پیام رسان های داخلی اعتماد عمومی ایجاد کنند

تهران - ایرنا - رییس فراکسیون خانواده و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دست اندرکاران پیام رسان های داخلی باید نسبت به ایجاد اعتماد عمومی اقدام کنند.مطالب مرتبط

ضرورت قطع هاتگرام و تلگرام طلایی برای دفاع از پیام رسان‌های داخلی

معاون دادستان کل کشور با اشاره به اینکه اینترنت بدون فیلتر هاتگرام و تلگرام طلایی توسط وزارت ارتباطات تامین می‌شود، خواستار قطع این پیام رسان‌ها جهت حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی شد.

جلوگیری از زمین خواری با طرح مدیریت یکپارچه املاک/ پیام‌رسان‌های داخلی 7.5 میلیون عضو گرفتند

وزیر ارتباطات گفت: بین ۴۲ تا ۴۵ میلیون کاربر شبکه های اجتماعی در ایران وجود دارد و کاربران پیام‌رسان های داخلی از ۱.۵ میلیون به ۷.۵ میلیون نفر افزایش یافته اند.

دزدی پیام‌رسان سامسونگ از تصاویر کاربران/ دسترسی‌ را غیرفعال کنید

مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری نسبت به سرقت تصاویر شخصی کاربران توسط پیام‌رسان برخی گوشی‌های سامسونگ هشدار داد و از کاربران خواست دسترسی به حافظه گوشی را غیرفعال کنند.

دوره مجازی «آموزش زبان قرآن» در پیام رسان بله

دوره آموزش زبان قرآن که بر اساس کتاب ترجمه و مفاهیم قرآن طراحی شده است از اول مرداد ماه در قالب 16 جلسه در پیام رسان بله برگزار می شود.

سردار جلالی: سرورهای هاتگرام و طلاگرام در طبقه نهم ساختمان مرکز امام (ره) وزارت ارتباطات قرار دارند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت متأسفانه کمترین حمایتی از شبکه‌های داخلی نشده و سرورهای تلگرام، در اختیار هاتگرام و طلاگرام قرار گرفته است؛ در صورتی که می‌توانستند آنها را به پیام‌رسان‌های داخلی بدهند.

پیام رسان برخی گوشی‌های سامسونگ، سارق تصاویر کاربران

تعدادی از کاربران پیام رسان برخی گوشی‌های سامسونگ اعلام کرده اند که تصاویر شخصی آنان بطور خودکار و مخفیانه به مخاطبانشان ارسال شده است.

استفاده از پیام رسان های مالی، برای مقابله با تحریم های

تهران-ایرنا- طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمان های پولی دو و چند جانبه در تجارت خارجی که وظایف جدیدی را برای بانک مرکزی در جهت مبارزه با تحریم ها مشخص کرده در انتظار نظر تخصصی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی است.

اعلام سه روز عزای‌عمومی در کردستان/ پیام تسلیت استاندار به خانواده جانباختگان

استاندار کردستان در پی حادثه دلخراش تصادف تانکر سوخت رسان با اتوبوس مسافربری و جان باختن 11 نفر در سنندج، در پیامی ضمن تسلیت به مردم استان، سه روز عزای عمومی اعلام کرد.]]>

بادامچی: باید اعتماد افکار عمومی را جلب کنیم

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است که نباید با مطرح کردن برخی مسائل در افکار عمومی به سوی مسیر نامطلوب پیش برویم، باید اعتماد افکار عمومی را جلب کنیم.

وزارتخانه‌ها نیازهای خود را از واحدهای تولیدی داخل تأمین کنند

قم - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارتخانه‌ها برای تأمین نیازهای خود از شرکت‌های داخلی استفاده کنند تا منجر به رشد استعدادهای داخلی و ایجاد اشتغال شود.

بهبود روش ارسال آر.ان‌.ای پیامرسان به سلول‌ها

پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی" موفق شدند روش جدیدی برای ارسال آر.ان‌.ای پیام‌رسان به سلول‌ها ابداع کنند.

ارتباط شهروندان با شهرداری مشهد از طریق پیام رسان های بومی

مشهد- معاون برنامه‌ریزی شهرداری مشهد گفت: تلاش می کنیم ارتباط شهروندان مشهدی با شهرداری را از طریق پیام رسان های بومی فراهم کنیم.

سرمایه اصلی رسانه ها، اعتماد اجتماعی است

یزد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد مهمترین سرمایه رسانه ها را اعتماد عمومی جامعه دانست و گفت: در صورتی که این سرمایه از دست برود افکار عمومی جامعه نسبت به رسانه ها بی تفاوت خواهد شد.

رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد

از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد رونمایی شد

انتشار اسامی شرکت‌های دریافت‌کننده ارز دولتی اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: انتشار لیست شرکت‌هایی که ارز دولتی دریافت کردند منجر به شفافیت می‌شود که به دنبال آن اعتماد عمومی در جامعه افزایش می‌یابد.

جنگ روانی آمریکا برای سلب اعتماد عمومی از نظام جمهوری اسلامی

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور گفت: آمریکا با ابزار رسانه ای و جنگ روانی در صدد سلب اعتماد عمومی از نظام جمهوری اسلامی است.

کدام ۴.۵ میلیارد تومان؟ می‌خواهند در پرسپولیس دو دستگی ایجاد کنند

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ضمن رد خبر رقم قرارداد سروش رفیعی، این حرکت را اقدامی در جهت فریب افکار عمومی و ایجاد اشکال و دودستگی در کار پرسپولیس خواند.

40 هزار پزشک عمومی در رشته خود فعالیت نمی‌کنند

رئیس انجمن پزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه از 80 هزار نفر پزشک عمومی 40 هزار نفر به کارهای دیگر می‌پردازند و فعالیت حرفه‌ای نمی‌کنند، گفت: این مساله سبب شده که پزشکان عمومی به سمت موضوعات زیبایی، ترک اعتیاد و طب کار روند.

کدام 4/5 میلیارد تومان؟! می‌خواهند در پرسپولیس دو دستگی ایجاد کنند

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ضمن رد خبر یکی از روزنامه‌ها درباره رقم قرارداد سروش رفیعی، این حرکت را اقدامی در جهت فریب افکار عمومی و ایجاد اشکال و دو دستگی در کار پرسپولیس خواند.

تولید کتاب خوب سبب اعتماد مخاطبان به نویسندگان داخلی می‌شود

نویسنده برگزیده بخش رمان جایزه ادبی پروین اعتصامی گفت: اثری که این جایزه بر نویسندگان می‌گذارد این است که درمی یابند می‌توانند به کار نوشتن ادامه دهند و درعین حال با خلق هر اثر قادرند به زیبایی جهان اضافه کنند.