عبور گردش مالی صنعت بیمه در سال۹۶ از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال

رئیس کل بیمه مرکزی: سال ۹۶ با رشد ۲۱ درصدی حق بیمه ها میزان حق بیمه صنعت بیمه کشور از ۳۳۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفت و با توجه به تقریب رشد اسمی GDP کشور قطعاً ضریب نفوذ بیمه به حدود ۲.۳ درصد می رسد.مطالب مرتبط

درخواست اختصاص 17 هزار میلیارد ریال برای پوشش بیمه روستاییان

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه‌ ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه، تخصیص 17 هزار میلیارد ریال اعتبار در بودجه 98 برای گسترش پوشش بیمه روستاییان و عشایر را خواستار شد.

تخصیص ۱۷ هزار میلیارد ریال بودجه برای پوشش کامل بیمه روستاییان

وزیر رفاه با ارسال نامه‌ای به سازمان برنامه و بودجه درخواست کردکه ۱۷ هزار میلیارد ریال بودجه برای پوشش کامل بیمه روستاییان اختصاص دهد.

دانشگاه علوم پزشکی لرستان سه هزارمیلیاردریال از بیمه هاطلبکار است

خرم آباد -ایرنا- رئیس دانسگاه علوم پزشکی لرستان گفت: شرکت های بیمه گر سه هزار میلیارد ریال به دانشگاه بدهکار هستند درحال که دانشگاه نیز2 هزار میلیارد ریال به شرکت های طرف قرارداد بدهکار است.

مسکن بازار بکر صنعت بیمه است

تهران- ایرنا- رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به وجود بیش از 27 میلیون مسکن در کشور گفت: اگر فعالان صنعت بیمه اهمیت بازار مسکن را درک کنند، تجارت چند هزار میلیارد تومانی خواهند داشت و در تولید ناخالص ملی نیز نقش ویژه ای ایفا می کنند.

۷۰ میلیارد تومان گردش مالی اسباب بازی در مشهد

۷۰ میلیارد تومان گردش مالی اسباب بازی در مشهد است که ۹۰ درصد آن سهم تولیدکنندگان خارجی است.

55 هزار میلیارد ریال در اختیار بخش صنعت سمنان قرار می گیرد

سمنان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: 55 هزار میلیارد ریال با پیگیری مسئولان استانی و همراهی دولت تدبیر و امید برای افزایش اشتغال و رونق کسب و کار در اختیار بخش صنعت استان سمنان قرار می گیرد.

گردش مالی بازار مسکن پایتخت به ۵۷.۵ هزار میلیارد تومان رسید

ارزش کل معاملات مسکن در ۸ ماهه نخست امسال در پایتخت به ۵۷.۵ هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۶.۲ درصد افزایش داشته است.

درخواست تخصیص ۱۷ هزار میلیارد برای پوشش بیمه روستائیان و عشایر

وزیر رفاه با ارسال نامه‌ای به سازمان برنامه و بودجه تخصیص ۱۷ هزار میلیارد ریال بودجه برای پوشش کامل بیمه روستائیان و عشایر را خواستار شد.

۳۰ میلیارد ریال به بیمه‌شدگان زنجانی پرداخت شده است

زنجان-مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: از ابتدای سال تا پایان آبان ماه بیش از ۳۰ میلیارد ریال به بیمه‌شدگان زنجانی بابت هزینه‌های خسارت های متفرقه پرداخت‌ شده است.

تخصیص ۱۷ هزار میلیارد برای پوشش کامل بیمه روستائیان و عشایر

وزیر رفاه با ارسال نامه‌ای به سازمان برنامه و بودجه تخصیص 17 هزار میلیارد ریال بودجه برای پوشش کامل بیمه روستائیان و عشایر را خواستار شد.

1725 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی قم پرداخت شد

قم- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، یک هزار و 725 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 111 واحد صنعتی، کشاورزی و گردشگری این استان پرداخت شده است.

تأمین مالی موفق صنعت طیور از مسیر بورس کالا

اوراق سلف موازی استاندارد مرغ منجمد به‌ارزشی بیش از 475 میلیارد ریال در حالی از دیروز در بورس کالای ایران منتشر شده که عرضه این اوراق با معامله 206 هزار و 733 قرارداد با موفقیت انجام شد.

30 میلیارد ریال خسارات متفرقه به بیمه شدگان زنجانی پرداخت شد

زنجان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت:از ابتدای سال جاری تا پایان آبان امسال بیش از 30 میلیارد ریال بابت خسارات متفرقه به بیمه شدگان زنجانی پرداخت شده است.

گردش مالی و مالیاتی معادن آذربایجان شرقی باید در محل ذخیره ماده معدنی استان باشد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با بیان اینکه باید به افق‌های جدید در حوزه معدنی بیاندیشیم گفت: در ماده 43 قانون برنامه ششم توسعه که هر جا ذخیره‌ای هست گردش مالیاتی و گردش مالی باید در محل ذخیره ماده معدنی باشد.

سهم کشاورزی از اعتبار پرداختی دریاچه ارومیه 3402 میلیارد ریال است

تبریز - ایرنا - روابط عمومی ستاد احیای دریاچه ارومیه اعلام کرد: سهم بخش کشاورزی از اعتبارات مصوب طرح احیای دریاچه ارومیه از سال 1393 تاکنون 14 هزار و 820 میلیارد ریال بوده که از این رقم سه هزار و 402 میلیارد ریال پرداخت شده است.

1725 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: از ابتدای امسال 1725 میلیارد ریال تسهیلات به 111 طرح در 3 بخش گردشگری، جهاد و صنعت استان قم پرداخت‌شده است.

سهم کشاورزی از اعتبارات پرداختی احیای دریاچه ارومیه 3402 میلیارد ریال است

تبریز - ایرنا - روابط عمومی ستاد احیای دریاچه ارومیه اعلام کرد: سهم بخش کشاورزی از اعتبارات مصوب طرح احیای دریاچه ارومیه از سال 1393 تاکنون 14 هزار و 820 میلیارد ریال بوده که از این رقم سه هزار و 402 میلیارد ریال پرداخت شده است.

دولت 620 میلیارد ریال برای بخش آب هرمزگان اختصاص داد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: دولت تدبیر و امید در مجموع 9 هزار میلیارد ریال برای بخش آب کشور اختصاص داده است که 620 میلیارد ریال آن در اختیار استان قرار گرفت که از تنش زیادی که می توانست رخ دهد جلوگیری شد.

کمک صندوق توسعه به صنعت برق/پرداخت ۸ هزار میلیارد تومان از بدهی صنعت برق با اوراق تسویه

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شركت توانیر با بیان اینکه 8 هزار میلیارد تومان از بدهی‌های صنعت برق از طریق اوراق تسویه كاهش یافته، ازاستفاده ارز صادراتی و منابع صندوق توسعه ملی برای صنعت برق خبر داد.

هزار میلیارد ریال صرف اشتغالزایی در پارس آباد شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: دولت تدبیر و امید برای حمایت از اشتغالزایی در این شهرستان بیش از هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.