صالحی: تجاوز نظامی به سوریه، ورشکستگی سیاسی آمریکا بود/ برای هر نوع برگشتی آماده‌ایم

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، تجاوز نظامی اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را ورشکستگی سیاسی آمریکا توصیف کرد و گفت که این کشورها مرتکب جنایت شده‌اند.مطالب مرتبط

صالحی: تجاوز نظامی به سوریه، ورشکستگی سیاسی آمریکا بود/ برای هر نوع برگشتی آماده‌ایم

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، تجاوز نظامی اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را ورشکستگی سیاسی آمریکا توصیف کرد و گفت که این کشورها مرتکب جنایت شده‌اند.

صالحی: تجاوز نظامی سه‌جانبه به سوریه، ورشکستگی سیاسی آمریکا بود

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، تجاوز نظامی اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را ورشکستگی سیاسی آمریکا توصیف کرد و گفت که این کشورها مرتکب جنایت شده‌اند.

آمریکا تجاوز نظامی به سوریه را آغاز کرد

رئیس جمهور آمریکا پیش از ورود بازرسان سازمان ملل برای تحقیق درباره وقوع حمله شیمیایی به سوریه، تجاوز نظامی خود را به سوریه آغاز کرد.

تجاوز نظامی آمریکا به سوریه| ابراز نگرانی مصر و اردن از پیامدهای تجاوز غربی‌ها

وزارت خارجه مصر تجاوز نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه را نگران کننده و تهدید کننده توافقات به دست آمده در این کشور درخصوص مناطق کاهش تنش دانست.

مغرب: راه حل بحران سوریه سیاسی است / فراخوان برای تظاهرات علیه تجاوز آمریکا به سوریه

وزارت خارجه مغرب تاکید کرد که گزینه‌های نظامی شکست خود را ثابت کرده است و باید بحران سوریه از راه سیاسی حل و فصل شود.

واکنش مقتدی صدر به تجاوز نظامی آمریکا/ دعوت از مردم عراق برای تظاهرات با پرچم سوریه

مقتدی صدر رهبر جریان صدر تجاوز نظامی آمریکا و فرانسه و انگلیس به سوریه را محکوم کرد و آن را تهدید کننده کل منطقه دانست.

حمله موشکی به سوریه ورشکستگی سیاسی آمریکا را نشان داد

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: حمله موشکی به سوریه ورشکستگی آمریکا و کشورهایی را که با آن همکاری داشتند، نشان داد.

هدف حمله آمریکا صرفا سیاسی و رسانه‌ای بود/موازنه قوا به قوت خود باقی است

پایگاه خبری النشره لبنان با تاکید بر اینکه هدف تجاوز نظامی آمریکا به سوریه صرفا برای حفظ آبروی به خطر افتاده ترامپ بوده است، گفت: آمریکا از بیم مقابله به مثل قوی ائتلاف روسیه، ایران و سوریه، نمی تواند از خطوط قرمز فراتر رود.

نیروهای انقلابی بحرین تجاوز نظامی به سوریه را محکوم کردند

این نیروها اعلام کردند تجاوز نظامی موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه، پیامدهای خطیری در سطح منطقه خواهد داشت که آمریکا مسئول عواقب منفی آن است.

حکیم: تجاوز آمریکا به سوریه مردود و غیرقابل قبول است

مشاور سیاسی رهبر جریان حکمت ملی عراق درباره حمله آمریکا به سوریه گفت: ما هرگونه تجاوز را به کشور همسایه‌مان سوریه غیر قابل قبول می‌دانیم و اعتقاد داریم دولت سوریه تلاش‌های زیاد و فوق العاده‌ای برای نابودی تروریسم انجام داده است.

تجاوز اخیر آمریکا به سوریه اقدامی انفعالی و از نظر نظامی بی ارزش است

یک منبع آگاه در واکنش به تجاوز بامداد شنبه آمریکا و متحدان غربی اش به اهدافی در سوریه گفت: این حملات اقدامی انفعالی و از نظر نظامی بی ارزش است اما دولت، ارتش و مردم سوریه را در مبارزه با تروریسم مصم تر می کند.

تجاوز به سوریه ارزش واکنش نظامی نداشت

بیروت-ایرنا-شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله با محدود و غیرمهم خواندن اهداف تجاوز اخیر آمریکا علیه سوریه تاکید کرد که این تجاوز ارزش واکنش نظامی نداشت.

تماس تلفنی روحانی و اسد در پی تجاوز نظامی آمریکا به سوریه

رئیسان جمهوری سوریه و ایران در تماس تلفنی با یکدیگر تجاوزگری اخیر آمریکا و متحدانش به سوریه را بررسی کردند که روحانی در این تماس تاکید کرد تجاوز تنها سبب افزایش عزم ملت سوریه برای ادامه مبارزه با تروریسم خواهد شد.

محکومیت تجاوز نظامی به سوریه

واکنش های مردمی در محکومیت تجاوز نظامی سه کشور آمریکا و انگلیس و فرانسه به سوریه ادامه دارد.

حزب الله تجاوز نظامی به سوریه را محکوم کرد؛ آمریکا هرگز به اهدافش نخواهد رسید

جنبش حزب الله لبنان تجاوز نظامی آمریکا و متحدانش به خاک سوریه را به شدت محکوم کرد.

تجاوز نظامی آمریکا به سوریه؛ رویکردهای نیوزیلند و استرالیا

کوالالامپور- ایرنا- دولت نیوزیلند برخلاف استرالیا با حمایت نکردن از تجاوز نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه بار دیگر در سیاست خارجی خود از همسایه غربی اش فاصله گرفت و استقلال خود را در عرصه تصمیم گیری های بین المللی به نمایش گذاشت.

تجاوز نظامی آمریکا علیه سوریه به نتیجه نخواهد رسید

حزب الله لبنان تجاوز نظامی سه جانبه و خائنانه آمریکا، انگلیس و فرانسه را به سوریه محکوم و تاکید کرد این حملات به نتیجه نخواهد رسید.

احزاب سیاسی الجزایر حمله به سوریه را محکوم کردند

الجزیره-ایرنا- احزاب سیاسی الجزایر تجاوز نظامی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را به شدت محکوم کرده و این اقدام را سبب نقض قوانین بین المللی دانستند.

چین تجاوز غربی به سوریه را محکوم کرد

وزارت خارجه چین بر حل و فصل سیاسی بحران در سوریه تأکید، و حمله نظامی آمریکا، بریتانیا و فرانسه به این کشور را محکوم کرد.]]>

تجاوز نظامی به سوریه، تجاوز به شرافت امت عربی بود

الجزیره-ایرنا- «بوعلی المبارکی» معاون دبیر کل اتحادیه شغل تونس، تجاوز نظامی به سوریه را به مثابه تجاوز به شرافت همه کشورهای عربی دانست و آن را به شدت محکوم کرد.