حمایت از کالای ایرانی را مسوولان باید پیگیری کنند نه مردم

یک اقتصاددان می‌گوید: در موضوع حمایت از کالای ایرانی اگر تولیدکننده کالای با کیفیت و ارزان در اختیار مردم قرار دهد، آنها قطعا به کالای ایرانی توجه خواهند کرد؛ به این ترتیب حمایت از کالای ایرانی موضوعی است که باید آن را از مسئولان پیگیری کرد نه از مردم.مطالب مرتبط

حمایت از کالای ایرانی را مسوولان باید پیگیری کنند نه مردم

یک اقتصاددان می‌گوید: در موضوع حمایت از کالای ایرانی اگر تولیدکننده کالای با کیفیت و ارزان در اختیار مردم قرار دهد، آنها قطعا به کالای ایرانی توجه خواهند کرد؛ به این ترتیب حمایت از کالای ایرانی موضوعی است که باید آن را از مسئولان پیگیری کرد نه از مردم.

مردم با خرید کالای ایرانی در رونق اقتصادی مشارکت کنند

کیش - ایرنا امام جمعه کیش گفت: مردم باید کوچکترین نیازهای زندگی خود را با خرید کالای ایرانی تامین و برای رونق اقتصادی کشور همراه مسوولان، مشارکت کنند.

سازمان‌های مردم‌نهاد کمپین «حمایت از کالای ایرانی» راه‌اندازی کنند

معاون امور اجتماعی استانداری همدان گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد باید کمپین‌ «حمایت از کالای ایرانی» تشکیل و گفتمان‌سازی در این زمینه در استان ایجاد کنند.

حمایت از تولیدکننده شرط تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با تاکید بر اینکه «حاکمیت باید شرایط را برای تقویت تولید داخلی و حمایت از تولیدکننده ایرانی فراهم کند» گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند عزم مردم است. مردم باید خرید کالاهای داخلی را در اولویت قرار دهند تا رونق به بخش تول

برای حمایت از کالای ایرانی باید کار عملی انجام شود

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: اگر تولید کنندگان حمایت شوند و کالای خوب و با کیفیت مناسب تولید کنند ثابت شده است که مردم خرید کالای ایرانی را به خارجی ترجیح می‌دهند.

دستگاههای اداری از کالای ایرانی استفاده کنند

یزد- ایرنا- فرماندار خاتم با اشاره به اینکه در تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی باید تمام آحاد مردم مشارکت کنند بر استفاده از کالاهای ایرانی در تمام ادارات شهرستان تاکید کرد.

پوستر/ اقتصاد ما، در دستان ما

حمایت از تولیدکننده شرط تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است / حمایت از کالای ایرانی نیازمند عزم مردم است. مردم باید خرید کالاهای داخلی را در اولویت قرار دهند تا رونق به بخش تولید برگردد.

حمایت از کالای ایرانی وظیفه دولت و مجلس است

قم - ایرنا - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث حمایت از کالای ایرانی هم مسئولیت دولت و هم مسئولیت مجلس شورای اسلامی سنگین تر از مردم است، باید این دو قوه از کالای ایرانی حمایت کنند.

حمایت از کالای ایرانی تکلیف همگانی است

تبریز- ایرنا - امام جمعه هریس گفت: مردم به موضوع حمایت از کالای ایرانی به ‌عنوان یک تکلیف نگاه کنند.

تاکید بر حمایت از کالای ایرانی است نه کالای مونتاژ داخل

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری شعار سال را حمایت از کالای ایرانی قرار دادند و تاکید ایشان بر حمایت از کالای ایرانی است نه کالای خارجی که در داخل مونتاژ می‌شود.

حمایت از کالای ایرانی با کمک سمن ها تسهیل می شود

ارومیه- ایرنا- نماینده اداره کل مجامع و تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: امکان تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی با ورود سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف میسر می شود و باید برای رسیدن به اهداف نامگذاری امسال از ای

نباید به ریال درآمد کسب و به دلار خرج کنیم/دانشگاه‌ها در خدمت صنعت باشند

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان در راستای شعار سال مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی» گفت: دولت باید در راستای حمایت از تولیدات داخلی، راه ورود کالای بی‌کیفیت را بگیرد و مردم هم باید یاد بگیرند که نباید به ریال کسب درآمد کرده و به دلار آن را خرج کنند.

پرچم‌داری هرمزگان در ساخت دستگاه آبساز باید رسانه‌ای شود

‌نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم باید از کالای ایرانی حمایت کنند تا تولیدکننده بتواند کالایش را تقویت و ارتقا بخشد.

حمایت از کالای ایرانی به دغدغه همگانی تبدیل شود

کرمانشاه - ایرنا - مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با تاکید بر تلاش همگانی مسئولان و مردم برای تحقق شعار سال گفت: حمایت از کالای ایرانی باید به دغدغه همه دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم تبدیل شود.

بجنورد| حمایت از "کالای ایرانی" حمایت از کارگر و تولیدگران است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی گفت: حمایت از کالای ایرانی، حمایت از کارگر و تولیدگران زحمت‌کش است و اگر این مسئله مورد حمایت مردم و مسئولان قرار گیرد معضل بیکاری و اشتغال و معیشت مردم حل می‌شود.

خرید کالای ایرانی عامل رونق تولید و اشتغال است

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز با اشاره به اینکه خرید و مصرف کالای ایرانی نقش موثری در افزایش تولید و ایجاد اشتغال جوانان دارد، گفت: برای اجرای توصیه های مقام معظم رهبری و تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، مسوولان و تولیدکنندگان نقش اصلی بر عهده دارند.

حمایت از کالای ایرانی را با کیفیت بخشی پاس بداریم

تهران - ایرنا - نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شعار راهبردی حمایت از کالای ایرانی را باید با کیفیت بخشی، مرغوبیت و قیمت مناسب پاس بداریم.

حمایت از پیام رسان‌های داخلی، حمایت از کالای ایرانی

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: فراگیری پیام رسان‌های خارجی برای اقتصاد و امنیت و تربیت و اخلاق ما تهدید است از طرف دیگر این هم نوعی کالاست و اصل حمایت از کالای ایرانی و تعصب روی کالای ایرانی، نتیجه استقبال مردم، رشد پ

شریعتمداری: حمایت از کالای ایرانی موضوع ملی است

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حمایت از کالای ایرانی باید در عمل و نه فقط در شعار توجه جدی شود و این مهم یک موضوع ملی است و ایدرو (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) باید در این زمینه برنامه ریزی کند.

ترویج کالای ایرانی نیازمند بستر فرهنگی است

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی، باید به پیوست فرهنگی موضوع هم توجه کنیم و ببینیم چه شد که عصاره ۱۰ سال نامگذاری از سوی رهبری، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به سال حمایت از کالای ایرانی رسیدیم.