انتصاب اعضای هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات نمایشگاه کتاب

رئیس سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با صدور احکامی رئیس و اعضای «هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان نمایشگاه کتاب تهران» را منصوب کرد.



مطالب مرتبط

مدیران متخلف مدارس به هیات رسیدگی تخلفات اداری معرفی می‌شوند

شیراز- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش وپرورش فارس گفت: با متخلفان از قوانین، آیین‌نامه‌ها و مقررات در زمینه ثبت نام دانش‌آموزان برخورد لازم صورت می‌گیرد و افراد خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معرفی می‌شوند.

انتصاب عضو اصلی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی محمد محمد آبادی را به مدت سه سال به سمت عضو اصلی شعبه اول هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت متبوع منصوب کرد.

واکنش معاون فرهنگی ارشاد به حاشیه‌های تخلفات مالی در خانه کتاب

معاون فرهنگی وزارت ارشاد به حاشیه‌های تخلفات مالی در خانه کتاب و شایعاتی مبنی بر ورود هیات بازرسی به این پرونده پاسخ داد.

رسیدگی به تخلفات ارزی

از ابتدای امسال به ۶۳ فقره پرونده تخلفات ارزی در فارس رسیدگی شده است.

رسیدگی به تخلفات ۱۰۰ شرکت حمل و نقل جاده ای در سال جاری

مشهد- مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: طبق آمار موجود در سه ماه ابتدایی سال جاری به پرونده تخلفات ۱۰۰ شرکت رسیدگی شده است.

نشانی واحدهای رسیدگی به اعتراضات تخلفات رانندگی

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نشانی واحدهای رسیدگی به اعتراضات تخلفات رانندگی را اعلام کرد.

تخلفات اجتماعی در استان سمنان نیازمند رسیدگی جدی است

سمنان-نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه امروز جامعه باید دور از تنش و در اوج همدلی و تدین باشد، گفت: تخلفات اجتماعی در استان نیازمند رسیدگی جدی است.

نظارت بر حقوق والدین و دانش آموزان در فارس

متخلفان ثبت نام دانش آموزان، به هیات رسیدگی تخلفات اداری معرفی می‌شوند.

مدیرکل تعزیرات تهران : رسیدگی به تخلفات ارزی مجرمانه خارج از وظایف تعزیرات حکومتی است

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران ، مصادیق مجرمانه تخلفات ارزی را خارج از حیطه وظیفه تعزیرات عنوان کرد و افزود: این مجازات غیر از پرداخت نقدی است و طبیعتا باید در محاکم قضایی رسیدگی شود.

باج ۵۰۰۰۰ یورویی نمایشگاه کتاب فرانکفورت به ایران برای چه بود؟

نمایشگاه کتاب فرانکفورت در برابر اهانت و اخلال سال گذشته منافقین در غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران ۵۰۰۰ یورو غرامت پرداخت می‌کند؛ اما آیا باید با گرفتن چنین مبلغی از مطالبه امنیت غرفه ایران در این نمایشگاه صرف‌نظر کرد؟

برپایی نمایشگاه کتاب در شهرستان ملایر

ملایر - همزمان با ایام فصل تابستان و فرارسیدن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نمایشگاه و فروشگاه کتاب در ملایر برپا شده است.

مراسم رونمایی از کتاب شرح حال «سید تقی خاموشی» برگزار شد

مراسم رونمایی از کتاب «شرح حال افکار و مبارزات مرحوم حاج سید تقی خاموشی» از اعضای فقید هیات موسس حزب موتلفه اسلامی برگزار شد.

گشت بازرسی سازمان تعزیرات حکومتی

گشت تعزیرات حکومتی استان تهران چهارشنبه ۲۷ تیر ماه به منظور بازرسی و کنترل بر بازار فروش لوازم خانگی و مبارزه با تخلفات این حوزه، در سه راه امین حضور، حاضر شد و به تخلفات تعدادی از کسبه رسیدگی کرد.

حمایت نمایندگان و کارشناسان از «طرح شفافیت» رییس‌جمهور

بسیاری از کارشناسان با مثبت ارزیابی کردن دستور رئیس‌جمهور به وزارت صنعت برای ارجاع عوامل فساد در واردات خودرو به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معتقدند باید با متخلفین با اشد مجازات برخورد شود.

نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در بیجار گشایش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار گفت: حدود سه هزار عنوان کتاب در نمایشگاه با تخفیف 50 درصدی از سه شنبه در محل مجتمع امیر نظام گروسی این شهرستان گشایش یافت.

ارسال پرونده تخلفات واردکنندگان تلفن همراه به تعزیرات

مدیرکل تعزیرات استان تهران:به زودی پرونده تخلفات در شرکت های واردکننده تلفن همراه به تعزیرات ارسال می شود که در کوتاه ترین زمان رسیدگی می کنیم.

اعضای هیات مدیره جدید شرکت بورس تهران انتخاب شدند/ پاداش هیات مدیره ۲۲۴ میلیون تومان

مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور بیش از 80 درصد از سهامداران پس از تصویب تقسیم سود نقدی 80 ریالی به ازای هرسهم، اعضای هیات مدیره جدید بورس تهران را تعیین کرد.

پول می‌گیریم، مزاحمت منافقین را در نمایشگاه کتاب فرانکفورت تحمل می‌کنیم!

یکی از نکاتی که طی چند سال گذشته برای نشر ایران و ناشران حاضر در این نمایشگاه آزاردهنده بوده، حضور عناصر منافقین در روزهای سوم و چهارم این نمایشگاه در غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران است.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون شنا معرفی شدند

مسعود سلطانی‌فر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان اعضای هیات رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را منصوب کرد.

تعیین شعب و بازرس ویژه برای رسیدگی به تخلفات بازار ارز و سکه تا خودرو و تلفن همراه

سخنگوی قوه قضاییه: با دستور ریاست قوه قضاییه در هریک از زمینه های تخلفات ارز،سکه و واردات برخی کالاها از جمله تلفن همراه و ورود برخی خودروها به صورت غیرقانونی، شعب و بازرس ویژه در نظر گرفته شده است.