با دیپلماسی مانع از تعلیق کشتی شوید/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم با ارسال نامه به اعضای شورای امنیت ملی از آنها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.مطالب مرتبط

ظریف: به هیچ کس اعتماد نداریم/ غرب دیگر مرکز همه تحولات و تصمیم گیری‌های جهان نیست

وزیر امور خارجه با بیان اینکه عرصه دیپلماسی و صحنه روابط بین الملل جای اعتماد نیست، گفت: دیپلماسی و قدرت میدانی باید درکنار یکدیگر باشند تا اثرگذاری داشته باشد و در غیر اینصورت به نتیجه نمی‌رسیم.

سکوت انقلابی نیاز امروز جامعه ماست

اصفهان- ایرنا - مشاور رهبر معظم انقلاب در صنایع دفاعی با بیان این که امروز نیازمند سکوت انقلابی هستیم ، گفت : البته انقلابی بودن به معنای هیاهوها نیست بلکه جامعه ما به سکوت مطلق انقلابی نیاز دارد.

سکوت حناچی در برابر انتقاد عضو شورای شهر تهران

تهران- ایرنا- «پیروز حناچی» شهردار تهران در پاسخ به پرسشی درخصوص انتقاد «حجت نظری» عضو شورای شهر درباره انتصاب ها در شهرداری سکوت کرد و پاسخی در این زمینه نداد.

سکوت حناچی در برابر انتقاد عضو شورای شهر تهران

تهران- ایرنا- «پیروز حناچی» شهردار تهران در پاسخ به پرسشی درخصوص انتقاد «حجت نظری» عضو شورای شهر درباره انتصاب ها در شهرداری سکوت کرد و پاسخی در این زمینه نداد.

تعلیق پرواز بوئینگ 737 مکس در بسیاری از کشورها

در پی تعلیق پرواز هواپیماهای بوئینگ 737 مکس در کشورهای مختلف، عمان، مالزی و یک شرکت آرژانتینی هم بهره برداری از این نوع هواپیماهای خود را به حال تعلیق درآوردند.

پیونگ یانگ تهدید به تعلیق مذاکرات هسته ای با واشنگتن کرد

تهران – ایرنا – بر اساس گزارش هایی که روز جمعه منتشر شد، یک دیپلمات بلندپایه کره شمالی گفته است که این کشور تعلیق مذاکرات با واشنگتن و تجدیدنظر در باره تعلیق آزمایش های موشکی و هسته ای را در صورت خودداری آمریکا از دادن امتیاز، بررسی می کند.

هدف تفکر فلسفی هیچ‌گاه دست یافتن به پاسخ نیست/ نیاز به تعالی لزوماً امر مهم و عامی نیست

مقابله با رای شورا پسندیده نیست/سنگ اندازی در انتخاب شهردار

یزد ـ رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: اینکه دیگران مقابل ما باشند و اجازه ندهند دیپلماسی رعایت شود و روبروی قانون شورا بایستند کار پسندیده‌ای نیست.

کرمان از شرایط اقتصادی مناسبی برخوردار نیست

استاندار کرمان تصریح کرد: با وجود این همه ظرفیت و پتانسیل در استان، اما کرمان در شاخص‌های توسعه و درآمد از متوسط کشوری نیز پایین تر بوده و این شرایط خوبی نیست.

رنگرز: با بازگشت محمد بنا نیازی به حضورم در شورای فنی نیست/ نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی در راه هستند

دارنده دو مدال طلا و برنز کشتی فرنگی جهان گفت: با آمدن محمد بنا، حالا دیگر آن احساس ضرورت حضورم در شورای فنی از بین می‌رود چون او کادر خوبی در کنارش دارد و دیگر نیازی به مشاوره نیست.

اعضای خبرگان درک مناسبی از مشکلات معیشتی مردم دارند/گرانی کالاهای اساسی قابل قبول نیست

درخواست فوری از معاون اول رئیس جمهور/ مانع بی آبرویی تجارت خارجی کشور شوید

نائب رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران گفت:گوشت های واردتی در شرایطی که به دلیل مشکل انتقال ارز، ترخیص آنها از گمرک متوقف شده علی رغم مصوبه ستاد تنظیم بازار، از سوی استانداری هرمزگان، به عنوان کالای متروکه معرفی شده و وارد فرایند حراج شده است.

اسفندیاری‌فر: ۴۰ برابر ایران در چین تایپه پول می‌گیرم/ به مربیان کشتی در ایران بها نمی‌دهند

سرمربی ایرانی تیم ملی کشتی فرنگی چین تایپه با بیان اینکه امکانات این کشور بسیار بهتر از ایران است، گفت: متاسفانه مسئولان ورزش ایران به کشتی که ورزش اولمان است بها نمی دهند و پول قرارداد مربیان ایرانی حتی به اندازه کرایه رفت و آمدشان هم نیست.

احتمال تعطیلی دولت ایتالیا به علت تعلیق پروژه خط آهن سریع السیر فرانسه-ایتالیا

تهران - ایرنا - اختلافات درون حزبی در ایتالیا موجب تعلیق پروژه بزرگ خط آهن سریع السیر فرانسه - ایتالیا شود و بیم آن می رود که این تعلیق موجب تعطیلی دولت رُم شود.

دومینوی تعلیق بوئینگ آمریکایی

تهران - ایرنا - دومینوی تعلیق پرواز هواپیماهای آمریکایی بوئینگ، بعد از تکرار سقوط مدل737 مکس در کشورهای مختلف جهان از جمله در منطقه اقیانوسیه و آسیا به هنگ کنگ و کره جنوبی نیز رسید.

سنگاپور هم پروازهای بوئینگ را به تعلیق درآورد

سنگاپور نیز به دنبال چین، تصمیم گرفته است که تمامی پروازهای بوئینگ ۷۳۷ ماکس را به حالت تعلیق دربیاورد.

تعلیق استفاده از بوئینگ 737 مکس در آرژانتین

یک شرکت آرژانتینی استفاده از هواپیماهای بوئینگ 737 مکس را تعلیق کرد.

یک دقیقه سکوت، به احترام دستانِ پینه بسته اش

از همان زمانی که با نامِ زیبایش زبان باز کردیم و تا بعدها که آخرین و محکم ترین قسم هایمان، جان عزیزش شد. کسی که داستان عشقش، قصه ای ناتمام است،آری! قهرمان زندگیِ من و تو، کسی نیست جز؛  "پدر"...

چین پرواز هواپیماهای بوئینگ را تعلیق کرد

سازمان هوانوردی چین امروز دوشنبه تحت تاثیر سقوط دومین هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ماکس در چندماه اخیر، به تمامی ایرلاین‌های این کشور اعلام کرد که پرواز هواپیماهای مذکور را تا اطلاع ثانوی به تعلیق درآورند.

پارلمان اروپا به تعلیق مذاکره با ترکیه رای داد

تهران – ایرنا – پارلمان اروپا اعلام کرد که مذاکرات برای پیوستن ترکیه به اتحادیه اروپا باید به طور رسمی به حالت تعلیق درآید.