تدوین نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97/نوسازی 4500 تاکسی در سال گذشته

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران برنامه‌های سال 97 را تشریح کرد و گفت: نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97 تدوین می‌شود.مطالب مرتبط

رتبه بندی در معیشت معلمان اثر گذار است

نماینده مجلس گفت: مجلس ردیف اعتباری برای رتبه بندی در نظر گرفته و در کمیسیون تلفیق تصویب شده است. همین نشان می‌دهد که شأن معلم را دیده ایم و رتبه بندی تا حدودی در معیشت فرهنگیان اثرگذار است.

تصویب اعتبار رتبه‌بندی معلمان در بودجه 98 یعنی توجه به شأن معلم

نایب رئیس کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس گفت:درست است برای رتبه بندی در سال 98، دو هزار میلیارد تومان بیشتر اعتبار تعیین نشده است اما توجه به آن نشان می‌دهد که شأن معلم را دیده‌ایم و رتبه بندی تا حدودی در معیشت اثرگذار است.

سال 98 بهترین فرصت اجرای "رتبه‌بندی معلمان" است

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تذکر این نکته که "اگر سال 98 رتبه‌بندی معلمان وارد فاز اجرایی نشود دیگر‌ هیچ وقت نمی‌توانند آن را اجرا کنند" گفت: سال 98 بهترین فرصت برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان است که تا پیش از این وارد فاز اجرایی نشده است.

گیلان|‌ دولت هیچ لایحه‌ای برای اجرای رتبه‌بندی معلمان به مجلس ارائه نداده است

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هیچ لایحه‌ای از طرف دولت جهت رتبه‌بندی معلمان به مجلس داده نشده است گفت: بعید می‌دانم دولت در سال 98 لایحه رتبه‌بندی معلمان را به مجلس ارائه دهد.

ادامه انجام طرح رتبه‌بندی نشریات در سال ٩٨

تهران- ایرنا- اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ادامه انجام «طرح رتبه بندی نشریات شامل روزنامه‌های سراسری و منطقه‌ای، استانی و محلی» در سال ٩٨ خبرداد.

آیا اجرای رتبه‌بندی معلمان در سال 98 "فریب" است؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه بودجه دانشگاه فرهنگیان پاسخگوی نیازها نیست، گفت: تا وقتی که دولت قانون رتبه‌بندی را آماده نکند تخصیص اعتبار برای آن فایده‌ای ندارد و در این شرایط هر حرفی که زده می‌شود جز فریب نیست.

درخشش علوم پزشکی شیراز در رتبه بندی کیو . اس

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رتبه بندی بین المللی QS در میان ۵۰۰ دانشگاه نخست جهان قرار گرفت.

تاتنهام در آستانه از دست دادن رتبه سوم لیگ برتر انگلیس

تهران- ایرنا- تیم تاتنهام که برای کسب عنوان سومی جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر انگلیس، جدال سخت و نفس گیری با تیم های منچستریونایتد، آرسنال و چلسی دارد، امشب مغلوب ساوتهمپتون شد و درآستانه از دست دادن رتبه سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

رتبه‌بندی معلمان نیازمند منابع مالی مناسب است/اجرای سند تحول بدون مشارکت سایر دستگاه‌ها شدنی نیست

رییس ستاد اجرای سند تحول بنیادین گفت: سال آینده تمام برنامه‌ها بر مبنای سند تحول است و اجرای بخشی از برنامه‌ها ازجمله رتبه‌بندی نیازمند امکانات بیشتر است.

رشد ۱۱ درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به سال گذشته

سرپرست اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از رشد ۱۱ درصدی صدور پروانه ساختمانی و پروانه تخریب و نوسازی در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

رشد ۱۱ درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به سال گذشته

سرپرست اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از رشد ۱۱ درصدی صدور پروانه ساختمانی و پروانه تخریب و نوسازی در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.]]>

رشد ۱۱ درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به سال گذشته

سرپرست اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از رشد ۱۱ درصدی صدور پروانه ساختمانی و پروانه تخریب و نوسازی در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

مشکلات رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت برطرف شد

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان در جلسه هیات دولت مطرح و به دلیل اشکالاتی به کمیسیون اجتماعی برگشت و اکنون مشکلات مرتفع شده و در انتظار تصویب هیات دولت هستیم.

رتبه‌بندی معلمان فروردین 98 به مجلس می‌آید

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تشریح جلسه این فراکسیون با وزیر آموزش و‌پرورش گفت: وزیر اعلام کرد که رتبه‌بندی معلمان فروردین 98 به مجلس می‌آید.

قیمت بلیط قطار برای نوروز افزایش پیدا نمی‌کند/ قیمت بلیط قطارهای پنج ستاره سقف ندارد/ قطارها از ایام نوروز رتبه‌بندی می‌شوند

معاون مسافری راه‌آهن با بیان اینکه برای انجام سفرهای نوروزی هیچ گونه افزایش قیمتی در بلیط قطار نخواهیم داشت، تاکید کرد: رتبه‌بندی قطارها از ایام نوروز عملیاتی می‌شود.]]>

تمام اعتبارات برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در اختیار ما نیست

رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین: تمام اعتبارات برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۸ در اختیار آموزش و پرورش نیست.

فوتسال ایران در رده سوم رنکینگ جهانی

بنابر جدیدترین رتبه بندی اعلام شده تیم‌های ملی فوتسال جهان در سایت (world futsal ranking)، تیم ملی فوتسال کشورمان هم چنان با کسب ۱۶۶۳ امتیاز، در رتبه سوم جهان قرار دارد.

استقلال به رتبه دوم رسید

تهران - ایرنا - تیم فوتبال استقلال تهران با برتری خانگی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران به رتبه دوم جدول رده بندی لیگ برتر رسید.

طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها در سال ۹۸ انجام می‌شود

رتبه‌بندی معلمان از مهر 98 اجرا می‌شود