جزئیات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در رابطه با نحوه تردد رایگان برخی خودروها در محدوده طرح ترافیک اطلاعیه صادر کرد.مطالب مرتبط

جزئیات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در رابطه با نحوه تردد رایگان برخی خودروها در محدوده طرح ترافیک اطلاعیه صادر کرد.

جزئیات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره نحوه تردد رایگان برخی خودروها در محدوده طرح ترافیک اطلاعیه صادر کرد.

جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷

جزییات تردد رایگان برای ساکنان محدوده طرح ترافیک ۹۷ اعلام شد.

جزییات تردد رایگان ساکنان محدوده طرح ترافیک 97

جزییات تردد رایگان برای ساکنان محدوده طرح ترافیک 97 اعلام شد.

ثبت اطلاعات 75 هزار خودرو در طرح ترافیک تا کنون/ ساکنین محدوده طرح ترافیک ثبت‌نام کنند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی را در مورد طرح ترافیک سال 97 ارائه کرد.

طرح ترافیک 97 فردا اجرا نمی‌شود

معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: طرح ترافیک 96 همچنان معتبر است و دارندگان مجوز طرح ترافیک 96 می‌توانند به محدوده طرح وارد شوند ضمن اینکه طرح ترافیک 97 از 15 اردیبهشت اجرا خواهد شد.

450 آژانس محدوده طرح ترافیک در آستانه تعطیلی

تهران- روزنامه ایران در شماره امروز- چهارشنبه خود با درج مطلبی با عنوان 450 آژانس محدوده طرح ترافیک در آستانه تعطیلی به موضوع تعطیلی آژانس ها که با 7 برابر شدن نرخ طرح ترافیک صورت می گیرد می پردازد.

٩٠ هزار تومان جریمه تردد در محدوده "ورود ممنوع"

پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از اعمال قانون و جریمه ۹۰ هزار تومانی تردد غیرمجاز رانندگان در محدوده "ورود ممنوع" خبر داد.

۹۰ هزار تومان جریمه تردد در محدوده ورود ممنوع

پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از اعمال قانون و جریمه ۹۰ هزار تومانی تردد غیرمجاز رانندگان در محدوده ورود ممنوع خبر داد.

جزئیات سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری/اولویت با رسانه‌ها و خبرنگاران بخش خصوصی است

مسئول بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاران برای تردد در طرح ترافیک گفت: اولویت با رسانه‌ها و خبرنگاران بخش خصوصی است؛ مراکزی که به هیچ ارگان دولتی وابستگی ندارند.]]>

۹۰ هزار تومان جریمه تردد در محدوده ورود ممنوع

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت از اعمال قانون و جریمه ۹۰ هزار تومانی تردد غیرمجاز رانندگان در محدوده ورود ممنوع از سوی مأموران پلیس راهور خبر داد.

محورهای دارای محدودیت اعلام شد

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد وضعیت جوی- ترافیکی جاده های کشور گفت: در حال حاضر مسیر باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا کرمدره) شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

اطلاعیه چهارم شهرداری درباره جزئیات جدید از ارائه طرح ترافیک به خبرنگاران

شهرداری تهران با صدور چهارمین اطلاعیه، جزئیات جدید از اعطای مجوز طرح ترافیک به خبرنگاران را اعلام کرد.

درخواست سازمان نظام پزشکی از پزشکان متقاضی طرح ترافیک

سازمان نظام پزشکی با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن اشاره به محدودیت سهمیه طرح ترافیک این سازمان، تاکید کرد که طرح ترافیک تنها به پزشکانی که در محدوده اصلی طرح ترافیک سکونت و یا فعالیت دارند، تعلق خواهد گرفت و متقاضیان چنانچه شرایط مندرج در اطلاعیه را داراند، برای

آزادراه کرج-تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور/ بیشترین تردد در ساعات ۱۷ تا ۱۸

براساس‌ اطلاعات ۲۱۴۲ دستگاه تردد‌شمار جاده‌ای، ‌کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۳.۹ درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۷.۴ درصد و بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ ثبت شد.

شارژ یک میلیونی برای ورود به محدوده طرح ترافیک

معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت:ممکن است افرادی که سالانه طرح ترافیک دریافت می‌کنند با کمبود موجودی مواجه شوند، بنابراین پیشنهاد داده شده است که تا یک میلیون تومان این حساب‌ها را شارژ کنند که با مشکلی مواجه نشویم.

دانش آموزان نیازمند زاهدانی معاینه رایگان شدند

زاهدان - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان گفت: دانش آموزان کم بضاعت و بی سرپرست در محدوده این ناحیه امروز /پنجشنبه/ توسط پزشکان خیر معاینه رایگان شدند.

محدودیت‌های ترافیکی ۲۹ فروردین لغو شد/ تردد عادی خودروها در محدوده بهشت زهرا

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این مطلب که با اتمام مراسم رژه نیروهای مسلح، نیروها، ادوات و خودروهای موجود در رژه از محدوده خارج شده‌اند، گفت: تمام محدودیت‌های ترافیکی که از بامداد اعمال شده بود، لغو گردید.

ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج ـ قزوین/ بارش باران در سیستان و بلوچستان

رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج ـ قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه‌سنگین است.

مدیرعامل بیمه سلامت: پولدارها و مسئولان نباید بیمه رایگان بگیرند

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به تشریح جزئیات اجرای آزمون وسع بیمه سلامت و حذف بیمه رایگان برای ثروتمندان و مسولان کشور پرداخت.