حجت‌الاسلام انصاریان: ستاد دیه مصداق عملی «تعاونوا علی البرّ و التقوی» است

حجت‌الاسلام انصاریان با حضور در ستاد دیه، این نهاد مردمی را بواسطه حضور خیرین خداجو و گره‌گشایی از کار گرفتاران، مصداق عملی آیه شریفه «و تعاونوا علی البرّ و التّقوی» عنوان کرد.مطالب مرتبط

جدیدترین اثر حجت‌الاسلام انصاریان منتشر شد

معاون پژوهشی موسسه علمی تحقیقاتی دارالعرفان از انتشار تازه‌ترین اثر حجت‌الاسلام حسین انصاریان با عنوان ترجمه کتاب اصول کافی خبر داد.

«حجت‌الاسلام صالحی» رئیس ستاد ازدواج دانشجویی شد

حجت‌الاسلام رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی را به سمت رئیس ستاد ازدواج دانشجویی منصوب کرد.

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی منصوب شد

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، طی حکمی حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی را به سمت رئیس ستاد ازدواج دانشجویی منصوب کرد.

روایتی تأمل برانگیز از امام عسکری (ع)

حجت‌الاسلام انصاریان به روایتی از امام حسن عسکری (ع) درباره تصوری نادرست از قرار داشتن در امت پیامبر (ع) اشاره کرد.

قم|ترجمه اصول کافی به قلم حسین انصاریان روان‌ترین اثر تدوین‌ شده است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: به اقرار فراگیران کتب دینی و اهل‌فن و قلم، ترجمه‌های انجام‌شده به قلم استاد انصاریان، جزء بادقت‌ترین ترجمه‌هایی به شمار می‌رود که تاکنون صورت گرفته است.

رونمایی از ترجمه فارسی اصول کتاب اصول کافی

مدیر موسسه دارالعرفان گفت بخش اصول کتاب شیخ کلینی در ۴۹۹باب و از۳۸۸۱ حدیث تالیف شده که به قلم حجت الاسلام و المسلمین حسین انصاریان به فارسی ترجمه شده است.

ترجمه اصول کافی، اثر استاد انصاریان در قم رونمایی می‌شود

مدیر موسسه علمی تحقیقاتی دارالعرفان از رونمایی ترجمه اصول کافی به قلم استاد حسین انصاریان در قم خبر داد.

رونمایی از کتاب «ترجمه اصول کافی» اثر استاد انصاریان

مدیر موسسه علمی فرهنگی و تحقیقاتی دارالعرفان از برگزاری آیین رونمایی از کتاب ترجمه اصول کافی، اثر استاد حسین انصاریان خبر داد.

ترجمه «اصول کافی» به قلم استاد انصاریان چاپ می‌شود

مدیر موسسه دارالعرفان با اشاره به چاپ ترجمه اصول کافی به قلم استاد حسین انصاریان، در خصوص ویژگی‌های این کتاب و کتاب اصول کافی به ارائه توضیحاتی پرداخت.

دغدغه استاد انصاریان برای بازگشت «اصول کافی» به خانه‌های مردم

مدیر مؤسسه علمی، فرهنگی و تحقیقاتی دارالعرفان گفت: دغدغه استاد انصاریان از ترجمه روان کتاب «اصول کافی» بازگشت این کتاب به منازل مردم بوده تا در سطح جامعه بیشتر معرفی شود.

در دیدار حجت‌الاسلام ارزانی با جمشید مشایخی چه گذشت؟

حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی ـ دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ـ شامگاه 20 آذر ماه به همراه هیاتی با حضور در منزل جمشید مشایخی به عیادت وی رفت و با این هنرمند پیشکسوت دیدار و گفتگو کرد.

بارزترین مصداق مرگ بر آمریکا خدمت به کشور است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بارزترین مصداق مرگ بر آمریکا کار انقلابی و خدمت به کشور است.

هدف استاد انصاریان از ترجمه اصول کافی، بازگشت این اثر به منازل مردم بود

خرازی: اروپا گام‌های عملی برای اجرای SPV بردارد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: ار‌وپا قول اجرایی شدن این موضوع را داده است، البته انتظار این است که گام‌های عملی در این راستا از سوی اروپا برداشته شود.

شبکه قرآن بیست ساله شد

شبکه قرآن و معارف سیما امروز جزو یکی از شبکه‌های اصلی صداوسیما محسوب می‌شود اما یک زمانی هر شب یک ساعت بعد از خبر 22:30 شبکه دو با عنوان سیمای قرآن روی آنتن می‌رفت؛ شبکه قرآن به تعبیر حجت‌الاسلام عرفاتی، تبلور عملی همراهی اخلاق، رسانه و مخاطب است.

مدیرکل ارشاد کردستان: تئاتر کُردی نیازمند آموزش‌های عملی بیشتر است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: در حوزه تئاتر کُردی نیاز به آموزش‌های عملی بیشتر است و باید هنرمندان و بازیگران آموزش‌های تئوری را به‌طور عملی به اجرا بگذارند.

دین با بخشنامه اداری عملی نمی شود

مرند – عضو شورایعالی حوزه های علمیه آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دولت و قدرت باید در خدمت دین باشد، گفت: دین با بخشنامه اداری عملی نمی شود.

معرفی دبیر ستاد «بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی»

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی احمد مداحی را به‌عنوان دبیر ستاد «بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» منصوب کرد.

امام جمعه خرم آباد جلسه ستاد تنظیم بازار را ترک کرد

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی امام جمعه خرم آباد جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان را در اعتراض به گرانی ها و وضعیت بازار ترک کرد.

وعده اروپا برای اجرایی شدن SPV به گام‌های عملی نیاز دارد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت:وعده‌های مثبت اروپا مبنی بر اینکه در هفته‌های آینده SPV اجرایی خواهد شد، نیازمند گام‌های عملی است.