تولید انگور خارج از فصل در گلخانه

یک کشاورز سامانی در چهارمحال و بختیاری موفق شد در گلخانه انگور خارج از فصل تولید کند .مطالب مرتبط

نگرانی برای کاهش کیفیت تولید انگور در خراسان‌شمالی با گرمای هوا

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌شمالی گفت: با افزایش گرمای هوا در این استان، نگران کاهش کیفیت تولید انگور هستیم.

برداشت بیش از 300 تن محصول از باغات انگور دره شهر+ گزارش

80 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان دره شهر به کشت محصول انگور اختصاص یافته که پیش بینی می شود بیش از 320 تن انگور از این باغات برداشت شود.

مشکلات بزرگ‌ترین واحد گلخانه‌ای کشور از زبان گلخانه‌داران

گلخانه امان‌آباد که یکی از بزرگ‌ترین واحدهای گلخانه‌ای کشور است، با چالش‌ها و مشکلات بسیاری در زمینه زیرساختی اعم از جاده‌دسترسی، آب، برق، گاز و ... دست و پنجه نرم می‌کند.

مجتمع گلخانه ای خمین با کمبود آب مواجه است

خمین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خمین گفت: مجتمع گلخانه ای این شهرستان به عنوان قطب مهم تولید گل و گیاه با کمبود آب مواجه است و برای ادامه فعالیت نیاز به تامین 50 لیتر در ثانیه آب دارد.

وقتی لبیک به پیام رهبری امام جماعت روستا را کشاورز می‌کند

علی اصغر موقعی‌پور امام جماعت یکی از روستاهای قم است که به مطالبات رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی لبیک گفته و با راه‌اندازی گلخانه‌ای در روستای ویریچ بخش کهک قم، به تولید محصولات گلخانه‌ای پرداخته است.

279 دشت خوزستان از ظرفیت تولید خارج شده است

دزفول - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خوزستان گفت:از حدود 600 دشت استان خوزستان 279 دشت از ظرفیت تولید محصول خارج شده اند.

3 روستا الگوی توسعه گلخانه در فارس می شوند

شیراز-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به خشکسالی، تنها راه تداوم حیات کشاورزی در این استان، توسعه کشت گلخانه ای است و از این رو، سه مکان در شهرستان های پاسارگاد، مرودشت و کوار به عنوان پایلوت احداث روستای گلخانه ای انتخاب شده است.

۳۲۰ تن انگور در شهرستان دره شهر برداشت می شود

ایلام-مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت:امسال ۳۲۰ تن انگور در شهرستان دره شهر برداشت می شود.

بزرگ‌ترین مجتمع گلخانه‌ای کشور چشم‌ انتظار یاری مسئولان/ تا نابودی فاصله‌ای نیست

گلخانه امان‌آباد همان بزرگ‌ترین مجتمع گلخانه‌ای کشور که قرار بود علاوه بر تأمین نیاز داخل به کشورهای خارجی نیز صادرات داشته باشد، امروز با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند و مرهمی بر درد با درمانش نیست.

آغاز کشت گلخانه‌ای در شرق اصفهان

هزار هکتار از اراضی شرق اصفهان زیر کشت گلخانه‌ای می‌رود.

آغاز کشت گلخانه ای در شرق اصفهان

هزار هکتار از اراضی شرق اصفهان زیر کشت گلخانه‌ای می رود.

تامین مواد اولیه تولید خوراک دام از خارج کشور

خرم آباد- معاون رئیس جمهور از تامین مواد اولیه تولید خوراک دام از خارج کشور خبر داد.

چرخه تولید فولاد مبارکه از صفر تا صد در داخل کشور صورت می‌گیرد

اصفهان- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید فولاد در کشور از صفر تا صد انجام می شود و هیچ وابستگی به خارج نداریم و چرخه تولید آن کامل است.

بومی‌سازی سیستم‌های مدرن کشت گلخانه‌ای در خراسان رضوی

محققان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و دانشگاه فردوسی مشهد نسبت به بومی‌سازی سیستم‌های مدرن کشت گلخانه‌ای طی ۱۸ ماه به صورت پایلوت در مرکز تحقیقات کشاورزی، آموزش و ترویج کشاورزی خراسان رضوی اقدام می‌کنند تا کشور را از واردات سیستم‌های مدرن کشت گلخانه‌ای با هزی

میزان برداشت انگور عسکری در جهرم 15 هزار تن برآورد شد

شیراز- ایرنا- برداشت انگور عسکری در شهرستان جهرم آغاز شده که مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان پیش بینی کرد که حدود 15 هزار تن از این محصول برداشت شود.

بیرجند| تسهیلات گلخانه‌داران فقط در حد حرف است

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، بشرویه، سرایان و طبس در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید بررسی شود هزار بز سانن که مصوبه شده به داخل استان بیاید قرار است از کجا بیایند گفت: متأسفانه تسهیلاتی که به گلخانه‌داران ارائه شده همه درحد حرف است.

خاموشی خارج ازبرنامه نتیجه حوادث غیرمترقبه است/فعلا صادرات نداریم

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: خاموشی‌های خارج از برنامه اعلام شده و تغییر جدول خاموشی‌ها به‌دلیل حوادث و اتفاقات غیرقابل پیش بینی در تولید برق و شبکه توزیع است.

پیش بینی برداشت 185 هزار تن انگور در خراسان شمالی

امسال 185 هزار تن انگور از تاکستان های خراسان شمالی برداشت می شود.

کاهش گازهای گلخانه‌ای با پرورش "سرخس"

محققان دانشگاه کرنل با تسلط کامل بر توالی ژنوم سرخس، به دنبال ارائه روش جدید تثبیت جایگاه نیتروژن در کشاورزی، کاهش گازهای گلخانه‌ای و کنترل آفات هستند.

احداث ۱۱۰ هکتار گلخانه در لرستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۱۱۰ هکتار گلخانه در استان در دست احداث داریم.