حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت برای صیانت از ارزش پول ملی/ آمریکا و متحدانش، تمام موازین بین الملل را به سخره گرفتند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

حمایت تمام قد روسیه از ارتش سوریه در صورت حمله آمریکا و غرب

تحولات در ادلب در شمال سوریه روند پرشتابی پیدا کرده است به نحوی که همزمان با آماده شدن ارتش سوریه و متحدانش برای آغاز عملیات؛ آمریکا و غرب بر دامنه تحرکات خود افزوده‌اند.

دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد

رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: دستگاه قضایی استان برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی قائل نیست و بی‌تردید لازمه حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید، مبارزه بی‌امان با مفاسد اقتصادی است.

دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با دولت الکترونیک همکاری نمی‌کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه «حالا خورشید» بااشاره به ضرورت ایجاد دولت الکترونیک گفت:متاسفانه برخی دستگاه‌ها نظیر دستگاه قضایی و نیروی انتظامی حاضر نیستند به سیستم جامع متصل شوند و می‌خواهند مستقل کار کنند.]]>

اعضای سنی پارلمان تحت فشار سنگین آمریکا قرار گرفتند

بغداد – ایرنا – عضو ائتلاف سازندگی عراق اعلام کرد که اعضای سنی پارلمان تحت فشار بسیار سنگین از سوی آمریکا در راستای حمایت از حیدرالعبادی برای رسیدن به دور دوم نخست وزیری قرار گرفتند.

وضع امروز آمریکا طوری است که حتی متحدانش هم از آن فاصله می‌گیرند

حسن روحانی در جلسه امروز هیئت دولت گفت:وضع امروز آمریکا طوری است که حتی متحدانش هم از آن فاصله می‌گیرند.

دولت سریع‌تر اقلام اساسی را قیمت‌‌گذاری کند؛ دستگاه قضایی اجازه ندهد حق مردم ضایع شود

امام‌جمعه اراک گفت: دولت باید در قیمت‌گذاری اقلام تسریع کند و دستگاه‌های قضایی و تعزیرات نیز نظارت داشته باشند و اجازه ندهند حقوق مردم ضایع شود.

نشست سه‌جانبه موجب عقب‌نشینی آمریکا از موضع خود در قبال سوریه می‌شود/ آرامش به خاورمیانه بازمی‌گردد

یک کارشناس مسائل بین‌الملل تاکید کرد: برگزاری نشست سه‌جانبه نشان‌دهنده ثبات و امنیت در کشور است و موجب عقب‌نشینی آمریکا و غرب از موضع خود در قبال سوریه می‌شود.]]>

هشدار مسکو به آمریکا و متحدانش درباره حمله به سوریه

وزارت امور خارجه روسیه به آمریکا و متحدانش درباره «برداشتن قدم‌های خطرناک» در سوریه هشدار داد.]]>

تاکید بر صیانت از ارزش های نظام و مقابله اطلاعاتی با دشمنان

تهران - ایرنا - اعضای شورای هماهنگی اطلاعات آخرین اطلاعات، تحلیل ها و برآوردهای اطلاعاتی - امنیتی را بررسی و بر صیانت از ارزش های نظام و مقابله اطلاعاتی با شیطنت های معاندین و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.

هدف دولت صیانت از واحدهای تولیدی در حال کار است

اصفهان- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : هدف دولت دوازدهم صیانت و حفاظت از واحدهای تولیدی در حال کار است که تلاش می کنیم شرایطی فراهم شود که باعث تداوم و اشتغال پایدار شود.

هدف دولت صیانت از واحدهای تولیدی در حال کار است

اصفهان - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف دولت دوازدهم صیانت و حفاظت از واحدهای تولیدی در حال کار است و تلاش می کنیم شرایطی فراهم شود که باعث تداوم و اشتغال پایدار شود.

هدف دولت صیانت از واحدهای تولیدی است

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف دولت صیانت و حفاظت از واحدهای تولیدی در حال کار است.]]>

فتحی: همه جانبه از شفر حمایت می‌کنیم / از پیشکسوتان تقاضا دارم تمرکز بازیکنان را برهم نریزند

سرپرست باشگاه استقلال تهران در آستانه دیدار مقابل السد قطر حمایت همه جانبه باشگاه از سرمربی باتجربه آلمانی را اعلام کرد.]]>

احیای کشف رود حاصل تعامل همه دستگاههاست

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: احیای کشف رود در سایه تعامل و همراهی همه دستگاه های اجرایی و حمایت دستگاه قضایی محقق شد.

لزوم کمک اتاق بازرگانی به قوه قضائیه/ حمایت قضایی از تجار

معاون اجتماعی قوه قضاییه، بااشاره به حمایت از تک تک تجار وپیگیری مسائل آنان گفت:در تلاشیم تا از رئیس قوه قضاییه اجازه خاص بگیریم تاگرتاجرباحسن نیتی گرفتاری قضایی پیدا کرد،از او حمایت کنیم.

شناسایی ظرفیت های قانونی دستگاه ها برای کاهش پرونده های قضایی

مدیر کل­ پیشگیری ­های قضایی قوه قضاییه با اشاره به حجم بالای  ­پرونده ها در دستگاه های اجرایی گفت: ظرفیت قانونی این دستگاه ها به منظور کاهش پرونده ها شناسایی می شود.

صالحی: خروج آمریکا از برجام، ریشخند به اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

صالحی گفت: سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

چین از برجام به عنوان یک توافق مهم چند جانبه حمایت می کند

تهران - ایرنا - پانگ سن سفیر چین در تهران با بیان این که برجام یک توافق مهم چند جانبه بین المللی است، گفت: همه طرف ها موظف به اجرای آن هستند و ما نیز از آن حمایت می کنیم.

دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد.

دستگاه های اجرائی با تمام توان به دنبال حل مشکلات مردم هستند

تهران - ایرنا - رییس جمهوری گفت: ملت و دولت کنار یکدیگر بوده و دستگاه های اجرایی با تمام توان به دنبال حل مشکلات مردم هستند.