رویداد همدان ۲۰۱۸ نقشه آمریکایی‌ها را بی‌ثمر می‌کند

رییس اتاق بازرگانی همدان گفت: امروزه آمریکایی‌ها در تلاش هستند که ایران اسلامی را منزوی کنند و رویداد همدان ۲۰۱۸ می‌تواند این نقشه را بی‌تأثیر کند.



مطالب مرتبط

قدر دانی از فعالان رویداد اربعین در همدان

در مراسمی از دست اندکاران رویداد اربعین در استان همدان تجلیل شد.

ریزش برف در همدان کاهش می یابد

همدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی همدان گفت: با توجه به نقشه های پیش یابی هواشناسی، زمستان امسال با افزایش دما میزان ریزش برف در استان نسبت به سال های گذشته کم می شود.

حدود 300 شهر کشور بدون نقشه است

یزد - ایرنا - رئیس سازمان نقشه‌برداری بابیان لزوم تهیه نقشه با مقیاس بزرگ بر اساس نیاز استان‌ها و نبود نقشه برای شهرهای کوچک گفت: هم‌اکنون از یک هزار و 200 شهر کشور حدود 300 مورد بدون نقشه است.

حدود 300 شهر کشور بدون نقشه است

یزد - ایرنا - رئیس سازمان نقشه‌برداری بابیان لزوم تهیه نقشه با مقیاس بزرگ بر اساس نیاز استان‌ها و نبود نقشه برای شهرهای کوچک گفت: هم‌اکنون از یک هزار و 200 شهر کشور حدود 300 مورد بدون نقشه است.

نقشه برفی بازی PUBG رونمایی شد [The Game Awards 2018]

ساخت سایت‌موزه همدان روی هواست

نقشه میدان امام خمینی(ره) همدان که در مرکز شهر واقع شده، در سال 1307 توسط معمار شهرساز آلمانی به نام «کارل فریش» تهیه شده و بین سال‌های 1309 تا  1312 ساخته شده است. ابنیه اطراف میدان، شبیه ساختمان‌های میدان حسن‌آباد تهران و به سبک «باروک» (سبکی که در قرن

بازی The Last of Us Part 2 در رویداد The Game Awards 2018 نمایش نخواهد داشت

سازه‌های بازیکنان به نقشه بازی Fortinte اضافه خواهد شد [The Game Awards 2018]

عملکرد مدال آوران پاراآسیایی همدان درخشان بود

همدان- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: عملکرد مدال آوران همدانی در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی درخشان بود.

داور کشتی همدان برای قضاوت در باشگاه های جهان انتخاب شد

همدان- ایرنا- دبیر هیات کشتی همدان گفت: مزدگ گیتی داور المپیکی این استان برای قضاوت در مسابقات کشتی آزاد 2018 جام باشگاه های جهان انتخاب شد.

نقشه‌ آمریکا مقابل ملت ایران لو رفته است/ می‌خواهند به کمک تحریم در کشور ما اختلاف و جنگ داخلی ایجاد کنند

رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه نقشه‌ آمریکا مقابل ملت ایران لو رفته است، فرمودند: دیگر نقشه‌ای که بتوانند ضربه بزنند ندارند؛ هر کاری می‌توانسته‌اند کرده‌اند. نقشه‌ آمریکا این است که به کمک تحریم و کارهای ضدامنیتی در کشور ما اختلاف و جنگ داخلی و مشکلات ایج

ضرورت ایجاد یک نقشه راه در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این‌که ما نیاز داریم یک نقشه راه معین و مشخص مبتنی بر توانمندی‌ها و ظرفیتهای داخلی خودمان در عرصه اقتصاد داشته باشیم، گفت: جنس این سند و نقشه راه "اقتصاد تاب‌آور" یا "اقتصاد مقاومتی" است و این اقتصاد مقاومتی چیزی جز "

۱۰ سند و ۱۰۰ اقدام ملی نقشه جامع علمی کشور تصویب و اجرا شد

معاون سیاستگذاری و برنامه ریزی ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور گفت: ۱۰ سند نقشه جامع علمی کشور از ۲۹ سند و ۱۰۰ اقدام ملی از ۲۲۴ اقدام نقشه جامع علمی کشور ابلاغ و اجرایی شده است.

نقشه پهنه های آبی کشور تهیه شد

کرمان - ایرنا - رئیس سازمان نقشه برداری کشور گفت : با برنامه ریزی ها و اقدامات راهبردی انجام شده، نقشه پهنه های اصلی آبی کشور توسط این سازمان تهیه و تدوین شده است.

نقشه پهنه های آبی کشور تهیه شد

کرمان - ایرنا - رئیس سازمان نقشه برداری کشور گفت: با برنامه ریزی ها و اقدامات راهبردی انجام شده، نقشه پهنه های اصلی آبی کشور توسط این سازمان تهیه و تدوین شده است.

اختتامیه رویداد رقابتی دانشجویان کشور در شیراز

نخستین رویداد رقابتی دانشجویان کشور در زمینه کارآفرینی در حوزه هنر (آرتاپ) در شیراز به کار خود پایان داد. این رویداد ۳ روزه با حضور ۱۰۰ دانشجو از دانشگاه‌های هنر و معماری سراسر کشور در پارک علم و فناوری فارس برگزار شد.

نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت

دبیر شورای سیاستگذاری و راهبری نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت، از برگزاری این رویداد از تاریخ ۱۵ آذر تا ۱۵ دی ماه خبر داد.

سازمان نقشه‌برداری در حال تهیه منشور و راهنما برای کشور است

یزد - ایرنا - رئیس سازمان نقشه‌برداری با اشاره به تهیه و تأیید نقشه‌های استاندارد و تدوین اطلس اطلاعات مکانی تأکید کرد:‌ هویت بخشی به داده‌های مکانی و ارائه منشور و راهنما برای برنامه‌ریزی در سطوح مختلف و با هدف جلوگیری از اتلاف منابع و موازی کاری در دستو

باران، غبار را از چهره همدان شست

همدان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: بارش باران وضعیت کیفی هوای شهر همدان را از حالت ناسالم خارج کرد و هم اینک هوای این شهر در وضیعت سالم قرار دارد.

سرپرست فرمانداری همدان منصوب شد

همدان- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: محمد آزادبخت پس از بازنشستگی علی تعالی فرماندار همدان به‌ عنوان سرپرست فرمانداری این شهر منصوب شد.