تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.]]>مطالب مرتبط

پای حرف مردم؛ شلوغی کلاس‌های درس و نگرانی از جریان آموزش در مدارس دولتی

همزمان با فصل ثبت‌نام مدارس، یافتن یک مدرسه دولتی که در شاخص‌های آموزشی و تربیتی شرایط قابل قبولی دارد مهمترین دغدغه خانواده‌هاست، به اذعان برخی از آنها شلوغی بیش از حد کلاس‌های درس مدارس دولتی منجر به افت شاخص‌های آموزشی و تربیتی شده است.

اصلاح نظام آموزشی در مدارس ضروری است

اصفهان - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت اصلاح نظام آموزشی در مدارس تاکید کرد و گفت: زوائد تحمیلی موجب ازبین رفتن لذت فراگیری و وارد آمدن فشار عصبی به دانش آموزان می شود .

تلاش برای جمع‌آوری مدارس کپری، خشتی و گلی تا پایان امسال

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: با تحویل ۷۰۰۰ کلاس درس به آموزش و پرورش، حدود یک میلیون متر مربع به فضای آموزشی مدارس کشور افزوده خواهد شد.

مدارس قدیمی بلااستفاده به اقامتگاه های بوم گردی تبدیل می شوند

کرمان - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کرمان گفت: مدارس قدیمی واقع در روستاها و شهرهای کوچک با همکاری دهیاران و شهرداران به اقامتگاه های بوم گردی و خانه های مسافر تبدیل می شوند.

مدرسه محل تبدیل دانش آموز به دانشجو نیست/استعدادیابی درتمام ابعاد

دکتر کاظمی حقیقی معتقد است آموزش و پرورش کشورمان دیگر نباید از مدارس مدل استعدادیابی و پرورش استعداد کوتاه بیایند در حالی که عمده مدارس ما هدفشان تبدیل کردن دانش آموز به دانشجو شده است.

مدارس قدیمی کرمان به اقامتگاه های بوم گردی تبدیل می شود

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: مدارس قدیمی و بدون استفاده واقع در روستاها و شهرهای کوچک این استان با همکاری دهیاران و شهرداران به اقامتگاه های بوم گردی و خانه های مسافر تبدیل می شود.

توانمندی‌های گیلان در هوشمندسازی مدارس به نمایش درآمد

نمایشگاه "هوشمندسازی مدارس و تجهیزات و فناوری های نوین آموزشی" در رشت برپا شد.

آخوندی: پولی برای ساخت زیرساخت‌ مسکن مهر نداریم

وزیر راه و شهرسازی هم‌راستا با سخنان جنجالی مشاورش درباره مسکن مهر و چوپان‌ها با اعلام این‌که مسکن مهر پردیس ظرفیت تبدیل به یک بحران برای تهران را دارد، گفت:‌تکمیل زیرساخت یک واحد مسکونی در پردیس 32 میلیون تومان پول می‌خواهد.

نظام واحد آموزشی بین المللی برای مدارس خارج از کشور تدوین می‌شود

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از تلاش این مرکز برای تدوین نظام واحد آموزشی بین‌المللی برای مدارس خارج از کشور خبر داد.

مسیر راه سلامتی در پردیس ادامه می‌یابد/ ایجاد فرصت‌های شغلی در بام پردیس

اولین همایش راهپیمایی خانوادگی جهت نهادینه کردن ورزش در میان خانواده ها از سوی شهرداری و شورای شهر در بام پردیس برگزار شد.]]>

مربیان امین، امینِ اولیا و دانش آموزان

دوره آموزشی دو روزه مربیان مدارس امین با هدف تقویت زیرساخت های آموزش دینی در مدارس ارومیه برگزار شد.

موسسه آموزش عالی روزبه زنجان به مدرسه تبدیل شد

زنجان – ایرنا – رئیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان گفت: این موسسه آموزش عالی برای جبران کمبود فضای آموزشی شهرک پونک تبدیل به مجتمع آموزشی غیردولتی از مدرسته تا دانشگاه شد.

مربیان امین، امینِ اولیا و دانش آموزان + گزارش

دوره آموزشی دو روزه مربیان مدارس امین با هدف تقویت زیرساخت های آموزش دینی در مدارس ارومیه برگزار شد.

آموزش بیش از 200 دانش آموز در دوره آموزشی شیفتگان خدمت

مسئولان انجمن های اسلامی مدارس دراین دوره برای انجام بهتر فعالیت های فرهنگی در مدارس آموزش می بینند.

کمک به مدارس اختیاری است

بیرجند - ایرنا - فرماندار بیرجند گفت: با توجه به نیازمندی های آموزش و پرورش در بخش سرانه آموزشی مدارس، اولیای دانش آموزان به صورت اختیاری می توانند مشارکت کنند و اجباری در کار نیست.

فعالیت ۱۹ پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در پردیس

پردیس- مدیر آموزش و پرورش پردیس با تاکید بر تاثیر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بر کاهش آسیب های اجتماعی گفت: ۱۹ پایگاه برای غنی سازی اوقات فراغت در پردیس فعال هستند.

قوانین دست وپاگیر برای راه اندازی مدارس غیردولتی کاهش یابد

تهران- استاندار تهران نقش مدارس غیردولتی در افزایش فضاهای آموزشی در این استان را مهم برشمرد و خواستار کاهش قوانین دست و پاگیر برای راه اندازی این مدارس در استان تهران شد.

تبدیل مدارس قدیمی بدون استفاده به اقامتگاه‌های بوم‌گردی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: مدارس قدیمی واقع در روستاها و شهرهای کوچک با همکاری دهیاران و شهرداران اقامتگاه‌ بوم‌گردی و خانه‌های مسافر می‌شوند.

دلالان مسکن مهر پردیس دستگیر شدند

پردیس- دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری دلالان مسکن مهر این شهرستان خبر داد.

تدوین نظام واحد آموزشی بین المللی برای مدارس خارج از کشور

رئیس مرکز امور بین الملل ومدارس خارج از کشور، از تلاش این مرکز برای تدوین نظام واحد آموزشی بین المللی برای مدارس خارج از کشور خبر داد.