عبور گردش مالی صنعت بیمه در سال۹۶ از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال

رئیس کل بیمه مرکزی: سال ۹۶ با رشد ۲۱ درصدی حق بیمه ها میزان حق بیمه صنعت بیمه کشور از ۳۳۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفت و با توجه به تقریب رشد اسمی GDP کشور قطعاً ضریب نفوذ بیمه به حدود ۲.۳ درصد می رسد.مطالب مرتبط

بیمه سلامت سالانه 140 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

قزوین-ایرنا-معاون وزیر بهداشت و درمان و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: سالانه از 140 هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز در این حوزه حدود 100 هزار میلیارد ریال آن از سوی دولت پرداخت می شود.

بیمه سلامت سالانه 140 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

قزوین-ایرنا-معاون وزیر بهداشت و درمان و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: سالانه 140 هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز ماست که حدود 100 هزار میلیارد ریال آن از سوی دولت پرداخت می شود.

گردش مالی 3000 میلیارد تومانی حوزه شال و روسری

دبیر کارگروه مد و لباس کشور با اشاره به گردش مالی 3000 میلیارد تومانی حوزه شال و روسری اضافه کرد: برآوردهای ما حاکی از آن است که 150 میلیون عدد شال و روسری در کشور استفاده می شود.

پارسال 13طرح صنعتی با 81.3هزارمیلیارد ریال سرمایه به بارنشست

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت از تکمیل و بهره برداری 13 طرح ایجادی در زمینه پتروشیمی، لاستیک سازی، سیمان، آلومینیوم و فولاد با سرمایه گذاری 81 هزار و 368 میلیارد ریال در سال 1396 خبر داد. 39 هزار میلیارد ریال نیز به هفت طرح توسعه ای اختصاص یافت.

بورس حدود 11 هزارمیلیارد ریال برای خودروسازان جذب می کند

تهران- ایرنا- بورس به تدریج در حال گرفتن جایگاه بانک ها در تامین مالی بنگاه های اقتصادی است و در تازه ترین گام، شاهد برای صنعت خودروسازی سه هزار و 900 میلیارد ریال اوراق اجاره را منتشر می کند.

بهره برداری از 13 طرح صنعتی جدید با 81.3 هزارمیلیارد ریال سرمایه

وزارت صنعت، معدن و تجارت از تکمیل و بهره برداری 13 طرح ایجادی در زمینه پتروشیمی، لاستیک سازی، سیمان، آلومینیوم و فولاد با سرمایه گذاری 81 هزار و 368 میلیارد ریال در سال 1396 و اختصاص 39 هزار میلیارد ریال اعتبار به هفت طرح توسعه ای خبر داد.

13 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت می شود

شهرکرد- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب و پرداخت 13 هزار میلیارد تسهیلات در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از واحدهای تولیدی صادرات محور در سال جاری خبر داد. میزان این تسهیلات در سال گذشته 2 هزار میلیارد ریال بود.

9700 میلیارد ریال برای درمان بیمه شدگان آذربایجان شرقی هزینه شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به خدمات ارایه شده و اقدام های این اداره کل برای افراد تحت پوشش طی سال گذشته اعلام کرد: پارسال 9 هزار و 700 میلیارد ریال برای درمان بیمه شدگان هزینه شده است.

بیمه سلامت هرمزگان ماهانه 200 میلیارد ریال هزینه پرداخت می کند

بندرعباس- ایرنا- مدیر کل بیمه سلامت هرمزگان گفت: بیمه سلامت استان ماهانه 200 میلیارد ریال هزینه بیمه ای برای درمان بیماران و افراد زیر پوشش خود پرداخت می کند.

480میلیارد ریال به بیمه شدگان روستایی پرداخت شد

یاسوج - ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه وبویراحمد گفت: سال گذشته 480 میلیارد ریال بابت هزینه‌های درمانی بیمه شدگان روستایی این استان و در قالب نظام ارجاع و سطح یک خدمات به بیمه شدگان پرداخت شد.

