تدوین نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97/نوسازی 4500 تاکسی در سال گذشته

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران برنامه‌های سال 97 را تشریح کرد و گفت: نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97 تدوین می‌شود.مطالب مرتبط

امسال فقط ۷۰۰ تاکسی نوسازی شد/ اعتبار خوبی برای تاکسی‌ها در بودجه دیده شده است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه قرار بود امسال 10 هزار خودرو در تهران نوسازی شود، گفت: ولی تاکنون فقط 700 تاکسی نوسازی شده است.

توقف فعالیت سایت نوسازی تاکسی‌های فرسوده!

معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه با بیان اینکه سایت نوسازی تاکسی های فرسوده فعلا متوقف شده است، گفته، متوقف شدن سایت نوسازی کشور به دلیل مشکلاتی چون نوسانات موجود در بازار  است که امید است بزودی با رفع مشکل، روند نوسازی از سر گرفت

نظام رتبه‌بندی معلمان در حال پیشرفت است

وزیر آموزش پرورش گفت: نظام رتبه بندی معلمان در حال پیشرفت کار است و در بودجه ۹۸ هم پیش‌بینی‌هایی در این خصوص صورت گرفته است.

بررسی نظام رتبه‌بندی معلمان در هیات دولت طی هفته آینده/ هدف اصلی رتبه‌بندی، افزایش حقوق نیست

وزیر آموزش و پرورش از بررسی نظام رتبه‌بندی معلمان در هیات دولت طی هفته آینده خبر داد و تاکید کرد: هدف اصلی رتبه‌بندی، افزایش حقوق نیست بلکه ارتقای توانمندی‌ها و شایستگی‌ها معلمان است. ]]>

تلاش‌های مجلس برای اجرای رتبه‌بندی معلمان در سال 98/ارسال نامه به روحانی

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلایه‌مندی نمایندگان مجلس در نامه به رئیس‌جمهور از عدم‌اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان گفت: رئیس‌جمهور محترم در سال سوم اجرای برنامه ششم نظام رتبه‌بندی را اجرایی کند.

تخصیص اعتبارات برای بیمه تاکسیران ها/یک سال است رانندگان در صف نوسازی هستند

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص نوسازی ناوگان تاکسیرانی گفت: این کار به کندی انجام می شود و یک سال است رانندگان در صف نوسازی هستند.

بطحائی: نظام رتبه‌بندی در بودجه 98 قرار گرفت

وزیر آموزش و پرورش از قرار گرفتن نظام رتبه بندی معلمان در بودجه سال 98 خبر داد.

رقم رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ کافی نیست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قرار گرفتن نظام رتبه‌بندی معلمان در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: متاسفانه مبلغ در نظر گرفته شده برای رتبه‌بندی معلمان کافی نیست.

درخواست ۱۶۰نماینده از رئیس جمهور برای اجرای نظام رتبه بندی معلمان

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه جمعی از نمایندگان برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان قرائت شد.

چالش‌های انتقال فناوری‌های بومی به بخش‌های صنعتی/ارائه شاخص‌های رتبه‌بندی از سوی وزارت علوم

معاون هماهنگی و اجرایی‌سازی ستاد اجرای نقشه جامع علمی کشور با اشاره به شاخص‌های رتبه‌بندی، گفت: از گذشته پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در این زمینه اقدام می‌کرده است، ولی در صدد تکمیل‌تر کردن شاخص‌های رتبه‌بندی هستیم که در این زمینه قرار است از سوی وزارت

بیانیه ١٦٠ نفر از نمایندگان در خصوص اجرای نظام رتبه بندی معلمان

یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ١٦٠ نفر از نمایندگان خطاب به رییس جمهور را در خصوص اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان قرائت کرد.

درخواست از رئیس‌جمهور برای تصویب طرح نظام رتبه بندی معلمان در هیئت دولت

دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان با تهیه طوماری خطاب به رئیس جمهور خواستار تصویب طرح نظام رتبه بندی معلمان در هیئت دولت و ارائه آن همراه با پیش نویس بودجه سال 98 به مجلس شدند.

بیانیه ۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهور درباره نظام رتبه‌بندی معلمان

نمایندگان در حمایت از نظام رتبه‌بندی معلمان بیانیه‌ای را خطاب به رئیس‌جمهور صادر کردند]]>

در جدیدترین رده‌بندی المپیکی کاراته؛ عسگری در صدر

تازه‌ترین رده‌بندی فدراسیون جهانی پس از رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ اسپانیا اعلام شد که براساس آن ۵ کاراته‌کای کشورمان رتبه تک‌رقمی به دست آوردند و در رده‌بندی المپیکی نیز علاوه بر بهمن عسگری، سجاد گنج‌زاده صاحب رتبه چهارم رده‌بندی المپیک ۲۰۲۰ و رتبه دوم

ابطحی: لایحه رتبه‌بندی معلمان به سال جاری نمی‎‌رسد

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: شاید دولت به دلیل بودجه‌ ناکافی و یا این که اعتبار کافی وجود ندارد و یا به هر دلیل دیگر هنوز طرح نظام رتبه‌بندی معلمان را در صحن دولت تصویب نکرده‌ است.

بودجه ۲ هزار میلیاردی دولت برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برخی مدیران سازمان برنامه و بودجه با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مدعی شدند که ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار درباره اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفته شده اما به نظر می‌رسد که این رقم بسیار کم است.

عملیاتی شدن رتبه بندی مهم ترین مطالبه معلمان است

تهران-ایرنا- مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در آستانه تصویب بودجه سال 98 در بیانیه ای مهم ترین مطالبه معلمان را عملیاتی شدن نظام رتبه بندی اعلام کرد.

بررسی بودجه 98 آموزش‌وپرورش؛ کفاف رتبه‌بندی را نمی‌دهد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:‌ رقم درنظر گرفته شده در بودجه سال 98 کفاف اجرای رتبه بندی معلمان را نمی‌دهد و دولت باید پیشنهاد آموزش و پرورش برای رتبه بندی را بپذیرد.

سرانجام معیشت و کیفیت در رتبه‌بندی معلمان

یک معلم و کارشناس آموزشی درباره رتبه‌بندی معلمان گفت: رتبه‌بندی هر چند ممکن است به طور موقت سبب افزایش انگیزه‌های خودارتقایی کارکنان شود، اما این افزایش انگیزه الزاماً به ارتقای کیفی و افزایش کارآیی فردی و سیستمی منجر نخواهد شد.

توییت بطحایی درباره رتبه‌بندی معلمان

وزیر آموزش‌وپرورش در توییتی اعلام کرد:‌ با حمایت رئیس‌جمهور و پیگیری آقای نوبخت اعتبار رتبه‌بندی در لایحه بودجه 98 گنجانده شد.