با دیپلماسی مانع از تعلیق کشتی شوید/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم با ارسال نامه به اعضای شورای امنیت ملی از آنها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.مطالب مرتبط

با دیپلماسی مانع از تعلیق کشتی شوید/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم با ارسال نامه به اعضای شورای امنیت ملی از آنها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

تیم دیپلماسی کشور با حمایت از قهرمانان ملی مانع از تعلیق کشتی ایران شود/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آنها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

تیم دیپلماسی کشور مانع از تعلیق کشتی شود

خادم به نمایندگی از خانواده کشتی با ارسال نامه به اعضای محترم شورای امنیت ملی درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع تعلیق کشتی ایران شوند.

نگذارید کشتی تعلیق شوید

تهران - ایرنا - «رسول خادم» رییس فدراسیون کشتی با ارسال نامه ای به اعضای شورای امنیت ملی از آن ها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی - صهیونیستی کمیته بین المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی گیران، تعلیق کشتی و ورزش ایران شوند.

نامه خادم به شورای عالی امنیت ملی: مانع تعلیق کشتی شوید

رسول خادم به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آن‌ها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

سکوت و سکون پاسخ مناسبی برای قهرمانان ملی نیست

خادم بار دیگر نامه نوشت؛ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست؛ ما از «مفت بازی» بیزاریم

رئیس فدراسیون کشتی پس از بازگشت دوباره به این فدراسیون در نامه‌ای بار دیگر به مسائلی که پیش از این به آنها اشاره کرده بود، پرداخت.

سکوت دستگاه دیپلماسی به نفع ورزش کشور نیست

ژاپن: زمان مناسبی برای کاهش فشارها بر کره‌شمالی نیست

با وجود آنکه کره جنوبی از تعلیق آزمایش‌های اتمی و موشکی کره شمالی استقبال کرده، اما ژاپن که از حامیان اصلی فشار حداکثری واشنگتن بر پیونگ‌یانگ است،به شکلی محتاطانه واکنش نشان و هشدار داده که فعلا زمان مناسبی برای کاهش فشارها بر کره شمالی نیست.

پیام مسکو به تل‌آویو: نمی‌توانید مانع از فروش اس-۳۰۰به سوریه شوید

یک رسانه صهیونیستی اعلام کرد که پس از تهاجم تروئیکای غربی به سوریه در ۲۵ فروردین ماه، روسیه پیامی را برای رژیم صهیونیستی فرستاده است: نمی‌توانید مانع از فروش اس-۳۰۰به سوریه شوید.

مشتاقی: پنجمی آسیا برای کشتی فرنگی ما بد است/ مسئولان جلوی تعلیق کشتی را بگیرند

عضو شورای فنی کشتی فرنگی با بیان اینکه برای کشتی فرنگی ما بد است که پنجم آسیا شود، گفت: اگر کادر فنی و مدیر تیم ملی با شورای فنی مشورت می‌کردند و یکی دو تغییر داشتیم به راحتی قهرمان آسیا می‌شدیم.

نظارت کمیسیون ها مانع از نظارت تک تک اعضا نیست

عضو شورای شهر تهران گفت: ارجاع بررسی صلاحیت ذیحسابان به کمیسیون‏ برنامه و بودجه مانع نظارت تک تک اعضای شورا یا کمیسیون های دیگر نیست.

آسیب دیدگی کشتی گیر ملی پوش زنجان جدی نیست

زنجان - ایرنا - دبیر هیات کشتی استان زنجان، گفت: آسیب دیدگی، 'میثم نصیری' کشتی گیر شایسته این استان جدی نیست و برای بهبود نیاز به استراحت کوتاه مدت دارد.

اراک| مرکز دفع پسماند از وضعیت مناسبی برخوردار نیست

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان مرکزی با بیان اینکه مرکز دفع پسماند اراک از وضعیت مناسبی برخوردار نیست گفت: پیگیر ساماندهی مرکز دفع پسماند اراک از مراجع قضایی هستیم.

روسیه:پاسخ مناسب به فشارهای آمریکا می دهیم

مسکو - ایرنا - معاون مدیر گروه منع گسترش و کنترل سلاح وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور توانایی آن را دارد که به فشارها و رفتارهای ضد روسی آمریکا پاسخ مناسبی بدهد.

قاسم رضایی: اگر کشتی بگیرم، در همان وزن سابق است/مسئولان باید به مشکلات کشتی رسیدگی کنند

دارنده مدال‌های طلا و برنز المپیک با بیان اینکه قصد ندارد در سنگین‌وزن کشتی بگیرد، گفت: وزن من نهایتا به 110 کیلوگرم می‌رسد و این وزن مناسب برای حضور در سنگین وزن نیست.

مانع تراشی در مسیر توسعه استان پذیرفتنی نیست

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مانع تراشی در مسیر توسعه استان پذیرفتنی نیست.

بازگرداندن سهمیه های المپیک وزنه برداری ایران با کدام دیپلماسی؟

مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در حالی از تلاش برای ضایع نشدن حق وزنه برداری ایران صحبت می کنند که مشخص نیست این اتفاق قرار است با کدام دیپلماسی قوی یا کرسی تاثیرگذار رخ دهد؟

با دیپلماسی از حق ورزشکاران ما دفاع کنید

رئیس فدارسیون کشتی با انتشار نامه‌ای درخواست‌های گذشته خودش را دوباره تکرار کرد.]]>

کرج| کشتی با حضور خادم دوباره به روزهای آرمانی ‌نزدیک می‌شود

قهرمان کشتی فرنگی تیم ملی ایران با بیان اینکه وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیکی نیست، گفت: با بازگشت آقای خادم کشتی دوباره به روزهای آرمانی خود نزدیک می‌شود.