هرلحظه امکان فیلتر تلگرام وجود دارد




مطالب مرتبط

هاتگرام و تلگرام طلایی نمی‌گذارند فیلتر تلگرام اجرایی شود

معاون دادستان کل کشور گفت: بیش از چهار ماه از صدور دستور قضایی فیلتر تلگرام گذشته است اما متاسفانه عده‌ای با پشتیبانی و تجهیز فیلترشکن‌های داخلی (هاتگرام و تلگرام طلایی) نمی‌گذارند این دستور بدرستی اجرا شود.

عده‌ای نمی‌گذارند دستور قضایی فیلتر تلگرام به‌درستی اجرا شود

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: بیش از ۴ ماه از صدور دستور قضایی فیلتر تلگرام گذشته است، اما متاسفانه عده‌ای با پشتیبانی و تجهیز فیلترشکن‌های داخلی(هاتگرام و تلگرام طلایی) دسترسی دشمنان به داده‌های عظیم کشور را فراهم کرده و نمی‌گذارند این دس

مردم مدام می‌پرسند چرا دستور «فیلتر تلگرام» را اجرا نمی‌کنید؟

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی در یادداشتی نوشت: مردم مدام سوال می‌کنند، اگر لازم نبود دستور فیلتر تلگرام صادر شود چرا چنین دستوری را صادر کردید و اگر ضرورت داشت چرا آن را اجرا نمی‌کنید.

هاتگرام و تلگرام‌طلایی در خط پایان/ فیروزآبادی: احتمال فیلتر اینستاگرام هم هست

دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به فعالیت و دسترسی بدون محدودیت هاتگرام و تلگرام طلایی به تلگرام گفت: سال را به پایان نخواهیم برد مگر اینکه موتور این دو برنامه، ایرانی شده یا بسته شوند.

چرا دستور فیلتر تلگرام را اجرا نمی‌کنید

نمی‌‌دانم هاتگرام وطلاگرام ارز دولتی گرفته‌ یا نگرفته‌اند/ دستوری برای فیلتر تلگرام‌های فارسی نداریم

وزیر ارتباطات درباره خبر ورود 2 هزار سرور هاتگرام و تلگرام طلایی با ارز دولتی، گفت: هیچ اطلاعی در این باره ندارم. باید به کی قسم بخوریم که در این جریان نقشی نداریم.

رد شکایت از بازپرس فیلترکننده تلگرام در دادگاه قطعی شد

قرار منع تعقیب بازپرس صادر کننده دستور فیلتر تلگرام که در پی شکایت چند وکیل دادگستری از او صادر شده بود، در دادگاه تایید شد.

آیا امکان تحقق هنر معناگرا وجود دارد/نیهیلیسم همه را فراگرفته است

عبدالکریمی، استاد فلسفه در نشست نقد و بررسی فیلم «راه ر فتن روی سیم» اثر احمدرضا معتمدی با طرح این پرسش که آیا امکان تحقق هنر معناگرا وجود دارد یا نه گفت: امروز نیهیلیسم همه را فراگرفته است.

جهرمی: در جریان سرورهای هاتگرام نیستم؛ دستوری برای فیلتر تلگرام فارسی نداریم

فیلتر یک سایت مانند حکم قتل است

تهران- ایرنا- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات با انتقاد از فیلتر سایت های اینترنتی و آنلاین فروش بلیت هواپیما، گفت: فیلتر یک سایت مانند حکم قتل است و نباید به راحتی حکم فیلتر صادر کرد.

پشت‌پرده شایعه قحطی کالاهای اساسی چیست؟/ معضلی به نام احتکار خانگی

احتکار و گرانی از مواردی است که این روزها در سطح بازار وجود دارد و به گفته برخی تغییر قیمت‌ها مانند نرخ دلار و سکه لحظه‌ای شده و هر لحظه امکان تغییر قیمت‌ها وجود دارد.

توسک: همچنان امکان عدم حصول توافق برگزیت وجود دارد

رئیس شورای اروپا ضمن هشدار درباره امکان عدم حصول توافق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا خواستار رفتار مسئولانه برای جلوگیری از وضعیتی ناخوشایند شد.

اسنپ تریپ رفع فیلتر شد

بعد از چهار روز اسنپ تریپ رفع فیلتر شد. به دستور دادستانی کل کشور فیلترینگ اسنپ تریپ مغایر با قوانین و به اشتباه انجام شده بود و بعد از بررسی مستندات دیروز دوشنبه ۲۶ شهریورماه رفع فیلتر شد.

در جریان سرورهای هاتگرام نیستم

وزیر ارتباطات با بیان اینکه در جریان ورود سرورهای نسخه های فارسی تلگرام با ارز دولتی در کشور نیستم، گفت: برای فیلتر این شبکه ها، دستوری دریافت نکردم.

بی‌اعتنایی بی‌سابقه به دستور قضایی در مورد فیلتر شکن‌های داخلی

معاون دادستان کل کشور با بیان اینکه عده ای باتجهیز فیلترشکن های داخلی دسترسی دشمنان به داده های عظیم کشور را فراهم می‌کنند، گفت: نمی‌گذارند دستور فیتلر تلگرام اجر اشود.

عده‌ای با تجهیز فیلترشکن‌های داخلی آشکارا به دستورات قضایی بی‌اعتنایی می‌کنند

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی در یادداشتی نوشت: مردم مدام سوال می‌کنند، اگر لازم نبود دستور فیلتر تلگرام صادر شود چرا چنین دستوری را صادر کردید و اگر ضرورت داشت چرا آن را اجرا نمی‌کنید.]]>

امید جدید ناسا به امکان زندگی در سیاره فراخورشیدی

دانشمندان ناسا با بررسی سناریوهای مختلف آب و هوایی دریافتند که هنوز امیدی به وجود آب کافی برای زندگی در سیاره فراخورشیدی وجود دارد.

تلگرام درصدد فروش "طلای مجازی" است / سرمایه ملی در خطری بزرگ

یک توسعه‌دهنده پلت‌فرم‌های ارتباطی موضوع ورود تلگرام به فروش طلای مجازی را که این روزها در برخی رسانه‌ها اعلام شده است، جزو سیاست‌های جدید تلگرام و این کار را اقدامی خطرناک برای اقتصاد کشور می‌داند.

تحرکات عرضه پول "تلگرام" در کشور شروع شد

مدیر یکی از پیام‌رسان‌های بومی با اشاره به جلسه رابط تلگرام با برخی کانال‌دارهای ایرانی گفت: این روزها صاحب‌نظران معتقدند که تحرکات برای فروش گرام از طرف تلگرام شروع شده است و مسئولان کشور هم هیچ عکس‌العملی در برابر این اتفاق نشان نمی‌دهند.

امکان تامین آب دو میلیون نفر تنها با 10 درصد صرفه‌جویی وجود دارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: سالانه در استان تهران یک میلیارد و 500 میلیون متر مکعب آب شرب به مصرف می‌رسد که با تنها 10 درصد صرفه‌جویی شهروندان امکان تامین آب مورد نیاز حدود دو میلیون نفر فراهم می‌شود.