راه اندازی مراکز توانمندسازی اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی از راه‌اندازی مراکز توانمندسازی اعضای هیات علمی در دانشگاه‌های کشور خبر داد.مطالب مرتبط

توضیح دانشگاه پیام نور درباره عدم جذب برخی اعضای هیأت علمی

رئیس دبیرخانه هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور گفت: کسانی که به هر عنوان نتوانسته اند، شاخص های مورد نظر را کسب کنند، در اولویت جذب هیات علمی قرار نخواهند گرفت.

اعتراض ۱۲۰ عضو هیأت علمی پیام نور به حکم اخراج

تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور صبح امروز در اعتراض به قطع همکاری این دانشگاه با ۱۲۰ نفر از اعضای هیات علمی تا پایان شهریور ماه مقابل سازمان مرکزی دانشگاه تجمع کردند.

آغاز فراخوان جذب هیات علمی از امروز

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم اعلام کرد: فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از امروز ۲۱ شهریور آغاز می‌شود و به مدت یک ماه ادامه دارد.

آغاز فراخوان جذب هیات علمی از فردا

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از فردا ۲۱ شهریور خبر داد و گفت: ثبت نام در این فراخوان به مدت یک ماه ادامه دارد.

تلاش برای رفع مشکلات رفاهی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه‌ها

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه شورای دانشگاه لرستان بر تلاش هرچه بیشتر برای رفع مشکلات رفاهی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه‌ها تأکید کرد.

۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از فراخوان جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه از ۳۱ شهریورماه خبرداد.

نخستین نشست هم‌اندیشی دبیران هیات‌های اجرایی اعضای هیات علمی

"نخستین نشست هم‌اندیشی دبیران هیات‌های اجرایی اعضای هیات علمی" چهارشنبه، ۲۱ شهریور با حضور وزیر علوم در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

الزام مراکز دانشگاه علمی کاربردی به داشتن محیط کار در سال آینده / از آبان ماه پذیرش دانشجویان ترم جدید را آغاز می‌کنیم

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی با بیان اینکه برای سال تحصیلی آینده مراکز این دانشگاه الزام به داشتن محیط کار هستند، گفت: یکی از تفاوت‌های دانشگاه علمی کاربردی با دیگر دانشگاه‌ها مهارت افزایی است.

اجرای طرح ساماندهی آموزش عالی/ ابلاغ آئین‌نامه جدید ارتقای اعضای هیات علمی به دانشگاه‌ها

وزیر علوم گفت: ما در بحث آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی تغییراتی را برای تأثیرگذاری بیشتر فعالیت اعضای هیئت علمی در حوزه صنعت و جامعه ایجاد کرده‌ایم که این تغییرات در حوزه ماده سه در رابطه با فعالیت‌های پژوهشی در حال انجام است و در سال تحصیلی جدید به د

شهرداری کم آورد؛ مراکز «بهاران» واگذار می‌شوند/ مصرف مواد جلوی چشم کودکان+تصاویر

مراکز بهاران که متعلق به شهرداری است و با هدف توانمندسازی معتادان راه اندازی شد اکنون از کارکردهای اصلی خود دور شده و در آستانه واگذاری به بخش خصوصی است.

تمدید مهلت پذیرش دانشجوی ارشد آموزش پزشکی مجازی ویژه اعضای هیات علمی

دانشگاه علوم پزشکی مجازی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش پزشکی مجازی ویژه هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۹۷-۹۸ را تا تاریخ پایان شهریور ماه تمدید کرد.

فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد از انتشار فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ۳۱ شهریور خبر داد.

سطح علمی مدرسان در کیفیت مراکز دانشگاهی نقش اساسی دارد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با انتقاد از بی توجهی های گذشته نسبت به مهارت آموزی در دانشگاه ها، گفت: سطح علمی مدرسان در ارتقای کیفی مراکز دانشگاهی و علمی کاربردی نقش اساسی دارد.

نشست روسای دانشگاه‌ها و مراکز علمی

مهارت افزایی مهمترین دستور کار نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در آستانه سال تحصیلی جدید بود.

برنامه‌ریزی ویژه برای توسعه مراکز نوآوری در دانشگاه علمی کاربردی استان تهران

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران غرب با تاکید بر لزوم ایجاد مراکز نوآوری گفت:‌متاسفانه در این استان مراکز رشد، کارآفرینی و نوآوری نداشتیم که با پیش‌بینی صورت گرفته قرار است با اتخاذ راهکارهایی برای توسعه این بخش اقداماتی ویژه صورت گیرد.

31 شهریور؛ آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از 31 شهریورماه خبر داد.

آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد از 31 شهریور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از 31 شهریورماه خبر داد.

دانشگاه پیام نور اصفهان در صدد گسترش مراکز رشد است

اصفهان - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت : این دانشگاه در صدد راه اندازی و گسترش مراکز رشد و نوآوری در واحدهای آموزشی با هدف نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان است.

فعالیت اعضای هیئت علمی بدون تایید گزینش در دانشگاه‌ آزاد ‌گیلان ممنوع شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: از حضور اعضای هیئت علمی که از کانال گزینش به دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان معرفی نشده باشند در کلاس‌های درس جلوگیری می‌شود.

حفظ بی‌طرفی هیات‌های اجرایی جذب در بررسی پرونده‌ها یک ضرورت است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حفظ بی‌طرفی و عدم جانبداری را که هم اکنون اعضای هیات‌های اجرایی جذب در بررسی پرونده‌های جذب اعضای هیات علمی مدنظر دارند، یک ضرورت مهم توصیف کرد.