اجازه نمی‌دهیم زندگی میلیون‌هاایرانی توسط عده‌ای سودجو آسیب ببیند

معاون اول رییس جمهور گفت: نظام بانکی کشور باید با برنامه ریزی و مدیریت نقدینگی موجود کشور به جامعه اطمینان دهد که ارزش دارایی های مردم حفظ خواهد شد.مطالب مرتبط

نباید اجازه دهیم خلبانانمان به فکر اشتغال در خارج از کشور باشند

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هدف آمریکا جلوگیری از پیشرفت ایران است، گفت: نباید اجازه دهیم که به بهانه تحریم، به حقوق و منافع ما ضربه بزنند.

فرمانده عراقی: داعش را در سوریه هدف قرار می‌دهیم

سخنگوی فرماندهی مشترک عراق اعلام کرد: به هیچ داعشی اجازه نزدیک شدن به مرزهای عراق را نمی‌دهیم و مرزهای عراق توسط نیروهای مشترک و داوطلب مردمی محافظت می‌شوند.

ورود سازمان هواپیمایی به ماجرای ارزان‌فروشی بلیت/ اجازه اخلال در آزادسازی قیمت‌ را نمی‌دهیم

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که اجازه لطمه وارد شدن به آزادسازی نرخ بلیت هواپیما را نمی‌دهیم، گفت:‌به هرگونه رقابت مضر چه از سوی آژانس‌ها، چه خطوط هوایی و چه مراکز عرضه کننده بلیت از طریق سیستم‌های الکترونیکی، رسیدگی و برخورد می‌کنیم.

اجازه افت قیمت مرکبات به کمتر از ۲۰۰۰ تومان را در باغات نمی دهیم

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم قیمت مرکبات در باغات، از کیلویی ۲ هزار تومان پایین‌تر آید، گفت: در صورت همکاری میادین، گوجه فرنگی حداکثر ۳۲۰۰ تومان عرضه می‌شود.

نباید اجازه دهیم اهداف قطعنامه خبیث آمریکا محقق شود

ریاض منصور: قطعنامه اخیر آمریکا در سازمان ملل، اقدام علیه همه ملت فلسطین بود نباید اجازه دهیم قطعنامه خبیث آمریکا به اهدافش برسد.

اجازه نمی‌دهیم دانشکده الزهرا(س) کرمان تعطیل شود

استاندار کرمان با اشاره به اینکه مشکل دانشکده الزهرای کرمان مسئله پیچیده و غیرقابل حلی نیست گفت: اجازه نمی‌دهیم دانشکده فنی و حرفه‌ای الزهرای کرمان تعطیل شود.

اجازه تعطیلی هیچ کارخانه ای را نمی دهیم

وزیر صنعت تاکید کرد: از این پس اجازه نخواهیم داد هیچ کارخانه ای در کشور تعطیل شود.

پرسپولیس نباید آسیب ببیند/ از فرصت‌های گلزنی استفاده نکردیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کسی نباید برای ماندن به باشگاه آسیب و خدشه‌ای وارد کند.

گرشاسبی: پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و نباید این باشگاه آسیب ببیند

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان ما خوب بازی کردند اما متأسفانه فرصت‌های گلزنی خود را استفاده نکردند. به هر حال یک بازی دیگر مانده تا نیم‌فصل تمام شود و این چتر سنگین محرومیت جذب بازیکن برداشته شود و پرسپولیس نفس تازه بکشد و نیم‌فصل را با شرایط جدی

آغاز خرید توافقی مرکبات/ اجازه نمی‌دهیم ارزان‌تر از ۲۰۰۰ تومان شود

رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی از آغاز خرید توافی مرکبات از باغداران خبر داد و گفت قطعا اجازه نمی‌دهیم قیمت خرید مرکبات از باغداران کمتر از ۲۰۰۰ تومان شود.

شناسایی ۴۲ آسیب در کشور/حمایت های حقوقی و قضایی از سرمایه گذاران

بیرجند- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با بیان اینکه ۴۲ عنوان آسیب دیدگی در کشور شناسایی شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم این آسیب ها را کنترل و سپس کاهش دهیم.

حسادت همسرتان را تحریک نکنید

یک روانشناس معتقد است: روش‌های غلط زندگی می‌تواند آسیب بدی به بنیان زندگی مشترک بزند از جمله حسادت زنانه در زندگی زناشویی که معمولا این موضوع دامن‌گیر بسیاری از خانواده‌ها است.

پزشکیان در پاسخ به شعارهای دانشجویان تالار وحدت تبریز را ترک کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به شعارهای دانشجویان تبریزی گفت: اگر مرد هستند وقتی در جای من قرار گرفتید، جوری زندگی کنید که من زندگی کرده ام، ساده زندگی کنید و اجازه دهید فرزندان‌تان مثل عروس بنده در زیرزمین زندگی کنند.

اجازه نمی دهیم آمریکایی ها کریدور ترور در شرق فرات تشکیل دهند

خلوصی آکار گفت آموزش نظامی گروه‌های تروریستی توسط آمریکا اقدامی برای تشکیل کریدور ترور در شرق فرات و مرزهای جنوبی ترکیه است.

حجت‌الاسلام طائب در شیراز: اقتدار مدیریت رهبری اجازه بازیگردانی دشمن توسط اشعث‌ها را نمی‌دهد

رئیس قرارگاه عمار گفت: امروز اقتدار مدیریت‌ رهبر معظم انقلاب اجازه نمی‌دهد تا بازیگردانی دشمن توسط اشعث‌ها نتیجه دهد و بار دیگر مالک از خیمه اصلی پیروزی بازگردد.

اجازه نمی دهیم عراق به مقر برای تروریسم تبدیل شود

وزیر صنعت: قیمت خودرو را کاهش می دهیم

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: «قیمت خودرو را باید حتما پایین بیاوریم و نباید اجازه دهیم در بازار رانت و دلالی پیش بیاید».

مالکی: به صدر و عبدالمهدی اجازه نمی دهیم نامزد وزارت کشور را تغییر دهند

تلاش کارگردان «سی‌یار» برای به تصویر کشیدن آسیب‌ها

کارگردان مستند «سی‌یار» گفت:‌ سعی کردم از این موقعیت استفاده کنم و به آسیب‌هایی بپردازم که از نظر فرهنگی و اجتماعی زندگی هر کدام از شهروندها را تهدید می‌کند.

۱۰ میلیون مردم شمال اجازه اقدام غیرکارشناسی انتقال آب خزر را نخواهند داد

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: ۱۰ میلیون مردم شمال اجازه اقدام غیرکارشناسی انتقال آب خزر را نخواهند داد.