حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت برای صیانت از ارزش پول ملی/ آمریکا و متحدانش، تمام موازین بین الملل را به سخره گرفتند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

اقدام جدید آمریکا و متحدانش علیه هواوی

دولت آمریکا و متحدانش تصمیم گرفته اند که دیگر به هیچ وجه تجهیزات تولید شده توسط شرکت هواوی را برای نصب بر روی سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی مرتبط با امنیت ملی خود خریداری نکنند.

‌هم افزایی دستگاه قضایی و سپاه در مبارزه با قاچاق ضروری است

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بر هم افزایی هرچه بیشتر دستگاه قضایی و سپاه پاسداران به منظور مبارزه بی امان با قاچاق و صیانت از اقتصاد کشور تأکید کرد.

هم افزایی دستگاه قضایی و سپاه در مبارزه با قاچاق وصیانت از اقتصاد

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان بر هم افزایی دستگاه قضایی و سپاه در مبارزه با قاچاق و صیانت از اقتصاد کشور تاکید کرد.

آیت الله مکارم شیرازی: مردم از دستگاه قضایی راضی نیستند

مرجع تقلید شیعه گفت: مردم به دلیل مشکلاتی که در دستگاه قضایی وجود دارد از دستگاه قضایی راضی نیستند و باید این مشکلات حل شود.

هفت میلیارد دلار کمک جامعه بین‌الملل به آوارگان سوری

کمیساریای اروپا اعلام کرد، ارزش تعهدات جامعه بین‌الملل برای حمایت از آوارگان سوری در داخل و خارج از کشور در کنفرانس حامیان مالی در بروکسل به هفت میلیارد دلار رسید اما سرمایه‌گذاری برای بازسازی سوریه در گرو روند صلح معتبر است.

خدمت رسانی عظیمی در دستگاه قضایی شده است/ یک خانم ۴۰۰ پرونده در دستگاه قضایی ایجاد کرده بود

رییس قوه قضاییه گفت: خدمت رسانی عظیمی در دستگاه قضایی صورت گرفته است.

دستگاه قضایی نیاز به تحول دارد/ تأکید بر حل مشکل زندانیان مهریه

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: مردم امروز از دستگاه قضایی راضی نیستند چرا که مشکلاتی در این دستگاه وجود دارد که باید حل شود.

درخواست پمپئو از بزرگان نفت برای حمایت از سیاست خصمانه آمریکا

وزیر خارجه آمریکا از صنعت نفت خواست با دولت ترامپ برای حمایت از منافع سیاست خارجی آمریکا به خصوص در آسیا و اروپا همکاری کرده و آن چه را که وی "بازیگران بد در صحنه جهان" خواند، مجازات کنند.

3 توصیه‌ ‌آیت‌الله مکارم‌شیرازی به رئیس جدید قوه قضائیه؛ آقای رئیسی ‌‌پیچ‌وخم‌های دستگاه قضا را می‌داند

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مردم از دستگاه قضایی راضی نیستند، گفت: باید رابطه بین دستگاه قضایی و حوزه علمیه تقویت شود.

رابطه بین مدیریت شهری و دستگاه قضایی از موضوعات راهبردی است/ دستگاه قضایی ۳۰ میلیون پرونده در جریان دارد

قوه قضاییه برای کاهش پرونده قضایی نیازمند توسعه اقتصادی است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: تمام شرایط برای حمایت از فعالان اقتصادی فراهم شده و ما نیز در قوه قضاییه برای کاهش پرونده و کارهای قضایی نیازمند توسعه اقتصادی هستیم.

دموکرات ها نگران استفاده ترامپ از عفو درمورد متحدانش هستند

تهران - ایرنا - تارنمای 'هیل' گزارش داد: روز به روز بر شدت نگرانی دموکرات ها درباره احتمال استفاده «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا از اختیارات خود برای عفو متحدانش افزوده می شود.

آیت الله مکارم شیرازی:تحولی باید در دستگاه قضایی ایجاد شود

قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه مردم از دستگاه قضایی ناراضی هستند، ابراز امیدواری کرد: رئیس جدید قوه قضاییه تحولی در دستگاه قضایی ایجاد نماید.

حمایت مردم یمن از جنبش النجباء عراق +فیلم

مردم یمن که چندین سال‌ است با شدیدترین حملات از سوی رژیم آل‌سعود و متحدانش روبه‌رو هستند, در اقدامی از جنبش النجباء عراق در برابر تحریم آمریکا حمایت کردند.

دستگاه قضا یکی از پرمشغله‌ترین نهادهای حکومتی است

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه دستگاه قضایی یکی از پرمشغله‌ترین نهادهای حکومتی است، گفت: کاهش معضل پرونده‌های قضایی نیاز به اصلاح قوانین و عملکرد همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در کشور دارد.

گسترش فعالیت های نظامی آمریکا و متحدانش در آسیا پاسیفیک

تهران - ایرنا - آمریکا و برخی متحدانش با برگزاری رزمایش های نظامی مختلف از جمله رزمایش موسوم به «COPE North 2019»در آبهای منطقه آسیا - پاسیفیک فعالیت های نظامی خود را در این منطقه از جهان افزایش داده اند.

دستگاه قضایی، سران آمریکا و طراحان تحریم را تحت پیگرد قرار دهد

نقشه راه یک تحول قضایی

تهران- ایرنا- امروز دستگاه قضایی با مشکلات متعددی مواجه است. یکی از این مشکلات کثرت پرونده‌های قضایی است که از وجود مشکلات اقتصادی، فرهنگی و حتی قانونی نشأت گرفته است.

هیات ووشو اصفهان نیازمند حمایت همه جانبه است

اصفهان- ایرنا- دبیر هیات ووشو استان اصفهان، کمبود اعتبارات، نداشتن سالن اختصاصی، نبود حمایت ها و نداشتن حامی مالی را از مشکلات فراروی این رشته برشمرد و گفت : این هیات ورزشی نیازمند حمایت همه جانبه است.

لزوم تحول قضایی مبتنی بر عدالت با بکارگیری جوانان صالح، انقلابی و فاضل در دستگاه قضایی