توسعه اوراق بهادار مبتنی بر بیمه در بازار سرمایه/ رشد ۳۰ درصدی بیمه‌های عمر

رئیس کل بیمه مرکزی از رشد ۳۰ درصدی بیمه‌های عمر در سال گذشته خبر داد و گفت: باید زمینه توسعه اوراق بهادار مبتنی بر بیمه را از طریق بازار سرمایه و صندوق‌های سرمایه گذاری توسعه داد.مطالب مرتبط

دارندگان بیمه بدنه، سرمایه مورد بیمه خود را افزایش دهند

بیمه مرکزی به منظور حمایت ازحقوق بیمه گذاران با توجه به نوسانات اخیر قیمت خودرو، خواستار افزایش سرمایه مورد بیمه آنها در بیمه بدنه شد.]]>

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور82.49درصد سهامداران، مدیرعامل و  اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا ،نمایندگان بیمه مرکزی، سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی روز سه شنبه 27/4/1397 برگزار و صورت های مالی سال1396 این شرکت به تصویب رسید.

تعریف نظام بیمه‌ای مبتنی بر دانش روز

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: عده‌ای را مسئول کرده‌ایم تا ظرف ۲ ماه آینده تعریف مشخصی از نظام بیمه‌ای مبتنی بر دانش روز که با شرایط بومی، رفتاری، اقتصادی موجود همخوانی بیشتری داشته باشد، به مجمعی که ریاستش بر عهده وزیر بهداشت است، ارائه دهند تا رو

توسعه کسب ‌وکارهای مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت

تفاهم‌نامه همکاری توسعه کسب‌وکارهای مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت کشور به منظور تحقق سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در حوزه علمی و فن‌آوری و تحقق حمایت از کالاها و خدمات ملی و دانش‌بنیان، بین سازمان تأمین اجتماعی و ستاد فناوری اط

شرایط ابطال دفترچه‌ بیمه‌های سلامت

با توجه به اقدام سازمان بیمه سلامت برای حذف همپوشانی‌های بیمه‌ای و ترجیح برخی‌ها به ابطال دفترچه بیمه سلامت و برقراری بیمه‌هایی نظیر تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و ...، معاون اداره کل بیمه‌گری سازمان بیمه سلامت شرایط ابطال بیمه در صندوق‌های بیمه‌ای این ساز

امکان تمدید، صدور و تعویض دفترچه بیمه به‌شکل آنلاین با بیمه‌بازار

اگر جزو میلیون‌ها بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستید و خسته از صف‌های طولانی و وقت‌گیر جهت تمدید و صدور و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی، می‌توانید از خدمات جدید و آنلاین بیمه‌بازار استفاده کنید.

ارایه خدمات به بیمه شدگانی که کارفرما بدهکار است

معاون اقتصاد ، توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان: طبق ماده 36 قانون تامین اجتماعی این حوزه موظف است بدون در نظر گرفتن اینکه سهم بیمه را کارفرما پرداخت می کند یا خیر ، خدمات بیمه ای را به بیمه شدگان ارائه کند.

تربیت سفیران بورس در دستور کار/گسترش اخلاق در بازار سرمایه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به برنامه این سازمان برای تربیت سفیران بازار سرمایه گفت: تلاش داریم اخلاق در بورس و قواعد سرمایه‌گذاری را ترویج کنیم.]]>

تربیت سفیران بورس در دستور کار/گسترش اخلاق در بازار سرمایه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به برنامه این سازمان برای تربیت سفیران بازار سرمایه گفت: تلاش داریم اخلاق در بورس و قواعد سرمایه گذاری را ترویج کنیم.

جزئیات افزایش سرمایه بیمه «عمر» و «حادثه» سال ۹۷ بازنشستگان

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش سرمایه بیمه عمر و حادثه سال ۹۷ بازنشستگان خبر داد و گفت: قرارداد بیمه عمر و حادثه کارکنان شاغل و بازنشسته دولت در سال جاری به ۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال افزایش یافته است.

ستاد توسعه بیمه روستایی در تمام استان ها ایجاد می شود

تبریز-ایرنا- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور اعلام کرد: به منظور ارتقای ضریب پوشش بیمه ای، ستاد توسعه بیمه روستایی در تمام استان های کشور ایجاد می شود.

افزایش سرمایه صندوق بیمه با رویکرد حمایت از معادن کوچک

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ثبت افزایش سرمایه صندوق، حمایت از معادن کوچک، توسعه معادن روستایی، انجام فعالیت های پژوهشی برای معرفی هر چه بهتر نقش توسعه ای صندوق بیمه معدنی در دولت و مجلس و همچنین توجه به عملیات های اکتشافی در اولویت برنامه های صندوق قرار گ

کسب و کارهای حوزه خدمات بیمه و سلامت توسعه می یابد

تهران- ایرنا- کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت کشور همزمان با هفته تامین اجتماعی و با امضای تفاهم نامه میان سازمان تامین اجتماعی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسعه می یابد.

درج اوراق اجاره یک شرکت خودرویی با سود 18 درصد در بورس

اوراق اجاره شرکت سایپا از طریق شرکت واسط مالی اسفند یکم (با مسئولیت محدود) با نرخ سود علی‌الحساب 18 درصد سالانه در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

درج اوراق اجاره «صایپا104» در بورس تهران

اوراق اجاره شرکت سایپا از طریق شرکت واسط مالی اسفند یکم با نماد معاملاتی «صایپا104» در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

جزئیات افزایش سرمایه بیمه عمر وحادثه سال ۹۷ بازنشستگان

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش سرمایه بیمه عمر و حادثه سال ۹۷ بازنشستگان خبر داد .

تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی در استان‌ها

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری: با تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی در استان‌های کشور، جذب مشمولان بیمه روستایی دو چندان می‌شود.

زائران حج تمتع، تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند

همه­ زائران و عوامل سازمان حج و زیارت که به مناسک حج اعزام می‌شوند، تحت پوشش بیمه درمان، بیمه عمر، بیمه حادثه و مسئولیت شرکت سهامی بیمه ایران قرار گرفته اند.

بیمه سلامت رایگان متوقف نمی‌شود؛ داروی بیماران خاص از پوشش بیمه خارج نشده است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان گفت: در حال حاضر حدود 40 میلیون نفر در کشور زیرپوشش بیمه سلامت هستند و هیچ برنامه‌ای برای توقف رایگان بیمه سلامت در کشور وجود ندارد. 

وجود تبعیض در پرداخت حق بیمه/ پیشنهاد دولت؛ بیمه اجباری یا حذف تدریجی حمایت‌ها

به گفته کارشناسان بیمه، اعمال معافیت بیمه‌ای برای برخی فعالیت‌ها و اقشار بدون در نظر گرفتن سطح درآمدی آنها ایجاد تبعیض می کند و به دور از عدالت اجتماعی است.