قیمت طلا در صدر بازار جا خوش کرده است

در حالیکه قیمت دلار در بازار کنترل شد، قیمت سکه و طلا در بازار اصفهان افزایش یافت.مطالب مرتبط

بازار سهام شاهد اصلاح قیمت‌ها/ روزهای خوب نوسانگیران بازار سهام

در چند روز اخیر معامه گران بازار سهام شاهد روند اصلاحی قیمت‌ها بودند، این کاهش قیمت در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش فعالان بورسی با سبز شدن کل بازار صف های خرید و رشد فزاینده قیمت سهم ها را تجربه کردند.

چطور بازار ارز نزولی شد؟

اگرچه قیمت ارز همچنان بالاست و قیمت‌ها در مقایسه با ارز دولتی، دو برابر است اما در روزهای اخیر التهاب هفته‌های گذشته را ندارد و کاهشی پیش رفته است. تحلیلگران بازار ارز دلیل این روند را در چند مورد عنوان کرده‌اند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/19

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 2میلیون و 825هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 232هزار تومان فروخته می‌شود.

روز خوب نوسانگیران

در چند روز اخیر معامه گران بازار سهام شاهد روند اصلاحی قیمت‌ها بودند، این کاهش قیمت در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش فعالان بورسی با سبز شدن کل بازار صف های خرید و رشد فزاینده قیمت سهم ها را تجربه کردند.

اصفهان| ارز در کفه عرضه و تقاضا / بازار ثانویه ‌از التهابات بازار ارز کاست

تشکیل بازار ثانویه برای ارزتوانسته تا حدودی نگرانی واحدهای تولیدی برای تأمین ارز را حل کرده و بر کاهش قیمت آن تأثیر گذار باشد.

کاهش قیمت طلا در بازار

عضو هیئت رئیسه ­­اتحادیه طلاوجواهر از کاهش قیمت طلا و عرضه هرگرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۲۲۷ هزار تومان در بازار خرده فروشی خبرداد.

افزایش قیمت طلا و ارز/ سکه های پیش فروش به بازار نیامد

قیمت سکه درحالی امروز با افزایش قیمت همراه شد که پیش بینی می شد با تحویل سکه های پیش فروشی، سیر نزولی در بازار آغاز شود.

در بازار بلیط پروازهای خارجی چه می‌گذرد؟ + جزییات قیمت

به دنبال افزایش قیمت ارز در طول هفته‌های گذشته و تغییر و تحولاتی که عرصه‌های مختلف اقتصادی ایران به دنبال این اتفاق تجربه کرده‌اند، شایعاتی در رابطه با بالا رفتن غیراصولی نرخ بلیط پروازهای خارجی در بازار ایران نیز مطرح شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/20

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 2میلیون و 724 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 228 هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/26

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 2میلیون و 835 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 235 هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/25

قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز و در آستانه تحویل سکه‌های پیش‌فروش سه‌ماهه 118 هزار تومان کاهش یافت.

کاهش قیمت سکه در بازار

قیمت سکه امروز در بازار قزوین ۹۰ هزار تومان پایین آمد.

حباب ۱۵۰ هزار تومانی سکه ترکید/ قیمت طلا افزایش نمی‌یابد

محمد کشتی آرای گفت: افت قیمت ها به دلیل تحولات بازار وکاهش بورس بازی و سفته بازی رخ داد. فعلا بازار باثباتی داریم و اگر به همین منوال پیش رود به نظر می‌رسد که قیمت‌ها به همین شکل باقی خواهد ماند.]]>

بازار ثانویه‌ ترمز " ارز " را می‌کشد

رییس اتاف اصناف ایران معتقد است که بازار ثانویه می‌تواند روی کنترل و ساماندهی نوسانات بازار ارز که روی قیمت کالاها، دستمزد و خدمات نیز اثرگذاری بالایی دارد، نقش مهمی داشته باشد و ترمز افزایش قیمت را بکشد.

اوپک بهانه ترامپ برای توجیه قیمت بالای بنزین در آمریکا

ترامپ در حالی اوپک را مسئول بالا رفتن قیمت نفت در بازار جهانی می‌داند که این سازمان نمی‌تواند کمبود نفت ایران را جبران کرده و ترامپ باید برای کنترل قیمت نفت سیاست خود در قبال ایران را تغییر دهد.

بازار نیمه تعطیل لوازم خانگی

نوسانات اخیر در قیمت ارز، بازار لوازم خانگی را نیز دچار تلاطم کرده است.

تعیین قیمت ۴۲۰۰ تومانی ارز از روز اول اشتباه بود/ضوابط بازار ثانویه باید شفاف و تقویت کننده صادات باشد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ بازار ثانویه باید به تقویت صادرات کمک کند و قیمت ارز در بازار غیررسمی را کاهش دهد که حتماً رخ خواهد داد و شرط آن رعایت ضوابط اصولی برای بازار ثانویه است.

تقویت بازار ثانویه قیمت ارز را کاهش می‌دهد/ پتروشیمی‌ها هم ارز خود را بیاورند

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با اشاره به تاثیر فعالیت بازار ثانویه در افت قیمت ارز در روزهای اخیر، گفت: باید کالاهایی که ضرورت کمتری برای پرداخت ارز یارانه‌ای دارد، به تدریج به سمت بازار ثانویه هدایت شود.

داغی تابستان بازار "دلار"را سرد کرد

بازار ارز برخلاف هفته‌های گذشته این روزها کم‌التهاب و آرام شده است، البته قیمت‌ها همچنان بالاست. کاهش ساعت کاری بانک‌ها در روزهای گرم تابستان از دلایلی است که صرافان می‌گویند جریان معاملات را کند کرده است.

بررسی قیمت نان و مرغ در کمیسیون تنظیم بازار+فیلم

افزایش قیمت نان و کاهش قیمت مرغ، امروز در کمیسیون تنظیم بازار بررسی شد اما اعضا در این خصوص به نتیجه ای نرسیدند.