نشست موگرینی و وزیران خارجه فرانسه، انگلیس و آلمان درباره ایران و برجام

نشست موگرینی و وزیران خارجه فرانسه، انگلیس و آلمان درباره ایران و برجام در حاشیه نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ برگزار شد.مطالب مرتبط

نشست موگرینی و وزیران خارجه فرانسه، انگلیس و آلمان درباره ایران و برجام

نشست موگرینی و وزیران خارجه فرانسه، انگلیس و آلمان درباره ایران و برجام در حاشیه نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ برگزار شد.

گفت‌وگوی موگرینی و وزیران خارجه انگلیس،‌ فرانسه و آلمان درباره برجام

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیران امور خارجه انگلیس، فرانسه و آلمان با یکدیگر دیدار و درباره اطمینان از ادامه اجرای برجام گفت‌وگو کردند.

موگرینی و وزیران خارجه اروپایی اجرای برجام را بررسی کردند

وین - ایرنا - 'فدریکا موگرینی' مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیران خارجه آلمان ، فرانسه و انگلیس روز دوشنبه در جلسه ای در لوکزامبورگ موضوع ادامه حمایت اروپا از اجرای کامل 'برجام' را بررسی کردند .

وزیران خارجه اروپا بر تعهد خود به اجرای برجام تاکید می کنند

وین - ایرنا - فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه پیش از نشست شورای امور خارجی اتحادیه اروپا گفت: حفظ برجام برای اروپا حیاتی است و وزیران خارجه اتحادیه اروپا امروز بار دیگر تعهد خود به اجرای کامل برجام را مورد تاکید قرار خواهند داد.

دفاع اروپا از توافق هسته ای و شکست E3 در تحریم ایران

تهران-ایرنا- سه کشور فرانسه، آلمان و انگلیس (E3) در نشست روز دوشنبه وزیران امورخارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ، نتوانستند درباره جلب حمایت از اعمال تحریم ایران به بهانه های دیگری به غیر از برنامه هسته ای توفیقی کسب کنند؛ موضوعی که رسانه های غربی نیز

رفع نگرانی‌ ترامپ از «برجام» باید در چارچوب توافق کنونی باشد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از نشست لوکزامبورگ گفت: از تلاش‌ های انگلیس، آلمان و فرانسه برای رفع نگرانی‌ های ترامپ درباره برجام در چارچوب توافق کنونی حمایت می‌کنیم.

درخواست 500 نماینده پارلمان‌های آلمان، انگلیس و فرانسه از کنگره آمریکا برای حمایت از برجام

حدود 500 نماینده پارلمان‌های انگلیس، فرانسه و آلمان در نامه ای سرگشاده به نمایندگان کنگره آمریکا از آنها خواستند که از برجام حمایت کنند.

وزیران خارجه اروپایی بقای برجام بدون آمریکا را بررسی کردند

وین - ایرنا - وزیر امور خارجه ایرلند با بیان اینکه اتحادیه اروپا قویا خواستار حفظ توافق هسته ای با ایران (برجام) است، گفت: در جلسه امروز (دوشنبه) وزیران خارجه اروپایی امکان بقای برجام بدون مشارکت آمریکا بررسی شد.

گفت‌وگوی رئیس‌جمهور فرانسه و صدراعظم آلمان درباره سرنوشت برجام

رئیس‌جمهور فرانسه و صدراعظم آلمان پیش از سفر به واشنگتن برای برگزاری دیدارهای جداگانه با رئیس‌جمهور آمریکا درباره برجام گفت‌وگو کردند.

بیانیه 500 قانونگذار انگلیس، فرانسه و آلمان در خصوص حفظ برجام

بیش از 500 قانونگذار از کشورهای آلمان، انگلیس و فرانسه در بیانیه‌ای مشترک از آمریکا خواستند تا از برنامه جامع اقدام مشترک خارج نشوند.

گاردین: وجود برجام برای جهان حیاتی است

لندن - ایرنا - نشریه گاردین روز پنجشنبه علاوه بر انتشار نامه 500 تن از نمایندگان پارلمان‌های آلمان، فرانسه و انگلیس به اعضای کنگره آمریکا درباره لزوم حفظ برجام عنوان کرد که اروپا تلاش می‌کند تا از تمام نفوذ خود برای تأکید بر حیاتی بودن برجام در جهت متقاعد

تردید وزیر خارجه عربستان درباره توافق آمریکا و اروپا برای اصلاح برجام

وزیرامورخارجه عربستان گفت که بعید است انگلیس، فرانسه و آلمان در رایزنی‌های خود با آمریکا برای اصلاح توافق هسته‌ای به نتیجه‌ای دست یابند.

جدیدترین موضع گیری الجبیر درباره برجام از فرانسه

وزیر خارجه عربستان که به همراه ولیعهد این کشور در فرانسه به سر می برد، مجددا درباره برجام موضع گیری کرد.

پمپئو: هیچ شواهدی از نقض برجام از سوی ایران نداریم

نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه پیشنهادی آمریکا، برجام را یکی از محورهای مذاکراتی مقامات آلمان، فرانسه و آمریکا دانست و گفت: تا کنون هیچ شواهدی به دست نیامده است که ایران از تعهدات برجامی خود پیروی نکرده باشد.

نامه ۵۰۰ نماینده پارلمان‌‌های تروئیکای اروپا به همتایان آمریکایی برای حفظ برجام

۵۰۰ نفر از نمایندگان پارلمان‌های انگلیس، آلمان و فرانسه با امضای نامه‌ای درباره لغو برجام هشدار داده‌اند و از قانونگذاران آمریکایی خواسته‌اند برای حفظ این توافق تلاش کنند.

تاکید صدراعظم آلمان بر حفظ برجام در دیدار با رییس‌جمهور فرانسه

صدراعظم آلمان در دیدار با رییس‌جمهور فرانسه با تاکید بر اینکه اتحادیه اروپا کماکان خواهان حفظ توافق هسته‌ای است، درباره برنامه موشکی بالستیک ایران ابراز نگرانی کرد.

ائتلاف تحریم علیه ایران ناممکن است

وین - ایرنا - 500 نفر از نمایندگان پارلمان های آلمان، فرانسه و انگلیس در نامه ای به اعضای کنگره آمریکا ضمن تاکید بر لزوم حفظ برجام به عنوان دستاورد مهم دیپلماتیک، تصریح کردند که اگر برجام از بین برود، ایجاد ائتلاف تحریمها علیه ایران ناممکن خواهد بود.

لندن، پاریس و برلین در طرح تحریم‌های جدید علیه ایران ناکام ماندند

انگلیس، فرانسه و آلمان در نشست امروز وزرای خارجه اتحادیه اروپا در طرح تحریم های جدید علیه ایران ناکام ماندند.

دوبوویتز: آمریکا و گروه E3 نشست مهمی را درباره توافق هسته ای برگزار می کنند

تهران-ایرنا- «مارک دوبوویتز» رئیس اندیشکده آمریکایی دفاع از دمکراسی ها گفت آمریکا و گروه موسوم به E3 (فرانسه،انگلیس و آلمان) این هفته در واشنگتن نشست مهمی را درباره توافق هسته ای برگزار می کنند.

تاکیدان وزرای خارجه اردن و فرانسه بر حل سیاسی بحران سوریه

وزیران امور خارجه اردن و فرانسه در گفتگویی تلفنی درباره بحران سوریه و راههای پایان دادن به این بحران رایزنی کردند.