نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.]]>مطالب مرتبط

مصونیت صنعت بیمه از نوسانات نرخ ارز

مدیرعامل بیمه البرز می‌گوید صنعت بیمه ایران در طول سال‌های گذشته از نوسانات ارزی آسیب ندیده است؛ چرا که هم قانون اعداد بزرگ وجود دارد و هم اینکه در شرایط صدور بیمه‌نامه معمولا نرخ ارز تعیین می‌شود تا در صورت افزایش آن صنعت بیمه دچار مشکل نشود.

نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.

نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.]]>

بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد

رئیس کل بیمه مرکزی: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.

بیمه ۹۰۰ هزار قالیباف در سالجاری/ پرداخت حداقل۲۰هزارتومان حق بیمه

مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر از بیمه حدود ۹۰۰ هزار نفر شاغل در صنعت فرشبافی در این صندوق خبر داد و گفت: هر بیمه شده حداقل ۲۰هزار تومان در ماه حق بیمه پرداخت می کند.

عبور گردش مالی صنعت بیمه در سال۹۶ از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال

رئیس کل بیمه مرکزی: سال ۹۶ با رشد ۲۱ درصدی حق بیمه ها میزان حق بیمه صنعت بیمه کشور از ۳۳۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفت و با توجه به تقریب رشد اسمی GDP کشور قطعاً ضریب نفوذ بیمه به حدود ۲.۳ درصد می رسد.

پوشش بیمه‌ای قالیبافان آغاز شد/پوشش بیمه ۷۰۰ هزار بافنده فرش

تفاهم نامه مشترک مرکز ملی فرش ایران و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، برای بیمه شدن آن دسته از قالیبافان و فعالان فرش دستباف که از بیمه تامین اجتماعی محروم ماندند منعقد شد.

رشد ٣٠درصدی صدور بیمه عمر/ نفوذ بیمه به ٢.٣درصد رسید

رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه نفوذ بیمه به ٢.٣درصد رسیده است، گفت: صدور بیمه عمر سی درصد رشد داشت.

کسری اعتبار 10 هزار میلیاردی بیمه سلامت/ افزایش سه برابری هزینه‌کرد بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه زیان انباشت بیمه سلامت بیش از 10 هزار میلیارد تومان برآورد شده است، گفت: سازمان بیمه سلامت سعی می‌کند تا خدمات اضافی را که موردنیاز مردم نیست کنترل کند.

اوراق بهادار بیمه ای، همکاری مشترک بازار سرمایه و صنعت بیمه

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به همکاری های مشترک بازار سرمایه و بیمه گفت: اوراق بهادار بیمه ای از جمله اوراقی است که می تواند در اختیار فعالان بورسی و بیمه ای قرار بگیرد.

مدیرعامل بیمه سلامت: پولدارها و مسئولان نباید بیمه رایگان بگیرند

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به تشریح جزئیات اجرای آزمون وسع بیمه سلامت و حذف بیمه رایگان برای ثروتمندان و مسولان کشور پرداخت.

۱میلیون قالیباف پشت نوبت بیمه/ قانون بیمه کامل اجرایی نشد

رئیس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به اینکه یک میلیون از شاغلان صنعت فرش بیمه نیستند، گفت: فقط ۳۲۰هزار نفر قالیباف تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته اند.

تاثیر نوسانات ارزی بر زندگی فرودستان

یک استاد دانشگاه، نوسانات ارزی را معادل نوسانات جسمانی، روانی و خانوادگی دانست و گفت: اگر تا پیش از این، خشونت ساختاری آهسته و ذره ذره، در طولانی مدت در زندگی فقرا نفوذ می کرد، اکنون با سر رسیدن هر یک از خیزهای قیمتی در غذا، دارو و مسکن، خشونت ساختاری به

گردش مالی صنعت بیمه ایران از۵۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد/ لزوم توسعه اوراق بهادار متصل به بیمه در بورس

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه زمان عملیاتی شدن اوراق بهادار متصل به بیمه در بازار سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری فرارسیده گفت: شاخص‌های بین‌المللی صنعت بیمه ایران حاکی از نزدیک شدن به بازار بیمه غیرمتمرکز و غیرانحصاری است.

پوشش بیمه ۷۰۰ هزار بافنده فرش و صنایع جانبی آغاز شد

تفاهم نامه مشترک بین مرکز ملی فرش ایران و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، برای بیمه شدن آن دسته از قالیبافان و فعالان فرش دستباف کشور که از بیمه تامین اجتماعی محروم مانده اند منعقد شد.

بیمه سلامت بر اساس سقف اعتبارات خرید کند

وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی دردیدار با مدیران وپرسنل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: فرهنگ بیمه کشور بایدارتقایافته وسازو کاری تعبیه شود که پرداخت حق بیمه و مالیات سلامت به درستی انجام شود.

اجازه ندادیم که نوسانات بازار ارز بر حوزه سلامت تأثیر بگذارد

وزیر بهداشت با بیان این که نوسانات بازار ارز حتما بر دسترسی، قیمت مواد اولیه و تجهیزات پزشکی در بازار، تاثیر گذار است، گفت: تا کنون اجازه نداده‌ایم که نوسانات بازار ارز بر حوزه سلامت و محصولات آن، اثرگذار باشد.

نوسانات فعلی بازار ارز منطق اقتصادی ندارد

عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به نوسانات بازار ارز در کشور گفت: در حال حاضر نوسانات فعلی بازار ارز منطق اقتصادی ندارد اما دلایل روانی یا مسائل سیاسی می‌تواند بر آن تاثیرگذار باشد.

حرکت بیمه آتیه‌سازان به سمت بیمه‌های درمان تکمیلی

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: برنامه‌های این شرکت در سال جاری بر اساس بیمه‌های درمان تکمیلی و مازاد سلامت محور و حمایت از درمان بیمه‌شدگان، حفظ سهم بازار، توسعه کیفیت خدمات، افزایش مشتری مداری و ایجاد سازمان الکترونیک خواهد بود.

رشد 21 درصدی صنعت بیمه / آماده تعامل با بازار پول و سرمایه هستیم

رییس کل بیمه مرکزی گفت: رشد صنعت بیمه در سال ۹۶ حفظ شد و حتی نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد افزایش نیز داشته است و نسبت به رشد GDP اسمی، نفوذ بیمه به ۲/۳ درصد رسیده که نشان دهنده رشد بالا است.]]>