عبور گردش مالی صنعت بیمه در سال۹۶ از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال

رئیس کل بیمه مرکزی: سال ۹۶ با رشد ۲۱ درصدی حق بیمه ها میزان حق بیمه صنعت بیمه کشور از ۳۳۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفت و با توجه به تقریب رشد اسمی GDP کشور قطعاً ضریب نفوذ بیمه به حدود ۲.۳ درصد می رسد.مطالب مرتبط

110 هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان بیمه سلامت شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دولت دوازدهم 220 هزار میلیارد ریال در بودجه سال جاری برای هزینه درمان بیمه شدگان این سازمان اختصاص داد که تاکنون 50 درصد معادل 110 هزار میلیارد ریال جذب و در این راستا هزینه شده

110هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دولت دوازدهم 220 هزار میلیارد ریال در بودجه سال جاری برای هزینه درمان بیمه شدگان این سازمان اختصاص داد که تاکنون 50درصد معادل 110 هزار میلیارد ریال جذب و در این راستا هزینه شده ا

فروشگاه لباس فرم دانش‌آموزی در خانه‌های مسکونی‌/ حلقه گمشده «کیفیت و زیبایی» در گردش مالی ۱۰۰۰ میلیاردی

برخی خانواده‌ها درباره لباس فرم دانش‌آموزی از دوری راه محل تهیه لباس فرم، مکان مورد نظر و حتی قیمت و جنس لباس‌ها گلایه‌مند هستند و به نظر می‌آید در گردش مالی یک‌هزار میلیارد تومانی لباس فرم محصلان، «کیفیت و زیبایی» گم شده است.

امسال 200 هزار میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی وارد شد

سنندج - ایرنا - عضو هیات مدیره صندوق بیمه کشاورزی کشور گفت: در سال زراعی جاری بر اثر خشکسالی، سرمای بهاره، کمبود آب و ریزگردها در مجموع 200 هزار میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی وارد شد.

تخصیص 8 هزار میلیارد ریال برای توانمندسازی عشایر

رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: 8 هزار میلیارد ریال در چهار سال اخیر برای توانمند کردن جمعیت عشایری کشور از محل صندوق توسعه ملی و منابع مالی مدیریت بحران اختصاص یافته است.

اختصاص 2300 میلیارد ریال برای بیمه زنان سرپرست خانوار+ فیلم

2 هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار برای بیمه زنان سرپرست خانوار اختصاص یافت

640 میلیارد ریال بدهی بیمه سلامت چهارمحال وبختیاری پرداخت شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: 640 میلیارد ریال بدهی این بیمه به مراکز دولتی و خصوصی پرداخت شد.

معرفی 243 هزار میلیارد ریال پروژه صنعت آب و برق آماده واگذاری به بخش خصوصی

46 پروژه آب و برق با ارزشی بالغ بر 243 هزار میلیارد ریال جهت مشارکت بخش خصوصی در چارچوب تبصره 19 قانون بودجه سال جاری معرفی می شود.

هشت هزار میلیارد ریال وام رونق تولید در لرستان پرداخت می شود

خرم آباد - ایرنا - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات امسال برای سهمیه استان در حوزه تسهیل و رونق تولید اختصاص یافت.

حجم نقدینگی از 1600 هزار میلیارد تومان عبور کرد

تهران- ایرنا- بانک مرکزی اعلام کرد: حجم نقدینگی در پایان تیرماه امسال به 16 تریلیون و 22 هزار و 500 میلیارد ریال رسید که از ابتدای سال 4.7 درصد و در مقایسه با مدت مشابه پارسال 20.1 درصد رشد داشته است.

سودِ ۳۸ هزار میلیارد ریالی سهام عدالت

سود مصوب شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت برای سال مالی ۹۶، تا به امروز ۳۸ هزار و ۲۹۲ میلیارد ریال بوده است.

عبور شاخص فرابورس از ۱۶۰۰ واحد

روند معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران به رقم خوردن حجم معاملاتی به میزان یک میلیارد و ۹۵ میلیون ورقه به ارزش ۶ هزار و ۸۲۸ میلیارد ریال در بیش از ۱۰۸ هزار نوبت معاملاتی منجر شد که بیشترین حجم و ارزش معاملاتی در ماه جاری محسوب می‌شود.

افزایش ۳۰درصدی سهم مرکزی از تسهیلات رونق تولید نسبت به سال۹۶

اراک- استاندار مرکزی گفت: امسال تسهیلات رونق تولید که به منظور حمایت از واحدهای کوچک و متوسط پرداخت می شود، برای استان مرکزی ۱۲ هزار میلیارد ریال است و نسبت به سال گذشته ۳۰درصد افزایش دارد.

بانک مسکن در 5 ماه 90 هزار میلیارد ریال مطالبات وصول کرد

تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک مسکن گفت: تجهیز منابع این بانک در پنج ماهه نخست امسال به 111 هزار میلیارد ریال می رسد که بیش از 90 هزار میلیارد ریال از محل وصول مطالبات تامین شد.

واحدهای تولیدی سمنان ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند

سمنان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان بابیان اینکه بالغ بر دو هزار واحد تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات شدند، گفت: واحدهای تولیدی استان ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت می‌کنند.

چرایی سهم ناچیز تولیدات داخلی از بازار نوشت افزار

وقتی که آمارها را نظاره ­گر می ­شویم، می­ بینیم که در حال حاضر گردش مالی نوشت‌افزار در کشور 4 هزار میلیارد تومان برآورد شده که حدود 70 % از بازار آن کالاهای وارداتی است که عمدتاً از کشورهای هند و چین صورت می‌گیرد .

3060 میلیارد ریال به اشتغال کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال سه هزار و 60 میلیارد ریال تسهیلات از محل های مختلف برای ایجاد اشتغال در استان اختصاص یافت که از این میزان تاکنون یک هزار و 70 میلیارد ریال از محل اشتغال روستایی و عشایری جذب شده

واگذاری ۲۴ طرح برای تامین نیاز آبی صنعت و فضای سبز

رییس دفتر تجهیزات منابع و توسعه مشارکت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در بخش آب و فاضلاب وزارت نیرو ۲۴ طرح را در قالب واگذاری تحت تبصره ۱۹ معرفی کرده که برآورد مالی این طرح‌ها ۶۷ هزار میلیارد ریال برآورد شده که بر اساس آن نیز تدابیری را برای تامین آب ص

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه پنجشنبه تا صبح جمعه

تهران – ایرنا – شورای نگهبان طرح قانون منع بکارگیری بازنشستگان را تأیید کرد،110 هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان بیمه سلامت شد، معاون رئیس جمهوری: التهابات ارزی درحال فروکش است و الجعفری: اجازه دخالت در امور عراق را نمی دهیم از مهمترین خبرهای ایرن

سود 3800 میلیارد تومانی سهام عدالت تا امروز

سود مصوب شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت برای سال مالی 96، تا به امروز 38 هزار و 292 میلیارد ریال بوده است.