حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت برای صیانت از ارزش پول ملی/ آمریکا و متحدانش، تمام موازین بین الملل را به سخره گرفتند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

حمایت دستگاه قضا از فعالان بخش تولید و صنعت

دستگاه قضایی با تمام توان به حمایت‌های حقوقی و قانونی از تولیدکنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و صنعتگران ادامه می‌دهد.

تعدادی از مدیران متخلف دستگاه‌ها تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند

شیراز- معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس گفت شد: تعدادی از مدیران دستگاه‌ها که به این وظیفه قانونی خود عمل نکرده‌اند، تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

دستگاه قضا از فعالان بخش تولید و صنعت حمایت می کند

دستگاه قضایی با تمام توان به حمایت های حقوقی و قانونی از تولید کنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و صنعتگران ادامه می دهد.

دستگاه قضا از فعالان بخش تولید و صنعت حمایت می کند

مشهد - ایرنا - معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی با تمام توان به حمایت های حقوقی و قانونی از تولید کنندگان، صادر کنندگان، واردکنندگان و صنعتگران ادامه می دهد.

ملاقات عمران خان با رئیس دادگاه عالی پاکستان؛ تلاش برای کاهش تنش‌ها

به دنبال افزایش تنش میان دولت و دستگاه قضایی پاکستان، نخست وزیر این کشور ضمن ملاقات با رئیس دستگاه قضایی تلاش کرد تنش‌ها را کم کند.

کارشکنی عربستان سعودی و متحدانش در مقابل حل بحران یمن

دبیر بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه مذاکرات برای حل بحران یمن بارها به دلیل کارشکنی عربستان و متحدانش شکست خورده، گفت: این تجاوز باعث کشته شدن حدود ده‌ها هزار نفر شده است.

تعقیب قضایی تعدادی از مدیران متخلف دستگاه‌ها در فارس

تعدادی از مدیران متخلف دستگاه‌ها تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند .

شماری از مدیران متخلف استان فارس تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند

شیراز - ایرنا - معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس اعلام کرد: شماری از مدیران دستگاه‌ها در استان فارس که به وظیفه قانونی خود عمل نکرده‌اند و تخلفاتی داشته اند تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

سازمان قضایی نیروی مسلح صیانت از این نیرو را بر عهده دارد

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : نیروی مسلح حصار است و سازمان قضایی نیروهای مسلح کار صیانت و حفاظت از این نیرو را بر عهده دارد .

عزم ملی برای صیانت از منابع آبی و خاکی ضرروی است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: عزم ملی برای صیانت از منابع آبی و خاکی ضرورت امروز کشور است و دولت در این راستا نهایت تلاش خود را می کند.

دانشجوی انقلابی باید در خط مقدم صیانت از ارزش های نظام باشد

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دانشجوی ولایی و انقلابی در خط مقدم صیانت از ارزش های نظام و انقلاب است، گفت: پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید در دانشگاه علوم انتظامی امین تربیت شود.

هشدار به مسئولانی که قانون حمایت از افراد دارای معلولیت را اجرا نمی‌کنند

مدیر کل سازمان بهزیستی استان تهران با اشاره به اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت گفت: تمام دستگاه‌هایی که از بودجه عمومی دولت استفاده می‌کنند موظف به اجرای این قانون هستند چرا که عدم اجرای این قانون برای آنها دردسرساز خواهد شد.

جدیت دستگاه قضا در صیانت از حقوق مردم

صیانت از حقوق مردم به صورت ویژه مورد توجه دادگستری کل استان قرار دارد.

تاجر لبنانی متهم به حمایت از حزب‌الله، ادعاهای آمریکا را رد کرد

یک شرکت قضایی که وظیفه دفاع از تاجر لبنانی بازداشت شده در آمریکا را بر عهده دارد، اعلام کرد اظهارات وزارت دادگستری آمریکا مبنی بر اعتراف این تاجر به حمایت از حزب‌الله، صحت ندارد.

دستگاه قضائی اردبیل از فعالیت‌های مشروع اقتصادی حمایت می‌کند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دستگاه قضائی اردبیل از فعالیت‌های مشروع اقتصادی حمایت همه‌جانبه‌ای می‌کند.

رئیس قوه قضاییه: مسئولان قضایی دیدار با وزیر خارجه انگلیس را نپذیرفتند/ دادستان‌ها‌ به دروغ‌پردازی‌ها علیه دستگاه قضایی ورود کنند

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر ضرورت ورود دادستان‌ها به برخی دروغ‌پردازی‌ها علیه دستگاه قضایی و درخواست ادله و سند، به سفر اخیر وزیر خارجه انگلیس به کشورمان اشاره کرد و از درخواست وی برای ملاقات با مسئولان قضایی جمهوری اسلامی و پاسخ ردّ به او خبر داد.

ضرورت تسلط کارکنان دستگاه قضایی به مهارت‌های ارتباطی

معاون منابع انسانی قوه قضاییه گفت: فلسفه وجودی دستگاه قضایی عدالت است و طبیعی است که کارگزار عدالت باید گرایش به اخلاق و عدالت داشته باشد.

مسائل واگذاری واحدهای صنعتی با تدبیردستگاه قضایی رفع شده است

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی استان وجود دارد، گفت: بسیاری از مسائل و مشکلات صنفی، کارگری و مشکلات مربوط به واگذاری واحدهای صنعتی با تدبیر، همراهی و تعامل دستگاه‌های قضایی و نظارتی ر

سیلی دوم برای دولت ترامپ؛ سازمان ملل از راه‌حل "دو کشوری" حمایت کرد

مجمع عمومی سازمان ملل با اکثریت آراء قطعنامه‌ای را در حمایت از راه‌حل دو کشوری برای حل و فصل موضوع فلسطین تصویب کرد، مساله‌ای که برخی کارشناسان آن را به منزله سیلی دیگری برای دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دانستند که روز گذشته در تصویت پیشنویس قطعنا

۶۵ هزار بیکار اردبیلی منتظر حمایت واقعی مسئولان هستند

اردبیل - استاندار اردبیل با اشاره به سرشماری سال ۹۵ و وجود ۶۵ هزار بیکار در این استان گفت: اشتغالزایی و کارآفرینی برای این افراد نیازمند حمایت و تلاش مضاعف دستگاه‌ها و تمام مسئولان است.