تدوین نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97/نوسازی 4500 تاکسی در سال گذشته

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران برنامه‌های سال 97 را تشریح کرد و گفت: نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال 97 تدوین می‌شود.مطالب مرتبط

جدیدترین رتبه‌بندی دانشگاههای جهان اعلام شد/هاروارد در رتبه اول

سیستم رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی تایمز، رتبه بندی ۲۰۱۹ دانشگاه‌ها را اعلام کرد.

نتایج اولیه دور سوم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری اعلام شد

تهران - ایرنا - کمیته رتبه‌بندی پایگاههای خبری با ارسال نتایج اولیه رتبه بندی دور سوم به نشانی پست الکترونیکی شرکت کنندگان، فرصتی هفت روزه برای اعلام نظر مدیران مسئول شرکت کننده در رتبه بندی در نظر گرفت.

سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان رتبه‌بندی می‌شوند

سرپرست اداره کل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان از تدوین شاخص‌های رتبه‌بندی سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه جوانان تا پایان سال خبر داد.

نتایج اولیه دور سوم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری اعلام شد

کمیته رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری با ارسال نتایج اولیه رتبه‌بندی دور سوم به نشانی پست الکترونیکی شرکت‌کنندگان، فرصتی هفت روزه برای اعلام نظر مدیران مسئول شرکت‌کننده در رتبه‌بندی در نظر گرفت.

حضور 19 دانشگاه آسیایی در بین 100 دانشگاه برتر/ پیشرفت محسوس چینی‌ها

موسسه رتبه‌بندی "QS " رتبه‌بندی دانشگاههای جهان در سال ۲۰۱۹ از منظر استخدام دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی را منتشر کرد.

بررسی لایحه رتبه بندی فرهنگیان + فیلم

وزیر آموزش و پرورش از ارائه لایحه رتبه بندی فرهنگیان به دولت خبر داد.

مس سونگون به رتبه دوم جدول رده بندی رسید

تهران - ایرنا - تیم فوتسال مس سونگون با برتری خارج از خانه مقابل مقاومت قرچک به رتبه دوم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های ایران رسید.

بانه شهر تاکسی های دربستی

سنندج - ایرنا - نرخ مصوب برای حمل و نقل درون شهری بانه از چند سال گذشته تعیین نشده و این امر سبب شده که رانندگان تاکسی برای خود نرخ تعیین و بیشتر به صورت دربستی کار کنند.

جلسه تدوین پیش نویس سیاست های کلی در حوزه جوانان

بیستمین جلسه تدوین پیش نویس سیاست های کلی نظام در حوزه جوانان در سالن جلسات دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور جمعی از نخبگان و صاحبنظران و همچنین مدیران دستگاه های ذی ربط با موضوع بررسی مسأله هویت جوانان برگزار شد.

تصادف در ایستگاه تاکسی نوشهر یک کشته بر جای گذاشت

نوشهر- ایرنا - بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با سه دستگاه تاکسی پارک شده در میدان آزادی شهر نوشهر ، یک راننده تاکسی کشته شد.

رتبه نخست تولید کیفیت علم متعلق به دانشگاه امیرکبیر است

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به بخش رتبه‌بندی در حوزه تولید علم و در بخش کیفیت خاطرنشان کرد: پیش از این دوره 4 ساله در این حوزه رتبه راضی‌کننده‌ای نداشتیم اما هم اکنون به استناد مراجع ذی صلاح در این زمینه با فاصله زیادی نسبت به دیگر

نوسازی بافت فرسوده در اولویت ساخت و ساز زنجان

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده برای جلوگیری از بروز بحران در سوانح، از اهمیت زیادی دارد.

طرح ساماندهی و رتبه‌بندی داوران قرآنی در استان خراسان جنوبی اجرا می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح ساماندهی داوران قرآنی با هدف رتبه‌بندی داوران در استان اجرا می‌شود گفت: تمامی داوران استانی و بین‌المللی باید مشخصات خود را در سایت ثبت کنند.

سند و نقشه عمرانی استان بوشهر تدوین شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با تدوین سند و نقشه عمرانی استان بوشهر پروژه‌های نیمه تمام بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و در چهلمین سال پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود.

76 درصد اتوبوس‌های تهران به پایان عمر خود رسیده اند

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه 76 درصد اتوبوس‌ها و تمام خودروهای ون در حال تردد در تهران به پایان عمر خود رسیده است، گفت: امسال باید10 هزار دستگاه تاکسی جایگزین تاکسی های فرسوده می شد اما تاکنون 300 دستگاه تاکسی جایگزین شده است.

کسب رتبه برتر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در استان گیلان توسط اداره کل نوسازی مدارس استان

پرواز موفق تاکسی هوایی در انگلیس

یک شرکت انگلیسی با موفقیت یک تاکسی هوایی را در شهر بریستول به پرواز درآورده و امیدوار است در آینده امکان استفاده گسترده از این خودروهای پرنده فراهم شود.

تاکسی پرنده در انگلیس با موفقیت آزمایش شد

لندن – ایرنا – یک شرکت انگلیسی موفق شده است تا یک تاکسی پرنده را که به‌صورت عمودی از زمین برخاسته و فرود می‌آید، طراحی و مورد آزمایش قرار دهد.

پیش بینی نوسازی ۲۰ هزار واحد مسکونی فرسوده با بسته های تشویقی

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، فرصت ها و چالش های نوسازی بافت فرسوده تهران را تشریح کرد.

فیلم‌های کودک هم درجه‌بندی سنی می‌شوند/ ارزیابی توسط جامعه‌شناسان و روانشناسان

دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران گفت: نظام درجه‌بندی سنی، خانواده‌ها را در انتخاب فیلم‌هایی که می‌خواهند به تماشای آن بنشینند، کمک خواهد کرد. این موضوع در سینما محدود نمی‌شود و باید در شبکه نمایش خانگی نیز به کار برود.