نوسانات نرخ ارز بیمه نمی‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به طور قاطع می گویم که بیمه نوسانات نرخ ارز مفهومی ندارد.مطالب مرتبط

پرداخت بزرگترین‌ بیمه‌نامه جامع عمر و پس‌انداز در ایران

بیمه‌های عمر و زندگی از مهمترین و البته معتبرترین انواع بیمه‌های صادر شده در صنعت بیمه هستند؛ تنها بیمه‌نامه‌هایی که در صورت عدم وصول آن، بیمه مرکزی بیمه‌ها را مجبور به فروش اموال و دارایی‌هایشان می‌کند. یکی از شرکتهای بیمه اخیرا بزرگترین بیمه‌نامه صادر ش

جزئیات نظارت بیمه مرکزی بر صدور بیمه نامه‌ها

رئیس مرکزICT بیمه مرکزی، با تاکید بر ضرورت الزام صدور کد یکتا از سوی شرکتهای بیمه برای بیمه نامه های شخص ثالث، گفت: اگر شرکت های بیمه این کد را به مردم ندهند، تخلف کرده و باید پاسخگو باشند.

بـازدیـد مدیـرعامـل بیمه ایران از واحـد خسـارت مستـقر در بیـمه تـوسعه

مدیرعامل بیمه ایران در بازدید سرزده از واحد خسارت بیمه ایران مستقر در بیمه توسعه بر استمرار خدمات رسانی به زیاندیدگان بیمه توسعه با استفاده از حداکثر ظرفیتهای قانونی تاکید کرد.]]>

صدور کد یکتا برای بیمه‌نامه‌های شخص ثالث ضروری شد

رییس مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی با بیان این‌که صدور کد یکتا توسط شرکت‌های بیمه ضروری است، گفت که دارندگان بیمه‌نامه شخص ثالث با داشتن این کد می‌توانند بدون نیاز به ارائه‌ی کاغذی بیمه‌نامه، امور خود را در سازمان‌های مختلف انجام دهند.

کاهش جمعیت بیمه شدگان رایگان از برنامه های بیمه سلامت است

کاهش تعداد جمعیت بیمه شدگان همگانی و رایگان در سطح کشور و سوق دادن آنها به سمت بیمه ایرانیان با هدف مدیریت هزینه ها از برنامه های سازمان بیمه سلامت در سال آینده است.

ماهانه 40 میلیارد ریال کمک هزینه به بیماران خاص پرداخت می شود

ارومیه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 2 هزار و 984 نفر از بیمه شدگان این بیمه بیمار خاص هستند و از خدمات بیمه سلامت استفاده می کنند، گفت: ماهانه 40 میلیارد ریال کمک هزینه درمان به این بیمه شدگان پرداخت می شود.

چگونه قیمت بیمه بدنه خودرو را محاسبه کنیم؟

بیمه بدنه خودرو اختیاری بوده و بر خلاف بیمه شخص ثالث که برای دارندگان خودرو اجباری‌ است، برای خرید بیمه بدنه الزامی وجود ندارد.

امکان انتخاب نرخ پرداخت حق بیمه از مزایای «بیمه زنان خانه‌دار»

بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی، تمامی زنان ١٨ تا ٥٠ سال می توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایتهای مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند. برخورداری از این حمایتها نیازمند تأهل و سابقه بیمه پردازی نیست.

امکان انتخاب نرخ پرداخت حق بیمه از مزیت‌های بیمه زنان خانه دار

همه زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.

رونمایی از بیمه بدنه خودرو با انتخاب مدت زمان بیمه

مدیر عامل شرکت بیمه کوثر از رونمایی بیمه بدنه خودرو با انتخاب مدت زمان بیمه خبر داد

تبریز| سال 98 بیش از یک میلیون نفر تحت پوشش بیمه قالیبافی قرار می‌گیرند

معاون وزیر صنعت و رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مجلس در سال 98 مشکلی برای بیمه قالیبافان نخواهیم داشت چراکه رقم بالایی برای بیمه قالیبافان اختصاص یافته و قریب به 1 میلیون نفر را سال آینده بیمه می‌کنیم

650 هزار نفر از پوشش صندوق بیمه عشایر و روستایی خارج شدند

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: 650 هزار نفر از روستائیان مناطق آسیب دیده و دچار خشکسالی شده به دلیل نداشتن قدرت پرداخت حق بیمه از لیست مشمولین این صندوق خارج شده اند که با تامین منابع مالی دوباره در فهرست بیمه ش

حذف حوزه درمان اعتیاد از بودجه سال آینده بیمه سلامت

معاون درمان اداره کل بیمه سلامت استان کرمان گفت: بیمه سلامت از سال 93 پوشش درمان اعتیاد را به عهده داشت که در بودجه 98 سازمان بیمه سلامت، عددی برای این حوزه دیده نشده که با این وضعیت دچار چالش خواهیم شد.

رییس مرکز ملی فرش: یک میلیون قالیباف سال آینده بیمه می شوند

تبریز - ایرنا - معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: در سال 98 مشکلی در خصوص بیمه قالیبافان وجود نخواهد داشت و یک میلیون قالیباف در سطح کشور تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

رییس مرکز ملی فرش: یک میلیون قالیباف سال آینده بیمه می شوند

تبریز - ایرنا - معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: در سال 98 مشکلی در خصوص بیمه قالیبافان وجود نخواهد داشت و یک میلیون قالیباف در سطح کشور تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

سامانه "۱۶۶۶" بیمه سلامت آماده پاسخگویی به بیمه‌شدگان در نوروز

رئیس مرکز ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت، با اشاره به اینکه این مرکز در شش‌ماهه‌ دوم امسال، بیش از ۷۰هزار تماس تلفنی را پاسخ داده است، گفت: به منظور افزایش رضایت مردم و بیمه‌شدگان اپراتورهای مرکز ۱۶۶۶ در ایام نوروز هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی ب

تعامل بیمه سلامت و بهزیستی برای حل مشکل بیمه افراد مجهول‌الهویه

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت در کمک به سازمان بهزیستی برای حل مشکل بیمه افراد مجهول الهویه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

تعامل سازمان بیمه سلامت و بهزیستی براى حل مشکل بیمه افراد مجهول‌الهویه

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت در کمک به سازمان بهزیستی براى حل مشکل بیمه افراد مجهول الهویه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.]]>

بیمه دام‌های عشایر در فارس

با اجرای در طرح بیمه فراگیر دام عشایر، تمامی دام‌های عشایر استان فارس بیمه می‌شوند.

مردم به خاطر نبود وحدت رویه بیمه ها به زحمت می افتند

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: سه بیمه پایه اصلی در کشور داریم اما به علت نبود وحدت رویه کاری بین آنان مردم به زحمت می افتند.