کلید خوردن جشنواره جهانی فجر با دارالفنون

جشنواره جهانی فیلم فجر با بخش «دارالفنون» کلید می‌خورد.مطالب مرتبط

کلید خوردن جشنواره جهانی فجر با دارالفنون

جشنواره جهانی فیلم فجر با بخش «دارالفنون» کلید می‌خورد.

جشنواره جهانی فیلم فجر با بخش «دارالفنون» کلید می‌خورد

بخش «دارالفنون» سی‌ و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر سه شنبه ۲۸ فروردین‌ آغاز به کار می‌کند.

رشد کیفی دارالفنون جشنواره جهانی فجر و استقبال گسترده خارجی ها

تهران - ایرنا - مدیر بخش دارالفنون جشنواره جهانی فیلم فجر با بیان اینکه بخش دارالفنون جشنواره در سومین سال فعالیت از رشد کیفی خوبی برخوردار بوده است،گفت:امسال حدود 50 کشور متقاضی حضور در این بخش از سی و ششمین دوره جشنواره بودند.

ابراهیم حاتمی‌کیا استاد کارگاه «دارالفنون» جشنواره جهانی فیلم فجر شد

ابراهیم حاتمی‌کیا نویسنده و کارگردان سینمای ایران در بخش «دارالفنون» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر یک ورک‌شاپ 2 ساعته خواهد داشت.

جوانان بخش دارالفنون سفیران فرهنگ ایران خواهند شد

دبیر بخش دارالفنون جشنواره جهانی فیلم فجر با اشاره به اینکه این بخش از جشنواره دو روز زودتر از افتتاحیه برگزار شده و حالا به نیمه راه رسیده با ابراز رضایت از اتفاقات صورت گرفته از سطح بالای این رویداد خبر داد.

کارگاه حاتمی کیا در «دارالفنون» جشنواره جهانی فیلم فجر

ابراهیم حاتمی‌کیا نویسنده و کارگردان سینمای ایران در بخش «دارالفنون» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر یک کارگاه ۲ ساعته خواهد داشت.

«دارالفنون» به پایان خط رسید/ ترسیم راه سینما توسط حیدریان

اختتامیه بخش «دارالفنون» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار شد.

مازیار میری: استمرار ارتباط دارالفنون با شرکت‌کنندگان این بخش بعد از اتمام جشنواره جهانی فیلم فجر

مازیار میری، مدیر بخش دارالفنون سی و شمین جشنواره جهانی فیلم فجر از استمرار ارتباط اساتید بخش دارالفنون با شرکت‌کنندگان این بخش بعد از اتمام جشنواره جهانی فیلم فجر خبر داد.

حاشیه‌نگاری بر پنجمین روز جشنواره جهانی فجر

پنجمین روز جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی سپری شد که بخش دارالفنون این جشنواره و برگزاری آخرین کارگاهش مهم‌ترین اتفاق این روز بودند.

الیور استون آخرین استاد دارالفنون شد

تهران - ایرنا - بخش «دارالفنون» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با برگزاری نشستی با حضور الیور استون به ایستگاه اخر می رسد.

آغاز جشنواره جهانی فجر با "دارالفنون" و اعلام 6 مهمان ویژه دیگر

آغاز جشنواره‌ی جهانی فجر از فردا 28 اردیبهشت ماه با بخش "دارالفنون" و اعلام ۶ مهمان دیگر به مجموعه مهمانان ویژه‌ی این رویداد از جمله خبرهای این رویداد است.

«دارالفنون» به کار خود خاتمه می‌دهد/ نمایش «به وقت شام» و «تنگه ابوقریب»

در پنجمین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، قرار است ۱۲ فیلم ایرانی در کنار آثار خارجی به نمایش در آید؛ همچنین بخش «دارالفنون» به کار خود پایان می‌دهد.

ابراهیم حاتمی‌کیا استاد کارگاه «دارالفنون» شد/ انتقال تجربیات

ابراهیم حاتمی‌کیا نویسنده و کارگردان سینمای ایران در بخش «دارالفنون» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر یک ورک‌شاپ ۲ ساعته خواهد داشت.

نادر طالب‌زاده مدرس کارگاه جشنواره جهانی فیلم فجر شد

برنامه کارگاه‌های بخش «دارالفنون» سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه اعلام شد.

شیوه های افزایش جذابیت فیلمنامه در جشنواره جهانی فجر بررسی شد

تهران - ایرنا - کارگاه فیلمنامه‌نویسی نغمه ثمینی و مهران کاشانی در دومین روز از برگزاری کارگاه های بخش «دارالفنون» سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم برگزار شد.

حضور الیور استون در جشنواره جهانی فیلم فجر

الیور استون کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده آمریکایی پس از بازگشت از اصفهان به عنوان مدرس بخش دارالفنون در سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حاضر شد.

تدریس سینماگران مطرح ایران و جهان در دارالفنون

تهران - ایرنا - سینماگران مطرح ایران و جهان از جمله نادر طالب‌زاده، ابراهیم حاتمی‌کیا، روبرتو پرپینانی، یورن دونر در بخش دارالفنون جشنواره جهانی فیلم فجر تدریس می‌کنند.

«زیتون های زخمی» با ۳ فیلم آغاز می شود/ کیانیان در دارالفنون

آغاز به کار بخش «زیتون های زخمی» با نمایش ۳ فیلم، برنامه کارگاه های بخش «دارالفنون» و همچنین برگزاری کارگاه تخصصی سینمای جهان از جمله اخبار سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر است.

جشنواره جهانی فیلم فجر با نمایش فیلم «150میلی گرم» آغاز به کار کرد

تهران - ایرنا - سی ‌و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با نمایش فیلم «150میلی گرم» برای دانش ‌آموزان و آغاز کلاس‌های دارالفنون کار خود را به صورت غیر رسمی آغاز کرد.

یک انتقال، افتتاح و تدریس مجیدی در روز سوم جشنواره جهانی فیلم فجر

تهران- ایرنا- تدریس مجید مجیدی و امیر اثباتی در کارگاه «دارالفنون»، انتقال برنامه «فرصت‌های فیلم کوتاه» به سینما فلسطین و افتتاح 120 عکس فیلم از 120 کارگردان تاریخ سینمای ایران، اهم اخبار امروز جشنواره جهانی فیلم فجر است.