تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.]]>مطالب مرتبط

10میلیارد تجهیزات آموزشی برای مدارس عشایری خریداری شد

گچساران- ایرنا- رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای عشایر این استان خریداری شده که در مدارس و مراکز آموزشی در حال توزیع است.

ارسال تجهیزات آموزشی به مدارس عشایری استان

محموله تجهیزات آموزشی با عنوان کاروان عاشقان حسینی به مدارس عشایری کهگیلویه وبویراحمد ارسال شد.

مدارس قدیمی در انتظار بودجه استانداردسازی فضای آموزشی

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی گفت: مدارس نوساز کاملا به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی استاندارد مجهز است، اما برخی مدارس قدیمی هنوز در این زمینه مشکل دارند.

44 طرح آموزشی آماده تحویل به آموزش و پرورش استان یزد است

یزد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد از تحویل 44 طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی همزمان با بازگشایی مدارس به آموزش و پرورش استان خبر داد.

ارسال تجهیزات آموزشی برای مدارس عشایری استان+فیلم

محموله تجهیزات آموزشی با عنوان کاروان عاشقان حسینی برای مدارس عشایری کهگیلویه وبویراحمد ارسال شد.

میزگرد آموزش وپرورش ونوسازی مدارس در ایرنا هرمزگان

بندرعباس – ایرنا- در آستانه بازگشایی مدارس مدیران کل آموزش وپرورش و نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس هرمزگان وضعیت آموزشی و تجهیزات مدارس استان با حضور در میزگرد خبری در خبرزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مورد برررسی قرار دادند.

سقف افزایش شهریه دوره های شبانه و پردیس های پولی اعلام شد

معاون آموزشی وزارت علوم حداکثر شهریه دوره های شبانه و پردیس های دانشگاهی را در سال تحصیلی جدید ۲۰ تا ۲۵ درصد اعلام کرد.

جدیدترین برنامه های تحول در مدارس و نظام آموزشی تشریح شد

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حرکت جدید آموزش و پرورش مستلزم ایجاد و ترویج یک گفتمان در سطح استان‌ها و جامعه است، جدیدترین برنامه های تحول آفرین در مدارس و نظام آموزشی کشور را برای استانداران تشریح کرد.

حذف کامل مدارس کانکسی ازسیستم آموزشی شهرستان

مدارس کانکسی ازسیستم آموزشی فریدن به طور کامل حذف شد.

وضعیت مدارس و جمعیت کلاس‌های درس استان تهران در آستانه مهر/افتتاح 775 کلاس جدید

مدیرکل نوسازی مدارس تهران با تشریح وضعیت فضاهای آموزشی و مدارس تازه تاسیس استان تهران در آستانه سال تحصیلی جدید گفت: 6 منطقه در شهر تهران بیشترین نیاز به ساخت مدارس جدید را دارند.

نحوه پذیرش دکتری و ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای پذیرش دانشجو در دوره دکتری و کارشناسی ارشد از طریق شیوه‌نامه را در پردیس بین‌المللی کیش اعلام کرد.

مترو پردیس - تهران اجرایی می شود/ افتتاح ۵۰۲۰ واحد مسکن مهر

پردیس- مدیرعامل شرکت عمران پردیس از افتتاح ۵ هزار و ۲۰ واحد مسکن مهر در این شهرستان خبر داد و گفت: مترو پردیس در آینده ای نزدیک اجرا می شود.

بازبودن همه مدارس استان در اول مهرماه

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد گفت : فعالیت همه مدارس و مراکز آموزشی استان ازروز یک شنبه اول مهر ماه آغاز می شود.

روی آوردن برخی معلم ها به فروش لوازم التحریر در مدارس!

رئیس اتحادیه کتاب و لوازم تحریر اصفهان از خرید و فروش محصولات آموزشی در مدارس استان انتقاد کرد.

مدارس استان بوشهر با 1837 نفر کمبود نیروی آموزشی مواجه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید 230 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی راهی کلاس‌های درس می‌شوند گفت: مدارس استان بوشهر با 1837 نفر کمبود نیروی آموزشی مواجه است که از طریق طرح‌های مختلف جبران می‌شود.

میزگرد آموزش وپرورش ونوسازی مدارس در ایرنا هرمزگان

ایرنا - بندرعباس - عصر یکشنبه و در آستانه بازگشایی مدارس و با حضور مدیران کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، وضعیت آموزشی و تجهیزات مدارس این استان در میزگردی در مرکز ایرنای بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.*15*

بازسازی وتجهیز 44 واحد آموزشی

اداره کل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان 44 واحد آموزشی را برای استفاده آموزش وپرورش بهسازی وتجهیز کرده است.

مجتمع آموزشی «سرآمدان علم» جایگزین «معین» منطقه 2 تهران شد

تهران-ایرنا-رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به تغییر نام مجتمع آموزشی «معین» در منطقه 2 در پی مشکلات ایجاد شده، گفت: این مجتمع آموزشی با مجوز شورای نظارت بر مدارس غیردولتی به نام «سرآمدان علم» فعالیت خواهد کرد.

ساز و کار لازم برای ایجاد نشاط و امید در مدارس فراهم شود

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بر همه مسئولان و متولیان امر ضروری است تا با ایجاد امید و نشاط در مدارس، بهره وری نظام آموزشی را ارتقا دهند و ساز و کار لازم برای ایجاد نشاط و امید در مدارس فراهم شود.

تهران| پاسکاری غیراصولی اداره کل نوسازی مدارس در رفع محرومیت‌ها+فیلم

معضل مدارس فرسوده در کنار کمبود سرانه آموزشی در شهرستان شهریار با وجود هشدارهای بسیار همچنان بی‌توجه باقی مانده تا جایی که برخی مسئولان تهدیدات ناشی از آن را به نوعی آبستن پلاسکوی دیگری می‌دانند.