راهپیمایی گسترده در دمشق در حمایت از ارتش و دولت سوریه+ عکس

صدها سوری امروز دوشنبه با تجمع در میدانی مهم در دمشق به حمایت از نیروهای مسلح ارتش سوریه و تحسین اقدام موفق آن در مقابله با حملات هوایی غیر مترقبه غرب پرداختند.مطالب مرتبط

استقبال گسترده اهالی درعا از ارتش سوریه +عکس و فیلم

اهالی استان درعا در جنوب سوریه بعد از آزادسازی و پاکسازی مناطق خود از گروه‌های مسلح و تروریستی در قالب راه اندازی راهپیمایی با وسیله‌های نقلیه خود از ارتش سوریه حمایت و استقبال کردند.

ادلب مقصد بعدی عملیات ارتش سوریه

دمشق - ایرنا - پیروزی های ارتش سوریه از ابتدای سال جاری در نقاط مختلف این کشور به ویژه در مناطق جنوبی و شرقی استان 'ریف دمشق' و درعا، سبب شده تا نیروهای مسلح با روحیه و شتاب بیشتری عملیات خود را علیه تروریست ها ادامه دهند.

ادلب مقصد بعدی ارتش سوریه/نبرد سهمگین در راه است

ارتش سوریه در راستای تلاش برای بسط حاکمیت دمشق برای تمامی اراضی سوریه پس از رقم زدن سرنوشت جبهه جنوب رهسپار شمال و ادلب خواهد شد.

مقصد بعدی ارتش سوریه و نقشه جدید مناطق تحت نفوذ گروه‌ها

دولت سوریه در استان درعا در جنوب سوریه، مهد اعتراضات علیه دمشق در سال ۲۰۱۱ پیروزی آسان و سریعی را در برابر گروه‌های مخالف که سال‌ها کنترل منطقه را در دست داشتند، به دست آورد اما نقشه نفوذ گروه‌ها در سوریه بعد از هشت سال جنگ چگونه تغییر یافته است؟ همچنین ب

درعا؛ پیروزی استراتژیک جدید سوریه پس از حلب و دمشق

آزادسازی حلب و دمشق و دیگر پیروزی‌ها و دست‌آوردهای نظامی ارتش سوریه نه تنها باعث تضعیف روحیه عناصر تروریستی شده، بلکه سبب قطع کمک‌های عناصر مسلح از شمال تا جنوب کشور شده که این مساله ترسیم معادله سیاسی جدید در سوریه را به همراه داشته است.

افزایش ارتباط کُردهای سوریه با دولت در دمشق

رئیس هیئت اجرایی شورای دموکراتیک سوریه اعلام کرد که این شورا می‌خواهد دفاتر وابسته به خود را در شهرهای «دمشق، اللاذقیة، حمص و حماة» ایجاد کند.

ارتش سوریه به 'مثلث مرگ'در درعا رسید

دمشق- ایرنا- ارتش سوریه پس از پاکسازی شرق درعا و تسلط بر گذرگاه نصیب امروز (چهارشنبه) به منطقه موسوم به مثلث مرگ در شمال استان درعا رسید. مثلث مرگ یک منطقه جغرافیایی است که شمال درعا را به شرق قنیطره و جنوب ریف غربی دمشق متصل می کند.

گشوده شدن جبهه های جدید جنگ برای تضعیف ارتش سوریه

دمشق- ایرنا- گروه های تروریستی به ویژه تحریرالشام (جبهه النصره) برای جلوگیری و تحت فشار قرار دادن پیشروی های ارتش و نیروهای مسلح سوریه در جنوب این کشور، جبهه های جدیدی در مناطق مرکزی و شمالی سوریه باز کرده است.

نگرانی رژیم صهیونیستی از پیروزی‌های ارتش سوریه

پاکسازی مساحت گسترده‌ای در استان درعا از لوث گروه‌های تروریستی مسلح، اراده ارتش سوریه را برای آغاز مرحله دوم عملیات جنوب دوچندان کرد.

حامیان تروریست ها از موفقیت های ارتش سوریه غافلگیر شدند

دمشق- ایرنا- 'حموده صباغ' رئیس مجلس سوریه گفت: پیروزی های ارتش این کشور بر گروه های تروریستی، حامیان آن ها را غافلگیر کرده است.

ارتش سوریه شهرک طفس را آزاد کرد

دمشق- ایرنا- ارتش و نیروهای مسلح سوریه در ادامه پیشروی های خود شهرک طفس در استان درعا را آزاد کردند.

«نیروهای دموکراتیک»، منطقه «النشوه» در «الحسکه» را در اختیار ارتش سوریه گذاشتند

بر اساس توافقی که اخیرا بین «نیروهای دموکراتیک سوریه» و دمشق حاصل شد، اعضای این گروه، محله النشوه در شهر الحسکه را به ارتش سوریه تحویل دادند.

آمادگی کُردهای سوریه تحت حمایت آمریکا برای مذاکره با نظام دمشق

شبه‌نظامیان کُرد سوریه که تحت حمایت سیاسی و نظامی آمریکا قرار دارند، از آمادگی خود برای مذاکره احتمالی با نظام دمشق خبر داده‌اند.

ارتش سوریه بر بیشتر مناطق استان درعا مسلط شد

دمشق- ایرنا- نهاد موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که ارتش و نیروهای مسلح این کشور پس از تسلط بر چندین شهرک و روستا، 84 درصد استان 'درعا' را به کنترل خود درآوردند.

ارتش سوریه بخشی از شهر درعا را آزاد کرد

دمشق- ایرنا- ارتش و نیروهای مسلح سوریه در ادامه پیشروی های خود امروز (پنجشنبه) وارد شهر مهم و استراتژیک درعا شده و بخشی از آن را آزاد کردند.

پیشروی‌های چشمگیر ارتش سوریه در ریف درعا/ سازمان ملل از بازگشت 95 هزار آواره سوری از اردن خبر داد

ارتش سوریه شهرک‌های جدیدی در ریف جنوب و جنوب شرقی درعا آزاد و جاده امان- دمشق را به طور کامل پاکسازی کرده است. هم‌زمان سازمان ملل متحد از بازگشت بخش اعظمی از آوارگانی، که به مرزهای اردن پناه برده بودند، به سوریه خبر داده است.

مسکو: حضور مستشاران ایرانی در سوریه به درخواست دمشق بوده است

نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه تاکید کرد: حضور مستشاران ایرانی در سوریه بنا به درخواست دولت مشروع دمشق بوده است.

تروریست ها از قنیطره در جنوب غرب دمشق خارج می شوند

دمشق- ایرنا- تروریست ها برای خروج از تمامی مناطق استان قنیطره در جنوب غرب دمشق با دولت سوریه به توافق رسیدند.

ارتش سوریه بر یک شهر و چهار روستا در استان درعا مسلط شد

دمشق- ایرنا- ارتش و نیروهای مسلح سوریه در ادامه پیشروی های خود امروز (دوشنبه) شهر 'الحاره' و چهار روستا در شمال غرب استان درعا را به طور کامل آزاد کردند.

عملیات ارتش سوریه برای محاصره شهر درعا آغاز شد

دمشق- ایرنا- ارتش و نیروهای مسلح سوریه امروز (سه شنبه) عملیاتی را برای محاصره شهر درعا در جنوب این کشور آغاز کردند.