آیین رونمایی از کتاب « گذری در تاریخ ، خاطرات دکتر علی اکبر صالحی »

]]>مطالب مرتبط

احیای «تاریخ بیهقی» مرهون علی‌اکبر فیاض است

محمدجعفر یاحقی گفت: احیای «تاریخ بیهقی» و به وجود آوردن این نمونه بالا برای تصحیح متن مرهون تلاش‌ها و زحمات دکتر «علی‌اکبر فیاض» است.

خاطرات«گردان کمیل» را نُقل مجالس کنید

گل‌علی بابایی در مراسم رونمایی از دومین چاپ کتاب «کمیل هنوز زنده است» از مسئولان این گردان خواست تا خاطرات آن را نُقل محافل و مجالسشان کنند.

رونمایی از کتاب جغرافیای کاربردی در جشن روز دانشجو

کتاب جغرافیای کاربردی تالیف دکتر یوسفی روشن عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی در جشن روز دانشجو رونمایی شد.

کتاب 'حماسه بابک' در ملایر رونمایی شد

همدان- ایرنا- برای نخستین بار کتاب زندگینامه دکتر «حسن بابک» یکی از فرمانداران سابق ملایر با عنوان 'حماسه بابک' روز دوشنبه با حضور نمایندگان ملایر، جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ و هنر در کتابخانه علامه مجلسی ملایر رونمایی شد.

آیین رونمایی از کتاب «در من زنی زندگی می کند»

کتاب «دکتر احمد احمدی و علوم‌انسانی» رونمایی می‌شود

10 کتاب با موضوع دفاع مقدس در شیراز رونمایی می‌شود

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس از رونمایی 10 کتاب با موضوع دفاع مقدس به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی خبر داد.

رونمایی از کتاب «ترجمه اصول کافی» اثر استاد انصاریان

مدیر موسسه علمی فرهنگی و تحقیقاتی دارالعرفان از برگزاری آیین رونمایی از کتاب ترجمه اصول کافی، اثر استاد حسین انصاریان خبر داد.

گلعلی بابایی: هر اقدامی در راستای ثبت خاطرات جنگ، مقدس و قابل احترام است

گلعلی بابایی در مراسم رونمایی از چاپ دوم کتاب «کمیل هنوز زنده است» گفت: هر اقدامی که درباره ثبت خاطرات جنگ صورت گیرد مقدس و قابل احترام است از این نظر آقای بنا و کوشش او قابل تقدیر است.

کتاب «زن در تاریخ مجلس‌های ایران» رونمایی می‌شود

قرآن زعفرانی در موزه رضا عباسی رونمایی می‌شود

آیین معرفی و رونمایی از کهن‌ترین نسخه قرآنی کامل، تاریخ‌دار و حاوی ترجمه فارسی مشهور به «قرآن زعفرانی» روز یکشنبه ۲۵ آذر در موزه رضا عباسی برگزار می‌شود.

رونمایی از قرآن زعفرانی در موزه رضا عباسی

آیین معرفی و رونمایی از کهن‌ترین نسخه قرآنی کامل، تاریخ‌دار و حاوی ترجمه فارسی، مشهور به «قرآن زعفرانی»، روز یکشنبه ۲۵ آذر در موزه رضا عباسی برگزار می‌شود.

کتاب‌های عکس بختیار بهترین معرف پیشینه ایران به خارجی‌هاست

اکبر عالمی از اساتید دانشگاه در آیین سپاس «افشین بختیار» عکاس 68 ساله و ایرانشناس گفت: به جای اینکه ایران و پیشینه آن را برای میهمانان خارجی‌ام بیان کنم، کتاب‌های عکس افشین بختیار را به آن‌ها هدیه می‌دهم.

قرآن زعفرانی در موزه رضا عباسی تهران رونمایی می شود

تهران- ایرنا- آیین معرفی و رونمایی از کهن‌ترین نسخه قرآنی کامل، تاریخ‌دار و حاوی ترجمه فارسی، مشهور به «قرآن زعفرانی»، 25 آذر در موزه رضا عباسی برگزار می‌شود.

چاپ خاطرات همسر شهید سیدنورخدا موسوی

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با اشاره به چاپ کتاب خاطرات کبری حافظی، همسر شهید سیدنورخدا موسوی با عنوان «تصمیم کبری»، گفت: امیدوارم این کتاب هرچه زودتر مراحل چاپ را بگذراند و در اختیار مردم قرار بگیرد.

خاطرات طنز یک قاضی دادگستری چاپ شد

کتاب خاطرات طنز یک قاضی دادگستری با عنوان «از پشت میز عدلیه» به قلم امین تویسرکانی توسط نشر چشمه منتشر و راهی بازار نشر شد.

کتاب میشل اوباما واقعا رکوردشکن شد؟/ جنجال پرفروش‌های آمریکا

نخستین کتاب خاطرات میشل اوباما با عنوان «شدن» سه هفته پیش وارد بازار کتاب شد و عنوان کتاب رکورد شکن سال ۲۰۱۸ با فروش ۲ میلیون نسخه در ۱۵ روز را به خود گرفت. اما آیا این عنوان واقعی است؟

المان کتاب در میدان امام خمینی(ره) شاهرود رونمایی شد

شاهرود - شهردار شاهرود از نصب و رونمایی المان کتاب در یکی از پرترددترین میدان‌های این شهر خبر داد و گفت: این اقدام در راستای یادآوری مطالعه و توجه جدی به کتاب انجام‌شده است.

100 عنوان کتاب جدید در استان سمنان رونمایی می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان رونمایی از 100 عنوان کتاب تازه منتشر شده این استان را از مهمترین برنامه های جنبی شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان در شاهرود برشمرد.

کتاب «شاهین برآفتاب» رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب «شاهین برآفتاب» حاوی زندگی و فعالیت‌های شهید غلامعی پیچک در نخلستان اوج برگزار شد.