حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت برای صیانت از ارزش پول ملی/ آمریکا و متحدانش، تمام موازین بین الملل را به سخره گرفتند

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از دولت در صیانت از ارزش پول ملی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و بر همین اساس قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهدمطالب مرتبط

برای رفع مشکلات مردم کشور با تمام توان تلاش می‌کنیم

تهران - ایرنا- هیات دولت با تشکر از بیانات صریح و امیدبخش رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از دولت تاکید کرد: اعضای دولت و همه خادمان ملت در خانواده بزرگ دستگاه اجرایی با عزم و جدیت آمادگی دارند که تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم، ادامه مسیر رشد و آر

صیانت از حقوق شهروندی از جمله برنامه های مهم دولت است

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز گفت: یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید که باید به عنوان یک دستورالعمل اساسی مدنظر مدیران دستگاه های مختلف اجرایی این شهرستان باشد، صیانت از حقوق شهروندی است.

ولایتی: نتانیاهو مثل گدا عمل می‌کند/ کماکان به عنوان مستشار در سوریه هستیم

مشاور ارشد مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تاکید بر این‌که حضور ایران در سوریه بنا به درخواست دولت قانونی دمشق بوده است، گفت: اگر ما از سوریه خارج شویم آمریکا و متحدانش به توسعه تروریسم در منطقه ادامه خواهند داد.

ولایتی: نتانیاهو مثل گدا عمل می‌کند/ وارد بازی ترامپ نمی‌شویم

مشاور ارشد مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تاکید بر این‌که حضور ایران در سوریه بنا به درخواست دولت قانونی دمشق بوده است، گفت: اگر ما از سوریه خارج شویم آمریکا و متحدانش به توسعه تروریسم در منطقه ادامه خواهند داد.

اراک| سازمان بهزیستی به حمایت و پشتیبانی اعتباری همه‌جانبه نیاز دارد

استاندار مرکزی گفت: میزان کار و مسئولیت بهزیستی با نیرو و امکانات موجود هم‌خوانی نداشته و این دستگاه احتیاج به حمایت و پشتیبانی اعتباری و همه جانبه دارد.

وزارت خارجه چین : تحریم‌های یک جانبه خلاف قوانین بین‌المللی است

سخنگوی وزارت امور خارجه چین با بیان اینکه برگزاری کمیسیون مشترک نشان دهنده حمایت طرف‌های برجام از این توافق است گفت: چین به هیچ وجه تحریم‌های یک جانبه که خلاف حقوق بین الملل است را نمی پذیرد.

آمریکا: به دنبال جلب حمایت متحدانمان علیه ایران هستیم

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا که به بحرین سفر کرده از رایزنی‌های واشنگتن با متحدانش در منطقه برای اعمال فشار علیه ایران گفت.

دیدار پوتین و ترامپ

انحصارطلبی و زیاده‌خواهی تمام ناشدنی آمریکا و متحدانش پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، مسکو را مجددا به سوی دیپلماسی تهاجمی سوق داده است.

توسعه زیرساخت‌های گردشگری به معنی از بین رفتن طبیعت نیست

فرماندار آستارا گفت: توسعه بوم گردی با رعایت موازین و قوانین جاری برای صیانت از طبیعت موجب رونق اقتصاد گردشگری منطقه و افزایش درآمد ساکنان خواهد شد.]]>

جریمه کردن متخلفان ارزی، سود دولت و ضرر مردم

انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان : تخلفات ارزی دو روی سکه دارد یکی کسانی که ارز ۴ هزار و 200 تومانی گرفتند و تخلف و گرانفروشی کردند و دیگری دستگاه های نظارتی که کوتاهی و زمینه تخلف را ایجاد کردند.

برای حل مشکلات و ادامه مسیر رشد کشور با تمام توان تلاش می‌کنیم

هیات دولت با تشکر از بیانات صریح و امیدبخش رهبر انقلاب در حمایت از دولت، تاکید کرد: با تمام توان برای حل مشکلات مردم، ادامه مسیر رشد و آرامش اقتصادی کشور تلاش می کنیم.

استاد دانشگاه آمریکا: باید مشخص شود بودجه منافقین از کجاست

نیویورک – ایرنا- استاد روابط بین الملل در دانشگاه جان هاپکینز همکاری دولت ترامپ با منافقین را احمقانه دانست و گفت: به نظر می رسد دستگاه های نظامی و امنیتی آمریکا با این گروه کار می کنند، از این رو باید مشخص شود بودجه آنها از کجا تامین می شود.

تحقق حقوق شهروندی با خدمات الکترونیک قضایی

تبریز-ایرنا- ارایه خدمات الکترونیک قضایی از طرح های مهم قوه قضاییه است که طی ماه های اخیر با سرعت چشم گیری در حال توسعه می باشد؛ بدون تردید این نوع خدمات یکی از راهکارهای مناسب برای تحقق حقوق عامه و شهروندی است که توسط دولت و دستگاه قضا پیگیری می شود.

تحقق حقوق شهروندی با خدمات الکترونیک قضایی

تبریز-ایرنا- ارایه خدمات الکترونیک قضایی از طرح های مهم قوه قضاییه است که طی ماه های اخیر با سرعت چشم گیری در حال توسعه می باشد؛ بدون تردید این نوع خدمات یکی از راهکارهای مناسب برای تحقق حقوق عامه و شهروندی است که توسط دولت و دستگاه قضا پیگیری می شود.

حمایت تشکل‌های کارگری از تامین اجتماعی/اموال بازنشستگان صیانت شود

تشکل‌های کارگری و بازنشستگی در نامه‌ای ضمن اعلام حمایت از سازمان تامین اجتماعی، بر صیانت از اموال بازنشستگان و کارگران تاکید کردند.

23 سبزی کار متخلف کردستانی به دستگاه قضایی معرفی شدند

سنندج - ایرنا - معاون حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برای نخستین بار 23 سبزی کار متخلف بخاطر تخلف در تولید محصول به دستگاه قضایی استان معرفی شدند.

دولت تحرک جدیدی به دستگاه دیپلماسی بدهد

یک عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با اشاره به زمان تعیین شده از سوی آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید، اظهار کرد: دولت باید در حوزه دیپلماسی فعالیت جدیدی آغاز و تحرکی نو به دستگاه دیپلماتیک خود ببخشد تا با انجام یکسری اقدامات عملیاتی در جهت بی‌اثر کردن تح

دولت بازار ارز را مدیریت کند/ شورای نگهبان نهادی انقلابی برای دفاع از حقوق مردم است

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اقتدار همه جانبه ایران اسلامی و غلط دانستن چشمداشت به آمریکا و اروپا، گفت: وضعیت بازار سکه و ارز ربطی به تحریم ها ندارد و دولت باید این شرایط را مدیریت کند.

برای حل مشکلات مردم، ادامه مسیر رشد و آرامش اقتصادی کشور تلاش می‌کنیم

هیات دولت با تشکر از بیانات صریح و امیدبخش رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از دولت و ارزیابی دقیق معظم‌له از توانایی خدمتگزاران دولت در کنار مردم عزیز برای حل مشکلات اقتصادی کشور، تاکید کرد که "اعضای دولت و همه خادمان ملت در خانواده بزرگ دستگاه اجرایی با

یک زن روس به اتهام نفوذ به تشکیلات سیاسی آمریکا دستگیر شد

مقامات قضایی ایالات متحده یک زن روس را به اتهام انجام ماموریت پنهانی برای دولت روسیه، از طریق ایجاد رابطه با سیاستمداران و نهادهای محافظه‌کار آمریکا، بازداشت کرده‌اند.