رویداد همدان ۲۰۱۸ نقشه آمریکایی‌ها را بی‌ثمر می‌کند

رییس اتاق بازرگانی همدان گفت: امروزه آمریکایی‌ها در تلاش هستند که ایران اسلامی را منزوی کنند و رویداد همدان ۲۰۱۸ می‌تواند این نقشه را بی‌تأثیر کند.مطالب مرتبط

رویداد همدان ۲۰۱۸ نقشه آمریکایی‌ها را بی‌ثمر می‌کند

رییس اتاق بازرگانی همدان گفت: امروزه آمریکایی‌ها در تلاش هستند که ایران اسلامی را منزوی کنند و رویداد همدان ۲۰۱۸ می‌تواند این نقشه را بی‌تأثیر کند.

«همدان ۲۰۱۸» نقشه آمریکایی‌ها را خنثی می‌کند

اتاق بازرگانی ایران پرونده همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸ را با باور تحول در صنعت گردشگری و خنثی‌سازی نقشه‌های آمریکا برای ایران هراسی، در صورت استفاده از این فرصت باز کرد.

هدف رویداد همدان 2018 معرفی استان به کل کشور است/ انتخاب همدان به‌عنوان شهر ملی منبت در شهریور ماه

مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان گفت: مهمترین هدف در رویداد همدان 2018، معرفی استان همدان به کل کشور است. در این زمینه نیز تبلیغات مختلفی در تهران، کلان‌شهرها، هتل‌ها، مترو و شرکت رجاء انجام داده‌ایم.

رویداد «همدان ۲۰۱۸» فرصتی برای معرفی همدان در سطح بین‌المللی‌است

همدان - رئیس شورای شهر همدان گفت: رویداد «همدان ۲۰۱۸» فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌های همدان در سطح بین‌المللی‌است که باید از آن به بهترین وجه بهره برد.

بانک کشاورزی حامی مالی همدان 2018 می شود

همدان-ایرنا- استاندار همدان گفت: در مذاکره با مدیرعامل بانک کشاورزی، این بانک حمایت مالی یکی از دو رویداد بین المللی همدان 2018 را پذیرفت که بزودی آن رویداد مشخص و اعلام می شود.

آموزش و پرورش در رویداد همدان 2018 ورود جدی دارد

همدان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: این اداره کل در زمینه فرهنگ سازی برای رویداد همدان 2018 به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی ورود جدی و قوی دارد و برنامه های خود را آغاز کرده است.

منبت؛ نقشی ماندگار بر رویداد همدان 2018

همدان- ایرنا- دیار هگمتانه، پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال 2018 که حال شمارش معکوس برگزاری این رویداد مهم بین المللی آغاز شده است، باید تمام ظرفیت ها و داشته هایش را برای حرکت در این مسیر طلایی بکار گیرد.

منبت؛ نقشی ماندگار بر رویداد همدان 2018

همدان- ایرنا- دیار هگمتانه، پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال 2018 که حال شمارش معکوس برگزاری این رویداد مهم بین المللی آغاز شده است، باید تمام ظرفیت ها و داشته هایش را برای حرکت در این مسیر طلایی بکار گیرد.

همدان| رویداد 2018 فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌های همدان در سطح بین‌المللی‌است

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: رویداد 2018 فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌های همدان در سطح بین‌المللی‌است که باید از آن به بهترین وجه بهره برد.

سفارتخانه های ایران برای همدان 2018 فعال می شوند

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته، سفارتخانه ها و کنسولگری های ایران در کشورهای آسیاسی برای بازتاب رویداد همدان 2018 فعال می شوند.

فراخوان سرمایه‌گذاری برای رویداد همدان ۲۰۱۸

فراخوان سرمایه گذاری برای رویداد گردشگری همدان ۲۰۱۸ مهمترین محور سی‌ویکمین جلسه کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق ایران بود.

جشنواره ملی انیمیشن مقدمه رویداد بین المللی همدان ۲۰۱۸

نماینده مردم شهرستانهای همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت : برگزاری جشنواره ملی انیمیشن مقدمه رویدادهای بین المللی و همدان ۲۰۱۸ است.

همدان 2018 فرصتی طلایی برای سرمایه گذاران مهیا کرد

همدان - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: رویداد 'همدان 2018' فرصتی طلایی برای سرمایه گذاران استان مهیا کرده است و باید از آن نهایت بهره را داشته باشیم.

رویداد "همدان ۲۰۱۸" مقدمه معرفی بیشترهمدان

معرفی هرچه بیشتر استان همدان به رفاه مردم می انجامد.

13 رویداد بین‌المللی ورزشی در تبریز 2018 برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای رویداد بزرگ تبریز 2018 و طبق برنامه‌های پیش‌بینی شده 13 رویداد بین‌المللی فرهنگی و ورزشی در تبریز برگزار خواهد شد.

آیین گشایش رویداد «تبریز ۲۰۱۸»

آیین گشایش رسمی رویداد فراملی «تبریز ۲۰۱۸» همچنین میزبان دبیر کل اکو و نمایندگان ارشد یونسکو، جایکا و آیسسکو در ایران خواهد بود.

آیین افتتاح رویداد تبریز 2018

آیین افتتاح رویداد تبریز 2018 به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 ، صبح امروز چهارشنبه (5 اردیبهشت) با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، وزرای گردشگری کشورهای اسلامی، سفرای کشورهای خارجی و سایر مهمانان داخلی و خ

جشن رویداد بین‌المللی تبریز ۲۰۱۸

مراسم افتتاحیه رسمی رویداد انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ پیش از ظهر چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ با حضور نمایندگانی از کشورهای اسلامی سراسر دنیا و همراه با سخنرانی حسن روحانی رئیس‌جمهور اسلامی ایران در مرکز همایش‌های بین‌الم

آیین افتتاح رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸

آیین افتتاح رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ صبح امروز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در تبریز برگزار شد.

رویداد تبریز 2018 با حضور رییس جمهوری آغاز شد

تبریز- ایرنا - رویداد بین المللی انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 میلادی به صورت رسمی با حضور رییس جمهوری آغاز شد.