جزئیات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در رابطه با نحوه تردد رایگان برخی خودروها در محدوده طرح ترافیک اطلاعیه صادر کرد.مطالب مرتبط

ترافیک سنگین در محدوده جاجرود/تردد در هراز نیمه سنگین است

دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محدوده جاجرود محور آمل- تهران و ترافیک نیمه سنگین در طول محور هراز خبر داد.

ترافیک روان درجاده‌ها/محدودیت تردد دردو آزادراه‌ منتهی به تهران

در حال حاضر در اغلب محورهای مواصلاتی کشور ترافیک روان گزارش شده است؛ بر اساس‌ آخرین اطلاعات حاصل از تردد شمارهای جاده‌ای، کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته کاهش یافته است.

معافیت خودروهای هیبریدی از رزرو روزانه طرح ترافیک/ محاسبه و کسر عوارض بعد از ثبت تردد

بنا به اعلام مسئولان معاونت حمل و نقل و ترافیک، خودروهای هیبریدی و برقی از الزام به رزرو روزانه طرح ترافیک قبل از تردد، معاف شدند.

ترافیک سنگین در هراز به دلیل تردد وسایل سنگین راهسازی و سدسازی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از وجود ترافیک سنگین در بخشی از محور هراز به دلیل تردد وسایل سنگین راهسازی و سدسازی خبر داد.

ترافیک در محور چالوس محدوده بیلقان سنگین است

کرج - رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس از محدوده بیلقان تا کیلومتر پنج را سنگین اعلام کرد.

افزایش تردد ناوگان سنگین و کاهش ترافیک جاده‌ها/ انسداد محور‌ خلخال-اسالم

بر اساس‌‌ اطلاعات حاصل از ۲۲۰۵ دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۶.۲ درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۴ درصد ثبت شد.

ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران-کرج

برابر آخرین گزارش‌های دریافتی ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج_قزوین (محدوده پل استاندارد تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران_کرج (محدوده‌های پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) گزارش شده است.]]>

‌کرج-تهران و کرج-قزوین پرترددترین جاده‌های کشور/کمترین ترافیک بین ساعات ۳ تا ۴

آزادراه‌‌های ‌‌کرج‌-تهران، کرج-قزوین، تهران-کرج و ‌قزوین‌-کرج در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشتند؛ در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

معافیت خودروهای هیبریدی از رزرو روزانه طرح ترافیک

تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام کرد: خودروهای هیبریدی و برقی از الزام به رزرو روزانه طرح ترافیک قبل از تردد، معاف است.

معافیت خودروهای هیبریدی از رزرو روزانه طرح ترافیک

بنا به اعلام مسئولان معاونت حمل و نقل و ترافیک، خودروهای هیبریدی و برقی از الزام به رزرو روزانه طرح ترافیک قبل از تردد، معاف شدند.

ترافیک فوق سنگین در جاده قدیم جاجرود/ تردد در هراز پر حجم است

پردیس- رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در جاده قدیم جاجرود به سمت تهران را فوق سنگین دانست و گفت: تردد در جاده هراز پر حجم اما روان است.

معافیت خودروهای هیبریدی از رزرو روزانه طرح ترافیک

معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام کرد که خودروهای هیبریدی و برقی از الزام به رزرو روزانه طرح ترافیک قبل از تردد، معاف شدند.

معافیت خودروهای هیبریدی از رزرو روزانه طرح ترافیک

معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام کرد که خودروهای هیبریدی و برقی از الزام به رزرو روزانه طرح ترافیک قبل از تردد، معاف شدند.

ترافیک روان و کاهش تردد خودرو در جاده‌ها/ انسداد ۷ محور به دلیل نبود ایمنی‌

‌بر اساس‌ آخرین اطلاعات حاصل از ۲۲۰۷ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌ شهری، کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۴.۵ درصد کاهش نشان می‌دهد.

تردد نیمه‌سنگین خودروها در هراز و کندوان/ کندوان جمعه یک‌طرفه می‌شود

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: آمد و شد خودروها محدوده پلور تا وانا محور هراز از مسیر جنوب به شمال ترافیک سنگین و در محور کندوان در هر دو مسیر به‌صورت نیمه‌سنگین است.

انسداد ۷ محور به دلیل نبود ایمنی/ کاهش تردد ناوگان سنگین در جاده‌ها

بر اساس‌‌ آخرین اطلاعات حاصل از ۲۲۰۱ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌ شهری، کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل یک درصد افزایش نشان می‌دهد؛ سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۱.۲ درصد ثبت شد.

در امتداد شب...

به گفته مردم و ساکنان بلوار دکتر حسینی سنندج، تانکرهای حامل سوخت باز هم شب هنگام از جادههای کُردستان تردد می کنند.

آغاز توزیع مرحله نخست کارت بلیت رایگان به خبرنگاران

مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اسامی خبرنگارانی که مدارکشان کامل بوده برای صدور کارت بلیت رایگان به شرکت مترو تهران ارسال شده است و طی روزهای آتی کارت خود را دریافت خواهند کرد.

ترافیک در برخی مقاطع محورهای هراز و چالوس سنگین است

تهران- ایرنا- وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: ترافیک در محور چالوس- کرج حدفاصل «مرزن آباد» تا «مکارود» در اکثر مقاطع و محدوده های «نارنجستان»، «گزنک» و «پلور» در محور هراز سنگین است.

تداوم مصائب طرح ترافیک خبرنگاران از پایتخت تا نصف‌جهان

فقدان مصوبه‌ای پر قدرت و موثر از طرف شورای اسلامی شهر اصفهان و اجرای مراحل قانونی شفاف برای پیگیری صدور مجوز تردد خبرنگاران در طرح‌های زوج و فرد و طرح ترافیک، نشان می‌دهد که این مجوز برای خبرنگاران اصفهانی بر سر دوراهی قرار گرفته است.