هرلحظه امکان فیلتر تلگرام وجود دارد
مطالب مرتبط

هرلحظه امکان فیلتر تلگرام وجود دارد

تلگرام را می‌توان فیلتر کرد؟

وزیر ارتباطات درباره ادعای قابل فیلتر نبودن شبکه تلگرام، گفته است که بنا بر گزارش‌های واصله تغییری در ساختار نرم‌افزار تلگرام در مدت اخیر دیده نشده؛ این در حالی است که مدیر تلگرام چندی پیش از غیرقابل فیلتر بودن این پیام‌رسان در آینده ای نزدیک خبر داده است

همه چیز درباره دلیل فیلتر شدن تلگرام در روسیه

اخیراً دادگاهی در مسکو به درخواست سازمان نظارت بر ارتباطات الکترونیکی روسیه برای فیلتر شدن تلگرام پاسخ مثبت داد و از آن تاریخ تاکنون این کشور بیش از 18 میلیون IP را برای فیلتر کردن تلگرام بسته است.

نکته‌ای درباره غیرقابل فیلتر شدن تلگرام

عضو کمیته راهبری مرکز نوآوری ICT دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد فناوری بلاکچین گفت که غیرقابل فیلتر شدن تلگرام به لحاظ عملی ممکن است.

نظر وزیر ارتباطات در خصوص فیلتر شدن تلگرام

ایلام-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون حکمی مبنی بر فیلتر تلگرام به ما نرسیده است.

روسیه حکم به فیلتر تلگرام داد

مسکو - ایرنا - دادگاه تاگانسکی شهر مسکو با پذیرش شکایت سرویس فدرال نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و ارتباطات جمعی روسیه، حکم به فیلتر تلگرام داد.

سبحانی‌فر: بنایی بر فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی وجود ندارد

یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با تاکید بر اینکه بنایی بر فیلتر و بسته شدن شبکه‌های مجازی و پیام‌رسان‌های خارجی همچون تلگرام، واتس‌آپ و اینستاگرام وجود ندارد، گفت: هیچ شبکه اجتماعی که محتوای مجرمانه نداشته باشد، بسته نمی‌شود مگر آنکه محتوای مجرمانه داش

ایلام| وزیر ارتباطات: حکمی مبنی بر فیلتر تلگرام به دست ما نرسیده است

وزیر ارتباطات در خصوص فیلتر تلگرام گفت: حکمی مبنی بر فیلتر تلگرام به دست ما نرسیده است.

نجات فایل‌های شخصی در تلگرام

بسیاری از تنظیمات پیام رسان تلگرام مثل پاک کردن اکانت از طریق تلگرام وب امکان پذیر است. در این گزارش با نحوه بک آپ گرفتن از اطلاعات تلگرام آشنا شوید.

حکم فیلتر تلگرام در روسیه صادر شد

دادگاهی در مسکو در حکم اعلام کرد که شرکت های مخابراتی این کشور باید نرم افزار پیام رسان تلگرام را فیلتر کنند، زیرا این شرکت حاضر نشده دسترسی مقامات اطلاعاتی روسیه به پیام های رمز گذاری شده کاربران را فراهم نماید.

ایستادگی روحانی برای جلوگیری از فیلتر تلگرام بی‌اساس است

رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر ایستادگی رئیس جمهور در مقابل فیلتر تلگرام، گفت: این حرف بی پایه و اساس است.

حکمی مبنی بر فیلتر تلگرام به دست من نرسیده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حکمی مبنی بر فیلتر تلگرام به دست من نرسیده است.

امکان تولید کالای با کیفیت در کرمانشاه وجود دارد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه با اشاره به فعالیت یک هزار واحد صنعتی در استان گفت: در این واحدها امکان تولید کالای با کیفیت ایرانی که قابلیت رقابت در بازارهای جهانی را داشته باشد، وجود دارد.

تاریخی برای فیلتر تلگرام اعلام نشده است

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: نه تنها هنوز تصمیمی برای فیلتر تلگرام گرفته نشده است، بلکه تاریخی هم برای آن اعلام نشده است.

اتفاق نظر مسئولین نظام در قوای سه‌گانه برای فیلتر کردن تلگرام در آینده نزدیک

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: فیلتر کردن تلگرام جزو سیاست‌های اصلی است که مورد اتفاق مسئولین نظام در قوه سه گانه است که به زودی اتفاق خواهد افتاد.

مهدوی‌کیا: پرسپولیس کاری کرد که کمتر کسی انتظارش را داشت/ برای قهرمانی سال بعد، از همین حالا باید استارت زد

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار برانکو فوق‌العاده بوده که البته بدون حمایت همه جانبه هواداران نه امکان این اتفاق وجود داشت و نه امکان ادامه آن وجود دارد.

اگر فیلتر شدن تلگرام در راستای اقتضای مصالح نظام باشد باید انجام شود/ لزوم تقویت پیام‌رسان‌های داخلی

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر فیلتر شدن تلگرام در راستای اقتضای مصالح نظام باشد باید انجام شود.

حکمی برای فیلتر تلگرام به وزارت ارتباطات نرسیده

ایلام- وزیر ارتباطات گفت: حکمی برای فیلتر تلگرام به ما نرسیده است.

پاسخ شفاف وزیر ارتباطات به ادعای قابل فیلتر نبودن تلگرام

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اظهاراتی صریح به ادعای قابل فیلتر نبودن تلگرام پاسخ گفت.

مخالفت با فیلتر تلگرام توسط گروه‌های خارج‌نشین بی‌اساس است/ باید به نگرانی‌های مردم در مورد پیام‌رسان‌های داخلی پاسخ داد

نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس، مخالفت‌ها با فیلتر شدن تلگرام از سوی گروه‌های خارج‌نشین را بی‌اساس دانست و گفت: باید بدون توجه به این صحبت‌ها حرکت تکاملی خودمان را برای سالم‌سازی فضای مجازی پیش ببریم.