمیایی جعلی دیگر در سوریه هستند.

آمریکا با حمله به سوریه، همسنگر تروریست ها شد

بغداد- ایرنا - سیاستمدار عراقی تاکید کرد که شکست های بزرگ گروه های تروریستی در سوریه باعث شد که برخی طرف ها، آمریکا را برای بازگرداندن موازنه پیشین، به سمت حمله به سوریه سوق دهند.

دمشق: حمله وحشیانه غرب تاثیری بر روحیه ملت سوریه و نیروهای دلاور کشور ندارد

یک منبع در وزارت خارجه سوریه حمله امروز آمریکا و هم‌پیمانانش به سوریه را نتیجه ناکامی این کشورها در اجرای طرح توطئه خود در سوریه و تلاشی برای عدم افشای تبلیغات دروغین‌شان در جریان فعالیت هیئت تحقیقاتی دانسته و خواستار محکومیت گسترده این حمله از سوی جامعه

آمریکا به دنبال طولانی کردن عمر تروریست ها در سوریه است

بیروت-ایرنا-«علی عبدالکریم علی» سفیر سوریه در لبنان با اشاره به حمله امروز به سوریه تاکید کرد که آمریکا و همپیمانان آن از هر ابزاری برای طولانی کردن عمر تروریست ها استفاده می کنند.

حمله آمریکا و متحدانش با تسریع پاکسازی خاک سوریه از وجود تروریست‌ها پاسخ داده می‌شود

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی ضمن محکوم کردن حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه اعلام کرد: قطعا این اقدام با تسریع پاکسازی کامل خاک سوریه از لوث وجود تروریست‌های دست پرورده آمریکا و متحدانش پاسخ داده خواهد شد.

تهاجم آمریکا به سوریه باعث تقویت تروریست ها می شود

کوالالامپور- ایرنا - تحلیلگر روابط بین الملل و استاد علوم سیاسی دانشگاه مالزی معتقد است حمله آمریکا و متحدانش به سوریه، باعث تقویت تروریست‌هایی می‌شود که ارتش سوریه در طول سال های گذشته در حال جنگ با آنها بوده است.

هدف حمله به سوریه، جلب اعتماد دوباره تروریست ها بود

بغداد - ایرنا - 'حسن العلوی' متفکر و سیاستمدار عراقی گفت: هدف از حمله آمریکا به سوریه و زمانبندی آن، جلب اعتماد دوباره تروریست ها به واشنگتن بود.

حمله آمریکا به سوریه استیصال تروریست‌ها را به دنبال خواهد داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیدوارم این حمله نشان از پیروزی‌های بیش از بیش جبهه مقاومت و دولت سوریه بوده و استیصال تروریست‌ها را به دنبال داشته باشد.

بازتاب بین المللی تجاوز ائتلاف شرارت به سوریه

وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: تجاوز امروز آمریکا هیچ تاثیری در روحیه مقاومت مردم سوریه در مقابله با تروریست ها نخواهد داشت.

حمله آمریکا به سوریه حمایت آشکار از تروریست ها است

بیروت-ایرنا-حزب الله لبنان ضمن محکوم کردن حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه ، این حمله را حمایت آشکار و مستقیم از گروه های تروریستی خواند.

لاریجانی با هشدار شدید به آمریکا و متحدانش: زمانه اقدامات وحشیانه گذشته است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: چه علتی عامل اقدام غیرقانونی حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله موشکی به سوریه شد؟ ادعا این است که سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده است و علت اخراج تروریست‌ها از سوریه نیز استفاده از چنین سلاحی عنوان شده است اما سوریه و روس