تدوین نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97/نوسازی 4500 تاکسی در سال گذشته

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران برنامه‌های سال 97 را تشریح کرد و گفت: نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97 تدوین می‌شود.مطالب مرتبط

استعفای 2100 راننده تاکسی در یکسال گذشته در شیراز

رئیس سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز گفت: در حالی‌که در یکسال گذشته تلاش‌های جدی برای نوسازی و بهسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی در سطح این کلانشهر شده اما دو هزار و 100 راننده تاکسی در سطح شهر شیراز از شغل رانندگی استعفا و تاکسی‌های خود را اسقاط کرده‌ان

دانشگاه زنجان جزو 13 دانشگاه برتر ایران است

دانشگاه زنجان در پایگاه رتبه‌بندی «تایمز» که یکی از معتبرترین نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی است، در رتبه‌بندی سال 2016-2017 جزو 13 دانشگاه برتر ایران معرفی شد.

رتبه بندی فرهنگیان در برنامه ششم پیش بینی شده است

شهرکرد - ایرنا - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان و تغییر کاربری ها از مهمترین موارد پیش بینی شده در لایحه برنامه ششم توسعه است.

رتبه بندی فرهنگیان در لایحه برنامه ششم پیش بینی شده است

شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان و تغییر کاربری ها از مهمترین موارد پیش بینی شده در لایحه برنامه ششم توسعه است.

دانشگاه خلیج فارس رتبه 28 کشور را کسب کرد

بوشهر-ایرنا- رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: این دانشگاه در آخرین ارزیابی نظام رتبه بندی 'سایماگو' در بین 126 دانشگاه مختلف کشور رتبه 28 را کسب کرد.

رتبه بندی آشپزخانه های سطح سه دانشگاهها کلید خورد

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم رتبه بندی آشپزخانه های سطح سه دانشگاه ها را در تابستان سال جاری کلید زد.

جهش ۱۰ پله‌­ای ایران در رتبه‌بندی جهانی نوآوری

براساس تازه ترین گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) برای رتبه بندی کشورها در شاخص جهانی نوآوری، ایران در سال جدید میلادی، جهش ۱۰ پله‌ای داشته است.

جهش ۱۰ پله‌ای ایران در رتبه‌بندی شاخص جهانی نوآوری

بر اساس تازه‌ترین گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) برای رتبه بندی کشور‌ها در شاخص جهانی نوآوری، جمهوری اسلامی ایران در سال جدید میلادی، جهش ۱۰ پله‌ای داشته است.

جهش ۱۰ پله‌ای ایران در رتبه‌بندی شاخص جهانی نوآوری

براساس تازه‌ترین گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) برای رتبه‌بندی کشورها در شاخص جهانی نوآوری، جمهوری اسلامی ایران در سال جدید میلادی، جهش ۱۰ پله‌ای داشته است.

قوانین و مشکلات تاکسی‌های اینترنتی در کشورهای مختلف

تاکسی‌های اینترنتی در طول پنج سال گذشته به دلیل ضعف قوانین حمل‌ونقل در کشورهای اروپایی و آسیایی به شدت محبوب شدند، اما از نظر کارشناسی مهمترین مسئله چالش برانگیز در مورد تاکسی‌های اینترنتی عدم وضع قوانین و مقررات خاص مستلزم این صنعت نوین است.

جهش 10 پله‌­ای ایران در رتبه‌بندی شاخص جهانی نوآوری

بر اساس تازه‌ترین گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) برای رتبه‌بندی کشورها در شاخص جهانی نوآوری، جمهوری اسلامی ایران در سال جدید میلادی، جهش 10پله‌ای داشته است.

راه اندازی نرم افزار رتبه بندی بهداشتی رستوران‌ها

سرپرست مرکز بهداشت شهدای والفجر از راه اندازی نرم افزار اندرویدی رتبه بندی بهداشتی رستوران‌ها خبر داد.

جهش 10پله ای ایران در رتبه‌بندی شاخص جهانی نوآوری

تهران- ایرنا- تازه ترین گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری 'وایپو' (WIPO) برای رتبه بندی کشورها در شاخص جهانی نوآوری نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران در سال 2018، جهش 10پله ‌ای داشته است.

اعلام شاخص‌های رتبه بندی دانشگاه‌ها از منظر جذب هیات علمی

شاخص‌های رتبه بندی دانشگاهها از منظر جذب اعضای هیات علمی در جلسه اخیر هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی تشریح شد.

خبرخوش شهرداری برای رانندگان تاکسی/بخشودگی مشروط جرایم معاینه فنی تاکسی‌های فرسوده

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: تاکسی‌های دارای عمر بالای ده سال می‌توانند تا 31 شهریور ماه امسال، نسبت به دریافت معاینه فنی اقدام کنند و در صورت دریافت معاینه فنی تا این مهلت، جرایم گذشته آنها در حوزه فرسودگی خودرو و فقدان معاینه ف

رتبه اعتباری ترکیه باز هم کاهش یافت

موسسه رتبه‌بندی فیچ به دلیل افزایش کسری حساب جاری، افزایش نرخ تورم و عدم اتخاذ سیاست‌های مناسب اقتصادی، رتبه اعتباری ترکیه را باز هم کاهش داد.

رتبه‌بندی وزارت ارشاد دیگر ملاک جایزه فرهنگستان به رسانه‌ها نیست

کارگروه ششمین دوره جایزه فرهنگستان به رسانه‌ها در اولین جلسه خود، ملاک انتخاب رسانه‌ها برای شرکت در این جایزه را در سال جاری، به جای طرح رتبه‌بندی وزارت ارشاد، فراخوان عمومی، اعلام کرد.

نحوه فعالیت و رتبه‌بندی سمن‌های جوانان حوزه گردشگری + جزئیات

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن تشریح جزئیات و نحوه فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در حوزه گردشگری و بوم‌گردی، از رتبه‌بندی این سمن‌ها از سال آینده خبر داد.

اراک| تشکل های اقتصادی کشور رتبه‌بندی ‌شدند

معاون تشکل های اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه تشکل های اقتصادی کشور رتبه‌بندی و ارزیابی شدند گفت: نقش‌آفرینی تشکل‌های استانی در اتاق ایران افزایش می‌یابد.

خودروهای خارجی در پارکینگ «ایران مال» تاکسی‌ اختصاصی مجموعه است

مدیر روابط عمومی ایران مال گفت: 300 خودرو در پارکینگ این شرکت مربوط به ناوگان تاکسی رانی اختصاصی این مجموعه است و متعلق به هیچ یک از فرزندان مسئولان ارشد نظام نیست.