بارش برف بهاری در کرج - ۲

بارش برف بهاری صبح امروز دوشنبه شهر کرج را سفید پوش کرد.مطالب مرتبط

بارش برف بهاری در مرزن‌آباد

همزمان با کاهش محسوس دما در مازندران، بارش بهاری برف بسیاری از مناطق کوهستانی استان را سفیدپوش و کشاورزان و مردم را خوشحال کرد. بارش بهاری برف در دهستان کوهستان بخش مرزن‌آباد چالوس در بیست‌وهفتمین روز از فروردین‌ماه جلوه زیبایی به طبیعت داد.

بارش باران بهاری - تهران و قم

بارش باران بهاری در ابتدای اردیبهشت ماه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای بهاری در بسیاری از استان‌های کشور شده است.

بارش باران بهاری

بارش باران بهاری در ابتدای اردیبهشت ماه باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای بهاری در بسیاری از استان‌های کشور شده است.

طراوت بهاری با بارش های چند روز اخیر

بارش های بهاری در چند روزگذشته هرچند طوفانی و شدید بود اما موجب تلطیف هوا وتقویت کشتزار ها ی گندم در مناطق مختلف استان شد.

برف بهاری نمین را سفیدپوش کرد

اردبیل - ایرنا - بارش بارش برف بهاری اهالی نمین را غافلگیر و چهره این شهرستان را زمستانی کرد.

بارش برف بهاری در کرج - ۲

بارش برف بهاری صبح امروز دوشنبه شهر کرج را سفید پوش کرد.

بارش برف بهاری در کرج - ۱

بارش برف بهاری صبح امروز دوشنبه شهر کرج را سفید پوش کرد.

بارش باران بهاری

بارش باران بهاری در آخرین روزهای فروردین باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای بهاری در بسیاری از استان‌های کشور شده است. براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی سامانه بارشی مستقر در کشور به تناوب تا روزهای پایانی هفته فعال خواهد بود.

بارش برف بهاری در قزوین

قزوین - ایرنا - بارش برف بهاری از شامگاه یکشنبه در نقاط مختلف استان قزوین آغاز شده و روز دوشنبه نیز به طور پراکنده ادامه دارد. عکس از ناصر نیلی

بارش برف بهاری در ارومیه

ارومیه – همزمان با دومین روز از ماه اردیبهشت ماه بارش برف و باران بهاری در ارومیه آغاز شده و بر اساس اعلام هواشناسی استان این بارشها تا اواسط هفته تداوم دارد.

از امیدبخش بودن بارش بهاری تا تداوم ممنوعیت کشت برنج

بارش برف و باران بهاری دو روز اخیر تا حدودی از دیدگاه مدیرکل هواشناسی مازندران برای ذخیره برفی در ارتفاعات نویدبخش بود اما رئیس سازمان جهادکشاورزی و مدیرکل آب منطقه‌ای مازندران می‌گویند؛ این میزان بارش نمی‌تواند ممنوعیت کشت برنج را بردارد.

ساری| بارش برف بهاری محور هراز را مسدود کرد

فرمانده پلیس راه استان مازندران با اشاره به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان گفت: بارش برف بهاری محور هراز را مسدود کرد.

بارش‌های بهاری موجب قطع راه 75 روستا در دیشموک شد

بخشدار دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش‌های بهاری اخیر راه 75 روستای این بخش را قطع کرد که شب گذشته با همکاری راهداری راه 15 روستا بازگشایی شد.

طراوت باران بهاری در مشهد

بارش باران از عصر روز گذشته بیشتر مناطق کشور را در بر گرفته است. این بارش‌ها جلوه خاصی نیز به طبیعت بهاری شهر مشهد داده است.

رنگ باختن خوشحالی گیلاس کاران مازندرانی با بارش برف بهاری

بارش برف بهاری، خوشحالی جشن ' تی تی ' باغداران گیلاس بخش لاریجان شهرستان آمل را از آنان گرفت.

بارش باران بهاری - استان‌ها

بارش باران بهاری در آخرین روزهای فروردین باعث کاهش دمای هوا و طراوت فضای بهاری در بسیاری از استان‌های کشور شده است. براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی سامانه بارشی مستقر در کشور به تناوب تا روزهای پایانی هفته فعال خواهد بودو برای امروز در بیشتر

بارش برف بهاری ارتفاعات تکاب را سفیدپوش کرد

مهاباد- ایرنا- بارش برف بهاری ارتفاعات تکاب در جنوب آذربایجان غربی را سفیدپوش کرد و موجب کندی تردد در برخی از محورهای روستایی این شهرستان شد.

بارش برف بهاری در گردنه چری

بارش برف بهاری گردنه چری در شهرستان کوهرنگ را لغزنده کرد.

سیرابی کویر حاج علیقلی دامغان با بارش‌های بهاری+ فیلم و تصاویر

بارش‌های بهاری در روزهای اخیر زیبایی‌های ماندنی از خود در استان سمنان بر جای گذاشت؛ شوره‌زار کویر حاج علیقلی دامغان این روزها حسابی سیراب شده است.

بارش برف بهاری در کرج

بارش‌های پراکنده برف و باران اهالی بسیاری از استان‌های کشور را در روزهای پایانی فروردین‌ماه غافلگیر کرد. مردم کرج شامگاه یک‌شنبه ۲۶ و دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ را با بارش برف و کاهش ناگهانی دما گذراندند.