برف و باران تا سه شنبه در خوزستان ادامه دارد

اهواز – ایرنا – اداره کل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: بارش برف و باران از روز دوشنبه هفته جاری در برخی نقاط استان آغاز شده و تا سه شنبه ادامه دارد.



مطالب مرتبط

وزش باد و بارش پراکنده در البرز ادامه دارد

کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که وزش باد به نسبت شدید و بارش پراکنده باران طی امروز و 2 روز آینده در استان ادامه دارد.

آتش سوزی در هورالعظیم با گذشت بیش از 70 روز ادامه دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: آتش سوزی هورالعظیم در سه نقطه از خاک عراق همچنان ادامه دارد.

آتش سوزی در هورالعظیم با گذشت بیش از 70 روز ادامه دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: آتش سوزی هورالعظیم در سه نقطه از خاک عراق با گذشت بیش از 70 روز همچنان ادامه دارد.

محدودیت های ترافیکی تا ساعت 24 امشب ادامه دارد

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: محدودیت های ترافیکی در محورهای رشت - قزوین و بالعکس و آستارا - اردبیل و بالعکس تا ساعت 24 امشب (سه شنبه) ادامه دارد.

آتش سوزی هور همچنان ادامه دارد/ دود فعلا به سمت ایران نمی‌آید

مدیرکل محیط زیست خوزستان گفت: تصاویر ماهواره‌ای روز گذشته نشان می‌دهد آتش‌سوزی همچنان در چند نقطه بخش عراقی هور وجود دارد و تنها دود، در محیط هور العظیم مهار شده است.

ادامه روند رطوبت هوا در برخی شهرهای خوزستان تا اواخر هفته آینده

اهواز - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: روند افزایش رطوبت به ویژه در نوار ساحلی و شرقی با شدت و ضعف تا اواخر هفته آینده نیز ادامه خواهد یافت.

رطوبت از اواسط هفته در خوزستان افزایش می یابد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: رطوبت از روز سه شنبه بار دیگر در برخی نقاط خوزستان افزایش می یابد.

افزایش ابر و رگبار باران و رعد وبرق و تندباد موقت در استان تهران

بررسی و تحلیل داده های اداره کل هواشناسی استان تهران نشان داد: در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی در بعضی از ساعات در سطح استان تهران به‌خصوص در نیمه شمالی افزایش ابر و رگبار باران و رعد وبرق و تندباد موقتی پیش‌بینی می‌شود.]]>

افزایش ابر و رگبار باران و رعد وبرق و تندباد موقت در استان تهران

بررسی و تحلیل داده های اداره کل هواشناسی استان تهران نشان داد: در روزهای "چهارشنبه" و "پنج شنبه" مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی در بعضی از ساعات در سطح استان تهران به خصوص در نیمه شمالی افزایش ابر و رگبار باران و رعد وبرق و تندباد موقتی پیش بینی می‌شود .

دمای خوزستان در تاسوعا و عاشورا کاهش می یابد

اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوای خوزستان از امروز تا پنج شنبه هفته جاری همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی، یک تا سه درجه به صورت تدریجی کاهش می یابد.

دمای خوزستان 2 تا سه درجه کاهش می یابد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:دمای هوای خوزستان از روز شنبه 24 شهریور 2 تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

گرمای 46 درجه در خوزستان و ادامه حضور مردم در عزاداری تاسوعا

اهواز- ایرنا- درحالی که سرپرست اداره‌کل هواشناسی خوزستان حداکثر دمای استان را 46 درجه اعلام کرده ، مردم خوزستان همچنان به برپایی باشکوه عزاداری های حسینی (علیه السلام) در روز تاسوعا مشغول هستند.

تداوم هوای شرجی تا پایان هفته در خوزستان

اهواز - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از روز سه شنبه به ویژه در نوار ساحلی و شرقی، شاهد وقوع پدیده شرجی در استان خواهیم بود.

هاکی خوزستان پس از هفت سال یک عنوان کشوری کسب کرد

اهواز – ایرنا – رییس هیات هاکی خوزستان گفت: هاکی خوزستان پس از هفت سال در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور به نشان برنز رسید که این موضوع نشان از به حرکت درآمدن چرخه این رشته در استان دارد.

روزهای پاییزی باران بدون لیلی عاج

دو نمایش «مسئله غامض» و «آدم خوب ایالت سچوان» از ابتدای مهرماه در تماشاخانه باران روی صحنه می‌روند.

بیش از 5 هزار هکتار بافت فرسوده در استان خوزستان وجود دارد

دبیر کانون سراسری انبوه ‌سازان خوزستان با اشاره به 140 هزار هکتار بافت فرسوده در سطح کشور، گفت: براساس آمار، 5 هزار و 800 هکتار از این سطح در استان خوزستان وجود دارد که به عبارتی 9.5 درصد بافت فرسوده در جغرافیای استان است.

گزارشی تلخ از خوزستان؛ مهدی فوتبال در آستانه نابودی

استان خوزستان در فصل ۹۸-۹۷ چهار نماینده در لیگ برتر و دو نماینده در لیگ دسته اول دارد که این شش‌ نماینده خوزستان در فصل جدید، در مجموع ۴ سرمربی غیربومی، ۱۱ بازیکن مربی غیربومی و ۸۵ بازیکن غیربومی در اختیار دارند. ]]>

مسئولان خوزستان هنوز صدای زنگ خطر بافت فرسوده را نشنیده اند

اهواز - ایرنا - دبیر کانون سراسری انبوه ‌سازان خوزستان گفت: بیش از پنج هزار و 800 هکتار بافت فرسوده در خوزستان وجود دارد اما هنوز مدیران عمرانی زنگ خطری که در این مناطق به صدا درآمده را نشنیده اند.

باران در روزهای پایانی شهریور زنجان

بارشهای پراکنده باران از عصر امروز هوای زنجان را خنک تر خواهدکرد .

تیم نوجوانان کبدی خوزستان ظرفیت های بالایی دارد

اهواز – ایرنا – سرپرست هیات کبدی خوزستان گفت: برای اولین بار در طول تاریخ کبدی خوزستان تیم نوجوانان استان در رقابت های قهرمانی کشور به مقام سوم رسید وکسب این عنوان نشان داد نوجوانان ما ظرفیت رشد بسیار خوبی دارند.