رویداد همدان ۲۰۱۸ نقشه آمریکایی‌ها را بی‌ثمر می‌کند

رییس اتاق بازرگانی همدان گفت: امروزه آمریکایی‌ها در تلاش هستند که ایران اسلامی را منزوی کنند و رویداد همدان ۲۰۱۸ می‌تواند این نقشه را بی‌تأثیر کند.مطالب مرتبط

تور بین المللی دوچرخه سواری همدان 2018 برگزار شود

همدان - ایرنا - رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سالجاری میلادی، به مسئولان اجرایی این استان پیشنهاد داد یک دوره تور بین المللی با عنوان همدان 2018 برگزار شود.

تور بین المللی دوچرخه سواری همدان 2018 برگزار شود

همدان- ایرنا- رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور با اشاره به انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سالجاری میلادی، به مسئولان اجرایی این استان پیشنهاد داد یک دوره تور بین المللی با عنوان همدان 2018 برگزار شود.

دو سینماگر برای حفاظت از "عمارت آمریکایی‌ها" دست به‌کار شدند

با آغاز به‌کار تجهیز کارگاه ساختمانی برج‌های دوقلو در عرصه «عمارت آمریکایی‌ها» در همدان، دو سینماگر و شهروند برگزیده همدانی در نامه‌ای به مسئولان شهری همدان خواستار توجه بیشتر به این بنای تاریخی شدند.

«جام بزرگ» از بانوان افتخارآفرین در تاریخ ورزشی همدان است

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: «مه لقا جام بزرگ » دارنده نشان برنز بازی های آسیایی 2018 اندونزی از افتخارات تاریخ ورزش بانوان همدان است.

همدان مهیای اجلاس بین‌المللی جهانگردی می‌شود

پس از برگزاری کنفرانس 3 روزه رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا این روزها دیار هگمتانه پایتخت تاریخ و تمدن ثانیه‌ها را برای میزبانی از" اجلاس جهانی جهانگردی" سپری می‌کند.

پوشش زنده رویداد معرفی آیفون 2018 اپل، چهارشنبه ساعت 21:00

پوشش زنده رویداد معرفی آیفون 2018 اپل، چهارشنبه ساعت 21:00

استفاده از نقشه برداری مغز برای درک سیستم عصبی

دبیر علمی پنجمین همایش نقشه برداری مغز ایران با اشاره به استفاده از نقشه برداری مغز برای درک سیستم عصبی و بیماری‌های مربوط با آن، گفت: نقشه برداری مغز، یک علم میان رشته ای است.

جمع بندی مسابقات بازی Street Fighter V؛ رویداد SoCal Regionals 2018

مزایای نقشه برداری از مغز/ راهکاری برای شناسایی سریع‌تر بیماری ها

دبیر علمی پنجمین همایش نقشه برداری مغز ایران گفت: با استفاده از نقشه برداری مغز برای درک سیستم عصبی و بیماری‌های مربوط با آن می‌توان اقدام کرد.

استفاده از نقشه برداری مغز برای درک سیستم عصبی

دبیر علمی پنجمین همایش نقشه برداری مغز ایران گفت: معرفی علم نقشه برداری مغز به جامعه علمی و دانشگاهی و کاربرد‌های بالینی آن در حوزه‌های مختلف از اهداف برگزاری این همایش است.

در صحافخانه همدان چه خبر است؟

همدان-ایرنا- روزنامه همدان پیام در آخرین شماره روز سه شنبه 27 شهریورماه در مطلبی با عنوان «در صحافخانه همدان چه خبر است؟» به بررسی وضعیت نوشت افزار در همدان پرداخته است.

کلاهبرداری از بیماران با عنوان «نقشه برداری از مغز»

رئیس پنجمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز گفت: شاهدیم برخی از افراد پزشک و غیر پزشک با ادعاهای عجیب و بدون آگاهی از علم، برای انجام نقشه برداری از مغز از بیماران هزینه می گیرند. 

کلاهبرداری از بیماران با عنوان نقشه برداری از مغز

رئیس پنجمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران درخصوص کلاهبرداری از بیماران با عنوان نقشه برداری از مغز توسط برخی افراد پزشک و غیر پزشک هشدار داد.

«مرد موشکی» چه خوابی برای ترامپ دیده است؟

بسیاری از مقامات آمریکایی نگران هستند رهبر کره شمالی با نقشه‌ای زیرکانه امتیازات فراوانی از ترامپ گرفته و معادلات در شبه جزیره را به نفع خود به پایان برساند.

ثبت رکورد تاریخی برای ورزش بانوان همدان

همدان- ایرنا- درخشش بانوان همدانی اعزامی به بازی های آسیایی 2018 اندونزی یک رکورد تاریخی رقم زد که نشان از پیشرفت قابل توجه ورزش بانوان این استان در عرصه های بین المللی دارد.

بانوان استان همدان در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۵ مدال کسب کردند

همدان - مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: بانوان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ۱۸ مدال کسب کردند که سهم بانوان همدانی ۵ مدال بود.

طرح استقبال از مهر در همدان اجرایی شد

همدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: طرح «استقبال از مهر» به مناسبت بازگشایی مدارس و سال تحصیلی جدید در همدان اجرایی شد.

نقص فنی عامل تاخیر در پرواز حاجیان همدان

مدیرکل فرودگاه همدان گفت : پرواز ۱۵۳۳ مدینه به همدان با ۲۰ ساعت تاخیر به همدان بازگشت.

رج به رج با رنج تولیدکننده؛ نقشه‌های تولیدکننده فرش نقش بر آب شد

نقشه‌های صنعت فرش ماشینی آران و بیدگل به‌عنوان دومین تولیدکننده جهان با ضربه‌های پی‌درپی ناشی از بی‌تدبیری تصمیم گیران اقتصادی و خطر تعطیلی ۷۵۰ واحد تولیدی نقش بر آب شده است.