بیمه سلامت ۷ هزار میلیارد تومان بدهی دارد/ مردم نگران نباشند

قزوین- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: در حال حاضر بیمه سلامت بیش از ۳ هزار میلیارد تومان کسری بودجه و ۷ هزار میلیارد تومان بدهی زیان انباشته دارد که با کمک دولت باید آن را تامین کنیم.

5.3 میلیارد ریال خسارت حوادث غیر مترقبه به مددجویان بوشهری پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه 28 هزار خانوار مددجو تحت پوشش بیمه حوادث غیرمترقبه هستند گفت: در سه ماه نخست امسال 2.3 میلیارد ریال و سال گذشته 5.3 میلیارد ریال بابت خسارت حوادث غیرمترقبه به مددجویان استان بوشهر پرداخت شد.

654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال 97 پیش بینی شد

همدان- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال سال 97 پیش بینی و 30 هزار میلیارد ریال عقد قرارداد توسط بانک ها با متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی انجام شده است.

654 هزار میلیارد ریال برای اشتغال 97 پیش بینی شد

همدان- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۶۵4 هزار میلیارد ریال برای اشتغال سال ۹۷ پیش بینی و ۳0 هزار میلیارد ریال عقد قرارداد توسط بانک ها با متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی انجام شده است.

340 میلیارد ریال مستمری به بیمه شدگان مهریز پرداخت شد

یزد - ایرنا - رئیس تامین اجتماعی شعبه مهریز گفت: در سال 1396 مبلغ 340 میلیارد و 430 میلیون ریال مستمری به بیمه شدگان زیر پوشش این نهاد بابت هزینه های کوتاه مدت ، بلند مدت و بیکاری پرداخت شد.

کاهش 2985 واحدی نسبت به هفته گذشته/ عبور ارزش معاملات بورس تهران از 15 هزار میلیارد ریال

تعداد روزهای کاری این هفته چهار روز بود و حجم معاملات 3831 میلیون سهم و ارزش آن 15 هزار و 321 میلیارد ریال بوده و حجم و ارزش معاملات نسبت به هفته گذشته که پنج روز کاری داشت به ترتیب 45 و 61 درصد کاهش داشته است.]]>

سالانه یک‌هزار میلیارد تومان هزینه بیماران خاص می‌شود/بیمه سلامت تعطیل‌بردار نیست

مدیرکل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: 63 هزار بیمار خاص در کشور وجود دارد و سالانه یک هزار میلیارد تومان هزینه آن‌ها می‌شود که 7 درصد از هزینه‌های بیمه سلامت است

گسترش شبکه تامین مالی از طریق بورس؛ از صنعت سیمان تا مترو

تهران- ایرنا- جذب سرمایه در بنگاه های اقتصادی از طریق بورس در حال گسترش است و می توان در این زمینه به تامین مالی سه هزار میلیارد تومانی شستا و1300 میلیارد تومانی قطار شهری و بافت فرسوده شهری اشاره کرد که تازه ترین آنها اختصاص 50 میلیارد تومان برای یک مجتم

سودهای نجومی نوشت‌افزار در ایران؛ سهم تولیدکننده داخل از بازار 4 هزار میلیاردی چقدر است؟

طبق گزارش‌های اعلام شده تا سال گذشته گردش مالی بازار نوشت‌افزار در ایران 4 هزار میلیارد تومان برآورد شده است. این سود چشم‌گیر به جیب چه کسی می‌رود؟ تولیدکننده داخلی چه سهمی از این بازار پرسود دارد؟

تزریق 92 هزار میلیارد تومان از درآمد نفتی در بودجه سال96 + جدول

بر اساس گزارش عملکرد بودجه، در پایان سال 96 حدود 92 هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی کشور در بودجه عمومی تزریق شد.