نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.]]>مطالب مرتبط

دارندگان بیمه بدنه، سرمایه مورد بیمه خود را افزایش دهند

بیمه مرکزی به منظور حمایت ازحقوق بیمه گذاران با توجه به نوسانات اخیر قیمت خودرو، خواستار افزایش سرمایه مورد بیمه آنها در بیمه بدنه شد.]]>

وقتی بیمه داروهای سرطان مغز را پوشش نمی‌دهد!

همزمان با متأثرشدن قیمت داروها از نوسانات ارزی، داروهای گران‌قیمت سرطان مغز نیز از پوشش بیمه خارج شده است.

شرایط ابطال دفترچه‌ بیمه‌های سلامت

با توجه به اقدام سازمان بیمه سلامت برای حذف همپوشانی‌های بیمه‌ای و ترجیح برخی‌ها به ابطال دفترچه بیمه سلامت و برقراری بیمه‌هایی نظیر تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و ...، معاون اداره کل بیمه‌گری سازمان بیمه سلامت شرایط ابطال بیمه در صندوق‌های بیمه‌ای این ساز

زائران حج تمتع، تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند

همه­ زائران و عوامل سازمان حج و زیارت که به مناسک حج اعزام می‌شوند، تحت پوشش بیمه درمان، بیمه عمر، بیمه حادثه و مسئولیت شرکت سهامی بیمه ایران قرار گرفته اند.

بیمه سلامت رایگان متوقف نمی‌شود؛ داروی بیماران خاص از پوشش بیمه خارج نشده است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان گفت: در حال حاضر حدود 40 میلیون نفر در کشور زیرپوشش بیمه سلامت هستند و هیچ برنامه‌ای برای توقف رایگان بیمه سلامت در کشور وجود ندارد. 

وجود تبعیض در پرداخت حق بیمه/ پیشنهاد دولت؛ بیمه اجباری یا حذف تدریجی حمایت‌ها

به گفته کارشناسان بیمه، اعمال معافیت بیمه‌ای برای برخی فعالیت‌ها و اقشار بدون در نظر گرفتن سطح درآمدی آنها ایجاد تبعیض می کند و به دور از عدالت اجتماعی است.

چگونگی دفترچه بیمه سلامت در سراسر کشور

کارشناس بیمه‌گری سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران در راستای رفاه بیمه‌شدگان خود شرایطی را فراهم کرده تا بیمه‌شدگان بتوانند در سراسر کشور دفترچه‌های معتبر خود را تعویض کنند.

ارایه خدمات به بیمه شدگانی که کارفرما بدهکار است

معاون اقتصاد ، توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان: طبق ماده 36 قانون تامین اجتماعی این حوزه موظف است بدون در نظر گرفتن اینکه سهم بیمه را کارفرما پرداخت می کند یا خیر ، خدمات بیمه ای را به بیمه شدگان ارائه کند.

تفاهم نامه بیمه درمان تکمیلی هنرمندان با بیمه سرمد امضاء شد

تفاهم نامه بیمه درمان هنرمندان با بیمه سرمد امروز با حضور سید حسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد امضا شد.

افراد توانمند از پوشش صندوق بیمه سلامت همگانی خط می خورند

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اعلام اینکه حق بیمه صندوق بیمه سلامت تنها 22 هزار تومان است، گفت: افراد توانمند از پوشش این بیمه خارج می شوند.

نوسانات برق 4 پمپ تأمین آب ‌شهرستان بویراحمد را سوزاند

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نوسانات برق ۴ پمپ تأمین آب شرب شهر مادوان و مناطق اطراف آن را سوزاند.

اردوغان: نوسانات دلار در ترکیه کاهش می‌یابد

رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که نوسانات قیمت دلار در کشورش کاهش خواهد یافت.

تفاهم‌نامه بیمه تکمیلی هنرمندان با بیمه سرمد امضا شد

تفاهم‌نامه بیمه درمان هنرمندان با بیمه سرمد امروز با حضور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد امضا شد.

تعویض دفترچه بیمه سلامت در سراسر کشور امکان‌پذیراست

کارشناس بیمه گری سازمان بیمه سلامت ایران گفت:سازمان بیمه سلامت ایران در استای رفاه بیمه‌شدگان خود شرایطی را فراهم کرده تا بیمه‌شدگان بتوانند در سراسر کشور دفترچه‌های معتبر خود را تعویض کنند.

دلیل نوسانات زیاد شاخص بورس در روزهای اخیر

معاون بورس تهران می گوید در ایران ۳۰ شرکت بزرگ ۸۵ درصد بورس را تشکیل می دهد و یکی از عوامل نوسانات شدید شاخص در این مدت، اخبار تاثیرگذار این شرکت ها است.

تکلیف افراد فاقد بیمه در نظام ارجاع/ پیشنهاد به دولت درباره پرداخت حق‌بیمه صندوق ایرانیان

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران درباره وضعیت ایرانیان محروم و فاقد بیمه در نظام ارجاع، گفت: محرومین می‌توانند به صورت رایگان تحت پوشش بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت  قرار گیرند. در این زمینه حداقل گیت کمیته امداد را قبول داریم و هر کس که تحت پوشش کمیته امداد

همپوشانی بیمه ای امسال، صفر می شود

تهران- ایرنا- معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی با همکاری دیگر صندوق های بیمه ای تمام تلاش خود را انجام می دهد که تا پایان امسال آمار همپوشانی بیمه ای را به صفر برساند.

تامین نقدینگی و نوسانات قیمت نهاده‌ها مشکل پیش روی مرغداران

مدیر جهادکشاورزی درمیان گفت: تامین نقدینگی، نوسانات قیمت نهاده‌ها و همچنین فروش مرغ در پایان دوره از جمله مسائل و مشکلات این حوزه است.

بیمه رایگان متعلق به محرومان است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، استفاده از خدمات بیمه رایگان را برای اقشار محروم جامعه دانست.

مشکلات بیمه‌ای قالی‌بافان تمامی ندارد/ خروج 287 قالی‌باف آستارا از چرخه بیمه‌ای

طی سال‌های اخیر 287 نفر از بیمه‌شدگان قالی‌باف شهرستان آستارا به دلایل مختلف از چرخه بیمه‌ای تأمین اجتماعی خارج شده‌اند که خروج از چرخه بیمه‌ای در وضعیت معیشتی و رفاهی هنرمندان صنایع‌دستی این شهرستان تأثیر منفی گذشته و اکثر آن‌ها نسبت به این اقدام تأمین ا