هرلحظه امکان فیلتر تلگرام وجود دارد
مطالب مرتبط

از فیلتر تلگرام تا قیمت گوشی که بالا رفت و پایین نیامد

افزایش چند برابری قیمت گوشی با افزایش نرخ ارز و سودجویی فروشندگانی که علی‌رغم دریافت ارز دولتی، کالاها را با نرخ ارز آزاد به فروش رساندند و فیلتر شدن پیام‌رسان تلگرام که موجب رشد پیام‌رسان‌های بومی شد را می‌توان در شمار مهم‌ترین اخبار حوزه ارتباطات و فناو

امکان خطا در پیش‌بینی هوا وجود دارد

کارشناس اداره هواشناسی با بیان اینکه جو سیال و در حال تغییر است گفت: امکان خطا در پیش‌بینی‌ها وجود دارد و نمی‌توان گفت تمامی پیش‌بینی‌ها دقیق محقق می‌شود.

گذری بر فیلترینگ تلگرام

در حالی که نزدیک به یک سال از فیلترینگ تلگرام می‌گذرد و در این مدت تبلیغات زیادی هم برای جایگزینی پیام‌رسان‌های بومی شده است، به نظر می‌رسد تلگرام همچنان در صدر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان قرار دارد.

۸۰درصد بلیت قطارهای نوروزی فروخته شد/امکان افزایش صندلی وجود دارد

معاون مسافری شرکت راه آهن از فروش ۸۰ درصد ظرفیت بلیت‌ قطارهای نوروزی خبر داد و گفت: امکان افزایش صندلی برای مسیرهای پرتقاضا وجود دارد.

منابع آبی قروه آلوده نیست/ امکان انتقال ویروس به شهرهای دیگر وجود دارد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: کلرزنی آب آشامیدنی شهرستان قروه را به حدود 1.2میلی گرم در لیتر افزایش داده‌ایم که این خود موجب از بین رفتن ویروس در منابع آبی می‌شود و با توجه به واگیری شدید این ویروس امکان سرایت به سایر شهرستان‌های دیگ

امکان اسکان۱۵هزار زائر مناطق عملیاتی در اردوگاه شهید باکری خرمشهر

آبادان-مدیر اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید باکری خرمشهر بااشاره به مساحت ۸هکتاری فراهم شده دراین اردوگاه گفت:امکان اسکان بیش از۱۵هزار نفراز زائران کاروان های راهیان نور دراین اردوگاه وجود دارد.

حال ‌میقان خوب شده است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: با توجه به نبود مشکل و چالش در تالاب میقان اراک امکان ورود مسافر و گردشگر به این منطقه در ایام نوروز وجود دارد.

۸۰ درصد بلیت‌ قطارهای نوروزی فروخته شد

معاون مسافری شرکت راه آهن از فروش ۸۰ درصد ظرفیت بلیت‌های ایام نوروز خبر داد و گفت: امکان افزایش صندلی برای مسیر‌های پر تقاضا وجود دارد

عرضه بلیت 8 هزار صندلی برای انجام سفرهای دریایی در نوروز98 / راه اندازی خط دریایی چابهار- عمان

معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در مجموع 8 هزار صندلی در بنادر جنوبی کشورمان در اختیار مسافران قرار دارد که از این تعداد 1000 صندلی متعلق به خطوط دریایی خارجی است، گفت: امکان خرید اینترنتی بلیت شناورهای تمام بنادر استان هرمزگان وجود دارد و ع

راهکار جمهوری آذربایجان برای مقابله با انحراف مذاکرات قره‌باغ

نخست‌وزیر ارمنستان قصد دارد امکان استفاده از کارت قره‌باغ را به عنوان برگ برنده مخالفانش در داخل ارمنستان محدود کند و مسئولیت‌های بین‌المللی ارمنستان در جنایاتی که در قره‌باغ رخ داده است را کاهش و در صورت امکان از زیر بار آن فرار کند.

آشکارسازی نقاط حادثه خیز سابقه‌دار

وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از موضوعاتی که به آن تاکید می شود آشکارسازی نقاط سابقه‌دار حادثه‌خیز است به نحوی که هر جایی که امکان حادثه وجود دارد علائم یا هشدار دهنده نصب شود.

توسعه یک فیلتر نوین برای حذف آلاینده‌ها از فاضلاب صنعتی

پژوهشگران به دنبال راهی برای حذف آلاینده‌ها از فاضلاب صنعتی هستند و به همین دلیل اخیراً راهی برای حل این مشکل پیدا کرده‌اند و آن استفاده از یک فیلتر نوین است.

وزیرکار: میزان معیشت کارگران اختلاف نظر بین کارگران و کارفرمایان است/تعیین دستمزد تا ساعاتی دیگر

وزیرکاردرباره دستمزد 98 گفت:در حال حاضر با توجه به برآوردی که از نرخ تورم وجود دارد، توافق نسبی بین شرکای اجتماعی به وجود آمده، ولی در خصوص جز 2 ماده 41 و سبد معیشت کارگران هنوز دیدگاه‌ها به هم نزدیک نشده و تا حدودی اختلاف نظر وجود دارد.

اخطاریه هواشناسی خراسان رضوی؛ امکان وقوع سیلاب وجود دارد

هواشناسی خراسان‌رضوی با توجه به بارش‌های روزهای آتی نسبت به وقوع سیلاب هشدار داده است.

سردشت ظرفیت تبدیل به قطب تولید آبزیان را دارد

مهاباد - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی سردشت گفت: با توجه به وجود سد سردشت با ظرفیت 387 میلیون مترمکعب، امکان انجام فعالیت های آبزی پروری در این شهرستان می تواند این منطقه را به یکی ار قطب های تولید آبزیان تبدیل کند.

عرضه دام زنده در ورودی شهرها ایام نوروز ممنوع است

خرم آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد گفت: با توجه به آغاز سفرهای نوروزی، به عرضه کنندگان دام زنده در ورودی شهرها اخطار داده شده در صورت ادامه فعالیت خود با هماهنگی دادستای امکان بازداشت آنان نیز وجود دارد.

بازگشایی محور ارتباطی رودبار به زهکلوت و ایرانشهر

محور ارتباطی رودبار جنوب به زهکلوت و ایرانشهر ، بازگشایی شد اما امکان مسدود شدن مجدد آن در ساعات و روزهای آینده وجود دارد. .

داعش مسؤولیت قتل یک تونسی که جسدش ماه گذشته میلادی کشف شده بود، بر عهده گرفت

مرکز آمریکایی "سایت" که بر پایگاه‌های افراط گری نظارت دارد، اعلام کرد، داعش در پیام رسان تلگرام قتل یک تونسی را که جسد وی ماه گذشته در مرکز تونس کشف شد، برعهده گرفته است.

مسئولان ما زحمتکش هستند اما سوء تدبیرها هم وجود دارد

مشهد- امام جمعه مشهد گفت: بیشتر مسئولان ما زحمتکش و تلاشگر هستند اما سوء تدبیرهایی نیز وجود دارد که باعث ایجاد مشکل برای مردم شده است.

150مکان ورزشی نیمه تمام در خراسان رضوی وجود دارد

مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هم اکنون 150 مکان ورزشی در حال ساخت در استان خراسان رضوی وجود دارد که برای تکمیل آنها چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.