تولید انگور خارج از فصل در گلخانه

یک کشاورز سامانی در چهارمحال و بختیاری موفق شد در گلخانه انگور خارج از فصل تولید کند .مطالب مرتبط

پیشتازی تیران و کرون در راه اندازی گلخانه های مدرن

سالانه بیش از 10 هزار تن محصولات گلخانه ای از تیران و کرون به خارج از کشور صادر می شود.

پیشتازی تیران و کرون در راه اندازی گلخانه‌های مدرن

سالانه بیش از ۱۰هزار تن محصولات گلخانه‌ای از تیران و کرون به خارج از کشور صادر می‌شود.

شهر جهانی انگور پذیرای مسافران نوروزی است

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: شهر جهانی انگور و شهر ملی منبت پذیرای مسافران و گردشگران نوروزی است و تمامی شرایط و بسترها برای ورود مسافران به این شهر مهیا است.

4814 واحد گلخانه در سیستان و بلوچستان فعال است

زاهدان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 814 واحد گلخانه با تولید سالانه 48 هزار و 785 تن محصول در این استان فعال هستند.

بی نیازی از خارج با ۱۶ دستاورد محققان/از گاز نانویی تا پنجه کربنی

محققان کشور توانستند در سالی که گذشت در عرصه های متفاوتی از فناوری، کشور را از خارج بی نیاز کنند در این گزارش به مهمترین دستاوردهای آنها که به مرحله تولید و رونمایی رسیده می پردازیم.

توسعه صادرات محصولات گلخانه ای در پارس آباد

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در سفر نوروزی خود به منطقه مغان از گلخانه گوهری شهرستان پارس آباد بازدید و برای حل مشکلات این واحد تولیدی قول مساعد دادند.

سراج: سعی می‌کنیم با رونق تولید وابستگی به کشورهای خارج را کمتر کنیم

رییس سازمان بازرسی کل کشور طی اظهار نظری در رابطه با عنوان رونق تولید برای سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری، گفت: ان شاءالله ما مطیع محض پیام رهبری هستیم و در سال جدید از ابتدا برنامه‌های خود را در راستای تولید تنظیم و به استان ها ابلاغ خواهیم کرد.

کشت گلخانه‌ای؛ راه برون‌رفت از بحران آب دشت قزوین

عضو هیئت‌علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: کشت گلخانه‌ای نه تنها در دشت قزوین بلکه در کشور راه برون‌رفت ما از بحران کم‌آبی است و باید به این سمت حرکت کرد.

تحریک تقاضا در بازار با جبران کاهش قدرت خرید کارگران

نماینده کارگران با اشاره به اینکه افزایش تقاضا برای تولید، واحدها را رکود خارج و افزایش ظرفیت در تولید و به طبع کاهش هزینه های تولید و نیز شروع به کار واحدهای غیرفعال شده را به دنبال دارد، که نتیجه آن اشتغال و کاهش نرخ بیکاری خواهد بود.

ساخت 5 گلخانه لیموترش در سیمرغ

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ خبر داد: 5 واحد گلخانه لیموترش به مساحت 3 هکتار در این شهرستان ساخته شد.

کاشت بذرِ اشتغال در جنوب کرمان

جیرفت - ایرنا - گلخانه های کشاورزی منبع غنی برای اشتغالزایی در جنوب کرمان به شمار می روند و به نوعی می توان گفت بذرِ اشتغال در گلخانه ها باروری زیادی دارد از این رو می توان این بخش را بازوی توانمند دولت در ایجاد شغل برشمرد.

افزایش برداشت خیار گلخانه‌ای در ایرانشهر

برداشت خیار گلخانه‌ای در ایرانشهر از مرز 9 هزار تن گذشت.

پرورش و توزیع گل شب بو در اصفهان

ایرنا-اصفهان- این روزها هوای شهر اصفهان با گل شب بو معطر شده است و همزمان با نزدیک شدن سال جدید گلخانه داران غرب اصفهان با پرورش گل شب بو وتوزیع در بازار به استقبال نوروز می روند. شهرستان خمینی شهر و نجف آباد با داشتن آب و خاک مناسب و تولید کنندگان حرفه ا

رهاسازی عوامل بیولوژیک کنترل آفات در گلخانه‌های قزوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح رهاسازی عوامل بیولوژیک کنترل آفات در گلخانه‌های قزوین با هدف مصون سازی تولیدات این مراکز از خطر آفت آغاز شد.

رهاسازی عوامل بیولوژیک کنترل آفات در گلخانه های قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: طرح رهاسازی عوامل بیولوژیک کنترل آفات در گلخانه های قزوین با هدف مصون سازی تولیدات این مراکز از خطر آفت آغاز شد.

رفع یک سوءتفاهم در آخرین خارج از گود ۹۷

حاشیه اصلی خارج از گود این است که استقلالی‌ها معتقدند پرسپولیسی است

خارج از گود (۹۷/۱۲/۲۶)

آخرین خارج از گود سال ۹۷ پا در گود نقد گذاشته و خودش را از نگاه مخاطبان محک زده است.

تلاش برای خارج کردن آب سیلاب از روستاها و شهرهای مازندران ادامه دارد

ساری - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به فرصت مناسب شرایط جوی آفتابی در مازندران ، گفت که تمام تلاش نیروهای عملیاتی بر این است تا آب سیلاب از مناطق روستایی و شهری این استان خارج شود تا این مناطق از حالت غرقابی خارج شوند .

تلاش برای خارج کردن آب سیلاب از روستاها و شهرهای مازندران ادامه دارد

ساری - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به فرصت مناسب شرایط جوی آفتابی در مازندران ، گفت که تمام تلاش نیروهای عملیاتی بر این است تا آب سیلاب از مناطق روستایی و شهری این استان خارج شود تا این مناطق از حالت غرقابی خارج شوند .

گلخانه خانوادگی

پرورش گل با آمدن بهار، شکوفاتر و پر رونق تر می شود.