حمایت از کالای ایرانی را مسوولان باید پیگیری کنند نه مردم

یک اقتصاددان می‌گوید: در موضوع حمایت از کالای ایرانی اگر تولیدکننده کالای با کیفیت و ارزان در اختیار مردم قرار دهد، آنها قطعا به کالای ایرانی توجه خواهند کرد؛ به این ترتیب حمایت از کالای ایرانی موضوعی است که باید آن را از مسئولان پیگیری کرد نه از مردم.مطالب مرتبط

حمایت از جوان و کالای ایرانی در اردبیل

برای حمایت از کالای ایرانی و جوانان میهن عزیز ، مرحله دوم طرح اهدای جهیزیه ایرانی به جوانان اردبیلی آغاز شد .

رصد توصیه‌های مقام معظم رهبری در سال "حمایت از کالای داخلی ایرانی" (31)

از نگاه ۲۴ بند سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی؛ اقتصاد را می توان در ۳ کلمه خلاصه کرد که همان شعار سال یعنی "حمایت از کالای ایرانی" است.

اطلاع ازموجودی تولیدات داخلی در اپلیکیشن حمایت از کالای ایرانی

در سال حمایت از تولید ملی، اغلب مردم حتی دقیق نمی دانند چه کالاهایی نمونه مشابه داخلی دارند. در اپلیکیشنی که برای پاسخگویی به این نیاز تهیه شده است، کاربر با جست‌وجوی کالا، از کالای موجود در شهر خود یا شهر همجوار مطلع می‌شود.

دولت پیمانکاران را ملزم به استفاده از کالای ایرانی کند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت خودش باید در زمینه استفاده از کالای ایرانی پیشگام باشد و در قراردادها پیمانکاران را ملزم به استفاده از کالای داخلی کند.

دولت پیشرو استفاده از کالای ایرانی باشد

قم - ایرنا - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت در استفاده از کالای ایرانی پیشرو باشد، گفت: ایجاد مشوق برای تولید کالاهای ایرانی، کنترل بازار و مدیریت وضع تعرفه ها نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

دولت پیشرو استفاده از کالای ایرانی باشد

قم - ایرنا - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت در استفاده از کالای ایرانی پیشرو باشد، گفت: ایجاد مشوق برای کالاهای تولید ایرانی، کنترل بازار و مدیریت وضع تعرفه ها نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

پروژه ویژه دولت برای حمایت از کالای ایرانی

وزیر صنعت گفت: پروژه ویژه‌ای در راستای حمایت از کالای ایرانی مدنظر است که برای عملیاتی کردن آن، معادل ۱۰ میلیارد دلار در نظر گرفته شده است.

گرجستان از مردم ایران عذرخواهی کند

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایرانی گفت: از دولت، وزارت خارجه و سفیر ایران در گرجستان توقع داریم نتیجه هشدارها و برخوردهایی که از ناحیه گرجستان متوجه اتباع ایرانی شده است را پیگیری و به مردم اعلام کنند. باید مشخص شود چه برخوردهایی با خاط

نشست حمایت از کالای ایرانی در مشهد برگزار می شود

مشهد-معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: نشست نقش علما در تبیین اقتصاد اسلامی و حمایت از کالای ایرانی با حضور علمای شیعه و اهل سنت در مشهد برگزار می شود.

بررس نقش دانشگاه‌ها درکمک به تحقق الگوی حمایت از تولید کالای ایرانی

مقاله نقش دانشگاه‌ها در توسعه و کمک به تحقق الگوی حمایت از تولید کالای ایرانی تألیف امید علی هادی، هادی عربی ، نصرالله فریدونی، مهتا سادات منصوریان، افسانه مرد سلطانی در کنگره پیشگامان پیشرفت ارائه شد.

فروش آنلاین کالاهای هزار و 500 برند ایرانی

تهران– ایرنا– ایجاد 11 هزار کسب و کارایرانی در اکوسیستم فروشگاهی ایران (Marketplace)، حمایت از 1500 برند ایرانی برای فروش اینترنتی محصولات، 52 درصد از سهم فروش کالای ایرانی و رسیدن به تنوع 100هزار کالای ایرانی برای فروش رکوردهایی هستد که فروشگاه اینترنتی

نمایندگان پارلمان پاکستان قول پیگیری آزادی مرزبانان ایرانی را دادند

باکو - ایرنا - خدیجه ربیعی نمایند مردم بروجن، از نشست مشترک هیات پارلمانی ایران و پاکستان خبر داد و گفت: در این نشست بر موضوع آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی تاکید شد و نمایندگان پارلمان پاکستان قول دادند موضوع را پیگیری کنند.

مبارزه با قاچاق کالا، حمایت از کالای ایرانی است

برپایی نخستین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در سال ۹۷

قوانین ناکارآمد تولید کالای ایرانی را نابود می‌کند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود قوانین ناکارآمد و دست و پا گیر تولید کالای ایرانی را نابود می کند.

روی خوش به کالای ایرانی، راه حل مشکلات اقتصادی

برای پویایی و گذار از بند تحریمهای مختلفی که اقتصاد کشور سال‌هاست با آن دست به گریبان است، حمایت از تولیدکننده داخلی برای چرخاندن چرخهای اقتصاد اصلیترین فاکتوری‌ست که باید توجه کرد.

«جشنواره اقوام ایرانی» در بوستان فدک پایتخت برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- رئیس فرهنگسرای گلستان گفت: جشنواره اقوام ایرانی در سال حمایت از کالای ایرانی همزمان با 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی از 22 آذر تا 22 بهمن در بوستان فدک برگزار می شود.

نان،اصلی ترین کالای مصرفی ایرانی ها

نان یکی از اصلی‌ترین کالای مصرفی روزانه مردم ایران است که حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد کالری مورد نیاز اقشار کم درآمد جامعه را تامین می‌کند .

مسوولان پیگیر مصوبات سفر رئیس جمهوری باشند

شاهرود- ایرنا- امام جمعه شاهرود گفت: مسوولان استانی و شهرستانی باید پیگیر اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری باشند تا آثارش در زندگی مردم دیده شود.

380 میلیون یورو قرارداد فروش کالای ایرانی درعراق امضا می شود

بغداد - ایرنا - رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در بغداد اعلام کرد که مقدمات امضای قراردادهای فروش کالای ایرانی به ارزش 380 میلیون یورو با طرف های عراقی فراهم شد.