آغاز پرداخت وام شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آغاز پرداخت وام شهریه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای دانشجویان شهریه پرداز (نوبت دوم) در تمامی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.مطالب مرتبط

پرداخت دوباره سرانه به مدارس نیازمند تا اول مهر/ادامه روند نظارت بر «شهریه‌»ها

وزیرآموزش و پرورش گفت: به میزان چشمگیری تخلفات اخذ شهریه در مدارس دولتی کاهش یافته و کمیته‌های بازرسی تا آغاز سال تحصیلی به نظارت خود ادامه خواهند داد.

پرداخت 50 هزار وام شهریه به دانشجویان دانشگاه آزاد در 4 مقطع با میانگین بازپرداخت 36 ماه

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اشاره به انتقاد تفاهم نامه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه شهریه به دانشجویان دانشگاه آزاد از سوی این بانک گفت: در مجموع 50 هزار وام شهریه به دانشجویان در 4 مقطع تحصیلی با میانگین بازپرداخت 36 ماهه پرداخت خواهد شد.

میزان افزایش شهریه دانشگاه پیام نور اعلام شد

رئیس دانشگاه پیام نور میزان افزایش شهریه در سال تحصیلی جدید را اعلام کرد و گفت: بدون محدودیت تعداد، کل شهریه دانشجو در طول تحصیل با کارمزد یک و چهار دهم درصد به دانشجو پرداخت می شود.

امکان تقسیط شهریه متغیر دانشگاه پیام نور فراهم شد

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به تسهیلات دانشجویی گفت: شرایطی ایجاد شده که دانشجویان فقط شهریه ثابت پرداخت کرده و شهریه متغیر را قسطی و بدون کارمزد پرداخت کنند.

دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور رفع می‌شود/ تلاش برای افزایش کیفیت آموزش

مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیام نور کشور از رفع شدن دغدغه دانشجویان در پرداخت شهریه خبر داد.

امکان ثبت نام دانشجویان دانشگاه آزاد با پرداخت درصد محدود شهریه

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای رفاه حال دانشجویان مقرر شد امکان حضور داوطلبان در واحدها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه فراهم شود.

ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه برای داوطلبان دانشگاه آزاد فراهم شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: در راستای رفاه حال دانشجویان، مقرر شد امکان حضور داوطلبان در واحدها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه فراهم شود.]]>

امکان ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه برای داوطلبان دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای رفاه حال دانشجویان، مقرر شد امکان حضور داوطلبان در واحدها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه فراهم شود.

ثبت نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه برای داوطلبان دانشگاه آزاد فراهم شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای رفاه حال دانشجویان، مقرر شد امکان حضور داوطلبان در واحدها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه فراهم شود.

نام نویسی با پرداخت درصد محدودی از شهریه برای پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به منظور رفاه حال دانشجویان، مقرر شد امکان حضور پذیرفته شدگان در واحد‌ها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودی از شهریه فراهم شود.

سه برنامه جدید دانشگاه پیام نور برای آغاز سال تحصیلی

رییس دانشگاه پیام نور از" اختصاص وام شهریه به تمامی دانشجویان"، "ارائه تسهیلات رایگان اینترنت" و "آغاز آموزش‌های مهارت آموزی" از ابتدای مهر برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

جزئیات پرداخت وام شهریه به دانشجویان دانشگاه آزاد تشریح شد

معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات پرداخت وام شهریه این دانشگاه به دانشجویان فعلی و ورودی جدید این دانشگاه را تشریح کرد.

برنامه دانشگاه آزاد برای اعطای وام شهریه به دانشجویان

سرپرست دانشگاه آزاد عنوان کرد: طبق تفاهم‌ نامه ای که با دو بانک منعقد کردیم بار سنگین پرداخت شهریه از دوش دانشجویان برداشته می شود.

تسهیلات ویژه شهریه برای دانشجویان دانشگاه پیام نور

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در این دانشگاه خبر داد و گفت: طبق این تسهیلات جدید و قرارداد دانشگاه با بانک انصار، دانشجویان دانشگاه پیام نور دیگر دغدغه پرداخت شهریه و دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پا

تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیام نور

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از تسهیلات ویژه شهریه برای اولین بار در دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: طبق این تسهیلات جدید و قرارداد دانشگاه با بانک انصار، دانشجویان دانشگاه پیام نور دیگر دغدغه پرداخت شهریه و دریافت کارت ورود به جلسه امتحان

۳۲ مدرسه غیردولتی تخلف شهریه داشتند/ آغاز فعالیت صندوق حمایت از مؤسسان مدارس غیردولتی تا قبل از مهر

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: شورای سیاستگذاری مدارس غیردولتی برخورد سختگیرانه دارد و معتقد است نباید به خاطر ۴۰، ۵۰ مدرسه دانه درشت، مدارس دیگر تحت‌الشعاع قرار گیرند؛ تاکنون هم ۳۲ مدرسه در بحث شهریه تخلف کردند و م اجازه اخذ شهریه خار

تمهیدات دانشگاه تهران برای پرداخت شهریه دروس جبرانی دانشجویان

رئیس دانشگاه تهران گفت: تمهیداتی برای پرداخت شهریه دروس جبرانی دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته ایم.

آخرین مهلت ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد

ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که از 10 شهریور آغاز شده بود، امروز 21 شهریور به پایان می رسد.

امروز، آخرین مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه آزاد

ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که از ۱۰ شهریور آغاز شده بود، امروز ۲۱ شهریور به پایان می‌رسد.

پرداخت کمک هزینه تحصیلی و دانشجویی به ۶ هزار مددجو

مدیرکل بهزیستی استان تهران از پرداخت کمک هزینه تحصیلی و دانشجویی به حدود ۶ هزار مددجوی تحت پوشش خبر داد.