تکریم و معارفه جانشین رئیس سازمان بسیج
مطالب مرتبط

تکریم و معارفه دادستان شیروان + فیلم

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در مراسم تکریم و معارفه دادستان شیروان گفت: برون رفت از مشکلات اقتصادی نیازمند کار جهادی است

تکریم و معارفه فرمانده سپاه سلمان استان سیستان

مراسم تکریم سردار حسین معروفی فرمانده سابق و معارفه سردار امان‌الله گشتاسبی فرمانده جدید سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد.

تکریم و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی بر وقف مطابق با نیازهای روز جامعه تاکید کرد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ معرفی شد

مراسم معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ و معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشوربا حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد .

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل شیلات مازندران

مراسم معارفه و تکریم مدیرکل شیلات مازندران با حضور قاﺋم مقام سازمان شیلات کشور امروز در شهرستان بابلسر برگزار شد.

جلسه تکریم و معارفه اعضای هیأت داوری برگزار شد

جلسه تکریم اعضای پیشین و معارفه اعضای جدید هیأت داوری با حضور وزیر دادگستری برگزار شد.

بسیج آماده همکاری با ارتش برای مقابله با آمریکا است

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت با تفکر بسیجی در سوریه و عراق پیروز شد، گفت: بسیج آماده همکاری با ارتش برای مقابله با آمریکاست.

بیرجند| 3 ماموریت مهم بسیج سازندگی برای محرومیت‌زدایی/گروه‌های جهادی ‌به مردم مناطق محروم امید دادند

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج سازندگی سه ماموریت در راستای منویات مقام معظم رهبری دنبال می‌کند که یکی کمک به دولت در پروژه‌های کوچک و زود بازده است گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه نجات‌بخش و مانع از مهاجرت روستائیان به شهر می‌شود.

طرح بسیج برای مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز می‌توانیم ادعا کنیم که کامل‌ترین طرح در زمینه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با کالای قاچاق را بسیج دارد.

حفظ حرمت و تکریم بازنشستگان ، راهبرد سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح

رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح، نخستین راهبرد و سیاست این سازمان را حفظ حرمت و تکریم بازنشستگان عنوان و بیان کرد: بیش از نیمی از افراد این سازمان جزء ایثارگران هستند که این مهم می طلبد ارائه خدمات به این افراد همراه با کرامت باشد.

یزد | رئیس سازمان بسیج اصناف کشور: بسیج آمادگی دارد تا تمام قد در خدمت و کمک کار دولت باشد

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تکیه بر مردم و حمایت از کالای ایرانی است گفت: آمادگی در اختیار گذاشتن تجربیاتمان به دولت برای رفع مشکلات را داریم.

آیین تکریم و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه مازندران به روایت تصویر

مراسم تقدیر از خدمات هشت ساله مدیر حوزه‌های علمیه مازندران و معارفه مدیر جدید با حضور مدیر حوزه‌های علمیه کشور در ساری برگزار شد.

برگزاری دومین نشست مسئولین نواحی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی کشور در تیرماه

جانشین سازمان بسیج دانشجویی گفت: دومین نشست مسئولین نواحی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی کشور در تیرماه برگزار می شود.

کامل‌ترین طرح در زمینه مبارزه با کالای قاچاق را بسیج دارد

جانشین سازمان بسیج مستضعفین : امروز می‌توانیم ادعا کنیم که کامل‌ترین طرح در زمینه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با کالای قاچاق را بسیج دارد.

بسیج آماده افزایش تسهیلات به سفرهای راهیان نور دانشجویی است

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده بسیج مستضعفین گفت: باید برای نهضت اربعین و راهیان نور تسهیلات بیشتری به زائران به ویژه دانشجویان داد و بسیج کاملا در این زمینه از کمک به دانشجویان استقبال می کند و حتما باید به ارتقای کیفیت و تاثیرگذاری این سفرها دقت داشت.

معرفی رئیس سازمان تبلیغات باشت

درآئینی وباحضور مسئولین استانی وشهرستانی تکریم ومعارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی باشت انجام گرفت.

فعالیت بسیج اساتید حوزه‌های علمیه در ۴ استان کشور

رئیس سازمان بسیج اساتید‌، طلاب و روحانیون کشور گفت: این سازمان در مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شکل گرفته و در چهار استان قم، اصفهان، تهران و خراسان رضوی فعال است.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش: روابط کاری میان بسیج ارتش با بسیج سپاه باید تبیین شود

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: روابط کاری میان بسیج ارتش با بسیج سپاه باید تعریف و تبیین شود و در این باره نیازمند دستورالعمل شفاف هستیم.

آیین تکریم و معارفه مدیر حوزهای علمیه مازندران

روحانیان حوزه های علمیه باید خطیب، عالم و مدیر بوده و برای اسلام و انقلاب تحت لوای لا اله الا الله به مردم خدمت کنند.

بر پیوند عمیق سپاه ، بسیج و علما اصرار داریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان امروز با ایجاد یک امپراطوری خبری و رسانه ای قدرتمند ، در پی تلخ کردن حلاوت انقلاب اسلامی در کام ملت ایران هستند، گفت: ما بر پیوند عمیق سپاه و بسیج و علما اصرار داشته و هدایت های روحانیت را چراغ راه خود میدانی